Jump to content

CSI: Crime Scene Investigation (CBS)


arish
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει δει κανένας τη σειρά CSI (Crime Scene Investigation);; Είδα τους δύο πρώτους κύκλους και ενθουσιάστηκα... Δυστυχώς το video club μου θα αργήσει να φέρει τον 3ο. Ξέρει κανείς που μπορώ να τα βρώ (εκτός από ίντερνετ φυσικά :X )
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 217
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το video club μου έχει φέρει και τον 3ο κύκλο, σου δίνω το τηλέφωνο να ρωτήσεις αν έχει κανένα υποκατάστημα κοντά σου

Imagine Video Club 210-9633929

Έχω και τους 3ους κύκλους και έχω πορωθει :D

Νομίζω οι 2 πρώτοι κύκλοι υπάρχουν ήδη στο εμπόριο προς πώληση, τον δεύτερο τον είδα και στο Metropolis

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Και ο τρίτος έχει κυκλοφορήσει στο εμπόριο (νομίζω ότι βρίσκονται στα ράφια και άλλοι δύο). Υπάρχει σίγουρα σε ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΣ και στο διπλανό του (γωνία Πατησίων και Πανεπιστημίου). Πάντα να συγκρίνετε τιμές πριν αγοράσετε. Γλυτώνετε γύρω στα δυό ευρώ σίγουρα :p

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη σειρά έχει βέβαια 5 κύκλους και μετά υπάχρχουν τα Miami και New York CSI με αρκετούς ακόμα κύκλους. Ελπίζω να φιλοτιμηθεί το video club να φέρει τίποτα γιατί είναι πολλά τα λεφτά για να τα αγοράσεις.
Link to comment
Share on other sites

Την έχω στα υπ' όψιν καθώς μου έχουν πει ότι μετράει. Φέτος παίζεται ο τελευταίος κύκλος στην Αμερική? Κάτι είχα ακούσει ότι το τελευταίο επεισόδιο το σκηνοθετεί ο πολύς Quentin Tarantino.
Better to save the mystery than surrender to the secret
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Επιτέλους είδα τον 3ο κύκλο του CSI Las Vegas... Όποιος δεν το έχει δει είναι εξαιρετικό! Είδα και λίγο από 1ο κύκλο του CSI Miami. Καλό από άποψη σεναρίου αλλά με χαλάνε λίγο οι πρωταγωνιστές.
Link to comment
Share on other sites

Ώπ... και νόμιζα οτι ήμουν ο μόνος καμμένος με CSI :D

 

Έχω δεί και του4 κύκλους Vegas, καθώς και σκόρπια απο miami (s1-2). Las Vegas (s1-2-3-4) και Miami (s1-2) έχουν φέρει τα AVE (Μαρούσι - Γλυφάδα) δυστυχώς όμως χωρίς υπότιτλους...

 

Grissom... μορφάρα ο τύπος :D

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους είδα τον 3ο κύκλο του CSI Las Vegas... Όποιος δεν το έχει δει είναι εξαιρετικό! Είδα και λίγο από 1ο κύκλο του CSI Miami. Καλό από άποψη σεναρίου αλλά με χαλάνε λίγο οι πρωταγωνιστές.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΥΚΛΟ ΤΟΥ ΜΙΑΜΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΚΑΠΩΣ ΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ...ΙΣΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟΝ GRISOM ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ(ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ SUPER)

Link to comment
Share on other sites

Ώπ... και νόμιζα οτι ήμουν ο μόνος καμμένος με CSI :D

 

Έχω δεί και του4 κύκλους Vegas, καθώς και σκόρπια απο miami (s1-2). Las Vegas (s1-2-3-4) και Miami (s1-2) έχουν φέρει τα AVE (Μαρούσι - Γλυφάδα) δυστυχώς όμως χωρίς υπότιτλους...

 

Grissom... μορφάρα ο τύπος :D

Όχι υπάρχουν κι άλλοι καμμένοι!!! Έχει βγει και csi pc game...

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω τερματίσει και τα δύο :D

 

btw, κ εμένα μου φάνηκε "κάπως" ο Kane στο Miami, αλλα απο τον δεύτερο κύκλο και μετά τον συμπάθησα :cool:

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Να ξεθάψω το συγκεκριμένο θέμα και να πω πως μέσα στον μήνα Σεπτέμβριο (άντε αρχές Οκτ) κυκλοφορεί ο 4ος κύκλος του CSI με ελ. υπότιτλους.
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Άντε επιτέλους!! Έχω δει τους 3 πρώτους και έναν απο μιαμι. Χθες το βράδυ είδα τυχαία ένα επεισόδειο στο αλτερ και συνειδητοποίησα ότι μου έχει λείψει!
Link to comment
Share on other sites

Άντε επιτέλους!! Έχω δει τους 3 πρώτους και έναν απο μιαμι. Χθες το βράδυ είδα τυχαία ένα επεισόδειο στο αλτερ και συνειδητοποίησα ότι μου έχει λείψει!

 

Εγώ να δεις πόσο περιμένω...έχω δει τους 3 πρώτους κύκλους σε dvd αυτό το καλοκαίρι τουλάχιστον 3 ακόμα φορές.

Ε ρε τι έχει να γίνει...διάβασα πολλές εναλαγές στις ιστορίες και πολλές αποκαλύψεις και για τις ζωές των CSI.

Έμαθες arish λίγο παλαιότερα, νομίζω μέσα Μαρτίου, που θέλανε να απολύσουνε τον Eads (Nick) και την Jorja(Sara)?

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

OMG CSI???? Υπάρχουν και άλλοι καμμένοι :) Και λέω κι εγώ δεν είναι δυνατόν να είμαι ο μόνος! Παιδιά το τελευταίο επεισόδιο της προηγούμενης σαιζόν που ήταν μιάμιση ώρα πραγματικά με πόρωσε, μακάρι να το κάνουν έτσι (διπλά επεισόδια) για να έχουμε κι εμείς μία καλή ταινία να βλέπουμε κάθε εβδομάδα.
Link to comment
Share on other sites

νομίζω μέσα Μαρτίου, που θέλανε να απολύσουνε τον Eads (Nick) και την Jorja(Sara)?

 

Τους απολύσαν, αλλά μετά τους ξαναπροσλάβαν. :)

 

 

Και οπού να `ναι αρχίζει στην Αμερική η season 6. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Τους απολύσαν, αλλά μετά τους ξαναπροσλάβαν. :)

 

 

Και οπού να `ναι αρχίζει στην Αμερική η season 6. :cool:

 

Ναι αφού έγινε χαμός με τους fans μόλις μαθεύτηκε το γεγονός...στο τσακ γλυτώσαν τον ξυλοδαρμό:p

Και μετά λένε έγινε παρανόηση

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Έμαθες arish λίγο παλαιότερα, νομίζω μέσα Μαρτίου, που θέλανε να απολύσουνε τον Eads (Nick) και την Jorja(Sara)?

 

Σοβαρα;;;;;; Πρώτη φορά το ακούω αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Πρίν λίγο καιρό είχα πετύχει στη ΝΕΤ διαφήμηση του CSI:NY...λέτε; :)

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Πρίν λίγο καιρό είχα πετύχει στη ΝΕΤ διαφήμηση του CSI:NY...λέτε; :)

 

Ναι η ΝΕΤ ανακοίνωσε πως σύντομα θα δείχνει το CSI:NY...μακάρι όμως να έδειχνε το Miami...

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Ναι η ΝΕΤ ανακοίνωσε πως σύντομα θα δείχνει το CSI:NY...μακάρι όμως να έδειχνε το Miami...

Έχεις δει κάποιο επεισόδιο του csi ny?? του miami δεν μου άρεσαν πολύ οι πρωταγωνιστές. Μετα από το λας βέγκας με χαλασαν λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Κατά σειρά προτίμησης μακράν πρώτο είναι το Las Vegas μετά το Miami και τελευταίο και καταιδρωμένο το N.Y. δέν ξέρω με χαλάει λίγο ο Tag (Γκόμενος της Reichel απ' τα friends :D) Τι να πώ, άντε να αρχίσει σιγα σιγά η 6η του L.V.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δει κάποιο επεισόδιο του csi ny?? του miami δεν μου άρεσαν πολύ οι πρωταγωνιστές. Μετα από το λας βέγκας με χαλασαν λιγο.

 

Μiami rules εντελώς όμως...το NY μου φαίνεται λίγο χλίαρο

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Κατά σειρά προτίμησης μακράν πρώτο είναι το Las Vegas μετά το Miami και τελευταίο και καταιδρωμένο το N.Y. δέν ξέρω με χαλάει λίγο ο Tag (Γκόμενος της Reichel απ' τα friends :D) Τι να πώ, άντε να αρχίσει σιγα σιγά η 6η του L.V.

 

 

Καλά, βάλανε τον Tag (δεν ξέρω πως τον λένε στην πραγματικότητα, μόνο από τα φιλαρακια τον θυμάμαι) να παίξει μπάτσο του εγκληματολογικού. Δηλαδή τι απομένει;; Να παίξει η Janice τη δικαστικό;;; ΕΛΕΟΣ!!

 

Εγώ έχω δει μόνο το Las Vegas και είναι πραγματικά εκπληκτικό!!! Το Alter βάζει κάποια επεισόδεια τώρα. Δεν τα έχω δει οπότε μάλλον είναι η πρώτη σεζόν.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Απο αυτή την Κυριακή 16 Οκτωβρίου και κάθε Κυριακή στις 22:00 στο κανάλι της ΝΕΤ ο πρώτος κύκλος του CSI: NY
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτή η σειρά με έχει μπερδέψει πάρα πολύ... μα πάρα πολύ.

Απο μια μικρή έρευνα στο tv.com κατεληξα σε αυτό το συμπέρασμα:

Απο ότι κατάλαβα υπάρχουν 3 CSI

CSI: Las Vegas

Που έχει 6 seasons

CSI: Miami

Που έχει 4 Seasons

CSI:NY

Που έχει 2 Seasons

 

Στην Αμερική όλα παίζονται ταυτόχρονα στο CBS κάθε Δευτέρα, Τετάρτη και Πέμπτη :p:lol:

 

έτσι έχουν τα πράγματα ?

 

Επίσης ξέρω ότι το ALTER παίζει το Las Vegas (το πότε ακριβώς σε το ξέρω... :p )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...