Jump to content

ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)


nikatapi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τωρα ειναι οκ..εκανε reboot κανονικα..θα την σβησω τοτε και θα περασω την 2.5.0.9..απο εκει και μετα ομως δν καταλαβαινω πως να περασω τα 2.2.....:(
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Και αυτός ο τύπος με Froyo 908 πιάνει. Δείτε το βίντεο και πάντε το στο 1:46

Το Galaxy S με 2.1 700-800 πιάνει. Περίεργο κι όμως αληθινό.

 

Για όσους φαίνεται περίεργο, να αναρωτηθούν πόσα πιάνει το Galaxy S με 2.2. Γιατί οι διαφορές στις επιδόσεις, αν αναλογιστεί κανείς τις παλιές του Blade, είναι πολύ μεγάλες

Link to comment
Share on other sites

 

για backup ειναι το clockwork???

 

Είναι και για backup/restore.

Με αυτό θα βάλεις την froyo rom

http://www.addictivetips.com/mobile/how-to-install-android-2-2-froyo-on-zte-blade-orange-san-francisco/

 

Με λίγα λόγια βάζεις το .zip στην SD και μέσα απο το clockwork recovery αφού επιλέξεις wipe data/cache/(battery/dalvik απο το advanced menu)

πατάς Flash Zip from SD card και επιλέγεις το .zip με τη rom

Edited by IVIetaCreatoR
http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Περί froyo η κουβέντα: σήμερα που πήγα σε μαγαζί wind και ρώτησα, η αναβάθμιση θα διατεθεί ανεξαρτήτως παρόχου. Θα υπάρξει ειδοποίηση απ'την ίδια την συσκευή. Edited by Nognir
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να κάνουμε το ράδιο να παίξει με την 2.2 ????
Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποιο software update tool? πως κανουμε αναβαθμιση? οχι αναβαθμιση του android αλλα του κινητου. παντως εγω με netgear router κανενα προβλημα με αποσυνδεσεις

 

Είναι και για backup/restore.

Με αυτό θα βάλεις την froyo rom

http://www.addictivetips.com/mobile/how-to-install-android-2-2-froyo-on-zte-blade-orange-san-francisco/

 

Με λίγα λόγια βάζεις το .zip στην SD και μέσα απο το clockwork recovery αφού επιλέξεις wipe data/cache/(battery/dalvik απο το advanced menu)

πατάς Flash Zip from SD card και επιλέγεις το .zip με τη rom

 

αυη η εκδοση 2,2 με την επισημη τι διαφορα εχει?

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να προσθέσεις ή να διορθώσεις κάτι.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

αυη η εκδοση 2,2 με την επισημη τι διαφορα εχει?

 

Δεν είναι official,βασίζονται σε 2.2 leak απο το κινέζικο blade.

Βάλε την alpha 3 η alpha4(θες premium member στο modaco)

http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/324786/oled-tft-07-dec-alpha3-alpha4-wip-modaco-custom-froyo-rom-download-online-kitchen-heavily-fixed-chinese-leak/

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι official,βασίζονται σε 2.2 leak απο το κινέζικο blade.

Βάλε την alpha 3 η alpha4(θες premium member στο modaco)

http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/324786/oled-tft-07-dec-alpha3-alpha4-wip-modaco-custom-froyo-rom-download-online-kitchen-heavily-fixed-chinese-leak/

 

σε ευχαριστω για τις πληροφοριες αλλα καλυτερα να περιμενω για την επισημη να ειμαι σιγουρος. παντως το κουμπι που κανει πισω δεν το βλεπω να αντεχει για πολυ νοιωθω οτι αρχιζει να τριζει οταν το παταω

 

παιδια υπαρχει καποιο software update tool? πως κανουμε αναβαθμιση? οχι αναβαθμιση του android αλλα του κινητου. παντως εγω με netgear router κανενα προβλημα με αποσυνδεσεις

 

και αν μπορει καποιος να μου απαντησει σε αυτο

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να προσθέσεις ή να διορθώσεις κάτι.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα.Μιας και ειμαι ενα βημα κι εγω απο την αγορα ενος Blade ηθελα να ρωτησω.Εχει κανει αναβαθμιση σε 2.2 καποιος απο τους δυο ΤΥΧΕΡΟΥΣ που αγορασαν απο WIND συσκευη με AMOLED οθονη;Αν ναι ... μπορει να μας πει τι μνημη εχει 256MB ή 512MB.Το ρωταω αυτο γιατι λογικα αν εχει AMOLED πρεπει να ειναι παρτιδα με τα 512 , αρα εχουμε πιθανοτητα και αλλοι να πετυχουν το ιδιο :p , σωστα;Κατι αλλο που μου εκανε εντυπωση ψαχνοντας στο ebay ειναι στο παρακατω λινκ , που αν κοιταξετε κατω κατω τα κοκκινα γραματα , γραφει για εσωτερικη μνημη 150ΜΒ.Επομενος ακομα κι αν αγορασουμε απο εξω , δεν ειναι σιγουρο οτι θα παρουμε την καλη εκδοση με τα 256!

 

 

http://cgi.ebay.co.uk/ORANGE-SAN-FRANCISCO-ZTE-BLADE-ANDROID-2-1-MOBILE-PHONE-/330507791173?pt=UK_MobilePhones_MobilePhones&hash=item4cf3ccab45

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα.Μιας και ειμαι ενα βημα κι εγω απο την αγορα ενος Blade ηθελα να ρωτησω.Εχει κανει αναβαθμιση σε 2.2 καποιος απο τους δυο ΤΥΧΕΡΟΥΣ που αγορασαν απο WIND συσκευη με AMOLED οθονη;Αν ναι ... μπορει να μας πει τι μνημη εχει 256MB ή 512MB.Το ρωταω αυτο γιατι λογικα αν εχει AMOLED πρεπει να ειναι παρτιδα με τα 512 , αρα εχουμε πιθανοτητα και αλλοι να πετυχουν το ιδιο :p , σωστα;Κατι αλλο που μου εκανε εντυπωση ψαχνοντας στο ebay ειναι στο παρακατω λινκ , που αν κοιταξετε κατω κατω τα κοκκινα γραματα , γραφει για εσωτερικη μνημη 150ΜΒ.Επομενος ακομα κι αν αγορασουμε απο εξω , δεν ειναι σιγουρο οτι θα παρουμε την καλη εκδοση με τα 256!

 

 

http://cgi.ebay.co.uk/ORANGE-SAN-FRANCISCO-ZTE-BLADE-ANDROID-2-1-MOBILE-PHONE-/330507791173?pt=UK_MobilePhones_MobilePhones&hash=item4cf3ccab45

εχει ακουστει οτι μονο στην αρχη πουλουσαν τα καλα πλεον πουλανε αυτα που ειναι και στην ελλαδα. εγω παντως ημουν τυχερος... και μου ετυχε amoled

Link to comment
Share on other sites

εχει ακουστει οτι μονο στην αρχη πουλουσαν τα καλα πλεον πουλανε αυτα που ειναι και στην ελλαδα. εγω παντως ημουν τυχερος... και μου ετυχε amoled

 

 

Ποση μνημη σου λεει οτι εχει με το 2.1;Εκανες αναβαθμιση σε 2.2;

 

 

Τυχερεεεεεεεεε!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ποση μνημη σου λεει οτι εχει με το 2.1;Εκανες αναβαθμιση σε 2.2;

 

 

Τυχερεεεεεεεεε!!!!!!!!!

 

οτι ειμαι τυχερος ειμαι...!!!

το 128 που ειδες ειναι η εσωτερικη μνημη και οχι η ram

Link to comment
Share on other sites

οτι ειμαι τυχερος ειμαι...!!!

το 128 που ειδες ειναι η εσωτερικη μνημη και οχι η ram

 

 

Στο λινκ που εδωσα πιο πανω γραφει 150 οχι 128 και φανταστηκα οτι ειναι η "διαθεσιμη"(αν το λεω καλα) απο τα 256ΜΒ συνολικης μνημης.Οπως ειπαν καποιοι αλλοι εδω μεσα σε δικες τους συσκευες εγραφε 160ΜΒ απο τα 256 , σε αλλους 404 ή 414 απο τα 512 κ.λ.π.Ετσι φανταστικα οτι το 150 που γραφει ο παραπανω πωλητης ειναι η τιμη που ο ιδιος ειδε να γραφει η συσκευη του.Ασε που απο την αλλη τα 150 ουτε σαν νουμερο μπορει να υπαρχουν αλλα και μου φαινονται ελαχιστα για flash μνημη ειδικα για συσκευη με android.

 

Δε μου απαντησες ομως εσυ ποση μνημη εχεις;Πραγματικα σκεφτομαι πλεον και την απο 'δω αγορα!Τσεκαρε το αν θες και πες μου/μας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω το πηγα δυο μερες μετα την αγορα για doa λογω του προβληματος με το wifi το εστειλαν αθηνα οπου λενε οτι δεν υπαρχει προβλημα και περιμενω σαν μ..... να μ το ξαναστειλουν ...ξεφτιλα
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορεις να ξεχωρισεις αν εχει AMOLED οταν θα πας στο καταστημα wind?

Το γραφει καπου στο κουτι?

Αντε ενημερωστε κι εμας!!

Να ψαχτουμε λιγο μπας και βγαλουμε ακρη!!

Μια καλη εφαρμογη για να δεις πληροφοριες συσκευης (και την ram που μας ενδιαφερει) ειναι το SystemPanelLite.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΤΕΒΑΤΑ

αποριες καποιοι ρωτησαν πως βελτιωθηκαν οι επιδωσεις στο benchmark στο froyo 2.2 ειναι απλο στην εκδοση 2.1 δεν εχουν περαστει οι drivers για την gpu ενω στην 2.2 ναι εχουν περαστει αυτο ισχυει για ολα τα androidd phone(νομιζω) . για παιχνιδια που ρωτησαν καποιοι οριστε το link που διχνει οτι τα καταφερνει μια χαρα στα hd games

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=uy7R1yz90sg]YouTube - zte blade run hd games[/ame]

 

ακολουθει αναλυτικος οδηγος για το πως περναμε τα custom rom

 

 

το custom rom froyo 2.2 το κατεβαζουμε απο εδω

http://android.modaco.com/content/zt...-chinese-leak/

 

1)καταρχας πρεπει να κανεις root κινητο γιαυτο κατεβαζεις το universal androot απο το android market η αν δεν εχει εκει απο το ιντερνετ οταν το εκγατεστισεις το προγραμα πατας root και αυτο αυτοματος θα σου το κανει(αυτο ηταν το ευκολο)

 

2)τωρα πρεπει να βαλεις το κινητο σου σε recovery mode για να το κανεις αυτο χρειαζεσαι τα εξης προγραματα clockworkmod recovery και το fastboot αυτα τα δυο προγραματα τα κατεβαζεις απο εδω http://android.modaco.com/content/zt...kmod-recovery/ το fastboot ειναι σε μορφη zip το αποσυμπιεζεις, και τα δυο προγραματα δηλαδη το fastboot και το clockworkmod recovery το βαζεις στον ιδιο φακελο το επαναλαμβανω το βαζεις στον ιδιο φακελο. Αφου εχεις κανει αυτα ανοιγεις την γραμη εντολων(cmd) για να το βρεις πας εναρξη-προγραματα-βοηθηματα(για windows 7 και για xp το ιδιο πραγμα θα ειναι) τωρα κλεινεις το κινητο σου βγαζεις την μπαταρια την ξαναβαζεις την μπαταρια πατας το κουμπι ενεργοποιησεις του κινητου και το πληκτρο εντασης (το πανω μερος του πληκτρου εντασης οχι το κατω) αυτα τα δυο πληκτρα τα πατας ταυτοχρονα για μερικα δευτερολεπτα και το συνδεεις στον υπολογιστη με το καλωδιο usb η οθονη του κινητου σου θα σου διχνει το πρασινο ρομποτακι του android.

Τωρα παμε στη γραμμη εντολων(cmd) και γραφεις αυτο 'fastboot-windows flash recovery recovery-clockwork-2.5.0.9-modaco-r2-blade.img' και πατας enter μεταα γραφεις αυτο fastboot-windows reboot και πατας enter αυτο ηταν τωρα το κινητο θα κανει μονο του επανεκινιση (σημειωση αν οταν πληκτρολογησεις την πρωτη εντολη και σου πει οτι δεν βρεθηκε τιποτα η κατι τετοιο πατα στον φακελο που εχεις αποθηκευσει αυτα τα δυο προγραματα πατα shift και δεξι κλικ και επελεξε το ανοιγμα παραθυρου εντολων εδω και τοτε πληκτρολογησε τις εντολες αυτο αν εχεις windows 7 για window xp δεν νομιζω να χρειαζεται)

 

3)αφου εχεις τελειωσει απο ολα αυτα βγαζεις το κινητο απο το pc και ψαχνεις στο ιντερνετ για custom rom που θελεις να περασεις ολα τα custom rom ειναι σε μορφη zip και το βαζεις στο κινητο σου (το αρχειο zip δεν το αποσυμπιεζουμε σε καμια περιπτωση κιαι αλαζουμε το ονομα του αρχειυ σε update toτο συγκεκριμενο custom rom δεν πρεπει να βαλεις σε φακελους της καρτας μνημης π.χ στο φακελο download η στον φακελο android αλλα σκετο στην καρτα μνημης) τωρα απενεργοποιειουμε το κινητο το ξανα ενεργοποιειοιυμε πατωντας το κουμπι ενεργοποιεισης και το κατω κουμπι της εντασεις τα δυο πληκτρα τα εχεις πατημενα ταυτοχρονα μεχρι το πρασινο android γινει γαλαζιο (για μερικα δευτερολεπτα γινεται γαλαζιο) μετα γυρνας το κινητο σου αναποδα ναι καλα διαβασες κια στο μενου του clokworkmod κινησε με τα πληκτρα εντασης και με το πληκτο home(λειτουργει σαν οκ οπως σους υπολογιστε ) και με το πληκτρο πισω πας γυρνας πισω.

πριν περασουμε το custom rom κανουμε backuk τα αρχεια η επιλογη backup ειναι προς τα κατω το backup πρεπει να το κανεις οπως δηποτε, η διαδικασια του backup θα διαρκεσει κανενα λεπτο, τωρα παμε πισω και μπενουμε στο wipe data/factory reset και παταμε yes-delete all user data μετα παμε ξανα πισω και μπενουμε στο wipe cache partittion και παταμε yes-wipe cache τωρα ξανα παμε πισω και μπενουμε στο instal zip from sdcard και επιλεγουμε το apply sdcard:update zip(για αυτο σου ειπα το custom rom που κατεβασες να το μετονομασεις σε update) τωρα περιμενεις οταν τελιωσει πατας το reboot και το τηλεφωνο θα κανει επανεκινισει στην αρχη με την εγκατασταση custom rom περνει πολλη χρονο να κανει επανεκινισει για αυτο υπομονη μερικα custom rom δεν θα κανουν καν επανεκινιση για τι δεν θα ειναι για το κινητο σου δηλαδη αυτο που ειναι για το zte san francisco δεν κανουν για το blade.

 

ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΝΕ BACKUP ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΚΙΝΙΣΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗς ORIGINAL STOK ROM. ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΡΙΕς ΣΤΕΙΛΕ PM

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τα εγραψες φιλε..σημερα περασα το 2.2 και το κινητο ειναι οκ..μονο το google maps δν μου δουλευει καλα αλλα θα το ψαξω και αλλο...αντε να βγει και to official να ειμαστε και σιγουροι..
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΤΕΒΑΤΑ

αποριες καποιοι ρωτησαν πως βελτιωθηκαν οι επιδωσεις στο benchmark στο froyo 2.2 ειναι απλο στην εκδοση 2.1 δεν εχουν περαστει οι drivers για την gpu ενω στην 2.2 ναι εχουν περαστει αυτο ισχυει για ολα τα androidd phone(νομιζω) . για παιχνιδια που ρωτησαν καποιοι οριστε το link που διχνει οτι τα καταφερνει μια χαρα στα hd games

 

ακολουθει αναλυτικος οδηγος για το πως περναμε τα custom rom

 

 

το custom rom froyo 2.2 το κατεβαζουμε απο ε

δω http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/324786/oled-tft-07-dec-alpha3-alpha4-wip-modaco-custom-froyo-rom-download-online-kitchen-heavily-fixed-chinese-leak/

 

1)καταρχας πρεπει να κανεις root κινητο γιαυτο κατεβαζεις το universal androot απο το android market η αν δεν εχει εκει απο το ιντερνετ οταν το εκγατεστισεις το προγραμα πατας root και αυτο αυτοματος θα σου το κανει(αυτο ηταν το ευκολο)

2)τωρα πρεπει να βαλεις το κινητο σου σε recovery mode για να το κανεις αυτο χρειαζεσαι τα εξης προγραματα clockworkmod recovery και το fastboot αυτα τα δυο προγραματα τα κατεβαζεις απο εδω http://android.modaco.com/content/zte-blade-blade-modaco-com/319565/30-nov-2-5-1-3-clockworkmod-recovery/ το fastboot ειναι σε μορφη zip το αποσυμπιεζεις, και τα δυο προγραματα δηλαδη το fastboot και το clockworkmod recovery το βαζεις στον ιδιο φακελο το επαναλαμβανω το βαζεις στον ιδιο φακελο. Αφου εχεις κανει αυτα ανοιγεις την γραμη εντολων(cmd) για να το βρεις πας εναρξη-προγραματα-βοηθηματα(για windows 7 και για xp το ιδιο πραγμα θα ειναι) τωρα κλεινεις το κινητο σου βγαζεις την μπαταρια την ξαναβαζεις την μπαταρια πατας το κουμπι ενεργοποιησεις του κινητου και το πληκτρο εντασης (το κατω μερος του πληκτρου εντασης οχι το επανω) αυτα τα δυο πληκτρα τα πατας ταυτοχρονα για μερικα δευτερολεπτα και το συνδεεις στον υπολογιστη με το καλωδιο usb η οθονη του κινητου σου θα σου διχνει το πρασινο ρομποτακι του android.

Τωρα παμε στη γραμμη εντολων(cmd) και γραφεις αυτο 'fastboot-windows flash recovery recovery-clockwork-2.5.0.9-modaco-r2-blade.img' και πατας enter μεταα γραφεις αυτο fastboot-windows reboot και πατας enter αυτο ηταν τωρα το κινητο θα κανει μονο του επανεκινιση (σημειωση αν οταν πληκτρολογησεις την πρωτη εντολη και σου πει οτι δεν βρεθηκε τιποτα η κατι τετοιο πατα στον φακελο που εχεις αποθηκευσει αυτα τα δυο προγραματα πατα shift και δεξι κλικ και επελεξε το ανοιγμα παραθυρου εντολων εδω και τοτε πληκτρολογησε τις εντολες αυτο αν εχεις windows 7 για window xp δεν νομιζω να χρειαζεται)

3)αφου εχεις τελειωσει απο ολα αυτα βγαζεις το κινητο απο το pc και ψαχνεις στο ιντερνετ για custom rom που θελεις να περασεις ολα τα custom rom ειναι σε μορφη zip και το βαζεις στο κινητο σου (το αρχειο zip δεν το αποσυμπιεζουμε σε καμια περιπτωση κιαι αλαζουμε το ονομα του αρχειυ σε update toτο συγκεκριμενο custom rom δεν πρεπει να βαλεις σε φακελους της καρτας μνημης π.χ στο φακελο download η στον φακελο android αλλα σκετο στην καρτα μνημης) τωρα απενεργοποιειουμε το κινητο το ξανα ενεργοποιειοιυμε πατωντας το κουμπι ενεργοποιεισης και το κατω κουμπι της εντασεις τα δυο πληκτρα τα εχεις πατημενα ταυτοχρονα μεχρι το πρασινο android γινει γαλαζιο (για μερικα δευτερολεπτα γινεται γαλαζιο) μετα γυρνας το κινητο σου αναποδα ναι καλα διαβασες κια στο μενου του clokworkmod κινησε με τα πληκτρα εντασης και με το πληκτο home(λειτουργει σαν οκ οπως σους υπολογιστε ) και με το πληκτρο πισω πας γυρνας πισω.

πριν περασουμε το custom rom κανουμε backuk τα αρχεια η επιλογη backup ειναι προς τα κατω το backup πρεπει να το κανεις οπως δηποτε, η διαδικασια του backup θα διαρκεσει κανενα λεπτο, τωρα παμε πισω και μπενουμε στο wipe data/factory reset και παταμε yes-delete all user data μετα παμε ξανα πισω και μπενουμε στο wipe cache partittion και παταμε yes-wipe cache τωρα ξανα παμε πισω και μπενουμε στο instal zip from sdcard και επιλεγουμε το apply sdcard:update zip(για αυτο σου ειπα το custom rom που κατεβασες να το μετονομασεις σε update) τωρα περιμενεις οταν τελιωσει πατας το reboot και το τηλεφωνο θα κανει επανεκινισει στην αρχη με την εγκατασταση custom rom περνει πολλη χρονο να κανει επανεκινισει για αυτο υπομονη μερικα custom rom δεν θα κανουν καν επανεκινιση για τι δεν θα ειναι για το κινητο σου δηλαδη αυτο που ειναι για το zte san francisco δεν κανουν για το blade.

ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΝΕ BACKUP ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΚΙΝΙΣΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗς ORIGINAL STOK ROM. ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟΡΙΕς ΣΤΕΙΛΕ PM

 

Φιλε μπραβο ,ωραιος και χρησιμος ο οδηγος , αλλα αν μπορεις διορθοσε τον ,ετσι ωστε να γινει πιο ευκολος στην αναγνωση.,,,,

Σορρυ αν ζηταω πολλα...:happy:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μπραβο ,ωραιος και χρησιμος ο οδηγος , αλλα αν μπορεις διορθοσε τον ,ετσι ωστε να γινει πιο ευκολος στην αναγνωση.,,,,

Σορρυ αν ζηταω πολλα...:happy:

 

εννοιεις να διορθωσο τα ορθογραφικα λαθη?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...