Jump to content

myphone.gr @ Podcast: Επεισόδιο Νο.3 05/11/2012


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι του myphone.gr καλώς ήλθατε στο τρίτο podcast του φόρουμ μας! Έχουμε ξεκινήσει μια καινούργια ενότητα που σαν σκοπό έχει όχι μόνο να συζητήσουμε μαζί τα θέματα της επικαιρότητας αλλά και να γνωριστούμε καλύτερα.

 

Λίγα λόγια για το podcast

 

Το podcast είναι ένα ακουστικό αρχείο το οποίο θα σας παρουσιάζουμε σε τακτά χρονικά διαστήματα και στο οποίο editors της ομάδας του myphone.gr θα συζητούν, σχολιάζουν κάποια θέματα της επικαιρότητας και όχι μόνο. Μπορείτε να το ακούτε μέσω της γνωστής ιστοσελίδας YouTube, ενώ μπορείτε και να το κατεβάζετε στον υπολογιστή σας σε μορφή mp3 από εδώ.

 

Σήμερα έχουμε οικοδεσπότη τον vlachaquito, με την παρέα να συμπληρώνεται με τον DJDB, τον evo Nagata και τον πλανκι Plankton69.

 

Τα θέματα που θα συζητήσουμε σήμερα είναι τα εξής:

  • Περιγραφή συσκευών Nexus
  • Συγκριτικό Tablet 7''

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=abiU5Tv6BoM]myphone.gr Podcast No3 05/11/2012 - YouTube[/ame]

 

Το πρώτο επεισόδιο του podcast μπορείτε να το ακούσετε εδώ

Το δεύτερο επεισόδιο του podcast μπορείτε να το ακούσετε εδώ

 

Η λίστα με τα τραγούδια είναι διαθέσιμη από εδώ.

 

Φυσικά, περιμένουμε τα σχόλιά σας. Καλή ακρόαση!

 

-- Ακολουθήστε τον vlachaquito στο Twitter, Google+, στείλτε του e-mail ή ΠΜ.

Edited by vlachaquito
Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα και θα το ακούσω το απόγευμα με την ησυχία μου.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Kαλό το podcast, ευχαριστούμε. Ακουγόσασταν καθαρά και καλή η μουσική. Επίσης μου άρεσε που είχατε διαφορετικές απόψεις και ο καθένας είχε τα επιχειρήματα του.

 

Στο θέμα των tablets, αν θέλετε να αναφερθείτε και στη διάσταση 4:3 (Apple) και 16:9 (Nexus 7).

 

Επαιξα λίγο με το Apple mini σε Apple Store to ΣΚ και οι 7,9' και 4:3 οθόνη και τα 300 γρ. βαρος μου άρεσαν.

 

Επίσης να πω οτι σε μέγεθος 7,5'+ και 4:3 οθόνη δε ξέρω αλλο tablet,εκτός αν έχει καποιος υποψην. ( όχι σε 16:9 όπως Galaxy Tab κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο παιδιά.

 

Αντιλαμβάνομαι πως η Apple θέλησε να πάρει μερίδιο από τα μικρά μιας και ο ανταγωνισμός στις μεγάλες Inches μεγαλώνει. Αυτό που δεν μπορώ να αντιληφθώ είναι πως ενώ τα προιόντα της είναι εφοδιασμένα με δυνατά specs συνήθως, το mini είναι πίσω μια γενιά. Την άνοιξη δηλαδή να περιμένουμε Mini 2 δυνατό και Ios με μικροδιαφορές για να μπορέσει να το σηκώσει το πρώτο?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή δουλειά για άλλη μια φορά :)

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...