Jump to content

Blackview JK809


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ετσι ειναι αυτα κι ακομα dispatched ειναι ενω σε αλλα παιδια με την ιδια ημερομηνια ειχε μπει ελλαδα.

Και πριν κανα μηνα παλι ενας φιλος ειχε παραγγειλει μια βδομαδα πριν απο μενα ενα κιν απο antelife κκαι το πηρε 10 μερες μετα απο μενα

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 947
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημερα παιδια το παρελαβε κανεις?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

έχει φθασει στον δήμο μου: 2013-11-27 08:16, Item to be delivered, Μ.Δ.*********

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα το παρεις να μας πεις πως ειναι?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω , προ ολίγου το είδα , και δυστυχώς ο mailman πέρασε χθες .

 

[size="1"]Destination Country - Greece:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/11/27 09:41:01
   2013-11-27 08:16, Item to be delivered, Μ.Δ.*******
   2013-11-27 07:58, Item in conta Μ.Δ. *******, Μ.Δ. *******
   2013-11-27 04:10, Item in conta ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
   2013-11-26 07:42, Item in conta Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
   2013-11-26 01:29, Receive Item At Office Of Exchange, IPS
   2013-11-19 17:12, Item in conta IPS, IPS
Origin Country - Singapore:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/11/27 09:41:01
   2013-11-26 00:00, Arrived at overseas (Country code: GR)
   2013-11-19 00:00, Despatched to overseas (Country code: GR)
   2013-11-15 00:00, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)[/size]

Edited by mimo

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος το βιντεοσκοπήσει το άνοιγμα και μπορεί να ανεβάσει το βίντεο για να ξέρουμε πως να το καταγράψουμε το event!!!
Link to comment
Share on other sites

To πρώτο μου on camera unboxing κινητού

Για αυτό το κινητό στα 70€ είμαι απλά ενθουσιασμένος :D εντυπώσεις θα γράψω αργότερα.Το μέγεθος της μπαταρίας του κινητού ειναι απλά τεράστιοοοο όπως φυσικά και όλο το κινητό.Στο τέλος του βίντεο το έβαλα δίπλα στα hd2 και v967s για να αντιληφθείτε για τι μέγεθος μιλάμε :p

Link to comment
Share on other sites

To πρώτο μου on camera unboxing κινητού

Για αυτό το κινητό στα 70€ είμαι απλά ενθουσιασμένος :D εντυπώσεις θα γράψω αργότερα.Το μέγεθος της μπαταρίας του κινητού ειναι απλά τεράστιοοοο όπως φυσικά και όλο το κινητό.Στο τέλος του βίντεο το έβαλα δίπλα στα hd2 και v967s για να αντιληφθείτε για τι μέγεθος μιλάμε :p

 

Ωραίος, γωνίες θέασης?

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kαλομιλητο :) περιμενουμε νεα ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

τουμπανο!!!

αν ειχα ευρω και το προλαβαινα σιγουρα θα το παιρνα! και ας το ειχα μονο για χρηση ταμπλετ!

 

αλλα ειναι πολυ μεγαλο ε?????????? :lol:

Link to comment
Share on other sites

σε μεγεθος ειναι μια χαρα οπως φαινεται για κανε κι ενα review να μας πεις εντυπωσεις!καλοριζικο!!!
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

To πρώτο μου on camera unboxing κινητού

Για αυτό το κινητό στα 70€ είμαι απλά ενθουσιασμένος :D εντυπώσεις θα γράψω αργότερα.Το μέγεθος της μπαταρίας του κινητού ειναι απλά τεράστιοοοο όπως φυσικά και όλο το κινητό.Στο τέλος του βίντεο το έβαλα δίπλα στα hd2 και v967s για να αντιληφθείτε για τι μέγεθος μιλάμε :p

 

Καλοριζικο φιλε :D. Αντε και στα δικα μας ;)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

To πρώτο μου on camera unboxing κινητού

Για αυτό το κινητό στα 70€ είμαι απλά ενθουσιασμένος :D εντυπώσεις θα γράψω αργότερα.Το μέγεθος της μπαταρίας του κινητού ειναι απλά τεράστιοοοο όπως φυσικά και όλο το κινητό.Στο τέλος του βίντεο το έβαλα δίπλα στα hd2 και v967s για να αντιληφθείτε για τι μέγεθος μιλάμε :p

 

Καλοριζικο φιλε να το χαρεις!!!Τρελανε μας με φωτογραφιες και video!

Για θηκη εκτος της συσκευσιας τι κανουμε?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν μπορώ να πω ότι μου έλειψε μια τέτοια οθονάρα από τότε που πούλησα το w7s μου.Η οθόνη δεν ειναι ips και δεν γράφει κάτι τέτοιο στο κουτί της.Ευτυχώς όμως δεν έχει ιδιαίτερο θέμα (κάτι ελάχιστα παραμορφώνει αλλά καμμία σχέση με αυτό που κυκλοφορεί σε κάτι βίντεο για το zopo 820 ή το doogee dg300) με τις γωνίες θέασης.Θα ήθελα όμως στη τέρμα φωτεινότητα της να είναι λίγο πιο φωτεινή.

τουμπανο!!!

αν ειχα ευρω και το προλαβαινα σιγουρα θα το παιρνα! και ας το ειχα μονο για χρηση ταμπλετ!

 

αλλα ειναι πολυ μεγαλο ε?????????? :lol:

Είναι πράγματι τεράστιο.Σε τσέπη κανονικού παντελονιού δε χωράει ολόκληρο χωρίς να περισσεύει το πάνω μέρος.Το ηχείο θα το ήθελα λίγο πιο δυνατό.Απο θέμα ταχύτητας κλασσικός mtk6589 δηλαδή απροβλημάτιστο για καθημερινή χρήση.Παίρνει μια minisim και μια microsim και υποστηρίζουν και οι 2 3g δίκτυο.Ανοίγει από το εμπρός κουμπί και δουλεύει και το automaton.Μια μικρή κλήση που δοκίμασα έγινε απρόσκοπτα και ο proximity sensor λειτουργεί όπως πρέπει.Επισης το μικρόφωνο της συσκευής δεν ειναι στο κάτω μέρος αλλά χαμηλά αριστερά εμπρός στην πρόσοψη και στην αρχή όταν κοίταξα το κινητό,νόμιζα ότι έχει φύγει το χρώμα σε εκείνο το σημείο.

Με "χάλασε" κάπως που στις ρυθμίσεις--->προβολή δεν υπάρχει η επιλογή "ασύρματη οθόνη" που έχουν άλλα mtk6589 για να το συνδέεις με wifi display ασύρματα στην τηλεόραση και να βλέπεις την οθόνη του κινητού.Usb otg δε δουλεύει και δε περίμενα να δουλεύει ακόμη σε αυτό το εύρος τιμής --->190$ και mtk6589T.Gps θα δοκιμάσω αργότερα.Κάμερα κλασσική κινέζικη με προβληματάκια στο auto focus αλλά σίγουρα καλύτερη απο την άθλια του zter v967s και γράφει 1080p βίντεο.Επισης το κινητό δεν ειναι root και από θέμα χώρου έχει για εφαρμογές 0.98gb και δεύτερη εσωτερική μνήμη στα 5,5gb οπότε αργότερα θα το ψάξω για root,recovery και ενοποίηση του αποθηκευτικού χώρου.O φορτιστής είναι 5v 1000mah και ελπίζω όντως να φορτίζει με 1000mah γιατι με την 3000mah θα θέλει καμμιά 5+ ώρες να φορτίσει,κρίνοντας από άλλα mtk.Ηρθε φορτισμένη με 71% και δείχνει πραγματικά ατελείωτη αν και αυτό θα δείξει στην πορεία.

Αυτά προς το παρόν,με το καλό να παραλάβετε και οι υπόλοιποι και να είμαστε εδώ να συζητάμε για το νέο κινητό μας :happy:

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα περιμενουμε να μας πεις και για το gps.To ακουστικο νομιζω δυναμωνει καπως στα mtk http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=374049
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Το ακουστικό δε μου φάνηκε να έχει θέμα.Το ηχείο είναι κάπως χαμηλό ακόμη και μετά το ανέβασμα των τιμών από το mtk engineer mode.Στη τιμή όμως που το πήραμε απλά δεν έχει αντίπαλο.Στην κανονική τιμή όμως χωράει μια συζήτηση για το αν αξίζει να δώσεις κάτι παραπάνω για να πας σε κάτι πιο επώνυμο και δοκιμασμένο.Επίσης η συσκευή φοράει το firmware που υπάρχει και στο blog του geekbuying Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

όταν λες το ηχείο εννοείς για τα ringtones?

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται τα greeklish σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης.

Edited by navi55
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Ναι μη φανταστείς όμως ότι ειναι τελείως "χώμα" και με το ανέβασμα των τιμών βελτιώνεται λίγο ακόμη αλλά προσωπικά θα το ήθελα πιο δυνατό.Ειλικρινά βλέπω τη συσκευή και δε πιστεύω ότι το αγόρασα μόνο 70€ και μάλιστα στη κατάλληλη χρονική στιγμή γιατί έτσι δε θα με "τρώει" το χέρι μου :p να δοκιμάσω άμεσα κάποιο από τα πρώτα "beta" octa mtk Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο φίλε bbbb !!!!

Ανάβουν και τα 2 capacitive κουμπιά menu και back ? ρωτάω γιατί ο Ρώσος που έκανε review εγραψε ότι δεν του αναβε το menu

επίσης τελικά πόσα mp ειναι οι κάμερες μπρος και πίσω ?

antutu test εκανες?

Link to comment
Share on other sites

To πρώτο μου on camera unboxing κινητού

Για αυτό το κινητό στα 70€ είμαι απλά ενθουσιασμένος :D εντυπώσεις θα γράψω αργότερα.Το μέγεθος της μπαταρίας του κινητού ειναι απλά τεράστιοοοο όπως φυσικά και όλο το κινητό.Στο τέλος του βίντεο το έβαλα δίπλα στα hd2 και v967s για να αντιληφθείτε για τι μέγεθος μιλάμε :p

Xρήστο, καλώς το δέχτηκες φίλε! Μια χαρά μου φαίνεται το μέγεθός στο χέρι, σαν mini tablet. Περιμένω νέα για το GPS. ΧΑΛΑΡΑ θέλω ένα τέτοιο 6ιντσο σε αυτά τα λεφτά...:happy:

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη ευχαριστώ.Αν πετύχω κάποια παρόμοια προσφορά θα σε ενημερώσω.

καλορίζικο φίλε bbbb !!!!

Ανάβουν και τα 2 capacitive κουμπιά menu και back ? ρωτάω γιατί ο Ρώσος που έκανε review εγραψε ότι δεν του αναβε το menu

επίσης τελικά πόσα mp ειναι οι κάμερες μπρος και πίσω ?

antutu test εκανες?

Ευχαριστώ φίλε.Τα κουμπιά ανάβουν κανονικά και τα 2.Η εμπρός κάμερα βγάζει μέχρι 5mpx και η πίσω 13mpx.Κλασσικά όμως το κόβω να είναι με interpolation.Αntutu δεν έτρεξα ακόμη αλλά έβαλα το cpu identifier (πιο αξιόπιστο στην αναγνώριση του hw απο ότι το antutu) και όντως ειναι mtk6589T και 1gb ram

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είσαι μάλλον ο πρώτος που το παρέλαβε, άντε να έρχονται!!!

70 ευρώ ρε, απλά απίστευτο, είδα πάντως ότι το καπάκι δεν είναι καθόλου δύσκολο άρα δεν το φοβόμαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια εικόνα για το gps του.Mετά απο 10 λεπτά με χρήση του οδηγού κατάφερε να κλειδώσει σήμα σε εξωτερικό χώρο με απευθείας πρόσβαση σε ουρανό με χαμηλή όμως ποιότητα σήματος.Θα το δοκιμάσω και στο δρόμο
Link to comment
Share on other sites

Ε Χρηστο δεν ειναι κι ασχημα νομιζω. Εκτος και αν το νεφος της Κζανς :p επηρεαζει το δεκτη :lol:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Ναι για το μέσο όρο ενός mtk κινέζικου κινητού καλό είναι.Αλλά προσωπικά έχω δει και καλύτερα.Σε αυτή την κατηγορία τιμής το ξέρουμε ότι από κάπου θα κόψουν για να υπάρχει κέρδος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...