Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η μοναδικη διαφορα θα ειναι οι αναβαθμισεις που μπορουν να πανε πιο νωρις στο πχ αγγλικο αντι το ιταλικο. Τα κινητα, σαν hardware ειναι τα ιδια. Απο το ιδιο εργοστασιο βγηκαν, απο τους ιδιους εργατες.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια 503 παρτιδα τσεχικο ειναι καλο? η να ψαξω αλλη χώρα προέλευσης?

 

πηρα την τριτη τσεχικο παρτιδα 504 χρυσο 32αρι μια χαρά είναι απο open 365

Link to comment
Share on other sites

Πως καταλαβαινω απο ποια χωρα ειναι ?

Κατέβασε το LG Phone from

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και οταν μιλαμε για παρτιδα?

 

θα το δεις με το ίδιο πρόγραμμα είναι οι τρεις πρώτοι αριθμοί στο sn (serial number). Αλλιώς στο κουτί εκεί που λέει sn

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα ενταξει και παλι συγνωμη

Γιατί συγνώμη καλέ για αυτό είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γιατί συγνώμη καλέ για αυτό είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε!

Εχω μπερδευτεί.. Γενικά είμαι καινούριος στο forum .. Εχω το 504 απο ρουμανια ... Και απλα αγχώνομαι για το κινητό μηπως ειναι προβληματικό

Link to comment
Share on other sites

Εχω μπερδευτεί.. Γενικά είμαι καινούριος στο forum .. Εχω το 504 απο ρουμανια ... Και απλα αγχώνομαι για το κινητό μηπως ειναι προβληματικό

 

μην αγχώνεσαι μια χαρά είναι το κινητό σου και γενικά με τους κανόνες στο forum θα το βρεις.

Απλά πρόσεχε για αρχή σε κάθε θέμα να γράφεις για οτι λέει ο τίτλος, να μην γράφεις με κεφαλαία και greekglish. Επίσης αν θες να προσθέσεις άτι σε μήνυμα σου μην πατάς συνέχεια απάντηση, έχει ενα κουμπακι στο pc που λέει τροποποίηση , πατώντας αυτό μπορείς να προσθέσεις κάτι και γενικά να διορθώσεις αν κάτι έχεις κάνει λάθος. Για γενικές ερωτήσεις ρώτα στο επίσημο νήμα του G3 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=394809 , για ερωτήσεις σχετικά με μπαταρία, καταναλώσεις κτλ εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=401633 ,για ερωτήσεις που αφορούν root, custom roms και γενικά πειράγματα στο κινητό εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=401631 και για ερωτήσεις που αφορούν σε αξεσουάρ εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=401632 . :D:D:D:D:D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι γίνεται στα σκρουνζομαγα έχει 365 ευρώ πάνε καλά, στο best price έχει 308 ευρώ ήθελα να το παραγγείλω αλλά θα περιμένω.γιατί τόσο μεγάλη διαφορά;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι γίνεται στα σκρουνζομαγα έχει 365 ευρώ πάνε καλά, στο best price έχει 308 ευρώ ήθελα να το παραγγείλω αλλά θα περιμένω.γιατί τόσο μεγάλη διαφορά;

 

Γιατί λόγω των πολιτικών εξελίξεων έχουν ανέβει παντού οι τιμές καθώς δεν μπορούν να κάνουν εισαγωγές...αμφιβάλλω για την εγκυρότητα του 308€ και το site δεν το ξέρω καν. Γενικά σε όλα τα κινητά θα ανέβουν οι τιμές τώρα δεν αξίζει να κάνεις αγορά. Καλύτερα να περιμένεις.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γιατί λόγω των πολιτικών εξελίξεων έχουν ανέβει παντού οι τιμές καθώς δεν μπορούν να κάνουν εισαγωγές...αμφιβάλλω για την εγκυρότητα του 308€ και το site δεν το ξέρω καν. Γενικά σε όλα τα κινητά θα ανέβουν οι τιμές τώρα δεν αξίζει να κάνεις αγορά. Καλύτερα να περιμένεις.

 

Φίλε το best price είναι εφάμιλλο του skroutz με διάφορα μαγαζιά το συγκεκριμένο κινητό επειδή το παρακολουθούσα το είχαν πάντα ποιο φθηνό από το skroutz αλλά τώρα είναι πολύ μεγάλη η διαφορά και όπως έγραψες δεν αξίζει για αγορά κινητoύ τώρα κρίμα και είχα κλείσει το δικό μου (THL T100S) σε ένα φίλο αλλά θα το δώσω αργότερα

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το best price είναι εφάμιλλο του skroutz με διάφορα μαγαζιά το συγκεκριμένο κινητό επειδή το παρακολουθούσα το είχαν πάντα ποιο φθηνό από το skroutz αλλά τώρα είναι πολύ μεγάλη η διαφορά και όπως έγραψες δεν αξίζει για αγορά κινητoύ τώρα κρίμα και είχα κλείσει το δικό μου (THL T100S) σε ένα φίλο αλλά θα το δώσω αργότερα

Το ξέρω ότι είναι εφαμιλλο το bestprice μια χαρά είναι γενικά και ισχύει ότι το έιχε το κινητι συνέχεια πιο φθηνά από τα μαγαζιά στο σκρουτζ μια φίλη μου πήρε το dual πολύ χαμηλότερα από μαγαζί στο bestprice από ότι πωλουνταν σε μαγαζιά στο σκρουτζ. Το ηλεκτρονικό μαγαζί που το έχει τώρα 308€ δεν εμπιστεύομαι καθώς δεν το γνωρίζω και μου φαίνεται πάρα πολύ χαμηλή η τιμή, πολύ χαμηλότερη προ των γενικών εξελίξεων για αυτό με προβληματιζει. Σορρυ δεν το έθεσα εγώ σωστά πριν δεν έχω ενδιασμο σε σχέση με το Bestprice

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι είναι εφαμιλλο το bestprice μια χαρά είναι γενικά και ισχύει ότι το έιχε το κινητι συνέχεια πιο φθηνά από τα μαγαζιά στο σκρουτζ μια φίλη μου πήρε το dual πολύ χαμηλότερα από μαγαζί στο bestprice από ότι πωλουνταν σε μαγαζιά στο σκρουτζ. Το ηλεκτρονικό μαγαζί που το έχει τώρα 308€ δεν εμπιστεύομαι καθώς δεν το γνωρίζω και μου φαίνεται πάρα πολύ χαμηλή η τιμή, πολύ χαμηλότερη προ των γενικών εξελίξεων για αυτό με προβληματιζει. Σορρυ δεν το έθεσα εγώ σωστά πριν δεν έχω ενδιασμο σε σχέση με το Bestprice

Φίλε σήμερα το πήγε από 308 που είχε χθες 343 το ίδιο μαγαζί. Άσε στο skroytz πλησιάζει το 400άρι

Link to comment
Share on other sites

Φίλε σήμερα το πήγε από 308 που είχε χθες 343 το ίδιο μαγαζί. Άσε στο skroytz πλησιάζει το 400άρι

Στο σκρουτζ το είδα... Άστα δεν αξίζει να πάρεις το τώρα κινητό... Υπομονή να περάσει η αναμπουμπουλα ή πάρε κάποιο μεταχειρισμενο λίγων εβδομάδων - μηνών, κυκλοφορούν αρκετά

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα σε ολους εχω 2 μερες εχω λιωσει το νετ για το εργαλειο ειμαι κατοχος xperia sp και μιας και βρηκα να το δωσω σε καλη τιμη λεω να χτυπήσω αυτο.....λιγες ερωτησεις θελω να σας κανω ωστε να το κλεισω

1-η οθονη χρειαζεται screen protector???γιατι λενε πως αυτες πλεον δεν θελουν

2-οι θηκες που γραφεται καποιες τις ειδα αλλα δεν ειμαι φαν σε αυτες με πορτακι εχει κανενας καποια απο λαστιχο διαφανες η καποια αλλη που κουμπωνει απο πισω???

3-στο skroutz παιζουν οι καλυτερες τιμες αλλα καποια δεν εχουν χρωματα ποιο site εχετε να προτείνεται??

4-το χρυσο ειναι τοσο εντυπωσιακο οσο φαινεται?????αυτο ελεγα να παρω και το σονυ το εχω σε λευκο και το συνήθισα καπως

5-πιστευετε πως οι τιμες θα πεσουν τωρα που φαγαμε την πικρα η' αντιθετως θα εχουμε ανοδο ???να περιμενω δηλαδη και αν ναι μεχρι ποτε ???

 

αυτα ελπιζω να μην σας κουρασα!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους εχω 2 μερες εχω λιωσει το νετ για το εργαλειο ειμαι κατοχος xperia sp και μιας και βρηκα να το δωσω σε καλη τιμη λεω να χτυπήσω αυτο.....λιγες ερωτησεις θελω να σας κανω ωστε να το κλεισω

1-η οθονη χρειαζεται screen protector???γιατι λενε πως αυτες πλεον δεν θελουν

2-οι θηκες που γραφεται καποιες τις ειδα αλλα δεν ειμαι φαν σε αυτες με πορτακι εχει κανενας καποια απο λαστιχο διαφανες η καποια αλλη που κουμπωνει απο πισω???

3-στο skroutz παιζουν οι καλυτερες τιμες αλλα καποια δεν εχουν χρωματα ποιο site εχετε να προτείνεται??

4-το χρυσο ειναι τοσο εντυπωσιακο οσο φαινεται?????αυτο ελεγα να παρω και το σονυ το εχω σε λευκο και το συνήθισα καπως

5-πιστευετε πως οι τιμες θα πεσουν τωρα που φαγαμε την πικρα η' αντιθετως θα εχουμε ανοδο ???να περιμενω δηλαδη και αν ναι μεχρι ποτε ???

 

αυτα ελπιζω να μην σας κουρασα!!!

 

Καλησπέρα φίλε μου!

 

1. Εννοείται χρειάζεσαι screen protector ή ακόμα καλύτερα ένα καλό tempered glass γιατί ναι μεν οι οθόνες έχουν κάποια ανθεκτικοτητα στις γρατσουνιες αλλά σπάνε για πλάκα και δεν είναι καιρός για 150ευρα σε αλλαγές.

2. Θα βρεις πολλές στο εμπόριο θήκες που να μπαίνουν από πίσω μια πολύ καλή είναι της μαμά η lg μπορείς να την ψάξεις στο eshop.gr

3. Εγώ έχω πάρει το δικό μου από kaizerstore και γενικά έχω πάρει και άλλα τηλέφωνα από εκεί και μέχρι τώρα δεν είχα κανένα θέμα.

4.το χρυσό είναι πολύ όμορφο και διακριτικό γενικά δεν είναι γυφτε όλε. Αν και έχω επιλέξει titan Black το χρυσό που έχει η αδερφή της γυναίκας μου ώρες ώρες το ζηλεύω

5.οι τιμές θα πέσουν ότι ξεκινήσουν να γίνονται και πάλι εισαγωγές κανονικά γιατί αυτή τη στιγμή είναι λίγο αυξημένες παντού καθώς υπάρχουν ελλείψεις. Περίμενε λίγο καιρό τώρα που ανοίγουν και οι τράπεζες και φαίνονται να σταθεροποιουνται κάπως τα πράγματα αλλά μην περιμένεις να δεις τρελές διάφορες. Σκέψου ακόμα και τα g2 που κυκλοφορεί έφτασε νομίζω γύρω στα 240€ δεν έπεσε χαμηλότερα.

 

Υ.Γ. Αν έχεις την οικονομική δυνατότητα να διαθέσεις τα 50€-60€ πάρε το 32αρι

 

Edit : πολύ καλή και όμορφη θήκη είναι αυτή http://www.e-shop.gr/lg-faceplate-cch-355g-for-lg-g3-brown-p-TEL.022511

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου!

 

1. Εννοείται χρειάζεσαι screen protector ή ακόμα καλύτερα ένα καλό tempered glass γιατί ναι μεν οι οθόνες έχουν κάποια ανθεκτικοτητα στις γρατσουνιες αλλά σπάνε για πλάκα και δεν είναι καιρός για 150ευρα σε αλλαγές.

2. Θα βρεις πολλές στο εμπόριο θήκες που να μπαίνουν από πίσω μια πολύ καλή είναι της μαμά η lg μπορείς να την ψάξεις στο eshop.gr

3. Εγώ έχω πάρει το δικό μου από kaizerstore και γενικά έχω πάρει και άλλα τηλέφωνα από εκεί και μέχρι τώρα δεν είχα κανένα θέμα.

4.το χρυσό είναι πολύ όμορφο και διακριτικό γενικά δεν είναι γυφτε όλε. Αν και έχω επιλέξει titan Black το χρυσό που έχει η αδερφή της γυναίκας μου ώρες ώρες το ζηλεύω

5.οι τιμές θα πέσουν ότι ξεκινήσουν να γίνονται και πάλι εισαγωγές κανονικά γιατί αυτή τη στιγμή είναι λίγο αυξημένες παντού καθώς υπάρχουν ελλείψεις. Περίμενε λίγο καιρό τώρα που ανοίγουν και οι τράπεζες και φαίνονται να σταθεροποιουνται κάπως τα πράγματα αλλά μην περιμένεις να δεις τρελές διάφορες. Σκέψου ακόμα και τα g2 που κυκλοφορεί έφτασε νομίζω γύρω στα 240€ δεν έπεσε χαμηλότερα.

 

Υ.Γ. Αν έχεις την οικονομική δυνατότητα να διαθέσεις τα 50€-60€ πάρε το 32αρι

 

Edit : πολύ καλή και όμορφη θήκη είναι αυτή http://www.e-shop.gr/lg-faceplate-cch-355g-for-lg-g3-brown-p-TEL.022511

 

με καλυψες απολυτα επομενος βλεπω να τα λεμε συχνα μιας και θα το παρω.....ναι το 32gb δεν το συζητάω!!!ειδα στο γερμανο πως το εχει προσφορα αν παρεις σκετη συσκευη λεει απο 399 στα 379 αλλα απο κατω εχει αυτα τα αρχικα (ε.λ.τ)που δεν ξερω τι σημαίνει

τωρα για το kaizer το εχει μονο σε λευκο βασικα οι περισσοτεροι λευκο εχουν ισως δεν προχώρησε τοσο σε χρυσο το εχει το e-deal...και μαλλον αυτο θα παρω!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Στο σκρουτζ το είδα... Άστα δεν αξίζει να πάρεις το τώρα κινητό... Υπομονή να περάσει η αναμπουμπουλα ή πάρε κάποιο μεταχειρισμενο λίγων εβδομάδων - μηνών, κυκλοφορούν αρκετά

Εγω βρηκα ενα 2 μηνων 16αρι στα 250 ευρω...Ερχομαι στην παρεα σε λιγες μερες.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Εγω βρηκα ενα 2 μηνων 16αρι στα 250 ευρω...Ερχομαι στην παρεα σε λιγες μερες.

Μια χαρά! Καλώς να μας έρθεις λοιπόν!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

το έκλεισα μαγκιες αυριο το περνω αν ολα πανε καλα!!!απο το Stechi το πηρα στα 384 με εξοδα αποστολης και χωρις χρεωση για αντικαταβολη οι κρητικες ειναι καλες στο skroutzomagazo επομενος ελπιζω να μην εχω θεμα!!!το χρυσο πηρα 32gb και τωρα κανω ψαχτικες για θηκη το γυαλακι πηγα ρωτησα γερμανο εχουν ενα στα 14 ευρο θα το βαλει και αυτος αρα θα παω εκει για να μην κανω καμια χαζομαρα και το χαλασω!!!!!επομενος απο εδω και στο εξης θα τα λεμε βεβαια εψαξα μηπως υπαρχουν tips για πρωτες φορτίσεις και διαφορα αλλα οπως σε αλλα τηλ εδω στο forum αλλα δεν βρηκα τιποτα αν μπορει καποιος να στειλει κανενα οδηγο θα το εκτιμούσα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

το πηρα μαγκιες ολα καλα πηρα θηκες ζελατινες τα παντα και ασχολιθηκα λιγο καποια στιγμη θα κανω ενα ενα γενικο review με τις δικες μου εντυπωσεις αφου το λιωσω λιγο!!!απλα μπορει καποιος να μου πει για τις φορτησεις???η πρωτη θελει κλειστο ανοιχτο????τι ακριβως να κανω???ενημωροτικα η συσκευη που ειδα με την εφαρμογη lg phone from portugal(provider name) sto original(ok)

stolen information(notkorean) και ειναι 505 δεν ξερω τι σιμαινουν αυτα αν μπορει καποιος ας δωσει τα φωτα του!το περιεργο μονο που παρατηρισα ειναι οτι οταν το ανοιξα πρωτη φορα εκανε κανενα 5 λετπο κατι φορτωσεις και ανοιξε με την μια ουτε συνδεση σε νετ ουτε τιποτα και πηγα να δω το λογισμικο και ελεγε ειδη 5.0 lollipop εκανα δοκιμη μηπως και εχει καποιο upadate αλλα λεει ειδη ενημερωμενο τελος ημερομηνια κατασκευης στην εφαρμογη λεει 2015/5/11 αυτα απο μενα ας στειλει καποιος να δω τι θα κανω με το θεμα φορτιση γιατι θα κλεισει και ας μου πει και ποσο χρονο χρειαζεται αν δηλαδη κανει ωρα να παει 100% ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΗΡΘΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΕΣΩ ΤΑ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Και εγω στην παρεα του G3 απο το G2.To βρηκα μεταχ/νο 3 μηνών(16αρι) στα 250 ευρω με extra 16GB ακομα μνημη+μια θηκη σιλικόνης.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

το πηρα μαγκιες ολα καλα πηρα θηκες ζελατινες τα παντα και ασχολιθηκα λιγο καποια στιγμη θα κανω ενα ενα γενικο review με τις δικες μου εντυπωσεις αφου το λιωσω λιγο!!!απλα μπορει καποιος να μου πει για τις φορτησεις???η πρωτη θελει κλειστο ανοιχτο????τι ακριβως να κανω???ενημωροτικα η συσκευη που ειδα με την εφαρμογη lg phone from portugal(provider name) sto original(ok)

stolen information(notkorean) και ειναι 505 δεν ξερω τι σιμαινουν αυτα αν μπορει καποιος ας δωσει τα φωτα του!το περιεργο μονο που παρατηρισα ειναι οτι οταν το ανοιξα πρωτη φορα εκανε κανενα 5 λετπο κατι φορτωσεις και ανοιξε με την μια ουτε συνδεση σε νετ ουτε τιποτα και πηγα να δω το λογισμικο και ελεγε ειδη 5.0 lollipop εκανα δοκιμη μηπως και εχει καποιο upadate αλλα λεει ειδη ενημερωμενο τελος ημερομηνια κατασκευης στην εφαρμογη λεει 2015/5/11 αυτα απο μενα ας στειλει καποιος να δω τι θα κανω με το θεμα φορτιση γιατι θα κλεισει και ας μου πει και ποσο χρονο χρειαζεται αν δηλαδη κανει ωρα να παει 100% ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΗΡΘΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΕΣΩ ΤΑ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!

 

Καλορίζικο! Χρησιμοποίησε το μέχρι να φτάσει η μπαταρία και μετά βάλτο να φορτισει και άστο στην ησυχία του. Κλειστό η ανοιχτό δεν έχει σημασία δεν είναι όπως παλιά. Έκανε κανένα πενταλεπτο να ανοίξει γιατί σου έκανε τα updates σε lollipop. 505 σημαίνει ότι είναι Μαΐου 2015 η συσκευή οπότε φρέσκο πράγμα. Νομίζω κανένα δυωρο θέλει να γεμίσει αλλά για μένα άστο όλη την νύχτα και βγαλτο πάλι αύριο

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...