Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2193519#post2193519 :)

 

edit:

Oταν εκανες αναβαθμιση εκανες και format και στην καρτα μνημης για να καθαρισει τελειος το τηλ. σου?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΞΞ΅ΟΞ± ΟΟΞ·Ο ΟΟΞΈΞΌΞΉΟΞ΅ΞΉΟ Ξ΅ΟΡι ΟΞ·Ξ½ Ξ΅Οιλογη Ξ½Ξ± ΞΌΞ·Ξ½ Ξ½Ξ± κανΡι ΞΌΟΞΉΟ

 

ΞΞ±Ξ½ Ξ΅Ξ²Ξ±Ξ»Ξ΅Ο ΟΞ·Ξ½ version ΟΞΏΟ Ξ΄Ξ΅Ξ½ θΡλΡι sign ΟΞΏΟΞ΅ Ξ· Ξ»ΟΟΞ· Ριναι Ξ½Ξ± Ξ΅ΟΞ΅ΞΉΟ Ξ±ΟΞΏΞΈΞ·ΞΊΞ΅ΟμΡνη ΟΞΏΟλαΟΞΉΟΟΞΏΞ½ ΞΌΞΉΞ± ΡγγΟΞ±ΟΞ· ΟΟΞ·Ξ½ ΞΊΞ±ΟΟΞ± ΞΌΞ½Ξ·ΞΌΞ·Ο ΞΊΞ±ΞΉ ΞΌΞ΅ΟΞ± δΡν ΞΈΞ± κανΡι ΞΌΟΞΉΟ.

 

ΞΞΏΞΊΞΉΞΌΞ±ΟΞ΅ ΟΞΏ ΞΊΞ±ΞΉ ΟΞ΅Ο ΞΌΞΏΟ :)

 

΀ι Ξ½Ξ± ΟΟ Ξ΅ΟΟ Ξ²Ξ±Ξ»Ξ΅ΞΉ ΞΌΞΉΞ± ΟΟΞ±ΟμΡνη ΡκδοΟΞ· ΞΌΞ±ΞΆΞΉ ΞΌΞ΅ ΟΞΏ ΟΟΞ±ΟΟΞΉΟΞΉ ΟΞΏ ΡγγαθηΟΟΞ±Ο ΟΟΞΏ ΟΞ·Ξ» ΞΊ ΟΞΏ ΟΟΞ΅ΟΞ΅ΞΉΟ ΞΊ ΟΞΏΟ Ξ²Ξ³Ξ±ΞΆΞ΅ΞΉ Ρνα ΞΊΟδικο ΟΞΏΞ½ Ξ²Ξ±ΞΆΞ΅ΞΉΟ ΞΊ Ξ±ΟΟΞΏ Ξ·ΟΞ±Ξ½Ξ΅ Ξ΅ΟΟ ΟΞΏΞ»Ξ»Ξ΅Ο Ξ΅Ξ½Ξ³ΟΞ±ΟΞ΅Ο ΞΊ Ξ΅ΟΟ Ξ±ΟΡνΡΟΞ³ΞΏΟΞΏΞΉΞ·ΟΞ· ΞΊ ΟΞΏ ΞΌΟΞΉΟ Ξ±ΟΞΏ ΟΞ·Ο ΟΟΞΈΞΌΞΉΟΞ΅ΞΉΟ ΟΞΌΞΏΟ Ξ±ΟΟΞΏ Ξ΅ΟιμΡνΡι Ξ½Ξ± ΟΞΏ κανΡι!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορεις κάποιος να μου κάνει sing το nokmote και το άλλο??IMEI 358082010779417:)

ευχαριστω πολύ gianpithio!!!!!!!

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Στειλε μου σε pm το imei σου να σε βοηθειβω :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ναι την ειχα κανει οπως και τωρα εκανα hard format το κινητο μου οπως μου ειπες και format την καρτα μετα εγκατεστησα ξανα το ir remote αλλα παλει τα ιδια το ανοιγμα του αρχειου ειναι αδυνατο
Link to comment
Share on other sites

Εγκατεστησες στο Ν95-8gb σου ,και το N95AccelerometerPlugin.sis ?

http://rapidshare.com/files/83787462/N95_Accelerometer_Plugin.sis.html

Εχει αναφερθει ...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2191913#post2191913

 

το n95 8gb εχω.το εγκατεστησα αλλα και παλι δν γινεται κατι μηπως δν τη κανω καλα sign??αν μπορει ασ μου τη κανει καποιος sign ιμει:356983016317304

 

και ακομα μια ερωτηση στο nokmote το "pen"+"c" Που λεει να πατησω για να το ενεργοποιησω τι ειναι???

Link to comment
Share on other sites

Φιλε gianpithion ok' κατεβασα τους codex απο το xxxxxxxxxxx και μου τους ανοιγη κανονικα. ενω πρην τους κατεβαζα απο το site της ir remote. παντος ευχαριστο!
Link to comment
Share on other sites

το n95 8gb εχω.το εγκατεστησα αλλα και παλι δν γινεται κατι μηπως δν τη κανω καλα sign??αν μπορει ασ μου τη κανει καποιος sign ιμει:356983016317304

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις όλες τις εφαρμογές σου.:)

 

Τι πρέπει να κάνεις:

  • Βγάζεις το φάκελο "Sign sis" από το zip αρχείο.
  • Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.
  • Το μετονομάζεις σε abc.sis ή abc.sisX, ανάλογα.
  • Για να ολοκληρωθεί η διαδικασία, θα πρέπει:
    • αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sis, να τρέξεις το "auto_signsis.bat".

    • αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sisX, να τρέξεις το "auto_signsisX.bat".

Τέλος το υπογεγραμμένο αρχείο δημιουργείται αυτόματα με όνομα "abc_signed.sis" ή "abc_signed.sisX", ανάλογα.

Σημείωση: Το πιστοποιητικό αυτό προορίζεται μόνο για το κινητό με το συγκεκριμένο imei και ισχύει μέχρι 14.01 2011.

 

 

 

και ακομα μια ερωτηση στο nokmote το "pen"+"c" Που λεει να πατησω για να το ενεργοποιησω τι ειναι???
Για να ενεργοποιηθεί θα πρέπει να πατήσεις ταυτόχρονα το πλήκτρο edit (με το μολυβάκι) και το πλήκτρο C.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα νοκια 6290. Παω να εγκαταστησω μια εφαρμογη (το Python συγκεκριμενα) και οταν παει να ξεκινησει την εγκατασταση μου λεει οτι ''δεν δοθηκε η απαιτουμενη προσβαση στην εφαρμογη''. Ξερει κανεις τι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Μεσα στης ρυθμισεις εχει την επιλογη να μην να κανει μπιπ

 

Εαν εβαλες την version που δεν θελει sign τοτε η λυση ειναι να εχεις αποθηκευμενη τουλαχιστον μια εγγραφη στην καρτα μνημης και μετα δεν θα κανει μπιπ.

 

Δοκιμασε το και πες μου :)

 

γιαννη εχω την βερσιον 3.1.1 σπασμενη εγγαθηστας ενα σπαστιρι κ μετα την εφαρμογη τρεχεις την εφαρμογη κ μετα το σοπαστιρι το σοπαστιρι σου δινει ενα σειριακο αριθμο τον βαζεις κ ξεκλειδωνει η εφαρμογη αυτο εχω κανει οσο για την επιλογη να μην κανει μπιπ την εχω βαλει απο της ρυθμισεις κ εχω και πανω απο μια ενγραφες μεσα οποτε... τι να φταιει???

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα νοκια 6290. Παω να εγκαταστησω μια εφαρμογη (το Python συγκεκριμενα) και οταν παει να ξεκινησει την εγκατασταση μου λεει οτι ''δεν δοθηκε η απαιτουμενη προσβαση στην εφαρμογη''. Ξερει κανεις τι να κανω?

Πήγαινε τις ρυθμίσεις της Διαχείρισης Εφαρμογών και βάλε στο Εγκατάσταση Λογισμικού->Όλα και στο Έλεγχος Πιστοποιητικών->Απενεργοποίηση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε τις ρυθμίσεις της Διαχείρισης Εφαρμογών και βάλε στο Εγκατάσταση Λογισμικού->Όλα και στο Έλεγχος Πιστοποιητικών->Απενεργοποίηση.

 

Ειναι ηδη επιλεγμενες αυτες οι ρυθμισεις

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω την βοηθεια σας.. αν και εχω κανει ολα τα βηματα για να κανω sign το flipsilent δεν γινεται.. έχω κανει και απο μόνος μου πιστοποιητικό , μου έχει κανει και ένα παιδί από εδώ αλλά πάλι οταν ανοίγω το auto_singsis δεν μου δημιουργά το νέο sis..

Έχει κανείς ιδέα γιατί γίνεται αυτο?:(

Link to comment
Share on other sites

Μέσω Vodafone live δουλεύει?? γιατί άλλα msn clients που δοκίμασα δεν δούλεψαν όμως μπορώ να σερφάρω στο νετ ανοίγει όλα τα σίτε αλλά chat δεν μπόρεσα να κάνω... καμιά ιδέα??

 

 

thanx:blink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω την βοηθεια σας.. αν και εχω κανει ολα τα βηματα για να κανω sign το flipsilent δεν γινεται.. έχω κανει και απο μόνος μου πιστοποιητικό , μου έχει κανει και ένα παιδί από εδώ αλλά πάλι οταν ανοίγω το auto_singsis δεν μου δημιουργά το νέο sis..

Έχει κανείς ιδέα γιατί γίνεται αυτο?:(

 

Eισαι σιγουρος οτι μετονομαζεις την εφαρμογη πριν την υπογραψεις σε abc (ή κατι τετοιο, αναλογα τι εχει ο φακελος σου), γιατι προσωπικα στην αρχη εκανα αυτο το λαθος καποιες φορες.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

έχοντας windplusnon stop όπου έχω δωρεάν Internet browsing , και βάζοντας και το ebuddy (msn client) θα έχω καμία χρέωση???

ποιο πιστεύεται ότι είναι το καλύτερο δωρεάν για msn chat, ;διαβάζω εδώ και 2 ώρες και άκρη δεν βγάζω

το windows live μου έλεγε ότι δεν έβρισκε server και δεν με άφηνε να μπω

τι μου προτείνετε??

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

Φιλε gianpithion ok' κατεβασα τους codex απο το xxxxxxxxxxxx και μου τους ανοιγη κανονικα. ενω πρην τους κατεβαζα απο το site της ir remote. παντος ευχαριστο!

Nομισα οτι ειχες εκεινους τους codex ειχαν δοθει παλιοτερα και εδω, τζαμπα το hard format αλλα μπορει να σου χρειαστει στο μελλον, τελος καλο ολα καλα :)

γιαννη εχω την βερσιον 3.1.1 σπασμενη εγγαθηστας ενα σπαστιρι κ μετα την εφαρμογη τρεχεις την εφαρμογη κ μετα το σοπαστιρι το σοπαστιρι σου δινει ενα σειριακο αριθμο τον βαζεις κ ξεκλειδωνει η εφαρμογη αυτο εχω κανει οσο για την επιλογη να μην κανει μπιπ την εχω βαλει απο της ρυθμισεις κ εχω και πανω απο μια ενγραφες μεσα οποτε... τι να φταιει???

Εαν θελεις στειλε μου σε pm το imei σου για να δoκιμασεις την unsigned version του Ultimate Voice Recorder εκτος εαν δεν λειτουργει στο Ε90 δεν ξερω τι αλλο να πω ας απαντησει καποιος που εχει Ε90 εαν κανει η οχι μπιπ το Ultimate Voice Recorder στο Ε90 :)

παιδια πως μπορούμε να περάσουμε υπότιτλους σε smartmovie σε μορφή txt!!

Μπορεις να ενσωματοσεις τους υποτιτλους στο avi και μετα να το δεις με των player του smartmovie στο κινητο σου.

 

Στην αρχη θα πρεπει να αλλαξεις την καταληξη απο τους υποτιτλους για να ειναι οπως πρεπει δηλαδει απο .txt να την κανεις .srt

 

μετα διαβαζεις τα 2 ποστ :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1931970#post1931970

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2076989#post2076989

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Eισαι σιγουρος οτι μετονομαζεις την εφαρμογη πριν την υπογραψεις σε abc (ή κατι τετοιο, αναλογα τι εχει ο φακελος σου), γιατι προσωπικα στην αρχη εκανα αυτο το λαθος καποιες φορες.

 

Ναι φίλε είμαι σίγουρος..μου έχει τσακίσει τα νεύρα !

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε είμαι σίγουρος..μου έχει τσακίσει τα νεύρα !

 

Φίλε μου για ξαναπροσπάθησε να κάνεις όλη την διαδικασία από την αρχή..Μπορεί να έχει γίνει κάτι λάθος..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

έχοντας windplusnon stop όπου έχω δωρεάν Internet browsing , και βάζοντας και το ebuddy (msn client) θα έχω καμία χρέωση???

ποιο πιστεύεται ότι είναι το καλύτερο δωρεάν για msn chat, ;διαβάζω εδώ και 2 ώρες και άκρη δεν βγάζω

το windows live μου έλεγε ότι δεν έβρισκε server και δεν με άφηνε να μπω

τι μου προτείνετε??

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Απο τη στιγμη που συνδεεσαι με το προφιλ wind plus και οχι με το wind internet δεν θα σε χρεωσει.. Το ebuddy ειναι καλο προγραμμα. το εχω χρησιμοποιησει. απο τα καλυτερα. Υπαρχει και το mig33 αλλα εχει καποια κολληματα και καθυστερησεις μερικες φορες. Επισης μπορεις να μπεις στο msn απο το wap site στο mobile.live.com

Υπαρχουν και αλλα προγραμματα βεβαια αλλα δεν λειτουργουν με το wind plus. Μονο με το wind internet που χρεωνει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

EQO (pronounced “echo”) is a FREE application that brings free instant messaging, cheap calling and cheap texting to your mobile phone. Chat on the go using MSN, AIM, Yahoo, Google Talk, QQ (NEW!), ICQ and Jabber, or call and text anyone in the world at super-low rates. Invite your friends to join your EQO network and use EQO to call and text them for free.

 

Eιναι instant messenger και μπορεις να χρησιμοποιησεις msn κτλπ ή να κανεις κλησεις κ να στειλεις sms με χαμηλες χρεωσεις. ποσο χαμηλες θα λεει στο site. Καλο φαινεται. Δουλευει και με το wind plus.

Ευχαριστουμε nervous ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...