Jump to content

Asus Zenfone 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό ακριβώς.. Δεν διάβασα κάπου για την τιμή του.. Ακριβά υλικά, επεξεργαστή και τα σχετικά! Έχουμε κάποιο νέο για την τιμή;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Με τα οικονομικά μου μάλλον την άλλη έκδοση και αυτή απο Κίνα δυστυχώς. Ο 625 επεξεργαστής τι απόδοση δίνει στο antutu για να μη ψάχνω;

Link to comment
Share on other sites

Με τα οικονομικά μου μάλλον την άλλη έκδοση και αυτή απο Κίνα δυστυχώς. Ο 625 επεξεργαστής τι απόδοση δίνει στο antutu για να μη ψάχνω;

καπου 70k αν θυμαμαι καλα.

 

αλλα ας μην βγαινουμε οφ τοπικ. εχει δημιουργηθει σχετικό νημα για το zenfone3.

Link to comment
Share on other sites

Την είδα τη revolut αλλά όταν κάνεις αγορά απο ίντερνετ την κάνει απευθείας σαν πιστωτική ή τη συνδέει με paypal για πιο πολυ Ασφάλεια;

 

Συνδεδεμένη με PayPal πάντα για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κάποιος τον λογο που δεν μ αποθηκεύει το wifi password απο το ρουτερ στην δουλειά κ με ρωταει κάθε φορα που παταω σύνδεση?? Οι άλλοι συνάδελφοι στα κινητά τους αποθηκεύεται κανονικά

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου το εχει κανει κ αλλου! Αλλα εκει καίγομαι....! Εκανα reboot, cashe clean! Εκανα κ επαναφορα

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το μονο που μπορώ να σκεφτώ είναι μα σου δημμιουργεί αυτό το πρόβλημα κάποια εφαρμογή που έχεις βάλει.

 

Ξερει κάποιος τον λογο που δεν μ αποθηκεύει το wifi password απο το ρουτερ στην δουλειά κ με ρωταει κάθε φορα που παταω σύνδεση?? Οι άλλοι συνάδελφοι στα κινητά τους αποθηκεύεται κανονικά

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Μου το εχει κανει κ αλλου! Αλλα εκει καίγομαι....! Εκανα reboot, cashe clean! Εκανα κ επαναφορα

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

reset το ρουτερ της δουλειας, το δοκιμασες;;)

Link to comment
Share on other sites

reset το ρουτερ της δουλειας, το δοκιμασες;;)

Αμε...! Μέχρι και ολα τα δίκτυα διαγραφεί εκανα απο το κινητό! Σας λεω σταυροκοπιεμαι μηπως έρθει η επιφωτηση

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αμε...! Μέχρι και ολα τα δίκτυα διαγραφεί εκανα απο το κινητό! Σας λεω σταυροκοπιεμαι μηπως έρθει η επιφωτηση

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

firmware upgrade το ρουτερ της δουλειας. ποιο μοντελο βασικα εχετε;
Link to comment
Share on other sites

Άστο την δεύτερη φορά που δεν θα συνδεθεί για λίγο μήπως και είναι θέμα ασφαλείας σε μια από τις δύο συσκευές.

Μου το έκανε και εμένα μια φορά στο σπίτι αλλά το άφησα στην άκρη και το βρήκα συνδεδεμένο μετά από λίγο... Δεν μπορώ να καταλάβω κάτι άλλο εκτός και αν είναι ρύθμιση κάπου "ξεχασμενη"

 

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλο μήνα στην αγαπημένη μας Asus, Πιάσαμε τον Ιούνιο και ακομα στη 5.0 μας έχει :p

 

 

true story...:)

Link to comment
Share on other sites

τι καταλάβαμε και στο δικό μας ασους που μπήκε η 6.....;; ολο θέματα ειναι ...

 

Δεν έχουν καταλάβει όλοι ότι επίτηδες η ASUS καθυστερεί το θέμα, ούτως ώστε όταν δώσει την ΜΜ στο ΖΕ 551ΜL να έχουν εξαλειφθεί κάποια προβλήματα που παρουσιάζουν τα άλλα μοντέλα που την έχουν φορέσει, για μένα ας το καθυστερήσει λίγο ακόμη ώστε όταν την δώσει να είναι απροβλημάτιστη.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Σωστός, αφού πετάει και έτσι το εργαλείο

 

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σωστός, αφού πετάει και έτσι το εργαλείο

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk

 

Ακριβώς έτσι.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν καταλάβει όλοι ότι επίτηδες η ASUS καθυστερεί το θέμα, ούτως ώστε όταν δώσει την ΜΜ στο ΖΕ 551ΜL να έχουν εξαλειφθεί κάποια προβλήματα που παρουσιάζουν τα άλλα μοντέλα που την έχουν φορέσει, για μένα ας το καθυστερήσει λίγο ακόμη ώστε όταν την δώσει να είναι απροβλημάτιστη.

Δε νομίζω ότι είναι έτσι απλά τα πράγματα. Πιστεύω ότι έχουν θεματαρα με τον ιντελ επεξεργαστή γιατί τα άλλα που πήραν την αναβάθμιση έχουν άλλον. Μάλλον πιο ευκολο θα τους είναι να βάλουν windows 10 παρα MM χαχαχα. Τεσπα πιστεύω πως αν βγουν ποτέ θα υπάρχει προβληματαρα.

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ηρθε η οθονη μαζι με frame και την αλλαξα. Στις εικονες μπορειτε να δειτε οτι ηρθε με μαυρο αυτοκολλητο επανω στο λογοτυπο της asus. Ειναι γνησια. Θα την τεσταρω και θα σας πω εαν παρουσιασει παλι ghost touches ή οχι ;-)

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160601/be82ae552c88819b9e9e9c0b91e9b7f1.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160601/d751c5f32e04b650a50c7f8463e2597a.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160601/9bf683bfd325230f82633d3fcadfd17b.jpg

 

Και φυσικα σκεφτομαι να στειλω στον κινεζο την ελλατωματικη ως δικια του και να του πω να μου ξαναστειλει αλλη μια. Απλα η δικια μου εγραφε 2015/03/08. Λετε να πιασει???

Edited by Polis4
Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω αλλά τουλάχιστον αμα τον απειλήσεις με dispute και αρνητικά σχόλια (ευγενικά πάντα), στην καλυτερη θα σου επιστρέψει τα χρήματα. Δοκίμασέ το
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ηρθε η οθονη μαζι με frame και την αλλαξα. Στις εικονες μπορειτε να δειτε οτι ηρθε με μαυρο αυτοκολλητο επανω στο λογοτυπο της asus. Ειναι γνησια. Θα την τεσταρω και θα σας πω εαν παρουσιασει παλι ghost touches ή οχι ;-)

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160601/be82ae552c88819b9e9e9c0b91e9b7f1.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160601/d751c5f32e04b650a50c7f8463e2597a.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160601/9bf683bfd325230f82633d3fcadfd17b.jpg

 

Και φυσικα σκεφτομαι να στειλω στον κινεζο την ελλατωματικη ως δικια του και να του πω να μου ξαναστειλει αλλη μια. Απλα η δικια μου εγραφε 2015/03/08. Λετε να πιασει???

 

 

Εγω θα έλεγα οτι ποτέ δεν πρέπει να κάνουμε κάτι που δεν θα θέλαμε να μας κάνουν...... Φίλε μου τι σου φταίει ο Κινεζούλης. Του παράγγειλες, το πλήρωσες, στο έστειλε.... Την "πονηριά" σου αν μπορείς να την δείξεις στην ASUS που σε ταλαιπωρεί.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν νομίζω αλλά τουλάχιστον αμα τον απειλήσεις με dispute και αρνητικά σχόλια (ευγενικά πάντα), στην καλυτερη θα σου επιστρέψει τα χρήματα. Δοκίμασέ το

 

θέλω να πιστεύω οτι δεν έχεις καταλάβει οτι απο τον κινέζο απλά αγόρασε οθόνη......

Λογικά αν το είχες καταλάβει, θεωρώ, οτι δεν θα τον συμβούλευες και τι να κάνει....

Asus Zenfone 3 zs570 kl Snapdragon 820 64G/6G

Asus Zenfone 2 ze551ml Z00AD 2.3GHz 4G RAM

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ηρθε η οθονη μαζι με frame και την αλλαξα. Στις εικονες μπορειτε να δειτε οτι ηρθε με μαυρο αυτοκολλητο επανω στο λογοτυπο της asus. Ειναι γνησια. Θα την τεσταρω και θα σας πω εαν παρουσιασει παλι ghost touches ή οχι ;-)

/QUOTE]

 

Από πού την αγόρασες; Link σε παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Asus Zenfone 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...