Jump to content

[S II] Διαθεσιμότητα και αγορά


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο public μου είπαν χθές ότι έχουν κάνει την παραγγελία αλλά δεν ξέρουν πότε θα τους ερθει... επίσης η τιμή θα κυμανθεί κλασικά γύρω στα 600 ευρω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μόλις κάλεσα στη samsung και μου είπαν ότι το πλαίσιο έχει ήδη παραλάβει....πώς γίνεται να έχουν ήδη παραλάβει και να πουλάνε στις 31 Μαΐου;;;;:cry:
Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Kι εμενα ετσι με δουλευουν φιλε μου...το ακυρωσα κι εγω αλλα δε βλεπω να ερχεται στην ελλαδα!!!ολο αλλαζουν ημερομηνια διαθεσιμοτητας...

 

τοθλάχιστον δεν θα σε δουλεύουν και δεν θα είσαι συνέχεια στη μπρίζα ότι το έχω παραγγείλει και πότε θα ρθει....και ποτε θα ρθει...χώρια που όλο αυτό δείχνει και αντιεπαγγελματισμο.

Τον φάγαμε τον γαϊδαρο...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχω παραγγείλει και εγω από egalaxy και νομίζω ότι με δουλεύουν ψιλό γαζί και δεν ξέρουν τι τους γίνεται θα το ακυρώσω σήμερα και θα το πάρω από Ελλάδα όταν βγει.ααα και μου είπαν και καλά ότι θα τους το φέρει η samsung....Ψέμα ατελείωτο ρε φίλε για να κρατήσουν τις παραγγελίες...

 

Θα το ακυρωσω και εγω φιλε μου γιατι κατι τετοιες μπαρουφες μου ειπανε...και μου πουλησαν και μουσι με τηλεφωνηματα και email...πως γινετε να ειναι απο αγγλια και να τους ενημερωνει η samsung της ελλαδος για την παραδοση!

 

Υ.Γ. το expansys εχει διαθεσιμοτητα

Link to comment
Share on other sites

Θα το ακυρωσω και εγω φιλε μου γιατι κατι τετοιες μπαρουφες μου ειπανε...και μου πουλησαν και μουσι με τηλεφωνηματα και email...πως γινετε να ειναι απο αγγλια και να τους ενημερωνει η samsung της ελλαδος για την παραδοση!

 

Υ.Γ. το expansys εχει διαθεσιμοτητα

 

Μην πω τίποτα τώρα... από το πρωί υποτίθεται έχει 1-5 τεμάχια. Ποιόν δουλεύουν; Εδώ δεν έχουν φύγει οι προπαραγγελίες που γίνανε πριν 2 βδομάδες και έχουν από το πρωί 5 τεμ που δεν έχουν αγοραστεί κι όλας;

 

Τραγική πολιτική και το κακό είναι πως γίνεται για δεύτερη φορά. Έγινε πάλι πριν 2 βδομάδες και πέσανε όλοι με τα μούτρα να πάρουν και τελικά κανείς δεν παρέλαβε.

Link to comment
Share on other sites

Μην πω τίποτα τώρα... από το πρωί υποτίθεται έχει 1-5 τεμάχια. Ποιόν δουλεύουν; Εδώ δεν έχουν φύγει οι προπαραγγελίες που γίνανε πριν 2 βδομάδες και έχουν από το πρωί 5 τεμ που δεν έχουν αγοραστεί κι όλας;

 

Τραγική πολιτική και το κακό είναι πως γίνεται για δεύτερη φορά. Έγινε πάλι πριν 2 βδομάδες και πέσανε όλοι με τα μούτρα να πάρουν και τελικά κανείς δεν παρέλαβε.

 

λογικα φιλε μου παρελαβαν σημερα και περα απο τις προπαραγγελιες που θα διευθετηθουν σημερα τους ξεμειναν καποια κομματια προς πωληση....ετσι πιστευω!

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται, το Galaxy S II οπως και το Galaxy Tab 10.1 , θα παρουσιάστουν για πρώτη φορά στην Ελλάδα στο εμπορικό κέντρο The Mall της Αθήνας.

Παρασκευή 20 Μαΐου από 17:00-21:00 και το Σάββατο 21 Μαΐου από 12:00-20:00.

Διαβάστε παρακάτω περισσότερα

http://e-pcmag.gr/news/ta-galaxy-s-ii-kai-galaxy-tab-101-sto-mobile-lve

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται, το Galaxy S II οπως και το Galaxy Tab 10.1 , θα παρουσιάστουν για πρώτη φορά στην Ελλάδα στο εμπορικό κέντρο The Mall της Αθήνας.

Παρασκευή 20 Μαΐου από 17:00-21:00 και το Σάββατο 21 Μαΐου από 12:00-20:00.

Διαβάστε παρακάτω περισσότερα

http://e-pcmag.gr/news/ta-galaxy-s-ii-kai-galaxy-tab-101-sto-mobile-lve

 

Για θεσσαλονίκη έχουμε κάνα νέο?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κάλεσα στη samsung και μου είπαν ότι το πλαίσιο έχει ήδη παραλάβει....πώς γίνεται να έχουν ήδη παραλάβει και να πουλάνε στις 31 Μαΐου;;;;:cry:

 

Εμένα στο plaisio μου είπαν οτι δεν έχουν παει ουτε καν demo σε καποιο απο τα καταστηματά τους....η τελευταία ενημέρωση είναι αν όχι παρασκευή απο δευτέρα θα φτάσουν τα πρώτα κομμάτια :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε κανα νεο για το ποτε και απο που θα ειναι συντομοτερα διαθεσιμο?

Αυτο για vodafon 21 μαιου ισχυει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχει κανενας νεοτερο για τις αποστολες απο expansys?εχουν διαθεσιμα 1-5 κομματια και οι προπαραγγελιες ειναι κολημενες στο stock awaiting...γνωριζει κανενας τιποτα?
Link to comment
Share on other sites

Δε θα προτιμούσα αυτά τα κομμάτια , μάλλον είναι συσκευές που γύρισαν πίσω , για τον ένα ή τον άλλο λόγο.. Και εγώ σε αναμονή είμαι , αλλά αφού ακόμα δεν είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα , κρατάω την παραγγελία. Αν φυσικά έρθει πρώτα Ελλάδα , ακυρώνω επιτόπου και το αγοράζω από εδώ.

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Δε θα προτιμούσα αυτά τα κομμάτια , μάλλον είναι συσκευές που γύρισαν πίσω , για τον ένα ή τον άλλο λόγο.. Και εγώ σε αναμονή είμαι , αλλά αφού ακόμα δεν είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα , κρατάω την παραγγελία. Αν φυσικά έρθει πρώτα Ελλάδα , ακυρώνω επιτόπου και το αγοράζω από εδώ.

ποια κομματια?το expansys μετα απο τηλεφωνικη παραγγελια εχει παραλαβει, αλλα εχει γυρω στις 300 προπαραγγελιες και γιαυτο εχει κολησει το θεμα!το ζητημα ειναι εαν σε καποιον με προπαραγγελια εχει αλλαξει αυτο ή παραμενει στο stock awiting

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου λέει "Αναμένεται σε περίπου 7 Ημέρες" ...

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου λέει "Αναμένεται σε περίπου 7 Ημέρες" ...

 

μιλαμε για το ελληνικο expansys?στο ελληνικο εχει διαθεσιμοτητα 1-5 κομματια και με τηλεφωνικη επικοινωνια μου ειπαν οτι πιθανοτατα αυριο θα αποσταλλουν οι προπαραγγελιες(που ειναι πολλες) και μετα θα σταλλουν οι καινουργιες παραγγελιες..

Link to comment
Share on other sites

μιλαμε για το ελληνικο expansys?στο ελληνικο εχει διαθεσιμοτητα 1-5 κομματια και με τηλεφωνικη επικοινωνια μου ειπαν οτι πιθανοτατα αυριο θα αποσταλλουν οι προπαραγγελιες(που ειναι πολλες) και μετα θα σταλλουν οι καινουργιες παραγγελιες..

 

Έβαλα την παραγγελία μου στο Αγγλικό αλλά μετά από άπειρα τηλέφωνα Ελλάδα και Αγγλία , και οι 2 πλευρές μου είπαν πως οι παραγγελίες από Ελλάδα προωθούνται στο Ελληνικό κατάστημα.

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την παραγγελία μου στο Αγγλικό αλλά μετά από άπειρα τηλέφωνα Ελλάδα και Αγγλία , και οι 2 πλευρές μου είπαν πως οι παραγγελίες από Ελλάδα προωθούνται στο Ελληνικό κατάστημα.

 

Αν ειναι ετσι πρεπει να σου αποσταλλει λογικα αυριο γιατι ετσι μου ειπαν στο τηλ οτι αυριο θα αποσταλουν ολες οι προπαραγγελιες...

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται, το Galaxy S II οπως και το Galaxy Tab 10.1 , θα παρουσιάστουν για πρώτη φορά στην Ελλάδα στο εμπορικό κέντρο The Mall της Αθήνας.

Παρασκευή 20 Μαΐου από 17:00-21:00 και το Σάββατο 21 Μαΐου από 12:00-20:00.

Διαβάστε παρακάτω περισσότερα

http://e-pcmag.gr/news/ta-galaxy-s-ii-kai-galaxy-tab-101-sto-mobile-lve

 

Άρα από Δευτέρα κατά πάσα πιθανότητα θα βγούν στην κυκλοφορία.

Link to comment
Share on other sites

Άρα από Δευτέρα κατά πάσα πιθανότητα θα βγούν στην κυκλοφορία.

 

Αυτό είναι λίγο αόριστο , γιατι το πλαίσιο όπως ξερουμε γραφει 31 Μαιου

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτισω αν αυτα που θα ερθουν ελλαδα ειναι αλλης παραγωγης η με αλλη αναβαθμιση?Στο σαιτ της σαμσουνγκ ειδα οτι θα εχει κανονικα κ τις φωνιτικες εντολες,αρα μηπος εχουν αλλη αναβαθμιση?
Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι δύσκολο για τις εταιρίες κινητής και ειδικά για την Cosmote που θα το φέρει πρώτη ως ημέρα διάθεσης η Δευτέρα 23/5. Μάλλον πηγαίνουμε για την επόμενη Δευτερα 30/5. Το σίγουρο είναι ότι θα υπάρχει στα μαγαζιά στις 1/6.
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι δύσκολο για τις εταιρίες κινητής και ειδικά για την Cosmote που θα το φέρει πρώτη ως ημέρα διάθεσης η Δευτέρα 23/5. Μάλλον πηγαίνουμε για την επόμενη Δευτερα 30/5. Το σίγουρο είναι ότι θα υπάρχει στα μαγαζιά στις 1/6.

 

Aν μπούμε στον Ιούνιο ... μας βλέπω να πάμε 15 και να το ψαχνουμε ακομα

Link to comment
Share on other sites

Η Cosmote θα διαθεσιμότητα τη Δευτέρα όπως λέει και ο φίλος παραπάνω.

Αυτό μου είπε ο πωλητής του εταιρικού μας πακέτου!

 

Αν αποδειχθεί ράδιο αρβύλα , ζητώ προκαταβολικά συγνώμη!

Are you with Us?
Link to comment
Share on other sites

Μας έσκασε το plaisio...τελευταια ενημερωση ειναι οτι εχουν δωσει demo σε 2 καταστηματα στην αθηνα....και οτι και καλα αυριο θα έχουν ολα demo και 1-2 κομματια για πουλημα :p
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S II] Διαθεσιμότητα και αγορά
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...