Jump to content

Κόστος ενοικιάσης στα DVD - Video club


agleouras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 απο τα video clubs της περιοχης μου (Ζωγραφου) ανακοινωσε πως απο 18/8 η ενοικιαση στις ταινιες ημερας γινεται απο 1.50 1.80!!!!!!!!!!Σαν μεγαλη δεν ειναι η αυξηση???Ειναι γενικευμενο το φαινομενο?
ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ!!!!!!!!! http://www.tvxs.gr/v4012
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 51
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1 απο τα video clubs της περιοχης μου (Ζωγραφου) ανακοινωσε πως απο 18/8 η ενοικιαση στις ταινιες ημερας γινεται απο 1.50 1.80!!!!!!!!!!Σαν μεγαλη δεν ειναι η αυξηση???Ειναι γενικευμενο το φαινομενο?

 

1,80? Και παραπονιέσαι; Στο δικό μου video dlub στη Νέα Ερυθραία έχει 2,50 :w00t:

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Kai emas stin Kypro einai 1 Lira (1.7EU) alla mono gia mia mera.

 

An kathisteriseis einai akoma 1Lira tin mera

Link to comment
Share on other sites

Egw edw se 3 video clubs pou pigainw exoun tis imerisies tainies me 1,50 kai tis ebdomadiaies me 1 eurw.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

και σε μας τα 2 απο 4 video club εδω και 6 μηνες 1.80Ε εχουν ενω τα αλλα δυο παραμενουν 1.5Ε. τα βιντεοκλαμπ που εχουν 1.80 ειναι αλυσιδες ενω τα δυο φτηνα ειναι συνοικιακα

Βlog για τον κινηματογράφο με κριτικες, νέα και τρέιλερ. Με καθημερινή ανανεωση

We set the movies in the corner....

Link to comment
Share on other sites

1,80? Και παραπονιέσαι; Στο δικό μου video dlub στη Νέα Ερυθραία έχει 2,50 :w00t:

 

Tι λες τώρα?? :blink: Είναι δυνατόν?? Γιατί δεν δοκιμάζεις και κανένα άλλο video club?

Εγώ Κηφισιά πληρώνω 1,80 (εκτός αν επιστρέψω την ταινία την ίδια μέρα, οπότε είναι 1,50). Πεύκη πληρώνω 1,50€ ό,τι και να γίνει.

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονικη ειναι τουλαχιστον 2€. Με 1€ η καθυστερηση, σε αλλα 1.20€.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Εδώ μάλλον υπάρχει και το ρεκόρ. 3 ευρώπουλα Ο,ΤΙ και να πάρεις... :wacko: :blink: :wacko:

Πάντως υπάρχουν κι άλλα με 1 εώς 2 ευρώ...

I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Εσας ρε παιδιά γιατί σας κλέβουν έτσι ? :S

Εμας εδω στο Ηράκλειο Κρήτης είναι 1,5€/ημέρα. Τουλάχιστον σε αυτά που πηγαινώ εγώ...

Πχ το νοικιάζω τωρα και το γυρίζω αυριο το απόγευμα και πληρώνω 1,5€ ;)

Έχει και κρατησεις εννοείται και έχουν και μια μαμάτη προσφορά οπου παίρνεις δυο dvd και σου δίνουν άλλο ένα επιλογής σου για όσο καιρό θέλεις... :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

έχουν και μια μαμάτη προσφορά οπου παίρνεις δυο dvd και σου δίνουν άλλο ένα επιλογής σου για όσο καιρό θέλεις... :yahoo:

 

Pou to kanoun auto, sto videoland?

Kapou to eixa akousei..

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Σε συνοικιακό στους Αγίους Αναργύρους, 1€ / ημέρα! Νομίζω το φθηνότερο απ' όσα γράφτηκαν ως τώρα.

 

ΥΓ. Και κλειστό την Κυριακή, οπότε μπορείς να αγοράσεις ταινία το Σάββατο, να την επιστρέψεις τη Δευτέρα και να πληρώσεις 1 €.

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pou to kanoun auto, sto videoland?

Kapou to eixa akousei..

Ναι στα video land...

Ναι μεν τα video land είχαν το μεγαλύτερο μερίδιο της αγοράς στο Ηράκλειο, αυτό μειώθηκε. Αλλα τώρα ξανακερδίζουν έδαφος ;)

Link to comment
Share on other sites

Den tous paw katholou autous sto videoland.

Ekei pigainw mono gia games, einai to mono me tosa games gia pc sto hrakleio.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Video blue,πληθωρα απο τα νεα θεματα,τουλαχιστον 5 - 10 κομματια απο τις νεες κυκλοφοριες με 1.50€ ανα ημερα και την δυνατοτητα εφοσον την επιστρεψεις εντος της ημερας ενοικιασης πριν συμπληρωσει 24 ωρες, να δωσεις 1.20€

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξανθη και Καβάλα οι τιμες σ'ολα τα μαγαζια ειναι στα 2€ ακομα και στα Seven.
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ξανθη και Καβάλα οι τιμες σ'ολα τα μαγαζια ειναι στα 2€ ακομα και στα Seven.

εμας βίντεο μπλού, 1,80ευρώ!

ΑΛΛΑ εχω επιστρέψει την ΙΔΙΑ μερα και δεν μου πήραν χρήματα... ΔΕΝ ξέρω γιατί...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ένα απέναντι από το σπίτι μου. Τα άλλα είναι, δυστυχώς, μακριά και δε βολεύουν συνήθως.

Είναι μάλλον ακριβό. :( Τις ημερήσιες τις δίνει 2,20€ ή 2,00€, ανάλογα το πόσο επιτυχημένη είναι η ταινία. Των 2 ημερών τι δίνει όλες με 2,00€, όπως και τις εβδομαδιαίες.

Έχει μια προσφορά όπου στις 3 ταινίες η μία είναι δωρεάν, άσχετα με το ποιά είναι. Αυτό, βέβαια, είναι καλό για τα Σαββατοκύριακα (η Κυριακή είναι δωρεάν) μόνο.

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγώ είμαι γραμμένη σε 3 VideoClub. :rolleyes:

:mad: Στο πρώτο, και οι ημερήσιες και οι εβδομάδας έχουν 1.80 και οι περισσότερες είναι χαλασμένες

:confused: Στο δεύτερο οι ταινίες είναι σε πολύ καλή κατάσταση και έχουν 1.50 και οι ημερήσιες και οι εβδομάδας

:D Στο τρίτο και καλύτερο οι ταινίες είναι σε άριστη κατάσταση και οι ημερήσιες έχουν 1.50.Οι εβδομάδας έχουν 1.00 αλλά αν τις επιστρέψεις αμέσως την επόμενη μέρα έχουν 0,70. Οι τριήμερες έχουν 1.00!!!!!!! :p :) :) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1 euro για επιστροφή εντός 6 ωρών. Aλυσίδα: 24 Η Video

1,25 >> >> >> 12 ωρών >> >>

 

Κατά τα άλλα, από τα άλλα 3 που υπάρχουν στην περιοχή μου (άνω ιλίσια) μόνο το ένα δίνει προς 1,80 ευρώ μόνο τις ταινίες πρώτης κυκλοφορίας. Όλες οι άλλες προς 1,5 ευρώ. Ωστόσο ένα άλλο στο Παγκράτι στην ευτυχίδου τις δίνει ακόμα και αυτές προς 1 ευρώ με την προϋπόθεση να επιστραφούν εντός της ίδιας μέρας μέχρι τις 8 το βράδυ. Μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Το 24 self video φαντάζομαι πως είναι ένα αυτόματο μηχάνημα. Η διαδικασία του να βρεις την ταινία που θέλεις σε ένα μηχάνημα είναι απλή;
Link to comment
Share on other sites

Το 24 self video φαντάζομαι πως είναι ένα αυτόματο μηχάνημα. Η διαδικασία του να βρεις την ταινία που θέλεις σε ένα μηχάνημα είναι απλή;

 

 

Ναι, είναι αρκετά απλή!

Συνήθως για τις καινούριες ταινίες έχουν έναν πίνακα πάνω ή δίπλα στο μηχάνημα με έναν κωδικό απο κάτω.. Άν θές κάποια απο αυτές απλά πατάς τον αντοίστηχο κωδικό, αλλιώς μπαίνεις στις κατηγορίες και την βρίσκεις..

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...