Jump to content

[ΠΡΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ] Samsung Galaxy S II


kyrillos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καβλααααααααααααααααααααααα!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν κρινω απο το μεγεθος σαν tablet φαινεται...τεραστιο θα ναι στανταρ :p

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

ειναι πανεμορφο....πιστευω το πιο ομορφο android με διαφορα!

μενει να δουμε RAM και σε τι συστημα ειναι γραμενο το OS του σε σχεση με το GS1...

 

http://img696.imageshack.us/img696/6845/galaxy2seine.jpg

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Απ' τη στιγμή που η 2.3 υποστηρίζει ext4 δε νομίζω να χρησιμοποιήσουν σε flagship μοντέλο κάτι διαφορετικό..Θα 'ναι απαράδεκτοι.. :confused:
Link to comment
Share on other sites

Το επομενο μου τηλεφωνο ! με τον Οριονα και το 2.3 που ειναι προσαρμοσμενο στον humming bird θα πεταει ανυπομονω !

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Η γυναίκα μου ήδη πανηγυρίζει που θα πάρει τον Γαλαξία-μόλις της ανακοίνωσα ότι κατά τον Μάιο θα είναι η επόμενή μου συσκευή:)

 

Και με 4.3" οθονάρα,ότι πρέπει για browsing-τέρμα ποιά τα zoom in-zoom out:D

Link to comment
Share on other sites

θα πεταει το κινητο εχει και ωραια οθονη...αν δεν ειναι και πολυ ακριβο θα κανει τρελες πωλησεις

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Ως συνήθως η Samsung μένει προσκολημένη στο iphone τόσο στην εμφάνιση όσο και στο UI . Το Galaxy S έμοιαζε με το 3GS το S2 μοιάζει με το 4. Επίσης μου φαίνεται πολύ ογκώδες παρόλο που είναι λεπτό. Το hardware είναι κορυφαίο βέβαια και σίγουρα ( εάν και η ρομ είναι καλή) θα πάει καλά σε πωλήσεις.
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ομορφο αν και μοιαζει οντως με το μηλο. Για να δουμε και τα τεχνικα του χαρακτηριστικα.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι, ιδιο με το τωρινο το βλεπω... απλα με μεγαλυτερη οθονη. Και οσο για τα χαρακτηριστικα, εεε ποσο καλυτερα να ειναι.

Τα λαπτοπ μετα τι θα τα κανουμε;

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίο είναι... Και τα τεχνικά χαρακτηριστικά είναι φοβερά. Δείτε και μόνοι σας :) εδώ

 

Υ.Γ.: έχει wifi 803.11 a/b/g/n. πρώτη φορά το βλέπω... :)

Link to comment
Share on other sites

Δείτε και μόνοι σας :) εδώ

Εδω δεν φαινεται και τοσο παντοφλα...για να το δουμε και live.

 

http://www.samfirmware.com/I91003.png

 

υ.γ. 1GB RAM λεει στο Link

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

για τα χαρακτ/κα ναι συμφωνοι,αν και το skin της samsung το σιχαινομαι αλλα ρε παιδια απο εμφανιση δε λεει και τιποτα νεο,ενα μεγαλο galaxy s ειναι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2011/02/galaxy-s-ii-hands-on-03-sm.jpg

 

http://www.engadget.com/2011/02/13/samsung-galaxy-s-ii-official-tegra-2-4-3-inch-super-amoled-plu/

 

The biggest news here, though, might be that Sammy's going with an NVIDIA Tegra 2 core -- the same as the LG Optimus 2X, Motorola Atrix 4G, and Droid Bionic -- despite the fact that its own Exynos 4210 was just announced for March production.

 

if anything, we're a little concerned that it's going to be a smidge too big for people that were perfectly happy at the 4-inch tier

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

για να ειμαι ειλικρινης δεν εχω εντυπωσιαστει και τοσο πολυ...ισως ειναι νωρις ακομη:)

για να δουμε στην πορεια...:rolleyes:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

για να ειμαι ειλικρινης δεν εχω εντυπωσιαστει και τοσο πολυ...ισως ειναι νωρις ακομη:)

για να δουμε στην πορεια...:rolleyes:

 

Τι παραπάνω δλδ περιμενες;;; quad-core cpu, 4gb ram, ati 5650 HD και sata2? :p

Link to comment
Share on other sites

για να ειμαι ειλικρινης δεν εχω εντυπωσιαστει και τοσο πολυ...ισως ειναι νωρις ακομη:)

για να δουμε στην πορεια...:rolleyes:

 

Κι εγω κραταω μικρο καλαθι Ηρακλη. Περιμενουμε...

 

Παντως το lock screen ειναι φοβερο.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Τελικά -απ' ότι γράφει το engadget- δε χρησιμοποιεί Tegra..Μάλλον Orion.. :grin: Edited by mirrorofsorrow
Link to comment
Share on other sites

Τι παραπάνω δλδ περιμενες;;; quad-core cpu, 4gb ram, ati 5650 HD και sata2? :p

 

μηπως καλυτερη αναλυση ας πουμε;μηπως μικροτερο μεγεθος αφου σε λιγο θα μπαιρδευουμε τα tablet με τα κινητα;

προσωπικα αν ειναι διπηρηνο δεν μου λεει τιποτα προς το παρον γιατι δεν υπαρχουν εφαρμογες εκεινες που να αξιοποιουν τις διπυρηνες επιδοσεις..και οταν βγουν τοτε θα εχουν ανακοινωθει τα τετραπυρηνα :p

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

μηπως καλυτερη αναλυση ας πουμε;μηπως μικροτερο μεγεθος αφου σε λιγο θα μπαιρδευουμε τα tablet με τα κινητα;

προσωπικα αν ειναι διπηρηνο δεν μου λεει τιποτα προς το παρον γιατι δεν υπαρχουν εφαρμογες εκεινες που να αξιοποιουν τις διπυρηνες επιδοσεις..και οταν βγουν τοτε θα εχουν ανακοινωθει τα τετραπυρηνα :p

 

Το μέγεθος είναι κάτι που αναπόφευκτα στα κινητά με οθόνης αφής τα τελευταία χρόνια έχει λίγο ξεφύγει... Εγώ θα προτιμούσα να έμενε 4άρα η οθόνη, πάντως είναι πάρα πολύ λεπτό το τηλέφωνο.

 

Τώρα όσον αφορά τις εφαρμογές και κατά πόσον αυτές αξιοποιούν τους 2 πυρήνες θεωρώ πως είναι πλέον θέμα χρόνου να τους αξιοποιούν μιας και θα βγουν πολλά 2πύρηνα τηλέφωνα αλλά εξίσου σημαντικό έιναι το ίδιο το λειτουργικό να τους αξιοποιεί. ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...