Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πού το βρίσκουμε το swype;

Στο market δεν υπάρχει.

 

Δεν υπάρχει στο μάρκετ...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπέρα σε ολους. Εχει ο κολλητος μου το desire και δεν του στελνει αναφορα οτι παραδοθηκε το μηνυμα. Ξερετε μηπως αν διορθωνετε αυτο καπως, με καποια εφαρμογη ,η καμια αλλαγη στις ρυθμισεις.

Η rom ειναι η original.

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε ολους. Εχει ο κολλητος μου το desire και δεν του στελνει αναφορα οτι παραδοθηκε το μηνυμα. Ξερετε μηπως αν διορθωνετε αυτο καπως, με καποια εφαρμογη ,η καμια αλλαγη στις ρυθμισεις.

Η rom ειναι η original.

 

ευχαριστώ

 

Πας στα μηνύματα, πατάς settings.. εε κάπου εκεί ενεργοποιείς την αναφορά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Πρεπει να σβηνουμε ή να κανουμε format το ext3 partition καθε φορα που περναμε μια νεα custom rom;

 

Εγώ μεταξύ sense roms όπως η LeeDroid και η AuraxTSense δεν κάνω ΚΑΝΕΝΑ wipe και δουλεύουν όλα κομπλέ. Δεν είναι και το καλύτερο/προτιμότερο αλλά γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μεταξύ sense roms όπως η LeeDroid και η AuraxTSense δεν κάνω ΚΑΝΕΝΑ wipe και δουλεύουν όλα κομπλέ. Δεν είναι και το καλύτερο/προτιμότερο αλλά γίνεται.

 

Και οτι εχουμε μεσα σε αυτο το partition τι γινετε; Εχω περασει τοσα apps εκει μεσα δεν γινεται καποιο conflict;

Link to comment
Share on other sites

Και οτι εχουμε μεσα σε αυτο το partition τι γινετε; Εχω περασει τοσα apps εκει μεσα δεν γινεται καποιο conflict;

 

Τίποτα. Ότι υπάρχει στην ρομ που φλασάρουμε λογικά κάνει overwrite, τα υπόλοιπα μένουν ως έχουν. Πάντως δεν στο λέω για να το κάνεις... μη σε πάρω στον λαιμό μου. Κάνε και κανά backup από το rom manager.

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα. Ότι υπάρχει στην ρομ που φλασάρουμε λογικά κάνει overwrite, τα υπόλοιπα μένουν ως έχουν. Πάντως δεν στο λέω για να το κάνεις... μη σε πάρω στον λαιμό μου. Κάνε και κανά backup από το rom manager.

 

Backup εχω κανει. Αλλα η απορια μου ειναι με αυτα που εχει μεσα το ext partition.

Link to comment
Share on other sites

Εάν το αγοράσω τώρα θα είναι με 2.1 ή 2.2 froyo?

 

Τι σημασία έχει; Και 2.1 να εχει, θα σου βγάλει το μήνυμα να κάνεις το update, και σε 5 λεπτα θα έχεις froyo.

HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

Τα πραγματικα ποσα ειναι ομως;Σιγουρα οχι 3000.
\

Γιατι να μην ειναι?Αφου η μπαταρια ειναι πιο χοντρη,γιαυτο ερχεται σετ με καινουγιο καπακι που εχει μια κουρμπα για να χωρεσει η μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

Πότε παραλαμβάνεις φίλε?Ηθελα κι εγώ να παραγγείλω αλλα φοβάμαι λίγο για την αξιοπιστία της.. :(

Ερχεται απο αγγλια και λεει γοα ευρωπη 2 με 5 μερες.Λογικα δευτερα τριτη θα την εχω

Link to comment
Share on other sites

Ερχεται απο αγγλια και λεει γοα ευρωπη 2 με 5 μερες.Λογικα δευτερα τριτη θα την εχω

 

Για Ευρωπη 2-5... οχι για Ελλαδα... μην μπερδευεσε ;) Βαλε +4 στο 5... και θα εχεις ποιο ρεαλιστικους χρονους παραδοσης. Εκτος και αμα σου ερχετε με courrier!

Link to comment
Share on other sites

\

Γιατι να μην ειναι?Αφου η μπαταρια ειναι πιο χοντρη,γιαυτο ερχεται σετ με καινουγιο καπακι που εχει μια κουρμπα για να χωρεσει η μπαταρια

 

 

Η πραγματικη ειναι συνηθως αρκετα μικροτερη σε αυτες τις μπαταριες.Δες αν θελεις και σε ενα αλλο forum

androidforums.com/desire-accessories/66987-seidio-1600mah-extended-life-battery.html

Μακαρι να βελτιωνει την αυτονομια επι της ουσιας για να την παρω και εγω ,αλλα αμφιβαλω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

εχω την 2.2 επισημη (και συγκεκριμενα την εκδοση 2.10.405.2)...μπορει να μου προτεινει καποιος κανενα radio διοτι σαν να μου φαινεται οτι με το δικο της

καταναλωνεται πολυ γρηγορα η μπαταρια....:)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

εχω την 2.2 επισημη (και συγκεκριμενα την εκδοση 2.10.405.2)...μπορει να μου προτεινει καποιος κανενα radio διοτι σαν να μου φαινεται οτι με το δικο της

καταναλωνεται πολυ γρηγορα η μπαταρια....:)

 

αν δεν έχεις root δεν νομίζω πως μπορείς να περάσεις άλλο radio.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

πηγα να βγαλω το καμπακι της μπαταριας με το τηλεφωνο να ειναι κλειστο κι ειδα στην οθονη κι εχει βγει το εξης εικονιδιο:δειχνει το κινητο κι ενα κοκκινο τριγωνακι απο πανω απο το εικονιδιο...τι να κανω τωρα;;;;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

πηγα να βγαλω το καμπακι της μπαταριας με το τηλεφωνο να ειναι κλειστο κι ειδα στην οθονη κι εχει βγει το εξης εικονιδιο:δειχνει το κινητο κι ενα κοκκινο τριγωνακι απο πανω απο το εικονιδιο...τι να κανω τωρα;;;;

 

Είσαι σε recovery. Βγάλε την μπαταρία και ξαναβάλε την.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να προτεινει καποιον καλο Music Player για την τηλεφωναρα μας?
Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σε recovery. Βγάλε την μπαταρία και ξαναβάλε την.

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου...:)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να προτεινει καποιον καλο Music Player για την τηλεφωναρα μας?

Έχω να προτείνω τον Music PlayerPro, μου αρέσει πολύ περισσότερο από τους stock :D

Link to comment
Share on other sites

Λέω να πάω να το πάρω αύριο και να μπω κι εγώ στον κόσμο του android!

 

Ανησυχώ λίγο μήπως με ζορίσει, προέρχομαι από WM τηλέφωνα και όλα αυτά περί root, android market μου φαίνονται πολύ ξένα.

 

Παρόλα αυτά λέω να το προσπαθήσω.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου...:)

 

Πες μου δηλαδη τώρα, ότι δεν σου πήγε το μυαλό να βγάλεις την μπαταρία απο μόνος σου αλλα περίμενες να γράψεις εδώ και να σου απαντήσει κάποιος, και οτι όντως αυτό έκανες :cool: :)

HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

Λέω να πάω να το πάρω αύριο και να μπω κι εγώ στον κόσμο του android!

 

Ανησυχώ λίγο μήπως με ζορίσει, προέρχομαι από WM τηλέφωνα και όλα αυτά περί root, android market μου φαίνονται πολύ ξένα.

 

Παρόλα αυτά λέω να το προσπαθήσω.

κι εγω προερχομουν τρια χρονια απο win mobile και το desire ειναι το πρωτο μου android...πραγματικα μονο θετικες εντυπωσεις μου εχει αφησει ως λειτουργικο αλλα και ως συσκευη γενικοτερα...:)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...