Jump to content

ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)


nikatapi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εβαλα την jellyfish r3 και ειναι οντως λιγακι πιο γρηγορη απο την alpha 5..

Το δοκιμασα στο reckless racing οπου με την jellyfish δν εριχνε τα frames οσο η alpha 5..

Ξερει κανεις πως βγαζουμε τα apps που ειναι εγκατεστημενα στην rom??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημερα εκανα μακακια με εκεινο to miui ******* ηταν τελικα και θελω να βαλω τωρα αλλη rom ποια να δοκιμασω/>?εχω δοκιμασει jelyfish 3b και modaco a5
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
καλημερα εκανα μακακια με εκεινο to miui ******* ηταν τελικα και θελω να βαλω τωρα αλλη rom ποια να δοκιμασω/>?εχω δοκιμασει jelyfish 3b και modaco a5

την πατησες και εσυ...για αυτο ποσταρα για να μην το βαλει κανεις αλλος...μην ψαχνεσαι για ρομ...βαλε την jellyfish 3b

 

 

 

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

την πατησες και εσυ...για αυτο ποσταρα για να μην το βαλει κανεις αλλος...μην ψαχνεσαι για ρομ...βαλε την jellyfish 3b

 

 

 

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk

 

εβαλα την jellyfish 3b αλλα δεν εχω ελληνικα στο πληκτρολογιο heeeeeeelp:cry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μόνο από wind μπορούμε να το πάρουμε το κινητό; Έχω κοιτάξει σε ebay, amazon κτλ και το μόνο που βρίσκω είναι είτε πανάκριβα και ίσα ίσα που βρίσκω.

Ψάχνω και σαν orange san fransisco.

Το χει αγοράσει κανείς απ' έξω να μας δώσει καμιά ιδέα που να κοιτάξουμε; Στην Κορινθία εδώ πήρα εγώ τα μαγαζιά της wind και δεν τοχει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους:) θα ηθελα μια οσο το δυνατον ποιο αμεση απαντηση αν καποιος γνωριζει......το κινητακι μας;) υποστηριζει A2DP στο BLUETOOTH για να μπορουμε να ακουμε μουσικη? βρηκα αυτα http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003951 και σκεφτομαι να τα παρω....θα εκτιμουσα μια οσο το δυνατον ποιο γρηγορη απαντηση.....ευχαριστω προκαταβολικα :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Bluetooth Yes, v2.1 with A2DP

 

Έτσι λέει το gsmarena. Οπότε ναι προφανώς.

Ευχαριστω! για την πραγματικα αμεση απαντηση :) ....μηπως γνωριζεις και πως θα γινεται η διαδικασια? η καποιος αν γνωριζει,η εχει δοκιμαση?.....ζηταω πολλα ισως αλλα ειναι κριμα να τα παρω και να μην μπορεσω να τα δουλεψω και για μουσικη.....αλλιος να παρω κατι σε ποιο απλο και χωρις αυτη τη δυνατοτητα :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μόνο από wind μπορούμε να το πάρουμε το κινητό; Έχω κοιτάξει σε ebay, amazon κτλ και το μόνο που βρίσκω είναι είτε πανάκριβα και ίσα ίσα που βρίσκω.

Ψάχνω και σαν orange san fransisco.

Το χει αγοράσει κανείς απ' έξω να μας δώσει καμιά ιδέα που να κοιτάξουμε; Στην Κορινθία εδώ πήρα εγώ τα μαγαζιά της wind και δεν τοχει κανείς.

 

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=zte+blade+unlocked&_sacat=0&_stpos=&_sop=15&gbr=1&_odkw=zte+blade&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

 

Εγω το δικο μου SF το πηρα απο ebay γυρω στα 180 ευρω μαζι με τα μεταφορικα.

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

Τελικα σημερα δεν αντεξα και τον χτυπησα τον κινεζο kung fu master! :-P (το ZTE Blade εννοω)

Αυτη η οθοναρα του μου πηρε τα μυαλα!Αν με βολεψει και στην καθημερινη μου χρηση θα πουλησω το wildfire και θα μεινω με αυτο.Οταν σχολασω θα παω να του βγαλω τα ματια δοκιμαζοντας ρομς και o/c.Μια ερωτηση...επειδη με ειχε βολεψει το πληκτρολογιο της HTC μηπως υπαρχει στο market η' οπουδηποτε αλλου;ευχαριστω!

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
εβαλα την jellyfish 3b αλλα δεν εχω ελληνικα στο πληκτρολογιο heeeeeeelp:cry:

Το εχω αναφερει ηδη (δεν μου διαβαζεις θα σε μαλωσω) κατεβαζεις απο το market το keyboard on demand EL. μετα ρυθμισεις>γλωσσα και πληκτρολογιο>και το τσεκαρεις. μετα στα μυνηματα πατας το 123 παρατεταμενα και σου βγαζει τα διαθεσιμα πληκτρολογια επιλεγεις μεθοδο ειδοδου και βουαλα το ελληνικο πληκτρολογιο! παντως για γραφη με λατινικους χαρακτηρες προτιμω το πληκτρολογιο Gingerbread.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα σημερα δεν αντεξα και τον χτυπησα τον κινεζο kung fu master! :-P (το ZTE Blade εννοω)

Αυτη η οθοναρα του μου πηρε τα μυαλα!Αν με βολεψει και στην καθημερινη μου χρηση θα πουλησω το wildfire και θα μεινω με αυτο.Οταν σχολασω θα παω να του βγαλω τα ματια δοκιμαζοντας ρομς και o/c.Μια ερωτηση...επειδη με ειχε βολεψει το πληκτρολογιο της HTC μηπως υπαρχει στο market η' οπουδηποτε αλλου;ευχαριστω!

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

 

Υπαρχει στο modaco ..htc ime mod για blade.

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικα σημερα δεν αντεξα και τον χτυπησα τον κινεζο kung fu master! :-P (το ZTE Blade εννοω)

Αυτη η οθοναρα του μου πηρε τα μυαλα!Αν με βολεψει και στην καθημερινη μου χρηση θα πουλησω το wildfire και θα μεινω με αυτο.Οταν σχολασω θα παω να του βγαλω τα ματια δοκιμαζοντας ρομς και o/c.Μια ερωτηση...επειδη με ειχε βολεψει το πληκτρολογιο της HTC μηπως υπαρχει στο market η' οπουδηποτε αλλου;ευχαριστω!

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

 

Απο που το πήρες αλήθεια??γιατι εγώ το ψάχνω την τελευταία εβδομάδα και εχει εξαντληθεί απο παντού...:(

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε το VitalPlayer

 

Το δοκιμασα και ενω παιζει οκ το βιντεο, τρωω φολα απο τους υποτιτλους αφου τους δειχνει κινεζικους!

 

Καποιος αλλος player με δοκιμασμενους υποτιτλους?

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Κορυφαιο το πληκτρολογιο htc ime mod! οτι καλυτερο εχω δει μεχρι τωρα και με προβλεψη λεξεων καθως και αυτοματος τονισμος! ειναι ηδη το default μου και εχει και ελληνικα :D Edited by Kostas_falcon
Link to comment
Share on other sites

εβαλα την jellyfish 3b αλλα δεν εχω ελληνικα στο πληκτρολογιο heeeeeeelp:cry:

 

Τελικα σημερα δεν αντεξα και τον χτυπησα τον κινεζο kung fu master! :-P (το ZTE Blade εννοω)

Αυτη η οθοναρα του μου πηρε τα μυαλα!Αν με βολεψει και στην καθημερινη μου χρηση θα πουλησω το wildfire και θα μεινω με αυτο.Οταν σχολασω θα παω να του βγαλω τα ματια δοκιμαζοντας ρομς και o/c.Μια ερωτηση...επειδη με ειχε βολεψει το πληκτρολογιο της HTC μηπως υπαρχει στο market η' οπουδηποτε αλλου;ευχαριστω!

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

 

Υπαρχει στο modaco ..htc ime mod για blade.

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

 

Κορυφαιο το πληκτρολογιο htc ime mod! οτι καλυτερο εχω δει μεχρι τωρα και με προβλεψη λεξεων καθως και αυτοματος τονισμος! ειναι ηδη το default μου και εχει και ελληνικα :D

 

Άλλη μια ψήφος στο HTC IME. Πολύ καλύτερο του Greek IME! :D

 

Υπάρχει για κατέβασμα στο modaco, και το κατεβάζετε αναλόγως με την ρομ που φοράτε (2.1 ή 2.2). ;)

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ψήφος στο HTC IME. Πολύ καλύτερο του Greek IME! :D

 

Αυτο σημαινει πως εχει και ελληνικο πληκτρολογιο?

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά και με τον νόμο, όπως και πρόβλεψη λέξεων και ορθογραφικό έλεγχο!!

Μόνο καφέ δεν κάνει! :p

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Αυτο σημαινει πως εχει και ελληνικο πληκτρολογιο?

Ναι......και μεγαλα πληκτρα για να γραφουμε πιο γρηγορα.....με ειχε κακομαθει πολυ το iphone 3GS μου :)

 

Κανονικά και με τον νόμο, όπως και πρόβλεψη λέξεων και ορθογραφικό έλεγχο!!

Μόνο καφέ δεν κάνει! :p

Αυτο που δεν ξερω ειναι πως να αποστελεται το μυνημα στο handcent για παραδειγμα με πεζα και οχι με κεφαλαια, εννοω να λαμβανω και εγω και ο παραληπτης ....:(

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που δεν ξερω ειναι πως να αποστελεται το μυνημα στο handcent για παραδειγμα με πεζα και οχι με κεφαλαια....:(

 

Γενικά δεν στέλνω μηνύματα με το Blade (έχω το Samsung i8910 για την What's up κάρτα μου....προς το παρόν :p) και δεν ξέρω πως στέλνει τα μηνύματα το handcent.Στην σύνταξη μια χαρά μπορεί κανείς να γράψει πεζά, αλλά δεν ξέρω αν κατά την αποστολή τα κάνει όλα κεφαλαία.... :confused:

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...