Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω αλλάξει πακέτο απο κοσμοκάρτα σε frog και αντίστροφα και γίνεται μια χαρά.

 

Ωραίος! :up:

 

Καλό είναι να υπάρχουν εύκολες και γρήγορες επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 19,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

To site βλέπω είναι αρκετή ώρα κάτω.. Ισως το αναβαθμίζουν καθώς εδώ που τα λέμε ήταν αρχαίο.

Μια φορά πήγα να μπω κι έπεσε...:p

 

Edit: Πολύ το ματιάσαμε, λειτουργεί ξανά.

Edited by soublaki-3
Link to comment
Share on other sites

παιδια, μεχρι πότε ισχυει ο διπλασιασμος της πρωτης ανανεωσης;

 

Μέχρι να το καταναλώσης

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω μεταφορά του χρόνου ομιλίας σε άλλο νουμερο μπορώ να μεταφέρω και το επιπλέον ποσό δώρο λόγω του διπλασιασμού ή αναγκαστικά παραμένει στο αρχικό νούμερο?
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω μεταφορά του χρόνου ομιλίας σε άλλο νουμερο μπορώ να μεταφέρω και το επιπλέον ποσό δώρο λόγω του διπλασιασμού ή αναγκαστικά παραμένει στο αρχικό νούμερο?

Μεταφέρεται και ο διπλασιασμός αλλά δεν ανανεώνεται η ημερομηνία λήξης της κάρτας που λαμβάνει το χρόνο ομιλίας. Η μη ανανέωση της ημερομηνίας λήξης δεν έχει σχέση με το ότι μεταφέρεται και ο διπλασιασμός, απλά το αναφέρω σε περίπτωση που αναρωτιέται κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε μια ανανέωση δεν έλαβα διπλάσιο χρόνο ομιλίας. Και ναι, ήταν η πρώτη του μήνα.....

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε μια ανανέωση δεν έλαβα διπλάσιο χρόνο ομιλίας. Και ναι, ήταν η πρώτη του μήνα.....

 

Μήπως δεν είχες ενεργοποιήσει την υπηρεσία; ;)

Έχει πέσει και το site τώρα. Μπες να δεις αργότερα, κάπου στέλνεις μήνυμα πρώτα!:(

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε μια ανανέωση δεν έλαβα διπλάσιο χρόνο ομιλίας. Και ναι, ήταν η πρώτη του μήνα.....

Κάλεσε το 1299 και ανέφερε το πρόβλημα.

Σου προσθέτουν το διπλασιασμό άμεσα (ενημερώνουν πρώτα το τεχνικό τμήμα).

Σε 2-3 ωρίτσες το υπόλοιπό σου θα είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Σημα EDGE πρωτη φορα στην περιοχη μου.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καποιο μνμ που μπορουμε να στειλουμε και να μαθουμε το υπολοιπο των mb?

 

info στο 1313

Link to comment
Share on other sites

info στο 1312

 

Δεν ξερω αν ισχυει και το 1312, εγω στο 1313 στελνω και παιρνω κανονικα απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ισχυει και το 1312, εγω στο 1313 στελνω και παιρνω κανονικα απαντηση.

 

Προφανώς δεν θα έχεις FROG

Αν είχες FROG και έστελνες στο 1313 καμμιά απάντηση δεν θα έπερνες

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν θα έχεις FROG

Αν είχες FROG και έστελνες στο 1313 καμμιά απάντηση δεν θα έπερνες

 

Επειδη προφανως δεν ειμαι τρελος και δεν μ'αρεσει ο τροπος που με αμφισβητησες χωρις να κρατησεις εστω μια επιφυλλαξη, παραθετω screenshots απο παλαιοτερο sms & απαντηση στο 1313. Ειναι παλαιοτερα γιατι με τη συσκευη που χρησιμοποιω τωρα δε μπορω να παρω screenshots.

Δες στα μηνυματα οτι πρωτα εχω στειλει για ενημερωση υπολοιπου frog και αμεσως μετα εχω στειλει στο 1313 για ενημερωση των mb (ηταν την περιοδο που επαιρνες 120mb αντι για 60).

Edited by oregon
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω ότι πλέον το υπόλοιπο των MB σε FROG δίνεται με αποστολή του μηνύματος Info σέ οποιονδήποτε από τους δύο αριθμούς 1312, και 1313 !!!
Link to comment
Share on other sites

60 mb το μηνα φτανουν για μεση φωνητικη χρηση skype ? τι Κb καταναλανωνει το skype φωνητικα σε 3G ?

 

( http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=310621 )

Link to comment
Share on other sites

60 mb το μηνα φτανουν για μεση φωνητικη χρηση skype ? τι Κb καταναλανωνει το skype φωνητικα σε 3G ?

 

( http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=310621 )

 

3MB το λεπτό

άρα μπορείς να μιλήσεις 20 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν είχες ενεργοποιήσει την υπηρεσία; ;)

Έχω λάβει κανονικά το διπλασιασμό στο παρελθόν.

 

Κάλεσε το 1299 και ανέφερε το πρόβλημα.

Σου προσθέτουν το διπλασιασμό άμεσα (ενημερώνουν πρώτα το τεχνικό τμήμα).

Σε 2-3 ωρίτσες το υπόλοιπό σου θα είναι οκ.

Too late, όταν έγραψα το post ήμουν ήδη εκτός Ελλάδας. Είχα έρθει μόνο για 3 μέρες και δε μου έκοψε να ρωτήσω στο φόρουμ αμέσως...

Ίσως φταίει που είχα να βάλω κάρτα από τον Αύγουστο;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω και 1 φιλη μου περνουμε 2 φορες δωρακι απο τη φρογκ το μηνα!Στην πρωτη καρτα με 10 ευρω γινονται 20 οπως και σε ολους φανταζομαι και στο δευτερο 10 ευρω περνουμε επιπλεον 5ευρω δλδ 15 ολα μαζι!

Συμβαινει και σε αλλους οι ειμαστε εμεις οι τυχεροι;:)

Link to comment
Share on other sites

Εγω και 1 φιλη μου περνουμε 2 φορες δωρακι απο τη φρογκ το μηνα!Στην πρωτη καρτα με 10 ευρω γινονται 20 οπως και σε ολους φανταζομαι και στο δευτερο 10 ευρω περνουμε επιπλεον 5ευρω δλδ 15 ολα μαζι!

Συμβαινει και σε αλλους οι ειμαστε εμεις οι τυχεροι;:)

 

δεν εχει αναφερθει κατι παρομοιο απο καποιον συμφορουμιτη. ειστε πολυ τυχεροι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νεα ενεργοποιηση frog.

 

Στελνω 2 στο 1312,

 

Τι αλλο να κανω;

Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Νεα ενεργοποιηση frog.

 

Στελνω 2 στο 1312,

 

Τι αλλο να κανω;

Στείλε Ε στο 54000 για το mycosmos.

Τίποτα άλλο δεν χρειάζεσαι .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...