Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκλεισες το wifi στο κινητο σου και το ξαναανοιξες ?

 

Μου μπλοκαιρνει καμια φορα και ετσι φτιαχνει

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα,ξερετε καμια εφαρμογη να αλλαζω τραγουδι κουνοντας το κινητο αριστερα η δεξια?Εχω για player τον power AMP.Επισης θελω να δουλευει με κλειστη την οθονη.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ξερετε καμια εφαρμογη να αλλαζω τραγουδι κουνοντας το κινητο αριστερα η δεξια?Εχω για player τον power AMP.Επισης θελω να δουλευει με κλειστη την οθονη.

 

playerpro! Kαι πολλά περισσότερα........

Nokia 3330, Nokia 6230, Nokia 6300, LG GT505, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Nexus, LG G2,LG G4
Link to comment
Share on other sites

μετα απο αναβαθμιση του προγραμματος airdroid δε μπορω να συνδεθω με κανενα απο τους 2 τροπους που εχει, γνωριζει κατι κανεις?

 

Εκλεισες το wifi στο κινητο σου και το ξαναανοιξες ?

 

Μου μπλοκαιρνει καμια φορα και ετσι φτιαχνει

 

 

"Connection reset. Click OK to login again" αυτο το μηνυμα βγαζει με σκαναρισμα, βαζοντας κωδικο μου λεει συνεχεια λαθος κωδικος

 

 

edit το προβλημα ειναι ο explorer με chrome συνδεεται κανονικα

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ξερετε καμια εφαρμογη να αλλαζω τραγουδι κουνοντας το κινητο αριστερα η δεξια?Εχω για player τον power AMP.Επισης θελω να δουλευει με κλειστη την οθονη.

 

PowerAMP Shaker DEMO

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.htw.shaker&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLmh0dy5zaGFrZXIiXQ..

 

PowerAMP Shaker

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.htw.shakerFull&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLmh0dy5zaGFrZXJGdWxsIl0.

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

playerpro! Kαι πολλά περισσότερα........

τον αγορασα και τωρα των τεσταρω!

 

Αυτο το κατεβασα χθες και δεν μου δουλευε...εσας δουλευει??Ειμαι με ICS 4,0,3

Link to comment
Share on other sites

Παιδες,το Navigon δεν εχει χαρτες εκτος ευρωπης?θελω να περασω Κινα 2-3 πολεις και δεν βρισκω τιποτα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδες,το Navigon δεν εχει χαρτες εκτος ευρωπης?θελω να περασω Κινα 2-3 πολεις και δεν βρισκω τιποτα.

 

Έχει USA & CAN, Australia, India, Brasil, Argentina. Κίνα δεν έχω δει, ούτε για PNA..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή για να μεταφέρετε τις εφαρμογές σας σε άλλη συσκευή η οποία βρίσκεται στο ίδιο δίκτυο! Φοβερό για αυτούς που θέλουν να μεταφέρουν στο 2ο τους κινητό ή στην ταμπλέτα τους το Angry Birds, Cut The Rope, κτλ κτλ.. χωρίς να τα ξαναπαίζουν από την αρχή!

 

DataSync

ROOT απαραίτητο

 

Ανοίγουμε την εφαρμογή και στις δύο συσκευές, κάνουμε κλικ στις εφαρμογές που θέλουμε να μεταφέρουμε και γίνονται add to queue. Μετά πάμε στην αριστερή καρτέλα και πάνω θα λέει το όνομα της συσκευής στην οποία θέλουμε να μεταφέρουμε.

 

Αν είναι ήδη εγκατεστημένη η εφαρμογή, τότε απλά θα μεταφέρει τα data (saves etc) της εφαρμογής. Αν όχι, θα στείλει και το apk μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή για να μεταφέρετε τις εφαρμογές σας σε άλλη συσκευή η οποία βρίσκεται στο ίδιο δίκτυο! Φοβερό για αυτούς που θέλουν να μεταφέρουν στο 2ο τους κινητό ή στην ταμπλέτα τους το Angry Birds, Cut The Rope, κτλ κτλ.. χωρίς να τα ξαναπαίζουν από την αρχή!

 

DataSync

ROOT απαραίτητο

 

Ανοίγουμε την εφαρμογή και στις δύο συσκευές, κάνουμε κλικ στις εφαρμογές που θέλουμε να μεταφέρουμε και γίνονται add to queue. Μετά πάμε στην αριστερή καρτέλα και πάνω θα λέει το όνομα της συσκευής στην οποία θέλουμε να μεταφέρουμε.

 

Αν είναι ήδη εγκατεστημένη η εφαρμογή, τότε απλά θα μεταφέρει τα data (saves etc) της εφαρμογής. Αν όχι, θα στείλει και το apk μαζί.

 

Το εψαχνα το προηγουμενο μηνα κ ειχα σκασει γιατι εστελνα το κοσμο ολο με bluetooth κ υπολογιστη κτλ κτλ οποτε με εσωσες, να'σαι καλα.

Μηπως δοκιμασες κανενα παιχνιδι οπως Asphalt αν περναει κ εκει saves κτλ?

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαζω απο το tube mate καποια τραγουδια με μορφη mp3 και ενω μου τα παιζει κανονικα την επομενη μερα μου λεει οτι αυτος ο τυπος αρχειου δεν υποστηριζεται......η μορφη ειναι mp3 αλλα δεν τα παιζει,ουτε με στοκ player ουτε με power amp ουτε με player pro.καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

καλησπεριζω την ομορφη παρεα μας,εχουμε καποια εφαρμογη για να αλλαζω τα καναλια της τηλεωρασης με το κινητο μου? ακομα και με χρηματα δεν με πειραζει αρκει να λειτουργει :)

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπεριζω την ομορφη παρεα μας,εχουμε καποια εφαρμογη για να αλλαζω τα καναλια της τηλεωρασης με το κινητο μου? ακομα και με χρηματα δεν με πειραζει αρκει να λειτουργει :)

Για Samsung τηλεορασεις το Samsung remote για αλλες τηλεορασεις εχει πολλα οπως

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cognitial.directvremote&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jb2duaXRpYWwuZGlyZWN0dnJlbW90ZSJd .Πρεπει να εχει wifi η τηλεοραση σου ομως!

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω μια εφαρμογη μπαταριας, θελω να βαλω εναν εξωτερικο φορτιστη και να δω ποσα mA εχει Output ο φορτιστης?, δηλαδη ποσα mA(intput) εισερχονται στο τηλεφωνο?.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω μια εφαρμογη μπαταριας, θελω να βαλω εναν εξωτερικο φορτιστη και να δω ποσα mA εχει Output ο φορτιστης?, δηλαδη ποσα mA(intput) εισερχονται στο τηλεφωνο?.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=ds.cpuoverlay&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImRzLmNwdW92ZXJsYXkiXQ..

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=ccc71.bmw&feature=related_apps

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rstudio.batterystatswidget&feature=search_result

Link to comment
Share on other sites

Το εψαχνα το προηγουμενο μηνα κ ειχα σκασει γιατι εστελνα το κοσμο ολο με bluetooth κ υπολογιστη κτλ κτλ οποτε με εσωσες, να'σαι καλα.

Μηπως δοκιμασες κανενα παιχνιδι οπως Asphalt αν περναει κ εκει saves κτλ?

 

Το asphalt συγκεκριμένα όχι αλλά τόσα άλλα που δοκίμασα, δουλεύουν κανονικά. Από παιχνίδια, μέχρι applications τύπου dropbox. Μεταφέρονται όλα όμορφα και ωραία ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω την εφαρμογη kaspersky mobile security 9 και γραφει last update 10 οκτωμβριου 2010,πως γινετε να κανει update?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο δωρεαν που ειναι ικανοποιητικο στις αποδοσεις του? Edited by teobar
ηθελα στον τιτλο να γινει σε μορφη ερωτησης
Οτι καλυτερο στο στοιχημα www.bookerbet.com
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
υπαρχει καποιο δωρεαν που ειναι ικανοποιητικο στις αποδοσεις του?

 

Navigon δωρεάν δεν υπάρχει. Αξίζει ωστόσο να το αγοράσεις, είναι από τα πιο αξιόλογα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν η περιγραφή μου είναι σωστή..

υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μπορεί να σου κάνεi καταγραφή σε αρχείο video ό,τι κάνεις στη συσκευή σου για μια περίοδο..??

 

θέλω να τρέξω ένα πρόγραμμα στο κινητό, και να κάνω κάποιες ενέργειες, ώστε να "δείξω" ότι το πρόγραμμα δουλεύει.. (δικό μου πρόγραμμα) και από το να τραβήξω τη διαδικασία με εξωτερική κάμερα, αναρωτιόμουν αν γίνεται να το κάνω με κάποια εφαρμογή..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες.Ερχoμαι στo Android απo τo ios και μoυ λειπει παρα πoλυ η εφαρμoγη iBlacklist πoυ ειχα εγκαταστησει απo τo Cydia.Υπαρχει εφαρμoγη πoυ να κανει σχεδoν την ιδια δoυλεια στo Android? Ξερω oτι υπαρχoυν αρκετες πoυ λενε oτι κανoυν την ιδια δoυλεια,αλλα κανενα δεν εχει τα oλoκληρωμενα features τoυ iBlacklist (passwords,fake passwords,camo etc.).Πoια ειναι η καλυτερη απo τις υπαρχoυσες?
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειχε αναβαθμιση το g+ με καινουριο layout. Ειναι κατορθωμα αυτο το απιστευτο χαλι.

Και η πλάκα είναι ότι δεν μπορείς να το αποφύγεις. Θες δε θες θα έχεις google+

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν η περιγραφή μου είναι σωστή..

υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μπορεί να σου κάνεi καταγραφή σε αρχείο video ό,τι κάνεις στη συσκευή σου για μια περίοδο..??

 

θέλω να τρέξω ένα πρόγραμμα στο κινητό, και να κάνω κάποιες ενέργειες, ώστε να "δείξω" ότι το πρόγραμμα δουλεύει.. (δικό μου πρόγραμμα) και από το να τραβήξω τη διαδικασία με εξωτερική κάμερα, αναρωτιόμουν αν γίνεται να το κάνω με κάποια εφαρμογή..

 

Ναι ψάξε κάτι για screen recorder

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν η περιγραφή μου είναι σωστή..

υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μπορεί να σου κάνεi καταγραφή σε αρχείο video ό,τι κάνεις στη συσκευή σου για μια περίοδο..??

 

θέλω να τρέξω ένα πρόγραμμα στο κινητό, και να κάνω κάποιες ενέργειες, ώστε να "δείξω" ότι το πρόγραμμα δουλεύει.. (δικό μου πρόγραμμα) και από το να τραβήξω τη διαδικασία με εξωτερική κάμερα, αναρωτιόμουν αν γίνεται να το κάνω με κάποια εφαρμογή..

 

 

Δοκίμασε και πες μας..!!

Screencast Video Recorder Demo

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ms.screencastfree&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tcy5zY3JlZW5jYXN0ZnJlZSJd

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...