Jump to content

Huawei U8800 IDEOS X5 Pro


noname85
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ok θα το δοκιμασω κ θα επανελθω με σχολια

 

EDIT

δεν βλεπω αλλαγη με το σελοτειπ!

 

το voice cancelation ειναι η μικρη τρυπουλα διπλα απο εκει που γραφει 5.0 megapixel

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

Οκ θα το βαλω εκει γιατι πριν το ειχα βαλει στο μικροφωνο!

 

EDIT: καμια διαφορα κ με το σελοτειπ στο voice cancelation! Αν το παω στο service παιζει να αλλαξουν το κινητο;

 

Τι καρτα προτεινεται για το κινητο; class 4 ή 6; διαβαζει 32gb καρτες;

Edited by mits3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα με τις θηκες και τα μικροφωνα τι γινεται?Εχετε ολοι προβλημα οσοι το εχετε βαλει σε θηκη?Αν ειναι καποιος που εχει θηκη χωρις προβληματα στις κλησεις κλπ (και χωρις να το χει φυσικα χωρις το καπακι μεσα στην θηκη) ας δωσει ενα link απο που το πηρε να βλεπει οποιος ψαχνει..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελικα με τις θηκες και τα μικροφωνα τι γινεται?Εχετε ολοι προβλημα οσοι το εχετε βαλει σε θηκη?Αν ειναι καποιος που εχει θηκη χωρις προβληματα στις κλησεις κλπ (και χωρις να το χει φυσικα χωρις το καπακι μεσα στην θηκη) ας δωσει ενα link απο που το πηρε να βλεπει οποιος ψαχνει..

 

Εγώ από θήκη έχω την SIKAI και δεν είχα ποτέ θέμα με σκόνη η με το μικρόφωνο.

:X

Ο πραγματικός χαρακτήρας κάποιου φαίνεται σε υπολογιστή με αργό ιντερνετ..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά...2η φορά μεσα στο μήνα που μετα απο αφαίρεση της sd μου διαγραφει τα πάντα!!!ειναι το χειροτερο προβλημα, υπαρχει καποια λύση;;
*May the force be with you...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά...2η φορά μεσα στο μήνα που μετα απο αφαίρεση της sd μου διαγραφει τα πάντα!!!ειναι το χειροτερο προβλημα, υπαρχει καποια λύση;;

 

βαλε την Β565

In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πηρα και εγω το ideos x5 pro , δεν το εχω ουτε βδομαδα και οποιος με παιρνει τηλ ακουει την φωνη του σε σπαστικο βαθμο.να πω επισης πως δεν εχω βαλει στο κινητο ουτε ζελατινα ουτε θηκη.επισης κανει και ενα αλλο κουλο με το που κλεισω την συσκευη μου χανονται ολα τα widget..Με εχει ξενερωσει λιγο η συσκευουλα, αν ξερει κανεισ κανα μαντζουνι ας πει
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πηρα και εγω το ideos x5 pro , δεν το εχω ουτε βδομαδα και οποιος με παιρνει τηλ ακουει την φωνη του σε σπαστικο βαθμο.να πω επισης πως δεν εχω βαλει στο κινητο ουτε ζελατινα ουτε θηκη.επισης κανει και ενα αλλο κουλο με το που κλεισω την συσκευη μου χανονται ολα τα widget..Με εχει ξενερωσει λιγο η συσκευουλα, αν ξερει κανεισ κανα μαντζουνι ας πει

 

Η μαμα εκδοση που φοραει το κινητο μας ειναι προβληματικη και ειναι κριμα γιατι αδικει το κινητο που εχει πολλες δυνατοτητες. Σου προτινω να του περασεις καποια αλλη ROM official ή μη. Κανε αυτο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4007307#post4007307 και σου εγγυωμαι οτι το κινητο θα πεταει και θα εισαι πολυ ευχαριστιμενος.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η μαμα εκδοση που φοραει το κινητο μας ειναι προβληματικη και ειναι κριμα γιατι αδικει το κινητο που εχει πολλες δυνατοτητες. Σου προτινω να του περασεις καποια αλλη ROM official ή μη. Κανε αυτο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4007307#post4007307 και σου εγγυωμαι οτι το κινητο θα πεταει και θα εισαι πολυ ευχαριστιμενος.

 

λες να διορθωθει ετσι και το προβλημα που οσοι με καλουν ακουνε την φωνη τους? thanks παντως για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

λες να διορθωθει ετσι και το προβλημα που οσοι με καλουν ακουνε την φωνη τους? thanks παντως για την απαντηση

 

Να σου πω την αληθεια εγω δεν το ειχα αυτο το προβλημα ουτε με την μαμα που ημουν αρχικα. Πολλα παιδια ομως το εχουν αναφερει. Αμα δε διορθωθει με αυτο που σου προτινα τοτε εχει προβλημα η δικια σου συγκεκριμενα συσκευη πραμα το οποιο μου φαινεται απιθανο. Παντως και κανενα προβλημα να μην ειχες αξιζει να το αναβαθμισεις, ειναι αλλο κινητο!

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ωραια τοτε ευχαριστω και παλι, αν καποιος φιλος το εχει κανει και του διορθωθηκε και το προβλημα που ακουει ο αλλος την φωνη του , ας στειλει γιατι εγω σκεφτομουν να παω στη wind να τους κανω την μουρη κρεας :D
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους σας θα ηθελα μια μικρη βοηθεια σε μενα τον αοματο!!!!!!!!!!

εχω παρει τωρα το ideos x5 u8800 pro για αρχη θελωνα το παω στην 2.3.5 εχω διαβασει ολες τισ οδηγιεσ σασ αλλα δυστυχως δεν βρισκω το link να την κατεβασω.ολα μου βγαζουν μη διαθεσημη.υπαρχει κατι? στο site hawei εχει μονο το kernel. παρακαλω τα φωτα σας

Link to comment
Share on other sites

. παρακαλω τα φωτα σας

Latest official Chinese V100R001C00B565G001

http://www.huaweidevice.com/tcpsdownload/downLoadCenter?category=cn&flay=software&downloadID=NDEyMTU=

ας μπει στο πρωτο post

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

βαλε την Β565

 

περαιτερω οδηγίες φίλε μου?? γιατι ειμαι καινουριος στο android!

*May the force be with you...
Link to comment
Share on other sites

παιδια την βοηθεια σας σας παρακαλω εκενα το τελευταιο βημα βαζοντας το βημα 3 και το κινητο μου (u 8800 pro) τα ειδε ολα!κανει συνεχωσ την ιδια κινηση το λογοτυπο τησ εταιρειασ και επανεκινηση και σβυνει help!
Link to comment
Share on other sites

παιδια την βοηθεια σας σας παρακαλω εκενα το τελευταιο βημα βαζοντας το βημα 3 και το κινητο μου (u 8800 pro) τα ειδε ολα!κανει συνεχωσ την ιδια κινηση το λογοτυπο τησ εταιρειασ και επανεκινηση και σβυνει help!

 

ξανακανε την αναβαθμιση μονο με τα αρχεια απο το step 1 και step 2. Ασε το step 3

 

περαιτερω οδηγίες φίλε μου?? γιατι ειμαι καινουριος στο android!

 

ακριβως πανω απο το post σου υπαρχει απο τον akalo link για να κατεβασεις την αναβαθμιση.

Εδω θα βρεις οδηγιες.

Αν δεν εχεις καποια απορια, ρωτησε πριν κανεις κατι.

Edited by Sofoklas
In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ με σωσεσ! το οτι δεν εχω περασει το 3 βημα παιζει πολο η να προσπαθησω να το ξαναπερασω?

 

αν εχεις στην status bar τα πληκτρα ενεργοποιησης για wifi κλπ, τοτε μην το περνας.

Edited by Sofoklas
In a world without walls and fences, who needs windows and gates?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για οσους εχουν παρει τι προτεινετε,SIKAI θηκη TPU η SILICON?Βλεπω οτι η SILICON μπαινει αρκετα μεσα στην οθονη αρα θα προστατευει καλυτερα απο την σκονη,αλλα η TPU ειναι πιο διακριτικη..

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Silicone-skin-case-Huawei-X5-U8800-IDEOS-case-U8800-/190522405332

 

http://www.ebay.com/itm/SiKai-TPU-case-Huawei-IDEOS-X5-U8800-case-LCD-case-/200641625561?pt=PDA_Accessories&hash=item2eb72c3dd9

Link to comment
Share on other sites

Με την TPU πάντως τη μαύρη ουτε καταλαβαίνεις οτι το κινητό ειναι σε θήκη!

 

http://i153.photobucket.com/albums/s238/GeorgTs/MY/CIMG3911.jpg

Link to comment
Share on other sites

Latest official Chinese V100R001C00B565G001

http://www.huaweidevice.com/tcpsdownload/downLoadCenter?category=cn&flay=software&downloadID=NDEyMTU=

ας μπει στο πρωτο post

 

Παιδια την εχει δοκιμασει κανεις την 565? Ειμαι με την 512 και θελω να την αλλαξω. Να βαλω αυτη ή μηπως ειναι καλυτερα να περασω την 540 του geno?

Nokia 3410 --> Nokia 7260 --> Sony Ericsson W610i --> LG KU990 Viewty --> Sony Ericsson XPERIA X8 --> Huawei Ideos X5 Pro --> Motorola MotoG 2nd Gen. --> Huawei P10 Lite --> Samsung Galaxy S10 128 --> Samsung Galaxy S23 128

Link to comment
Share on other sites

Με την TPU πάντως τη μαύρη ουτε καταλαβαίνεις οτι το κινητό ειναι σε θήκη!

 

ναι φαινεται να δενει ωραια..Απο αισθηση αφης ειναι καλο το υλικο?Γιατι φαινεται σαν να πλαστικιζει πολυ..και με σκονες,ηχο εισαι κομπλε?

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα δεν έχω κανένα, το μονό που μπορείς να θεωρήσεις κατα κάποιο τροπο πρόβλημα ειναι που μένουν δαχτυλιές και τη καθαρίζεις τρεις και λίγο για να γυαλίζει!
Link to comment
Share on other sites

εχω την ιδια θηκη με τον φιλο GeorgT και απο τοτε που την εβαλα εχω προβλημα κατα την διαρκεια των συνομιλιων (ο συνομιλητης ακουει την φωνη του 2πλα. Αν την βγαλω τοτε ειναι ΟΚ)

 

Φιλε GeorgT εχεις κ εσυ το ιδιο προβλημα;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei U8800 IDEOS X5 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...