Jump to content

Lenovo A8 (A806)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις τη διεγραψα διοτι δν δουλευε..ουτε καν ο manual εντοπισμος... Εσενα δουλευει κανονικα;

Με κλειστο το gps, ανοιχτα δεδομενα, wifi και τοποθεσία, με βρήκε αμέσος.

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5825033#post5825033

 

Γιατι λετε τα ιδια και τα ιδια και εχετε κουρασει! Τι δεν καταλαβαινεις? Δηλαδη για να σταματησετε να λετε τα ιδια και τα ιδια θελετε να σας δωσουμε και γλειφιτζουρι για να ηρεμησετε ?

 

Bασικα δεν θελουμε τιποτα αλλο απο εσας, απο το να μας αφησετε να βρουμε λυση στα προβληματα που μας ενδιαφερουν και εχουν να κανουν με ΑΥΤΟ το κινητο και τις διαφορες rom ΤΟΥ.

 

Και εγω κουραζομαι που βλεπω συνεχως στο φορουμ ερωτησεις του στυλ τι να κανω με τη μπαταρια μου για να κραταει 30 λεπτα περισσοτερο, η καθε τρεις σελιδες πως να αλλαξω τη rom? τι δεν πηγε καλα στο installation, ενω εχουν απαντηθει εκατονταδες φορες, αλλα δεν ειπα σε κανεναν μη διατυπωνεις τους προβληματισμους σου γιατι με εχεις κουρασει.

 

Γι αυτο σας παρακαλω ας ασχοληθει ο καθενας μεσα εδω με οτι θεωρει οτι τον ενδιαφερει και με το προβλημα του χωρις να κρινει τους υπολοιπους με βαση τι θεωρει αυτος προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλοδούλευτο! Από που το πηρες στα 75 ευρώ;

efox το είχε προσφορά τα Χριστούγεννα...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t= αυτή εδώ θεωρηται η καλύτερη;;; να την περάσω; αλλιώς η άλλη λύση είναι aosp?

Link to comment
Share on other sites

efox το είχε προσφορά τα Χριστούγεννα...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t= αυτή εδώ θεωρηται η καλύτερη;;; να την περάσω; αλλιώς η άλλη λύση είναι aosp?

Ο σύνδεσμος βγάζει error. Για ρομ να περάσεις αυτή http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5825033#post5825033 + τα fix που εχει ο kandilak στο πρωτο ποστ του θέματος.

Link to comment
Share on other sites

. Ενα προβλημα μονο..με τις εφαρμογες καιρου.

Εγω εβαλα αυτη https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex.gowidget.weatherwidget&hl=el

Και εγω κουραζομαι που βλεπω συνεχως στο φορουμ ερωτησεις του στυλ τι να κανω με τη μπαταρια μου για να κραταει 30 λεπτα περισσοτερο,

Εμενα δεν με κουραζει και θα συνεχισω να βοηθαω οποιον δεν εχει καταλαβει λειτουργιες του κινητου.

Αλλα να καθεστε και να γραφετε σεντονια για να προσπαθει ο ενας να επιβαλει την αποψη του στον αλλον ειναι κουραστικο ρε παιδια. Ανοιξτε αλλο ποστ αφου ειναιι τοσο σημαντικο το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εβαλα αυτη https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex.gowidget.weatherwidget&hl=el

 

Εμενα δεν με κουραζει και θα συνεχισω να βοηθαω οποιον δεν εχει καταλαβει λειτουργιες του κινητου.

Αλλα να καθεστε και να γραφετε σεντονια για να προσπαθει ο ενας να επιβαλει την αποψη του στον αλλον ειναι κουραστικο ρε παιδια. Ανοιξτε αλλο ποστ αφου ειναιι τοσο σημαντικο το προβλημα.

 

Βοηθα οποιον θελεις, εγω κανενα θεμα δεν εχω μ αυτο, και εμεις μια βοηθεια ζητησαμε και πεσατε να μας πεισετε τι πρεπει να θεωρουμε προβλημα και τι οχι.

 

Το ποιος προσπαθησε να επιβαλει την αποψη του ψαξτο σ αυτους που προσπαθησαν να μας πεισουν οτι δεν ειναι προβλημα τα push notifications σε smart phone του 2015. Οι αλλοι απλως βοηθεια ζητησαμε μπας και λυσουμε το προβλημα μας.

 

Δεν νομιζω οτι τα βλεπεις ακριβως οπως ειναι τα πραγματα. Κοιτα ποιος εγραψε τα πρωτα σεντονια, με παραπομπες σε links κτλ.. και θα καταλαβεις τι σου λεω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ελεος, ιδιος λόγος και ιδιος αντίλογος, φτανει. Ας κανει κάποιος την καρδιά του πετρα και μην απαντησει. Οποιος βρει "λυση" ας την ποσταρει, οποιος βρει διαφωνία στην περιγραφή kandilak ας την πει και ας γινει διαλογος, οχι τετοιος..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Βοηθα οποιον θελεις, εγω κανενα θεμα δεν εχω μ αυτο, και εμεις μια βοηθεια ζητησαμε και πεσατε να μας πεισετε τι πρεπει να θεωρουμε προβλημα και τι οχι.

 

Το ποιος προσπαθησε να επιβαλει την αποψη του ψαξτο σ αυτους που προσπαθησαν να μας πεισουν οτι δεν ειναι προβλημα τα push notifications σε smart phone του 2015. Οι αλλοι απλως βοηθεια ζητησαμε μπας και λυσουμε το προβλημα μας.

 

Δεν νομιζω οτι τα βλεπεις ακριβως οπως ειναι τα πραγματα. Κοιτα ποιος εγραψε τα πρωτα σεντονια, με παραπομπες σε links κτλ.. και θα καταλαβεις τι σου λεω.

Τελείως φιλικά χωρίς ίχνος ειρωνείας: δεν έχω το συγκεκριμένο τηλέφωνο (έχω S820), οπότε είμαι ας πούμε ένας αντικειμενικός (ως μη κάτοχος) αναγνώστης του θέματος, αλλά για να λέμε τα σύκα σύκα και τη σκάφη σκάφη, εγώ προσωπικά τα δικά σου μηνύματα διάβασα (#3183 και #3186 και #3196) πριν από όλους να λέει για ΑΘΛΙΑ rom, ΑΘΛΙΟ security manager, ΤΕΡΑΣΤΙΟ bug, ΑΘΛΙΟΤΗΤΑ που χαλάει όλο το κινητό και να μας επιβάλει τη προσοχή σε όλους για αυτό το τεράστιο πρόβλημα, προσπαθώντας να μας πείσεις ότι εξαιτίας αυτού του "προβλήματος" το κινητό δεν είναι smartphone του 2015.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δουλέψει κανείς το 4G στο κινητό και να το τσεκάρει στο SpeedTest;

Σε μένα η σύνδεση είναι 3G παίζει μεταξύ UMTS και HSPA+ και βγάζει τρελές ταχύτητες.

Επειδή η sim που έχω είναι 12ετίας και θα πρέπει να την αλλάξω...

Αξίζει τον κόπο; Με το 4G θα γίνει ακόμα πιο γρήγορο;

 

Επικοινώνησε με την εταιρεία

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η μέρα με τη νύχτα! (Ακόμα και με μια γραμμή 4g)

 

Είχες δίκιο sakisbm. Από 16,6 Mbps Download και 1,9 upload έφτασε 25 και 5 (σε περιοχή με καλό σήμα).

Παύλος Meizu Pro 6 Plus :)
Link to comment
Share on other sites

Βοηθα οποιον θελεις, εγω κανενα θεμα δεν εχω μ αυτο, και εμεις μια βοηθεια ζητησαμε και πεσατε να μας πεισετε τι πρεπει να θεωρουμε προβλημα και τι οχι.

 

Το ποιος προσπαθησε να επιβαλει την αποψη του ψαξτο σ αυτους που προσπαθησαν να μας πεισουν οτι δεν ειναι προβλημα τα push notifications σε smart phone του 2015. Οι αλλοι απλως βοηθεια ζητησαμε μπας και λυσουμε το προβλημα μας.

 

Δεν νομιζω οτι τα βλεπεις ακριβως οπως ειναι τα πραγματα. Κοιτα ποιος εγραψε τα πρωτα σεντονια, με παραπομπες σε links κτλ.. και θα καταλαβεις τι σου λεω.

Δεν μου έχεις απαντήσει ακόμα σε τι διαφωνείς με την ανάλυση-λύση που έδωσα πριν κάποια posts.

Προφανώς ο μόνος λόγος που είσαι σ' αυτό το forum είναι για να τρολάρεις τους υπόλοιπους και όχι για να συζητήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Κανε ενα καλιμπραρισμα στην μπαταρια πρωτα και μετα μπες security -speed up - autostart apps και απενεργοποιησε οτι ανοιγει αυτοματα με το ανοιγμα της οθονης και θα δεις τεραστια διαφορα.

Υγ.

Νομιζω ενα τοπικ που αφορα το lenovo a806 και οχι ολα τα lenovo λογικο ειναι ο καθενας να γραφει αυτα για τα οποια ενδιαφερεται να μαθει και οχι συτα που επιθυμουν να διαβασουν αλλοι,και αν καποιοι κουραστηκαν να διαβαζουν τα ιδια και τα ιδια ας θυμηθουν οτι πολλες σελιδες πισω εκαναν το ιδιο και συτοι,αν κουραστηκαν ας μην απαντανε .

Η ερωτησεις που θα εχει ενας χρηστης δεν ειναι ποτε δυνατον να αφορουν μονο ενα θεμα ,ουτε ειναι δυνατον να διαβασει καποιος 220 σελιδες και να τα θυμαται ολα??? Εγω το εχω διαβασει απο την αρχη και οταν χρειαστηκε κατι δεν το θυμομουν ,πολυ λογικο πιστευω .

Τωρα απαντησεις ειρωνειας καλο ειναι να λοιπουν

Οποιανου δεν αρεσουν καποιες ερωτησεις ας μην απανταει.

Δεν ειναι ολοι σαινια με την τεχνολογια κινητων και θελουν να μαθουν αλλα δεν μπορουν διοτι σκεφτωνται τι απαντηση θα βρουν εδω και αν θα βρουν .

Σ,ευχαριστώ πολύ. Θα γίνει λοιπόν πρώτα το καλιμπράρισμα και οι ρυθμίσεις και βλέπουμε. Το καλιμπράρισμα να γίνει με εφαρμογή να φανταστώ;

Link to comment
Share on other sites

το είχα χθές στο ρεύμα να φορτίζει και το χρησιμοποιούσα ταυτόχρονα, τελικά κλείνει και στις προσπάθειες μου να το ξανανοιξω έκανε την στανταρ δόνηση, κάποιες φορές εβγαζε boot animation αλλα δεν άνοιγε. Με τα πολλά κατάλαβα οτι δεν είχε μπαταρία(αδειαζε πιο γρηγορα απ οτι φορτιζε) Τώρα που γράφω και ενω φόρτιζε πάλι (ειχε φτάσει τουλάχιστον 45%) σβήνει χωρις να το χρησιμοποιώ και δεν ανοιγει. Δονείται πάλι αλλα ούτε Boot animation δεν δείχνει. Καμιά ιδέα?

EDIT ανοιξε και δειχνει οντως οτι δεν ειχε μπαταρία... αλλα ειμαι σιγουρος οτι εδειχνε 40-45% :confused:

Edited by spero
Link to comment
Share on other sites

κ μετά να τη ξαναβάλεις και να το φορτίσεις.

 

αν μπορείς να δοκιμάσεις και μια άλλη μπαταρία καλό θα ήταν για να δεις αν φταίει μόνο ή μπαταρία..

 

δοκίμασε να κάνεις κ καλιμπράρισμα όπως περιγράφουν τα παιδιά στο πρώτο ποστ.

 

Ελπίζω να βοήθησα..;)

http://www.youtube.com/user/UbuntuNoobGr?ob=0&feature=results_main

Jiayu G4TΗ first G4H20130515-202809, then MIUI v5:cry:

Link to comment
Share on other sites

Ο σύνδεσμος βγάζει error. Για ρομ να περάσεις αυτή http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5825033#post5825033 + τα fix που εχει ο kandilak στο πρωτο ποστ του θέματος.

αυτή δηλαδή;;;

κάτι du you booster και battery μπορούν να φύγουν;

Το titanium πάντως μου βγάζει ότι δεν είμαι ροοτ

και κάτι τελευταίο όλες τις εφαρμογές τις έχω πληρώσει στο δικό μου κινητό. Γίνεται να τις περάσω και στο lenovo?

Επίσης έχω απενεργοποιηση το 4g..., αλλά δεν βλέπω επιλογή για 2g μόνο που θέλω

Edited by naxiand
Link to comment
Share on other sites

Σ,ευχαριστώ πολύ. Θα γίνει λοιπόν πρώτα το καλιμπράρισμα και οι ρυθμίσεις και βλέπουμε. Το καλιμπράρισμα να γίνει με εφαρμογή να φανταστώ;

 

το βαζεις να φορτησει και ανοιγεις τον power manager και θα δεις που γραφει καλιμπραρισμα(μονο στιν φορτηση το γραφει ) και απλα πατας .Βαλε το απο βραδυς μεχρι οσο παει :)

Link to comment
Share on other sites

αυτή δηλαδή;;;

κάτι du you booster και battery μπορούν να φύγουν;

Το titanium πάντως μου βγάζει ότι δεν είμαι ροοτ

και κάτι τελευταίο όλες τις εφαρμογές τις έχω πληρώσει στο δικό μου κινητό. Γίνεται να τις περάσω και στο lenovo?

Επίσης έχω απενεργοποιηση το 4g..., αλλά δεν βλέπω επιλογή για 2g μόνο που θέλω

 

Ναι αυτή είναι η ρομ. Εγώ τα du Battery κλπ τα έσβησα με το link2sd.

Να ρωτήσω και εγώ κάτι.

Κάτι θα πάτησα κατά λάθος και σε συγκεκριμένη επαφή όταν καλεί δεν έχει ήχο κλήσης. Μάλλον τη θεωρεί spam call o security; πως το αλλάζω;

Link to comment
Share on other sites

Για οποιος θελει μπορει να με βοηθησει σεν μπορω να το κανω τοσες μερες ολοι κραζουνε γιατι ρωταμε συνεχεια εχω 1447 θελω να κανω καλιμπραρισμα κ δεν το βγαζει να γινει οποιος θελει απανταει

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν μου βγαζει καλιμπραρισμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ειναι συνδεμενω στο ρευμα παω ρυθμισεις διαχειριση ενεργειας κ δεν εχει ςοιλογη καλιμπραρισμα

Link to comment
Share on other sites

Για οποιος θελει μπορει να με βοηθησει σεν μπορω να το κανω τοσες μερες ολοι κραζουνε γιατι ρωταμε συνεχεια εχω 1447 θελω να κανω καλιμπραρισμα κ δεν το βγαζει να γινει οποιος θελει απανταει

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν μου βγαζει καλιμπραρισμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ειναι συνδεμενω στο ρευμα παω ρυθμισεις διαχειριση ενεργειας κ δεν εχει ςοιλογη καλιμπραρισμα

 

Ο διαχειριστής ενέργειας της 1447 Rom δεν έχει επιλογή για καλιμπράρισμα. Εγκατέστησε την εφαρμογή Power Manager από το Google Play και όταν η μπαταρία πέσει κάτω από 15%, όταν το βάλεις για φόρτιση με ανοιχτή την εφαρμογή θα σου βγάλει την επιλογή.

Θα το αφήσεις να φορτίσει μέχρι να φύγει το μήνυμα του καλιμπραρίσματος κι ας έχει φτάσει στο 100%.

Παύλος Meizu Pro 6 Plus :)
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε να μου πείτε πως θα μπορούσα να βάλω το bookmark που έχω από τον Explorer του pc στον Explorer του κινητου.(Εχω την 1447).Χρησιμοποιώ τον κινέζικο baibu που έχει το κινητό , αλλά αν αυτό μπορώ να το κάνω και με κάποιον άλλο Explorer που θα μου προτείνεται....Ευχαριστώ!:D Edited by KOLES1973
Link to comment
Share on other sites

Για οποιος θελει μπορει να με βοηθησει σεν μπορω να το κανω τοσες μερες ολοι κραζουνε γιατι ρωταμε συνεχεια εχω 1447 θελω να κανω καλιμπραρισμα κ δεν το βγαζει να γινει οποιος θελει απανταει

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν μου βγαζει καλιμπραρισμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ειναι συνδεμενω στο ρευμα παω ρυθμισεις διαχειριση ενεργειας κ δεν εχει ςοιλογη καλιμπραρισμα

Καλημερα πρεπει να τρεξεις την εφαρμογη της lenovo power center η μπαταρια πρεπει να ειναι κατω απο 15% και με το που το συνδεσεις στο φορτιστη θα σου βγαλει επιλογη απο κατω battery calibrate εαν δεν την βρισκεις μπορεις να την κατεβασεις απο αυτο το λινκ που το ειχε δωσει ο kandilak πριν 2 σελιδες https://www.dropbox.com/s/n8d1k0kfqe23mru/com.lenovo.powercenter.apk?dl=0

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξέρετε να μου πείτε πως θα μπορούσα να βάλω το bookmark που έχω από τον Explorer του pc στον Explorer του κινητου.(Εχω την 1447).Χρησιμοποιώ τον κινέζικο που έχει το κινητό , αλλά αν αυτό μπορώ να το κάνω και με κάποιον άλλο Explorer που θα μου προτείνεται....Ευχαριστώ!:D

 

καλημερα γιατι δεν χρησιμοποιεις το chrome ??? πιστευω οτι θα σε βολεψει καλυτερα εγω αυτο χρησιμοποιω και στο Pc και εχω στο κινητο τα αγαπημενα οπως ειναι στο pc

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε να μου πείτε πως θα μπορούσα να βάλω το bookmark που έχω από τον Explorer του pc στον Explorer του κινητου.(Εχω την 1447).Χρησιμοποιώ τον κινέζικο που έχει το κινητό , αλλά αν αυτό μπορώ να το κάνω και με κάποιον άλλο Explorer που θα μου προτείνεται....Ευχαριστώ!:D

 

Όταν λες ότι θέλεις να βάλεις το bookmark εννοείς ότι θέλεις να βλέπεις τους σελιδοδείκτες που έχεις στον browser του pc και στον browser του κινητού;

Αν ναι, βάζεις στο κινητό την έκδοση android του browser που χρησιμοποιείς και κάνεις εγγραφή για να συγχρονίζονται όλα κι όχι μόνο οι σελιδοδείκτες...

Αν όχι θα πρέπει να εξηγήσεις καλύτερα τι ψάχνεις

Παύλος Meizu Pro 6 Plus :)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα πρεπει να τρεξεις την εφαρμογη της lenovo power center η μπαταρια πρεπει να ειναι κατω απο 15% και με το που το συνδεσεις στο φορτιστη θα σου βγαλει επιλογη απο κατω battery calibrate εαν δεν την βρισκεις μπορεις να την κατεβασεις απο αυτο το λινκ που το ειχε δωσει ο kandilak πριν 2 σελιδες https://www.dropbox.com/s/n8d1k0kfqe23mru/com.lenovo.powercenter.apk?dl=0

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

καλημερα γιατι δεν χρησιμοποιεις το chrome ??? πιστευω οτι θα σε βολεψει καλυτερα εγω αυτο χρησιμοποιω και στο Pc και εχω στο κινητο τα αγαπημενα οπως ειναι στο pc

o chrome είναι της google?στο gmail έχω και τις επαφές μου αρα θα με βολέψει καλύτερα λές?:O

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν λες ότι θέλεις να βάλεις το bookmark εννοείς ότι θέλεις να βλέπεις τους σελιδοδείκτες που έχεις στον browser του pc και στον browser του κινητού;

Αν ναι, βάζεις στο κινητό την έκδοση android του browser που χρησιμοποιείς και κάνεις εγγραφή για να συγχρονίζονται όλα κι όχι μόνο οι σελιδοδείκτες...

Αν όχι θα πρέπει να εξηγήσεις καλύτερα τι ψάχνεις

 

έχω τον Internet Explorer kai θέλω τα αγαπημένα του να τα μεταφέρω στον κινέζικο .Δεν ξέρω αν ο Internet Explorer εχει android:O apk

Link to comment
Share on other sites

o chrome είναι της google?στο gmail έχω και τις επαφές μου αρα θα με βολέψει καλύτερα λές?:O

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

έχω τον Internet Explorer kai θέλω τα αγαπημένα του να τα μεταφέρω στον κινέζικο .Δεν ξέρω αν ο Internet Explorer εχει android:O apk

 

Ναι της Google ειναι εμενα προσωπικα με εχει βολεψει επειδη τον χρησιμοποιω και στο pc

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα πρεπει να τρεξεις την εφαρμογη της lenovo power center η μπαταρια πρεπει να ειναι κατω απο 15% και με το που το συνδεσεις στο φορτιστη θα σου βγαλει επιλογη απο κατω battery calibrate εαν δεν την βρισκεις μπορεις να την κατεβασεις απο αυτο το λινκ που το ειχε δωσει ο kandilak πριν 2 σελιδες https://www.dropbox.com/s/n8d1k0kfqe23mru/com.lenovo.powercenter.apk?dl=0

Φιλε το κατεβασ με τι μπορω νσ το τρεξω το το lenovo power center

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

καλημερα γιατι δεν χρησιμοποιεις το chrome ??? πιστευω οτι θτο Pc και εχω στο κινητο τα αγαπημενα οπως ειναι στο pc

 

Φιλε το κατεβασα απο το link το τρεχω το προγραμμα? Γτ δεν βρισκει προγραμμα να το εκτελεση

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το κατεβασα απο το link το τρεχω το προγραμμα? Γτ δεν βρισκει προγραμμα να το εκτελεση

ναι το κανεις εγκατασταση και μετα οταν η μπαταρια σου φτασει στοο 15% τρεχεις το προγραμμα βαζεις τον φορτιστη και σου εμφανιζει την επιλογη για καλιμπραρισμα

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=55962&stc=1&d=1422091767

Edited by andreasA806
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...