Jump to content

ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)


nikatapi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτη την ιδια εχω... :confused:Καλη τυχη, κ ποσταρε αυριο! Κανεις αλλος με προβλημα εκτος της μικρης καρτας??

 

Τελικά ήρθε η καρτούλα σήμερα και λειτουργεί μια χαρά!!! :)

Βρε gusS μήπως όταν πήγες να βγάλεις την μαμά microSD, στράβωσες το αλουμίνιο που την κρατάει σταθερή και τώρα σου βγάζει πρόβληματα;;

Άμα ξαναβάλεις την μαμά 2GB έχει θέμα ή είναι ΟΚ;;;

 

Ρε παιδια..απο μπαταρια πως πατε?? γιατι εμενα δεν μου κραταει πανω μερα με χρηση wifi... αμα ανοιξω και Sygic GPS.. ANTIO ΜΠΑΤΑΡΙΑ!!

 

Ε λογικό είναι αμα το ξεζουμίζεις να αντέχει το πολύ μια μέρα!! :p

Όλα τα smartphones έχουν το ίδιο πρόβλημα είτε παραπάνω είτε λιγότερο.Το καθημερινό φόρτισμα επιβάλλεται πάντως.....

 

Γεια χαρά,

 

Δοκίμασε κανείς την [ROM] [froyo] Japanese Jellyfish RLS1 [2010-12-27] [OLED+TFT] ,να μας πει εντυπώσεις; :)

 

Ωραία φαίνεται, δεν την είχα δει.....

Θα την δοκιμάσω και θα πω εντυπώσεις! :)

Edited by MaFiOzOS_88

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά χρειάζομαι μία μικρή συμβουλή γιατί απ'ότι φαίνεται θα κινηθώ νομικά απέναντι στο κατάστημα αγοράς και την Wind.

 

-Την Παρασκευή 10/12/2010 αγόρασα την εν λόγω συσκευή απο κατάστημα της Wind (προφανώς francise)

-Tην Παρασκευή 17/12/2010 μετά απο διαπίστωση ότι η συσκευή έχει πρόβλημα με το wifi (παρόλο που η επιλογή του wifi ήταν "να μήν κλείνει ποτέ" το wifi έκλεινε) η συσκευή παραδόθηκε στο κατάστημα αγοράς ώστε να γίνει εκτίμηση του προβλήματος.

Να σημειώσω δέ ότι την ίδια ακριβώς συσκευή έχει στην κατοχή του ο κουμπάρος μου και με την ίδια ακριβώς ρύθμιση το wifi παραμένει ανοικτό χωρίς θέματα αποσύνδεσης.

 

Σήμερα Δευτέρα 27/12/2010 μετά απο 10 μέρες αναμονής (και εννοείται χωρίς να έχω στα χέρια μου κάτι για το οποίο έχω πληρώσει μου τηλεφώνησε η πωλήτρια του καταστήματος για να μου ανακοινώσει ότι το service τους είπε να μήν την στείλουν την συσκευή, ούτε να την αντικαταστήσουν διότι η συσκευή δεν έχει κανένα πρόβλημα άλλα το κάνει για εξοικονόμηση ενέργειας και ότι δεν υπάρχει επιλογή για να μένει το wifi ανοικτό συνέχεια!

 

Απ'ότι φαίνεται θα πρέπει να κινηθώ νομικά διότι αλλιώς οι κύριοι δεν καταλαβαίνουν.

Αν μπορεί κάποιος να μου πεί πού πρέπει να αποτανθώ και τί βήματα να ακολουθήσω.

 

Ευχαριστώ

 

Και εγω το ιδιο προβλημα εχω οπως και το 99% των κατοχων αλλα ρε παιδια δν ειναι και κατι το τοσο σοβαρο..εχω βαλει την modaco custom rom alpha 3 και καπως εχει φτιαξει η κατασταση..μια βγαινει μια δεν βγαινει..το κινητο ειναι σχεδον τελειο με τα 2.2..τον χρονο σου χανεις με τους καραγκιοζηδες στην wind..ευχαριστησου το κινητο σου..

 

Μπραβο μπραβο μπραβο!!! :lol:

 

Το δοκιμασα και γω χτες το Wifi Buddy... Χτες το δοκιμασα, για καποιο λογο δεν το κρατουσε ανοιχτο, υποπτευομαι επειδη ειχα κλειστο wifi scanning... το ρυθμισα στα 60secs... και σημερα διαπιστωνω οτι οντως το Wifi ΔΕΝ κλεινει οταν κοιμαται η συσκευη! :lol::lol::lol:

 

Επιτελους ενα αρκετα ουσιαστικο προβλημα λυθηκε... :D

 

 

Εμένα το πρόβλημα λύθηκε όπως και στον φίλο πιο πάνω ... Δοκιμάστε το και πείτε αποτελέσματα .... φαίνεται ότι είναι απλά θέμα λογισμικού και σε ξένα φόρουμ διάβασα ότι όντως τα περισσότερα Android κινητά το παρουσιάζουν... Χαρά μου αν τελικά βρήκα τη λύση στο θέμα του WiFi γιατί βλέπω απασχολεί πολύ κόσμο !!!

Edited by Fotisthess
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά,

 

Δοκίμασε κανείς την [ROM] [froyo] Japanese Jellyfish RLS1 [2010-12-27] [OLED+TFT] ,να μας πει εντυπώσεις; :)

 

Τελικά την δοκίμασα και μου έτυχε ένα απο τα "known issues" που έλεγε στο thread της....

 

Known issues

 

* If you get a USIM error it may work to install an "locked" Eclair ROM and unlock your phone.

 

Ε επειδή βαριέμαι να ψάξω να περάσω κλειδωμένη eclair & να την ξεκλειδώσω για να δουλέξει αυτή, επέστρεψα ξανά στην καλή και σταθερή μαμά ρομ! :p

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Καλά, μας ζάλισαν τα παλικάρια με τα Ούγγρικα τους αλλά αν ισχύει αυτό που λένε, τότε μιλάμε για ένα φοβερό χριστουγεννιάτικο δώρο!!!! :D:D:D

 

Δεν θα μας χαλάσουν καθόλου τα 512ΜΒ Ram, έτσι και κάτσει η φάση και πάνε όλα καλά!

 

Εγώ κρατάω μικρό καλάθι προς το παρόν μέχρι να δούμε ότι όντως όλα τα ZTE Blade, ανεξαρτήτου έκδοσης και χώρας έχουν 512MB Ram.... ;)

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Nα και κάτι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!!:w00t::w00t::yahoo::clap:

 

 

http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/327559/hungarian-zte-blade-sw-update-to-solve-memory-problem/

 

 

wow!!

Πολύ μυστήριο τελικά αυτό το Blade... :ninja:

 

http://android.modaco.com/index.php?s=&showtopic=327559&view=findpost&p=1533698

Άντε, ας δοκιμάσει κάποιος σχετικός από δω την Ουγγαρέζα

να μας ανακοινώσει! :D

 

Επίσης:

http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/327627/how-to-check-how-much-memory-my-blade-has/

Link to comment
Share on other sites

Nα και κάτι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!!:w00t::w00t::yahoo::clap:

 

 

http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/327559/hungarian-zte-blade-sw-update-to-solve-memory-problem/

 

 

... Απλά δουλέυει! :p Απο 160mb total τώρα έχω 416 :D

 

 

edit: Και guess what?

εξαφανίστηκαν τα περίεργα στις γαλάζιες/ροζ οθόνες :D

 

Edited by IVIetaCreatoR
http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

... Απλά δουλέυει! :p Απο 160mb total τώρα έχω 416 :D

 

 

edit: Και guess what?

εξαφανίστηκαν τα περίεργα στις γαλάζιες/ροζ οθόνες :D

 

 

Τί ακριβώς έκανες; :confused:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τους Ούγγρους, όλα τα ZTE Blade έχουν 512ΜΒ RAM αλλά ανάλογα με την χώρα και την έκδοση του Eclair, βλέπει 256 ΜΒ ή 512ΜΒ, δηλαδή έχει ένα μικρό Bug:

 

Όσοι λοιπόν έχετε 256ΜΒ RAM υπάρχει ένα FIX από τον πάροχο του τηλεφώνου στην Ουγγαρία και το τηλέφωνο βλέπει 512ΜΒ.

 

Οδηγίες και Firmware κατεβάζετε από εδώ. Αρχείο Update.zip :

 

http://www.wuala.com/peanut_hu/OSF_Blade/ROMs/fonix232/T-Mobile_HU_memory_fix_ROM

 

1. Extract the contents of the ZIP file to the "image" folder on your SD card!

(For example: If the drive letter of the SD card is "S:" then extract the content of the ZIP to S:\image)

2. Battery and SIM out, battery back

3. Switch on your phone by holding Menu + vol up + power

4. Installation will automatically update your firmware, after it the phone restarts

5. When restarted, and phone boots, press the Back button for 3 secs (I did not have to, the T-guy told me)

6. Install a custom ROM

 

Προφανώς, στο 6. λέει ότι το τηλέφωνο θα έχει Ουγγαρέζικη γλώσσα μόνο.

Οπότε θα πρέπει να βάλετε την μαμά ROM της WIND από πάνω, με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή με Clockworkmod.

Θα σβηστούν οι προσωπικές ρυθμίσεις γι'αυτό πάρτε backup.

STOCK ROMS:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=883700

Διαβάστε πριν κάνετε οτιδήποτε. Οδηγίες εδώ:

http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/319831/27-dec-installing-the-modaco-custom-rom-from-scratch-and-other-roms/

 

The sixth point is VERY important for foreign people as the ROM will be in Hungarian! You can still easily flash recovery and then use CWM to flash new ROMs over it, the RAM will not disappear!

Although it is unknown that the other 256MB Blades has the same 512MB chip, or not, it worth a try. I AM NOT RESPONSIBLE FOR ANY DAMAGE IN YOUR PHONE!!!!!!!!

 

Credits go to: fonix232 @ MoDaCo forums

See thread here: http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/327559/hungarian-zte-blade-sw-update-to-solve-memory-problem/

Edited by aristarhos
Link to comment
Share on other sites

Δεν θελω να υποστηριξω την εταιρεια αλλα χαρη σε αυτους εχουμε το blade. Ας λοιπουν οι χαρακτηρισμοι γιατι δεν εξυπηρετουν πουθενα. Οποιος εχει προβλημα δεν θα το λυσει απο εδω μεσα....

 

Ακυρη η προταση "χαρη σε αυτους εχουμε το blade".

Το οτι εφεραν το blade στην Ελλαδα δεν σημαινει πως δεν μπορουσε καποιος να το αγορασει απο το εξωτερικο πολυ καιρο πριν!

Οταν φερνουν ενα προιον θα πρεπει να μπορουν να το υποστηριζουν κιολας και οχι να μυριζουν τα νυχια τους!

 

Α να μην ξεχασω πως χαρη σε εμας ειναι τα μαγαζακια τους ανοιχτα!:ninja:

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

Τελικά την δοκίμασα και μου έτυχε ένα απο τα "known issues" που έλεγε στο thread της....

 

 

 

Ε επειδή βαριέμαι να ψάξω να περάσω κλειδωμένη eclair & να την ξεκλειδώσω για να δουλέξει αυτή, επέστρεψα ξανά στην καλή και σταθερή μαμά ρομ! :p

 

 

Και εμενα το ιδιο μου βγαζει. Πως επεστρεψες στην μαμα ρομ ;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως μπορω να εγκαταστησω αυτην την rom?

τι παταω για να ξεκινησει σε clockwor.....

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως μπορω να εγκαταστησω αυτην την rom?

τι παταω για να ξεκινησει σε clockwor.....

Volume- ταυτοχρονα με power μεχρι να εκκινησει.

 

Καποιος απο τα παιδια με συσκευη της Wind, μηπως μπορει πριν κανει το update

που αναφερεται πιο πανω να κανει μια μετρηση, ας πουμε, με Quandrant και να

μας δωσει αποτελεσματα πριν και μετα;

Το απογευμα θα ποσταρω φωτογραφιες απο Quandrant με μετρησεις σε τρεις

διαφορετικες Rom (Alpha3 , Finnish και την καινουρια r0.2: de-softened)

και τα αποτελεσματα ειναι, τουλαχιστον, εντυπωσιακα οσον αφορα στις διαφορες

απο rom σε rom.

Και νομιζω θα εχει ενδιαφερον να ανεβασουν και αλλοι μετρησεις για να δουμε

αν οντως υπαρχουν διαφορες μεταξυ San Francisco και Blade.

Link to comment
Share on other sites

Volume- ταυτοχρονα με power μεχρι να εκκινησει.

 

Καποιος απο τα παιδια με συσκευη της Wind, μηπως μπορει πριν κανει το update

που αναφερεται πιο πανω να κανει μια μετρηση, ας πουμε, με Quandrant και να

μας δωσει αποτελεσματα πριν και μετα;

Το απογευμα θα ποσταρω φωτογραφιες απο Quandrant με μετρησεις σε τρεις

διαφορετικες Rom (Alpha3 , Finnish και την καινουρια r0.2: de-softened)

και τα αποτελεσματα ειναι, τουλαχιστον, εντυπωσιακα οσον αφορα στις διαφορες

απο rom σε rom.

Και νομιζω θα εχει ενδιαφερον να ανεβασουν και αλλοι μετρησεις για να δουμε

αν οντως υπαρχουν διαφορες μεταξυ San Francisco και Blade.

 

μπραβο, για να δουμε τι θα κανουμε...

και μια ερώτηση...απο αυτους που βαλανε custom rom ειναι κανενας με tft??

Link to comment
Share on other sites

Volume- ταυτοχρονα με power μεχρι να εκκινησει.

 

Καποιος απο τα παιδια με συσκευη της Wind, μηπως μπορει πριν κανει το update

που αναφερεται πιο πανω να κανει μια μετρηση, ας πουμε, με Quandrant και να

μας δωσει αποτελεσματα πριν και μετα;

Το απογευμα θα ποσταρω φωτογραφιες απο Quandrant με μετρησεις σε τρεις

διαφορετικες Rom (Alpha3 , Finnish και την καινουρια r0.2: de-softened)

και τα αποτελεσματα ειναι, τουλαχιστον, εντυπωσιακα οσον αφορα στις διαφορες

απο rom σε rom.

Και νομιζω θα εχει ενδιαφερον να ανεβασουν και αλλοι μετρησεις για να δουμε

αν οντως υπαρχουν διαφορες μεταξυ San Francisco και Blade.

 

Αυτο περιμενω και εχω ζητησει απο εδω μεσα ωστε να περασω την θεωρητικα καλυτερη και στο δικο μου san francisco ωστε να δουμε πως ακριβως θα παιζει σε σχεση με το blade της wind.

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τους Ούγγρους, όλα τα ZTE Blade έχουν 512ΜΒ RAM αλλά ανάλογα με την χώρα και την έκδοση του Eclair, βλέπει 256 ΜΒ ή 512ΜΒ, δηλαδή έχει ένα μικρό Bug:

 

Όσοι λοιπόν έχετε 256ΜΒ RAM υπάρχει ένα FIX από τον πάροχο του τηλεφώνου στην Ουγγαρία και το τηλέφωνο βλέπει 512ΜΒ.

 

Οδηγίες και Firmware κατεβάζετε από εδώ. Αρχείο Update.zip :

 

http://www.wuala.com/peanut_hu/OSF_Blade/ROMs/fonix232/T-Mobile_HU_memory_fix_ROM

 

1. Extract the contents of the ZIP file to the "image" folder on your SD card!

(For example: If the drive letter of the SD card is "S:" then extract the content of the ZIP to S:\image)

2. Battery and SIM out, battery back

3. Switch on your phone by holding Menu + vol up + power

4. Installation will automatically update your firmware, after it the phone restarts

5. When restarted, and phone boots, press the Back button for 3 secs (I did not have to, the T-guy told me)

6. Install a custom ROM

 

Προφανώς, στο 6. λέει ότι το τηλέφωνο θα έχει Ουγγαρέζικη γλώσσα μόνο.

Οπότε θα πρέπει να βάλετε την μαμά ROM της WIND από πάνω, με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή με Clockworkmod.

Θα σβηστούν οι προσωπικές ρυθμίσεις γι'αυτό πάρτε backup.

STOCK ROMS:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=883700

Διαβάστε πριν κάνετε οτιδήποτε. Οδηγίες εδώ:

http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/319831/27-dec-installing-the-modaco-custom-rom-from-scratch-and-other-roms/

 

The sixth point is VERY important for foreign people as the ROM will be in Hungarian! You can still easily flash recovery and then use CWM to flash new ROMs over it, the RAM will not disappear!

Although it is unknown that the other 256MB Blades has the same 512MB chip, or not, it worth a try. I AM NOT RESPONSIBLE FOR ANY DAMAGE IN YOUR PHONE!!!!!!!!

 

Credits go to: fonix232 @ MoDaCo forums

See thread here: http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/327559/hungarian-zte-blade-sw-update-to-solve-memory-problem/

 

για να καταλάβω πρέπει να κάνω εκγατασταση πρώτα την ουγγρική custom rom? μπορώ να έχω λινκ και μετά πρέπει να ακολουθήσω αυτές τις οδηγίες?

Link to comment
Share on other sites

τι παταω για να ξεκινησει σε clockwor.....

και μου γραφει ftm τι πρεπει να κανω?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

το εκανα. :-) 512 ραμ και χωρίς πρόβλημα με γραμμές σε ροζ φόντο

 

Δόγκανε, κλασικά μέσω backup του clockworkmod επέστεψα στην μαμά ρομ.

 

Εσένα σου πέτυχε η modifa δηλαδή;; Πια ρομ έβαλες στο 6ο βήμα; Την μαμά η κάποια άλλη;;

 

τι παταω για να ξεκινησει σε clockwor.....

και μου γραφει ftm τι πρεπει να κανω?

 

Ποια έκδοση του Clockworkmod φοράς;;

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να δωσετε αναλυτικες οδηγιες εγκατάστασης στα ελληνικα για αρχαριους users;

 

που τι βρισκεις τη rom;

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να δωσετε αναλυτικες οδηγιες εγκατάστασης στα ελληνικα για αρχαριους users;

 

που τι βρισκεις τη rom;

 

Αναλυτικές οδηγίες βy naki13! :)

 

Τα πιο πολλά κόλπα για το blade καθώς και τις ρομ τις παίρνουμε από το forum του modaco.

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

To Dell XCD35 είναι το ΖΤΕ ΒLADE/V880 : http://www1.ap.dell.com/content/topics/topic.aspx/global/products/mobile-accessories/topics/en/ap/in/mobile-xcd35?c=in&cs=indhs1&l=en&s=dhs&~ck=mn

 

Αξεσουάρ για το αυτοκίνητο (για navigation κτλ) :

- http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?itemId=280477922625&index=1&nav=SEARCH&nid=04208996257

- http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=220000380

 

Για το σπιτι: http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=220000381 για όσους έχουν αγοράσει την Αγγλική San Francisco έκδοση.

 

Αποφύγετε τους "ανώνυμους" φορτηστές από μαγαζιά/ebay.

Link to comment
Share on other sites

Δόγκανε, κλασικά μέσω backup του clockworkmod επέστεψα στην μαμά ρομ.

 

Εσένα σου πέτυχε η modifa δηλαδή;; Πια ρομ έβαλες στο 6ο βήμα; Την μαμά η κάποια άλλη;;

 

 

 

Ποια έκδοση του Clockworkmod φοράς;;

αυτην εδω recovery-clockwork-2.5.1.8-blade.zip

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Δόγκανε, κλασικά μέσω backup του clockworkmod επέστεψα στην μαμά ρομ.

 

Εσένα σου πέτυχε η modifa δηλαδή;; Πια ρομ έβαλες στο 6ο βήμα; Την μαμά η κάποια άλλη;;

 

 

 

Ποια έκδοση του Clockworkmod φοράς;;

 

Έφαγα ολόκληρο πρωινό αλλα οκ. Τα κατάφερα. Στο 6 βήμα έβαλα την custom rom Alpha 3 modaco 2.2.

 

Για κάποιον που λέει ότι γράφει ftm πρέπει να διαγράψεις τον φάκελο image μέσα από την microsd και να ξανά περάσεις το clockwork recovery και μετα την rom που θέλεις.

 

Εγω εχω 820 στο quadrant

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Thanks παιδιά, δοκιμάζω και γω το patchaki για την Ram και θα μεταφέρω εντυπώσεις!! :D

 

Και ένα γρήγορο tip που διάβασα τώρα στο modaco forum.Για να δούμε εύκολα και γρήγορα τι είδους οθόνη εχουμε, γράφουμε *983*0# και στο μενού που θα μας ανοίξει, στην τρίτη σειρά θα λέει τι είδους οθόνη έχουμε (OLED/LCD)!

 

Σε μένα λέει lcd πάντως..... ;)

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...