Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΚΑΤΑΡΧΗΝ καλό μήνα παιδιά

καλά έκανες και το ανέφερες και σε ευχαριστώ κιόλας για τον κόπο σου ελπιζω να μη παρεξήγησες οτι σου την είπα :)

Το είχα πάρει πολύ πιο φτηνά πριν καιρό (νομίζω καμιά 8€ με μεταφορικά) απο ebay

Έχει πάρα πολύ καλό ήχο και αρκετή ένταση αλλα βέβαια δεν έχει FM και συνδέεται μόνο με μια συσκευή.

Η μπαταρία του κρατάει αρκετά, δεν το έχω μετρήσει συνεχόμενα, και όταν αποσυνδεθεί (βγαίνω πχ απο το αμάξι και το αφήνω μέσα) σβήνει μόνο του για να μην ξοδεύει μπαταρία.

Στο Ps3 δεν το έχω δοκιμάσει (αν βρεθώ στο σπίτι του φίλου μου που έχει PS3 θα το δοκιμάσω αλλα δεν πάω εκεί και συχνά - εκτός πόλεως)

δεν υπάρχει όμως λόγος να μην συνδέεται, στο laptop συνδέεται άψογα αλλα δεν κάνει για ταινίες για παράδειγμα γιατί υπάρχει μια μικρη καθυστέρηση απόκρισης στον ήχο (διορθώνεται όμςσ αυτο με gom player ή Vlc).

Υποθέτω όμως τώρα οτι αυτό είναι θέμα του bluetooth προτοκόλου, δεν ξέρω αν μόνο το δικό μου το κάνει αυτό.

 

Με το Motorola δεν έχεις το πρόβλημα που έχω εγώ;

Δηλαδή τις διακοπές στον ήχο όταν ακούς στερεοφωνικά( A2DP), ή αυτήν την καθυστέρηση στο ήχο;

πολυ καλη τιμη το πηρες αν ειδικα συγκρινουμε τιμες με ελλαδα.

οταν το δοκιμασα δεν εκανε τιποτε ισα ισα επαιζε μια χαρα αλλα εγω δεν ειμαι τοσο ψειρας ας πουμε οσο μπορει να εισαι εσυ κ γιαυτο δεν μπορω να ειμαι απολυτος

επειδη δεν ειδα την λιστα τα samsung του ς2 ειναι διαφορετικα απο του ομνια για ενημερωση το αναφερω

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα σε όλους.. μήπως μπορεί να μου προτείνει κάποιος μια καλή ρομ χωρίς Bugs.. είμαι σε 2.3.5 φοράω την aurora.. αλλά έχω πρόβλημα με την πατάρια... γυρίζω και σε 2.2 αν είναι καλή η ρομ..
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπέρα σε όλους.. μήπως μπορεί να μου προτείνει κάποιος μια καλή ρομ χωρίς Bugs.. είμαι σε 2.3.5 φοράω την aurora.. αλλά έχω πρόβλημα με την πατάρια... γυρίζω και σε 2.2 αν είναι καλή η ρομ..

 

Υπάρχει ξεχωριστό θέμα για τέτοιες συζητήσεις... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=306360

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

τελευταία είναι η Β528,αλλά δεν γίνεται root ακόμη,γι αυτό συστήνω την Β526,

με την οποία εγώ,δεν έχω πια ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα.(μιλάμε φυσικά για το απλό U8800).

Και ναι,την επαναφορά backup από 522 σε 526 την έκανα με την εφαρμογή της

HUAWEI και έγινε άψογα.Βέβαια αν είσαι root,καλό θα ήταν να πάρεις backup τις

εφαρμογές χρήστη και με το titanium.

 

εχω B528 και την εχω ροοταρει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

εχω B528 και την εχω ροοταρει κανονικα

 

Ρε παιδια που βρηκατε την Β528 ? Στο site της Huawei εχει μονο την Β526 !!! Απ'οτι ξερω η Β528 ειναι κινεζικη μπορει να περασει και στα δικαμας κινητα ?? Τι διαφορες εχει απο την Β526 που εχω στο κινητομου ?:thanks:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια που βρηκατε την Β528 ? Στο site της Huawei εχει μονο την Β526 !!! Απ'οτι ξερω η Β528 ειναι κινεζικη μπορει να περασει και στα δικαμας κινητα ?? Τι διαφορες εχει απο την Β526 που εχω στο κινητομου ?:thanks:

 

ε τοτε λαθος δικο μου :D νομιζα οτι εχω την B528 γιατι και εγω απο το site την κατεβασα

 

edit: τελικα Β528 εχω το τσεκαρα τωρα.αυτην κατεβασα http://www.huaweidevice.com/cn/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=NDEyNTU= και εχει ολες τις γλωσσες μεσα

Edited by than0s7
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την βοήθεια σας επειγόντως!!!

Στο Ideos x5 του αδερφού μου έπεσε νερό!

Βράχηκε καλά το κινητό αφου έπεσε το μπουκάλι και έσταζε πάνω του κυρίος στο σημείο της USB.

Το άνοιξα λοιπόν για να καθαρίσω και την υγρασία απο την οθώνη και το άφησα για λίγο ξεκοιλιασμένο να φύγει η υγρασία.

"Δουλεύει οκ" αλλά με σοβαρά πρόβληματα.

Όταν είναι κλειστό φορτίζει συνεχώς την μπαταρία ακόμα και αφού βγάλω τον φορτιστή:wacko:ν

εάν είναι ανοιχτό επίσεις φορτίζει για πάντα αλλα η μπαταρία μένει στο 0%:wacko::wacko:

Είναι όμως φορτισμένη αφου την έβαλα στο δικό μου Χ5.

Το έχω αφήσει μια μέρα και ακόμα φορτίζει την μπαταρία η οποία παραμένει στο 0%

Επίσεις η οθώνη δεν κλείνει αν πατήσω το power το οποίο δουλεύει κανονικά.

Την SD δεν την αναγνωρίζει με τίποτα! και δεν βλεέπω να συνδέεται με usb

 

Αυτά έιδα μέχρι στιγμής έχει καμιά ιδέα κανείς;

Μήπως να αρχησω να το κλαίω;

Edited by radical239
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την βοήθεια σας επειγόντως!!!

Στο Ideos x5 του αδερφού μου έπεσε νερό!

Βράχηκε καλά το κινητό αφου έπεσε το μπουκάλι και έσταζε πάνω του κυρίος στο σημείο της USB.

Το άνοιξα λοιπόν για να καθαρίσω και την υγρασία απο την οθώνη και το άφησα για λίγο ξεκοιλιασμένο να φύγει η υγρασία.

"Δουλεύει οκ" αλλά με σοβαρά πρόβληματα.

Όταν είναι κλειστό φορτίζει συνεχώς την μπαταρία ακόμα και αφού βγάλω τον φορτιστή:wacko:ν

εάν είναι ανοιχτό επίσεις φορτίζει για πάντα αλλα η μπαταρία μένει στο 0%:wacko::wacko:

Είναι όμως φορτισμένη αφου την έβαλα στο δικό μου Χ5.

Το έχω αφήσει μια μέρα και ακόμα φορτίζει την μπαταρία η οποία παραμένει στο 0%

Επίσεις η οθώνη δεν κλείνει αν πατήσω το power το οποίο δουλεύει κανονικά.

Την SD δεν την αναγνωρίζει με τίποτα! και δεν βλεέπω να συνδέεται με usb

 

Αυτά έιδα μέχρι στιγμής έχει καμιά ιδέα κανείς;

Μήπως να αρχησω να το κλαίω;

 

Δες αυτό http://techblog.gr/mobile/apple-iphone-4s-ti-na-kanete-an-vraxei-55663/

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

να 'σαι καλά την ήξερα αυτήν την λύση αλλα άπνω στον πανικό ούτε που το σκέφτηκα θα το αφήσω κανα 2 μέρες μες στο ρύζι αλλα δεν περιμένω να αλλάξει και κάτι αφού το άνοιξα και το άφησα να στεγνώσει

σε περίπτωση που δεν αλλάξει κάτι έχει κανείς κάποια ιδέα αν μπορούμε να το σώσουμε;

Link to comment
Share on other sites

Για τα reboot το πρόβλημα σε μένα έχει λυθεί εδώ και ένα μήνα.

Αλλάζοντας σε "ρυθμίσεις Wi-Fi---> ρυθμίσεις για προχωρημένους--->Πολιτική κατάστασης αδράνειας Wi-Fi--->Ποτέ όταν είναι συνδεμένο"

Link to comment
Share on other sites

Ειχα εγκατεστημενο το tapatalk και ημουν ΟΚ μεχρι πριν λιγο καιρο οπου οταν γραφω εμφανιζονται ; αναμεσα στα γραμματα..

πχ Θε;λω ;ν;α γρ;αψ;ω κα;τι και γ;ρα;φε;ι ε;τσ;ι..

 

Μαλιστα το κανει και στο quote

Δεν εχω κανει κατι (πχ αναβαθμιση στο tapatalk) που να θεωρησω οτι φταει αυτο για το προβλημα που εμφανιζεται..

 

Ξερει κανεις τιποτα?

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Ειχα εγκατεστημενο το tapatalk και ημουν ΟΚ μεχρι πριν λιγο καιρο οπου οταν γραφω εμφανιζονται ; αναμεσα στα γραμματα..

πχ Θε;λω ;ν;α γρ;αψ;ω κα;τι και γ;ρα;φε;ι ε;τσ;ι..

 

Μαλιστα το κανει και στο quote

Δεν εχω κανει κατι (πχ αναβαθμιση στο tapatalk) που να θεωρησω οτι φταει αυτο για το προβλημα που εμφανιζεται..

 

Ξερει κανεις τιποτα?

 

Myphone & tapatalk http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=277078

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

επανεφερα εφαρμογες και επαφες,

ολα καλα, ποιο ραδιοφωνο παιζει τελικα για τη συγκεκριμενη ρομ σωστα?

swype greek layout που θα βρω?

θενξ

Trying to find greek layout for swype. Cannot uninstall the ROM one and cannot get the installer from the official site. Any help please?

Link to comment
Share on other sites

Trying to find greek layout for swype. Cannot uninstall the ROM one and cannot get the installer from the official site. Any help please?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=306360

edit: ααααα άκυρον! sorry τελικά είναι το touchpal αυτό (αλλά δοκίμασε το κι εγώ αυτό χρησιμοποιώ και με βόλεψε πολύ).

Edited by radical239
Link to comment
Share on other sites

επανεφερα εφαρμογες και επαφες,

ολα καλα, ποιο ραδιοφωνο παιζει τελικα για τη συγκεκριμενη ρομ σωστα?

swype greek layout που θα βρω?

θενξ

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=333930

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=313102

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την αμεση απαντηση αλλα προσπαθησα ολες τις εκδοσεις αλλά όλες αποτυγχανουν στην εγκατασταση, εχω την 526 που εχει προεγκατεστημενο το swype με την ιδια εκδοση αλλα δίχως ελληνικα, μονη μου σκεψη ήταν να παρω ολες τις βιβλιοθηκες με τα κουμπια αφου ξεζιπαρω το apk και να το βαλω στην πρεγκατεστημενη, αλλα ουτε ροοτ δεν καταφερα ( με την 4 εκδοση DooMLoRD's ) να το κανω κολλαει στο περιμενει συσκευη(waiting for device)

Edited by nickboldhead
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να με βοηθήσετε;

Κατέβασα το τελευταίο update απο το site της Huawei, την Β526 (εχω τώρα την 522)

Ξεκίνησα το update απο την SD κανονικότατα όπως και την προηγούμενη φορά

αλλα δεν προχωρούσε με τίποτα. το δοκίμασα πολλές φορές αλλα τίποτα μέχρι και μισάωρο το άφησα.

 

Μήπως έχει κάποιο κόλλημα το αρχείο που δίνει η Huawei?

Μπορεί κάποιος να μου δόσει κάποιο link που να δουλεύει στα σίγουρα;

Edited by radical239
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να με βοηθήσετε;

Κατέβασα το τελευταίο update απο το site της Huawei, την Β526 (εχω τώρα την 522)

Ξεκίνησα το update απο την SD κανονικότατα όπως και την προηγούμενη φορά

αλλα δεν προχωρούσε με τίποτα. το δοκίμασα πολλές φορές αλλα τίποτα μέχρι και μισάωρο το άφησα.

 

Μήπως έχει κάποιο κόλλημα το αρχείο που δίνει η Huawei?

Μπορεί κάποιος να μου δόσει κάποιο link που να δουλεύει στα σίγουρα;

 

κλείσε το κινητό-βγάλε την μπαταρία-πάτα για λίγο το on-off-σύνδεσέ το στον υπολογιστή(χωρίς την μπαταρία) ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΟ USB STORAGE-ξεκίνα την διαδικασία απ'την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

κλείσε το κινητό-βγάλε την μπαταρία-πάτα για λίγο το on-off-σύνδεσέ το στον υπολογιστή(χωρίς την μπαταρία) ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΟ USB STORAGE-ξεκίνα την διαδικασία απ'την αρχή.

 

Γιατί να το συνδέσω στον υπολογιστή;

Αφου απο SD γίνεται όλλη η διαδικασία

Δλδ σε άδια κάρτα βάζω τον φάκελο Dload, με συνδιασμο πληκτρων μπένω σε menu που εχω χάσει την μπάλα πλεον πως λέγεται και ξεκινάει το upgrade.

Το αρχείο που θέλει το β΄ρησκει, αλλα κολλάει στο "loading"...

Θ δοκιμάσω με μπαταρία και βλέπουμε, μήπως να κανω ρεσετ πρώτα;

Μιλάω για την επίσημη ROM (για Custom Rom αν και θέλω να περάσω, δεν έχω βγάλει άκρη ακόμα και δεν κατάλαβα ούτε πιά μου κανει, ούτε πως να την περάσω....:wacko:)

(Αυτή κατέβασα)

Edited by radical239
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να το συνδέσω στον υπολογιστή;

Αφου απο SD γίνεται όλλη η διαδικασία

Δλδ σε άδια κάρτα βάζω τον φάκελο Dload, με συνδιασμο πληκτρων μπένω σε menu που εχω χάσει την μπάλα πλεον πως λέγεται και ξεκινάει το upgrade.

Το αρχείο που θέλει το β΄ρησκει, αλλα κολλάει στο "loading"...

Θ δοκιμάσω με μπαταρία και βλέπουμε, μήπως να κανω ρεσετ πρώτα;

Μιλάω για την επίσημη ROM (για Custom Rom αν και θέλω να περάσω, δεν έχω βγάλει άκρη ακόμα και δεν κατάλαβα ούτε πιά μου κανει, ούτε πως να την περάσω....:wacko:)

(Αυτή κατέβασα)

 

δεν είχες μόνο εσύ το πρόβλημα αυτό(κι εγώ το είχα),είναι γνωστό και σου δίνω

σαφείς οδηγίες (που ακολούθησα κι εγώ).

από κει και πέρα,περί ορέξεως...

Link to comment
Share on other sites

To αρχείο είναι οκ. Μόλις χθες την ξαναπέρασα χωρίς κανένα πρόβλημα. Ο τρόπος που την πέρασα ήταν ο εξής:

έβγαλα την μπαταρία και σύνδεσα τη συσκευή με το pc, την άνοιξα με το γνωστό συνδυασμό πλήκτρων και η εγκατάσταση ξεκίνησε και ολοκληρώθηκε χωρίς κανένα πρόβλημα.

Επίσης η συγκεκριμένη έκδοση γίνεται κανονικά root. Στα windows 7 64bit βέβαια είναι πολύ δύσκολο να γίνει με τον αυτόματο τρόπο, και χθες βρήκα γιατί συμβαίνει αυτό. Ο αυτόματος τρόπος χρειάζεται αρκετές φορές να γίνει αποσύνδεση/σύνδεση με το adb. Tα windows όμως έχουν ένα θέμα με τη θύρα 5037 την οποιά χρησιμοποιεί το adb. Έτσι λοιπόν πολύ συχνά αποτυγχάνει η σύνδεση με μήνυμα σφάλματος:

ADB server didn't ACK

* failed to start daemon *

Αυτό συμβαίνει επειδή η παραπάνω θύρα είναι κατειλημένη και έτσι ο adb server αποτυγχάνει να συνδεθεί. Αυτό το μήνυμα δε βγαίνει στο doomlord's root ή στο superoneclick οπότε δεν μπορείς να καταλάβεις τι φταίει.

Επειδή όμως το πρόβλημα αυτό το έχω και όταν προσπαθώ να συνδεθώ με το adb από γραμμή εντολών χειροκίνητα, ανακάλυψα ότι αν επιμείνω και δώσω πολύ γρήγορα την εντολή ξανά όταν αυτή αποτύχει, καταφέρνω να συνδεθώ. Μάλλον λοιπόν οι αυτοματοποιημένοι τρόποι όταν αποτύχει η σύνδεση δεν προσπαθούν να συνδεθούν ξανά αλλά προχωρούν αμέσως στην επόμενη εντολή η οποία σαφώς και θα αποτύχει.

Από linux πάντως που συνήθως δεν υπάρχει αυτό το πρόβλημα το doomlord's root επιτυγχάνει με τη μία κάθε φορά που το έχω δοκιμάσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μήπως έχει κανείς το πλαστικό καπάκι που βρίσκεται στην κάμερα? Το camera cover δηλαδή! Έχω φάει τον τόπο και δεν μπορώ να βρω πουθενά! Άμα έχει κανείς ή ξέρει που μπορώ να βρω με σώζει!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

To αρχείο είναι οκ. Μόλις χθες την ξαναπέρασα χωρίς κανένα πρόβλημα. Ο τρόπος που την πέρασα ήταν ο εξής:

έβγαλα την μπαταρία και σύνδεσα τη συσκευή με το pc, την άνοιξα με το γνωστό συνδυασμό πλήκτρων και η εγκατάσταση ξεκίνησε και ολοκληρώθηκε χωρίς κανένα πρόβλημα.

Επίσης η συγκεκριμένη έκδοση γίνεται κανονικά root. Στα windows 7 64bit βέβαια είναι πολύ δύσκολο να γίνει με τον αυτόματο τρόπο, και χθες βρήκα γιατί συμβαίνει αυτό. Ο αυτόματος τρόπος χρειάζεται αρκετές φορές να γίνει αποσύνδεση/σύνδεση με το adb. Tα windows όμως έχουν ένα θέμα με τη θύρα 5037 την οποιά χρησιμοποιεί το adb. Έτσι λοιπόν πολύ συχνά αποτυγχάνει η σύνδεση με μήνυμα σφάλματος:

ADB server didn't ACK

* failed to start daemon *

Αυτό συμβαίνει επειδή η παραπάνω θύρα είναι κατειλημένη και έτσι ο adb server αποτυγχάνει να συνδεθεί. Αυτό το μήνυμα δε βγαίνει στο doomlord's root ή στο superoneclick οπότε δεν μπορείς να καταλάβεις τι φταίει.

Επειδή όμως το πρόβλημα αυτό το έχω και όταν προσπαθώ να συνδεθώ με το adb από γραμμή εντολών χειροκίνητα, ανακάλυψα ότι αν επιμείνω και δώσω πολύ γρήγορα την εντολή ξανά όταν αυτή αποτύχει, καταφέρνω να συνδεθώ. Μάλλον λοιπόν οι αυτοματοποιημένοι τρόποι όταν αποτύχει η σύνδεση δεν προσπαθούν να συνδεθούν ξανά αλλά προχωρούν αμέσως στην επόμενη εντολή η οποία σαφώς και θα αποτύχει.

Από linux πάντως που συνήθως δεν υπάρχει αυτό το πρόβλημα το doomlord's root επιτυγχάνει με τη μία κάθε φορά που το έχω δοκιμάσει.

 

unable to load DLL 'DIFx API.dll κλπ δεν μπορει να φορωσει τους adb drivers

doomlord's σε linux ubunttu υπαρχει???? μαλλον απο κονσολα εδω κατω κατω

Edited by nickboldhead
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εχω το ideos χ5 και μου έσπασε η οθόνη εξωτερικά, όλα λειτουργούν κανονικά και το touch... ρώτησα στην tim αλλά είναι ακριβά, υπάρχει κάποιος τεχνικός που να μπορέσει να την αλλάξει? η μήπως ξέρετε κάποιο μαγαζί οικονομικό που να μου το επισκευάσει?

ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εχω το ideos χ5 και μου έσπασε η οθόνη εξωτερικά, όλα λειτουργούν κανονικά και το touch... ρώτησα στην tim αλλά είναι ακριβά, υπάρχει κάποιος τεχνικός που να μπορέσει να την αλλάξει? η μήπως ξέρετε κάποιο μαγαζί οικονομικό που να μου το επισκευάσει?

ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Στην wind ποσο ηθελαν?

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l2736&_nkw=Digitizer+Touch+Screen+For+HUAWEI+Ideos+X5+U8800

μην παρεις με frame front cover γιατι δεν εφαρμοζουν οι επαφες για το ακουστικο, η ποιο οικονομικη ειναι αυτη με τα εργαλεια για να το ανοιξεις http://www.ebay.com/itm/Digitizer-Touch-Screen-For-Huawei-U8800-Ideos-X5-/180809610113?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a1917b381

θα την παρω και εγω γιατι αυτη που εχω παρει δεν δουλευει το ακουστικο.

οδηγος για το πως θα το ανοιξεις ειναι εδω http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1291974

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...