Jump to content

[GPS] iGO My Way / iGO Primo


Morfie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω igo myway 8.4.2.139242 με navteq 110405 2011.Q1 (αυτον μου κατεβασε μολις το πρωτοανοιξα)

πως κανουμε update? δεν βρισκω επιλογη στην εφαρμογη οποτε θα πρεπει να κατεβασω το αρχειο στον υπολογιστη και να το περασω

 

επισης για τα ελληνικα μου λεει οτι δεν μπορει να προφερει τους δρομους.. διορθωνεται?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Δεν επιτρέπεται στο παρόν forum η διακίνηση χαρτών μιας και δεν παρέχονται δωρεάν από καμία εταιρία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω igo myway 8.4.2.139242 με navteq 110405 2011.Q1 (αυτον μου κατεβασε μολις το πρωτοανοιξα)

πως κανουμε update? δεν βρισκω επιλογη στην εφαρμογη οποτε θα πρεπει να κατεβασω το αρχειο στον υπολογιστη και να το περασω

 

επισης για τα ελληνικα μου λεει οτι δεν μπορει να προφερει τους δρομους.. διορθωνεται?

 

κοιτα εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3900449#post3900449

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να περάσω το igo 8.4.3 και μου βγαζει το εξης σφαλμα

Missing or incomplete folder:Android_Amigo_Engine_Multilang.lyc:/data/data/com.navngo.igo.javaclient/license/Android_Amigo_Engine_Multilang.lyc

λείπει κάτι?

Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να περάσω το igo 8.4.3 και μου βγαζει το εξης σφαλμα

Missing or incomplete folder:Android_Amigo_Engine_Multilang.lyc:/data/data/com.navngo.igo.javaclient/license/Android_Amigo_Engine_Multilang.lyc

λείπει κάτι?

 

καποιο αρχειο μεσα στον φακελο του igo δεν ειναι οκ γιαυτο δεν ανοιγει..

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

 

Φίλε χρόνια καλά με το καλό να έρθει ο νέος χρόνος ευχαριστώ πολύ. Τώρα έχω μία απορία πως θα βάλω μια εφαρμογή στην μνήμη τηλεφώνου γιατί ολα τα αρχεία πήγανε στην κάρτα μνήμης σε παρακαλώ μία βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

Φίλε χρόνια καλά με το καλό να έρθει ο νέος χρόνος ευχαριστώ πολύ. Τώρα έχω μία απορία πως θα βάλω μια εφαρμογή στην μνήμη τηλεφώνου γιατί ολα τα αρχεία πήγανε στην κάρτα μνήμης σε παρακαλώ μία βοήθεια

 

δεν χρειαζεται να ειναι η εφαρμογη στην μνημη του τηλεφωνου με τον file manager βρεστη μεσα στην sd ειναι με εικονιδιο igo θα το δεις πατα επανω και καντο εγκατασταση .. δηλαδει η εφαρμογη να ειναι μεσα στον φακελο του igo εγω ετσι το εχω και δουλευει μια χαρα ..... εαν ενοεις την εφαρμογη του igo για αυτη λεω εγω ....

Edited by viotos

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

αμα κανεις επανεκκινηση ανοιγει?

 

μηπως φταιει η rom? εχεις αλλαξει rom? με ΟC?

το σκιν το τελευταιο επαιξε κανονικα ετσι?

Παιδιά μόλις κατάλαβα την "πατάτα" που έκανα!!! Διέγραφα απ'την "Συλλογή" κάποιες εικόνες που χρειάζεται!! :p Sorry!! :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια και χρονια πολλα με υγεια,.εχω την 8.4.3.179971 Thin 1.7.με σκιν Mariupol 3.3.3.ενω στο τεστ λεει την ωρα αφιξης η αριαδνη τους δρομους τους συλλαβιζει(ττς εχω το TTS-svox-ell-f7-odytsak-v1.0243 και audio 3.3.3).η συσκευη ειναι htc wildfire 2.2.1.τι εχω κανει λαθος,ευχαριστω
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια και χρονια πολλα με υγεια,.εχω την 8.4.3.179971 Thin 1.7.με σκιν Mariupol 3.3.3.ενω στο τεστ λεει την ωρα αφιξης η αριαδνη τους δρομους τους συλλαβιζει(ττς εχω το TTS-svox-ell-f7-odytsak-v1.0243 και audio 3.3.3).η συσκευη ειναι htc wildfire 2.2.1.τι εχω κανει λαθος,ευχαριστω

 

και εμενα τα ιδια κανει

 

n u m b e r t 1 και την ωρα.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Για μένα ο πιο πλήρης χάρτης για Ελλάδα είναι ο auto drive hellas. Υπάρχει περίπτωση η Garmin να βγάλει έκδοση για Android; Υπάρχει κανένα νέο πάνω σε αυτό, κανένα χρονοδιάγραμμα;
Link to comment
Share on other sites

Για μένα ο πιο πλήρης χάρτης για Ελλάδα είναι ο auto drive hellas. Υπάρχει περίπτωση η Garmin να βγάλει έκδοση για Android; Υπάρχει κανένα νέο πάνω σε αυτό, κανένα χρονοδιάγραμμα;

 

φιλε μου η garmin ενωθηκε με την navigon.αν δεις στην 4.0 και 4.0.1 λεει navigon garmin

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου η garmin ενωθηκε με την navigon.αν δεις στην 4.0 και 4.0.1 λεει navigon garmin

 

Αυτό τι σημαίνει; Ότι αυτές οι εκδόσεις εγκαθίστανται σε Android και ότι σε αυτές τις εκδόσεις μπορεί να μπει ο χάρτης της auto drive hellas;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό τι σημαίνει; Ότι αυτές οι εκδόσεις εγκαθίστανται σε Android και ότι σε αυτές τις εκδόσεις μπορεί να μπει ο χάρτης της auto drive hellas;

 

αυτες οι εκδοσεις εγκαθιστανται σε android και δεν παιρνουν auto drive παρα μονο αυτον nauteq,απο οτι ξερω.τωρα πως θα εξελιχθει η ενωση δεν γνωριζω

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

αυτες οι εκδοσεις εγκαθιστανται σε android και δεν παιρνουν auto drive παρα μονο αυτον nauteq,απο οτι ξερω.τωρα πως θα εξελιχθει η ενωση δεν γνωριζω

 

Μάλιστα. Πάντως μοιάζει πολύ περίεργο μια εταιρία σαν τη Garmin - η οποία ειρήσθω εν παρόδω κατέχει πάνω από το 50% της παγκόσμιας πίτας στα gps - να έχει μείνει έξω από την αγορά του Android. Ίσως αυτή η εξαγορά να της ανοίξει το δρόμο και για το εν λόγω λειτουργικό. Όχι τίποτα άλλο. Καλομάθαμε στην επαρχία με τον auto drive hellas που έχει μέχρι και το χειρότερο καρόδρομο! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γεια σας παιδια και χρονια πολλα με υγεια,.εχω την 8.4.3.179971 Thin 1.7.με σκιν Mariupol 3.3.3.ενω στο τεστ λεει την ωρα αφιξης η αριαδνη τους δρομους τους συλλαβιζει(ττς εχω το TTS-svox-ell-f7-odytsak-v1.0243 και audio 3.3.3).η συσκευη ειναι htc wildfire 2.2.1.τι εχω κανει λαθος,ευχαριστω

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=313298

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας. Θα ήθελα τα φώτα σας γιατί έχω μπερδευτεί διαβάζοντας εκατοντάδες ή και χιλιάδες απόψεις για το IGO. Χρησιμοποιώ χρόνια το Garmin, τόσο σε συσκευή πλοήγησης, όσο και σε mobile prhone και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απ' αυτό καθώς και τους χάρτες της Autodrive. Δυστυχώς για μένα, που είχα βολευτεί μαζί του τόσα χρόνια, απέκτησα πρόσφατα ένα τηλέφωνο android το οποίο δεν υποστηρίζεται από τη Garmin κι έτσι μετά από μέρες αναζήτησης, κατέληξα να εγκαταστήσω το IGO Myway, που φαίνεται να είναι το δημοφιλέστερο σε android. Θερμή παράκληση αν γνωρίζει κάποιος να μου απαντήσει, υπάρχει τρόπος να έχω περισσότερους από έναν χάρτες στο κινητό μου (Νavteq & Teleatlas π.χ.) και να μπορώ να επιλέγω ποιον θα χρησιμοποιήσω, όπως έκανα μέχρι τώρα μέσα από το μενού του Garmin (διαλέγοντας π.χ. Ανάβαση ή Autodrive). Απ' όσο είδα από τις ρυθμίσεις του Igo, αν και του έχω βάλει δύο χάρτες, εντούτοις βλέπει μόνον ένα κι έτσι δεν έχω περιθώριο επιλογής τους. Αλλού διαβάζω ότι γίνεται κι αλλού όχι. Αν φέρει κάποιος, παρακαλώ τη βοήθεια του! Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας. Θα ήθελα τα φώτα σας γιατί έχω μπερδευτεί διαβάζοντας εκατοντάδες ή και χιλιάδες απόψεις για το IGO. Χρησιμοποιώ χρόνια το Garmin, τόσο σε συσκευή πλοήγησης, όσο και σε mobile prhone και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απ' αυτό καθώς και τους χάρτες της Autodrive. Δυστυχώς για μένα, που είχα βολευτεί μαζί του τόσα χρόνια, απέκτησα πρόσφατα ένα τηλέφωνο android το οποίο δεν υποστηρίζεται από τη Garmin κι έτσι μετά από μέρες αναζήτησης, κατέληξα να εγκαταστήσω το IGO Myway, που φαίνεται να είναι το δημοφιλέστερο σε android. Θερμή παράκληση αν γνωρίζει κάποιος να μου απαντήσει, υπάρχει τρόπος να έχω περισσότερους από έναν χάρτες στο κινητό μου (Νavteq & Teleatlas π.χ.) και να μπορώ να επιλέγω ποιον θα χρησιμοποιήσω, όπως έκανα μέχρι τώρα μέσα από το μενού του Garmin (διαλέγοντας π.χ. Ανάβαση ή Autodrive). Απ' όσο είδα από τις ρυθμίσεις του Igo, αν και του έχω βάλει δύο χάρτες, εντούτοις βλέπει μόνον ένα κι έτσι δεν έχω περιθώριο επιλογής τους. Αλλού διαβάζω ότι γίνεται κι αλλού όχι. Αν φέρει κάποιος, παρακαλώ τη βοήθεια του! Ευχαριστώ πολύ.

 

Αν υπήρχε κάτι τέτοιο θα ενδιέφερε και μένα, αλλά δε νομίζω να υπάρχει για android. Υπάρχει μόνο για PNA (map changer αν θυμάμαι καλά) το οποίο και χρησιμοποιώ, πράγματι πολύ εξυπηρετικό.

Oukitel K6000 Pro

LG G3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας. Θα ήθελα τα φώτα σας γιατί έχω μπερδευτεί διαβάζοντας εκατοντάδες ή και χιλιάδες απόψεις για το IGO. Χρησιμοποιώ χρόνια το Garmin, τόσο σε συσκευή πλοήγησης, όσο και σε mobile prhone και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απ' αυτό καθώς και τους χάρτες της Autodrive. Δυστυχώς για μένα, που είχα βολευτεί μαζί του τόσα χρόνια, απέκτησα πρόσφατα ένα τηλέφωνο android το οποίο δεν υποστηρίζεται από τη Garmin κι έτσι μετά από μέρες αναζήτησης, κατέληξα να εγκαταστήσω το IGO Myway, που φαίνεται να είναι το δημοφιλέστερο σε android. Θερμή παράκληση αν γνωρίζει κάποιος να μου απαντήσει, υπάρχει τρόπος να έχω περισσότερους από έναν χάρτες στο κινητό μου (Νavteq & Teleatlas π.χ.) και να μπορώ να επιλέγω ποιον θα χρησιμοποιήσω, όπως έκανα μέχρι τώρα μέσα από το μενού του Garmin (διαλέγοντας π.χ. Ανάβαση ή Autodrive). Απ' όσο είδα από τις ρυθμίσεις του Igo, αν και του έχω βάλει δύο χάρτες, εντούτοις βλέπει μόνον ένα κι έτσι δεν έχω περιθώριο επιλογής τους. Αλλού διαβάζω ότι γίνεται κι αλλού όχι. Αν φέρει κάποιος, παρακαλώ τη βοήθεια του! Ευχαριστώ πολύ.

 

Προσωπικά ενώ λατρεύω το ίγο από τα wm , από την στιγμή που πήρα το gs2 και δοκιμάζοντας ότι υπάρχει σε νάνι κατέληξα σε sygic επειδή μονο με αυτό μπορώ να κάνω πλοήγηση για 2500km χωρίς να έχω θέμα θερμοκρασίας και φορτίζοντας την μπαταρία.Το ίγο δεν το έχω βγάλει από την συσκευή για συναισθηματικούς λόγους...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας. Θα ήθελα τα φώτα σας γιατί έχω μπερδευτεί διαβάζοντας εκατοντάδες ή και χιλιάδες απόψεις για το IGO. Χρησιμοποιώ χρόνια το Garmin, τόσο σε συσκευή πλοήγησης, όσο και σε mobile prhone και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απ' αυτό καθώς και τους χάρτες της Autodrive. Δυστυχώς για μένα, που είχα βολευτεί μαζί του τόσα χρόνια, απέκτησα πρόσφατα ένα τηλέφωνο android το οποίο δεν υποστηρίζεται από τη Garmin κι έτσι μετά από μέρες αναζήτησης, κατέληξα να εγκαταστήσω το IGO Myway, που φαίνεται να είναι το δημοφιλέστερο σε android. Θερμή παράκληση αν γνωρίζει κάποιος να μου απαντήσει, υπάρχει τρόπος να έχω περισσότερους από έναν χάρτες στο κινητό μου (Νavteq & Teleatlas π.χ.) και να μπορώ να επιλέγω ποιον θα χρησιμοποιήσω, όπως έκανα μέχρι τώρα μέσα από το μενού του Garmin (διαλέγοντας π.χ. Ανάβαση ή Autodrive). Απ' όσο είδα από τις ρυθμίσεις του Igo, αν και του έχω βάλει δύο χάρτες, εντούτοις βλέπει μόνον ένα κι έτσι δεν έχω περιθώριο επιλογής τους. Αλλού διαβάζω ότι γίνεται κι αλλού όχι. Αν φέρει κάποιος, παρακαλώ τη βοήθεια του! Ευχαριστώ πολύ.

Αν είσαι Root δοκίμασε το (MapChanger v1.3 for iGO@Android)

 

http://img217.imageshack.us/img217/1254/mapchangerv13.png

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι Root δοκίμασε το (MapChanger v1.3 for iGO@Android)

 

http://img217.imageshack.us/img217/1254/mapchangerv13.png

 

Δεν είμαι root, βλέπεις έχω μόλις 1 εβδομάδα στο android, δεν τα πρόλαβα όλα! Μάλλον απ' ότι καταλαβαίνω πρέπει να διαλέξω με ποιόν από τους δύο χάρτες θα συμβιώσω. Πάντως ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3933356#post3933356

 

παιδια στο παραπανω ποστ του φιλου φαινεται το igo ενω δεν κανεις πλοηγηση να σου δειχνει τον αριθμο και τον δρομο που βρισκεσαι!!

πως γινεται αυτο? καποιος να βοηθήσει?:)

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3933356#post3933356

 

παιδια στο παραπανω ποστ του φιλου φαινεται το igo ενω δεν κανεις πλοηγηση να σου δειχνει τον αριθμο και τον δρομο που βρισκεσαι!!

πως γινεται αυτο? καποιος να βοηθήσει?:)

 

Ειναι θέμα skin mariupol v3.

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ειναι θέμα skin mariupol v3.

 

Και κάποιες αξιόλογες πληροφορίες για αυτό... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3900449#post3900449

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους.

 

Έχω την έκδοση iGO My way 8.4.2.139242 Apr 16 2010.

Μου φαίνεται λίγο παλιά :worry::worry:

Πατάω update και μου βγάζει No updates are available

Υπάρχει πιο καινούργια έκδοση; Έχω το SAMSUNG Galaxy SII

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...