Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια,εσεις που το εχετε το κινητο,τι λεει με δυο λογια?αξιζει να το παρω?καποιος που εχει δοκιμασει το blutooth του με car-kit να πει εντυπωσεις?για update σε froyo γινεται online?

Αν αξίζει λέει...? Και με το παραπάνω... :up:

 

Προσωπικά και εγώ είχα καιρό να ενθουσιαστώ με κινητό. Τα κάνει όλα και συμφέρει... :lol:

 

Πάντως το κινητό, όπως και κάθε smartphone, πρέπει να είναι online για να εκμεταλλευτείς τις δυνατότητες του. Οπότε το data plan είναι απαραίτητο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν αξίζει λέει...? Και με το παραπάνω... :up:

 

Προσωπικά και εγώ είχα καιρό να ενθουσιαστώ με κινητό. Τα κάνει όλα και συμφέρει... :lol:

 

Πάντως το κινητό, όπως και κάθε smartphone, πρέπει να είναι online για να εκμεταλλευτείς τις δυνατότητες του. Οπότε το data plan είναι απαραίτητο...

 

Όντως, αυτό με το data plan είναι πολύ σημαντική επισήμανση. Χάνει ένα σημαντικό κομμάτι της αμεσότητας και της ευχρηστίας του αν δεν είναι online.

 

Να πω εδώ μια και το θυμήθηκα ότι έψαχνα μια εφαρμογή που να καθαρίζει τις cache από τις εφαρμογές γιατί πήγαινα από την Διαχείριση και το έκανα και βρήκα αυτό: http://www.androlib.com/android.application.com-cerisierbleu-qac-njjC.aspx το οποίο δουλεύει και σε unroοted συσκευές αν και εκεί δεν μπορεί να κάνει αυτόματα τον καθαρισμό αλλά σε πάει στην εφαρμογή και το κάνεις εσύ. Εμένα μου έχει φανεί πολύ χρήσιμο γιατί σου δείχνει όλες τις εφαρμογές μαζεμένες οπότε σε περίπτωση που έχει μαζευτεί cache σε κάποια εφαρμογή και δεν το έχεις υποψιαστεί, το βλέπεις.

Γενικώς οι cache τρώνε αρκετά ΜΒ χωρίς να το καταλάβεις.

 

Κάτι άλλο για όποιον έχει όρεξη: Ξέρω ότι έχουν γραφτεί αρκετά για το GPS αλλά επειδή τις ελάχιστες φορές που το χρησιμοποιώ παίρνω το Diamond με το Destinator δεν είχα ασχοληθεί με προγράμματα πλοήγησης εδώ, απλώς είχα δοκιμάσει το Maps που όμως δεν έχει οδηγίες. Πλην της λύσης brut για το Google Maps υπάρχει κάποιο από τα υπάρχοντα προγράμματα που να δουλεύει καλά στη 2.2? Θα ανέβω Θεσσαλονίκης τέλος μήνα κι ίσως είναι ευκαιρία για καμιά δοκιμή. :)

Edited by eltsele

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Όντως, αυτό με το data plan είναι πολύ σημαντική επισήμανση. Χάνει ένα σημαντικό κομμάτι της αμεσότητας και της ευχρηστίας του αν δεν είναι online.

 

Να πω εδώ μια και το θυμήθηκα ότι έψαχνα μια εφαρμογή που να καθαρίζει τις cache από τις εφαρμογές γιατί πήγαινα από την Διαχείριση και το έκανα και βρήκα αυτό: http://www.androlib.com/android.application.com-cerisierbleu-qac-njjC.aspx το οποίο δουλεύει και σε unroοted συσκευές αν και εκεί δεν μπορεί να κάνει αυτόματα τον καθαρισμό αλλά σε πάει στην εφαρμογή και το κάνεις εσύ. Εμένα μου έχει φανεί πολύ χρήσιμο γιατί σου δείχνει όλες τις εφαρμογές μαζεμένες οπότε σε περίπτωση που έχει μαζευτεί cache σε κάποια εφαρμογή και δεν το έχεις υποψιαστεί, το βλέπεις.

Γενικώς οι cache τρώνε αρκετά ΜΒ χωρίς να το καταλάβεις.

 

Εγώ βρήκα ένα αρκετά χρήσιμο app το οποίο μεταξύ και άλλων σου κάνει και clear στην cache, το οποίο όντως είναι χρήσιμο μιας και που μαζεύονται τα mb σιγά σιγά...

Είναι το Quick System Info Pro το οποίο μου άρεσε τόσο που έκανα donate στον dev για τα ads.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ.. Το είχα δοκιμάσει κάποια στιγμή αλλά ή που ήταν η απλή έκδοση ή ήθελε rooted συσκευή για να κάνει clear cache. Δεν χρησιμοποιώ task killer εδώ οπότε δεν είχα δώσει ιδιαίτερη σημασία. Θα το ξαναδοκιμάσω.. :)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

To "CacheMate for Root Users" κάνει καλή δουλειά στο καθάρισμα.

 

http://www.appbrain.com/app/com.aac.cachemate

 

http://www.appbrain.com/app/com.aac.cachemate.demo

HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Είμαι ένα βήμα πριν αλλάξω rom στο desire και θα το κάνω για το market και για την μνήμη (app2sd+).

1. Θα ήθελα αν ξέρει κάποιος αν υπάρχει τρόπος να αγοράσεις από το market χωρίς να πειράξεις την rom (root)

2. Αν κάνω την διαδικασία για αλλαγή rom το (ext3 μέχρι πόσο μέγεθος μπορεί να έχει και τι γίνετε όταν συνδέσεις το τηλέφωνο με usb (σαν μονάδα δίσκου) με τις εφαρμογές που έχουν εγκατασταθεί στο ext3 (από ότι διάβασα το ext3 το βλέπει σαν εσωτερική μνήμη) υπάρχει τρόπος ποιες εφαρμογές θα μπουν στην πραγματική μνήμη και ποιες στο ext3?

3. Διάβασα ότι η δημιουργία partition στην κάρτα θα μικρύνει την ζωή της, ξέρει κάνεις τίποτα ή ράδιο αρβύλα

4. Ποια είναι η πιο καλή διαδικασία(εύκολη) για αλλαγή HBOOT από .92 σε .80

5. Ποια rom προτείνετε να βάλω με htc sense, app2sd+, market enable

ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος να παραγγείλω το disare (πήγα εχθές στην vofagone και δεν έχει στοκ αλλιώς θα το είχα σήμερα). Επειδή όμως το έχω ξαναδιαβάσει και κάπου αλλού αυτό «Χάνει ένα σημαντικό κομμάτι της αμεσότητας και της ευχρηστίας του αν δεν είναι online» σε τι δεν μπορείς να αξιοποιήσεις την συσκευή αν δεν έχεις internet ? Εγώ για παράδειγμα δεν έχω interent wifi (Δυστυχώς το wifi εδώ στην δουλειά μου είναι σε σχετικά μεγάλη απόσταση και παρεμβάλλονται κτίσματα οπότε είναι σαν να μη το έχω) έχω όμως internet στο pc και με καλώδιο usb το μεταφέρω στο κινητό (έχω το HTC D2) για το update του καιρού, rss, ελεγχο τον e-mai.

Επομένως

1) τι δεν θα μπορώ να κάνω αν δεν είμαι online και όχι μονο για αυτά που γράφω αλλά και γενικά.

2) Τι είναι το data plan , τι κάνει ?

3) όταν λέμε online μιλάμε οπωσδήποτε για wifi ή είναι το ίδιο και με ένα καλώδιο usb και σύνδεση με ένα pc που έχει internet ?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος να παραγγείλω το disare (πήγα εχθές στην vofagone και δεν έχει στοκ αλλιώς θα το είχα σήμερα). Επειδή όμως το έχω ξαναδιαβάσει και κάπου αλλού αυτό «Χάνει ένα σημαντικό κομμάτι της αμεσότητας και της ευχρηστίας του αν δεν είναι online» σε τι δεν μπορείς να αξιοποιήσεις την συσκευή αν δεν έχεις internet ? Εγώ για παράδειγμα δεν έχω interent wifi (Δυστυχώς το wifi εδώ στην δουλειά μου είναι σε σχετικά μεγάλη απόσταση και παρεμβάλλονται κτίσματα οπότε είναι σαν να μη το έχω) έχω όμως internet στο pc και με καλώδιο usb το μεταφέρω στο κινητό (έχω το HTC D2) για το update του καιρού, rss, ελεγχο τον e-mai.

Επομένως

1) τι δεν θα μπορώ να κάνω αν δεν είμαι online και όχι μονο για αυτά που γράφω αλλά και γενικά.

2) Τι είναι το data plan , τι κάνει ?

3) όταν λέμε online μιλάμε οπωσδήποτε για wifi ή είναι το ίδιο και με ένα καλώδιο usb και σύνδεση με ένα pc που έχει internet ?

 

 

Οταν λεμε data plan ενοουμε να εχεις προσβαση στο internet με το κινητο σου μεσω καποιου προγραμματος με τον παροχο σου για δωρεαν ΜΒ

ειδαλως θα τρελαθεις απο τις χρεωσεις που θα σου ερθουν.

οσο για το online μπορεις να εισαι συνδεδεμενος με το νετ με οποιοδηποτε τροπο και οχι απαραιτητα με wifi,αναφερονται ολα τα παιδια στην συνδεση μεσω wifi γιατι ειναι ο πιο ευκολος ,ο πιο οικονομικος και ο πιο γρηγορος τροπος και με μεγαλυτερες ταχυτητες συνδεσης.

Για το πρωτο που ρωτησες,ενταξει,δεν σημαινει οτι πρεπει να εισαι συνεχεια και απαραιτητα συνδεδεμενος στο νετ με ενα android κινητο ντε και καλα.Θα το χρειαστεις για να μπεις στο μαρκετ,για mail,σερφαρισμα,sync σε καποιες περιπτωσεις κλπ.Το σιγουρο ειναι οτι την πρωτη φορα που θα σεταρεις την συσκευη σου θα πρεπει οπωσδηποτε να εισαι συδεδεμενος με καποιο τροπο στο νετ.

 

 

ευχαριστω ολα τα παιδια για τις απαντησεις που εδωσαν στο ερωτημα μου πιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Είμαι ένα βήμα πριν αλλάξω rom στο desire και θα το κάνω για το market και για την μνήμη (app2sd+).

1. Θα ήθελα αν ξέρει κάποιος αν υπάρχει τρόπος να αγοράσεις από το market χωρίς να πειράξεις την rom (root)

2. Αν κάνω την διαδικασία για αλλαγή rom το (ext3 μέχρι πόσο μέγεθος μπορεί να έχει και τι γίνετε όταν συνδέσεις το τηλέφωνο με usb (σαν μονάδα δίσκου) με τις εφαρμογές που έχουν εγκατασταθεί στο ext3 (από ότι διάβασα το ext3 το βλέπει σαν εσωτερική μνήμη) υπάρχει τρόπος ποιες εφαρμογές θα μπουν στην πραγματική μνήμη και ποιες στο ext3?

3. Διάβασα ότι η δημιουργία partition στην κάρτα θα μικρύνει την ζωή της, ξέρει κάνεις τίποτα ή ράδιο αρβύλα

4. Ποια είναι η πιο καλή διαδικασία(εύκολη) για αλλαγή HBOOT από .92 σε .80

5. Ποια rom προτείνετε να βάλω με htc sense, app2sd+, market enable

 

1. Νομίζω μπορείς να αγοράσεις από το slideMe... αλλά έχει λίγες εφαρμογές.

2.Το ΕΧΤ3 αρκεί να είναι 512 mb. Παραπάνω δεν χρειάζεται γιατί όλες οι εφαρμογές είναι από 50kb-5mb πάνω κάτω.. και συνήθως τα υπόλοιπα data τα βάζουν στην SD. Όπως π.χ. τα gps. Το πρόγραμμα στην μνήμη κινητού (ή στην ext3) και τους χάρτες στην SD.

3. Παράλογο μου φαίνεται.. αλλά δεν ξέρω. Το ext γενικά είναι το filesystem που χρησιμοποιεί to linux. Δεν καταλαβαίνω γιατί να χαλάει τις κάρτες :Ρ

4. Το google :P

5. AuraxTSense http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=742371

Αλλά δοκίμασε και no-sense rom όπως οι opendesire/defrost. Και εγώ μετά από 2 μήνες με sense κατάφερα να κάνω την αλλαγή και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

 

 

Είμαι έτοιμος να παραγγείλω το disare (πήγα εχθές στην vofagone και δεν έχει στοκ αλλιώς θα το είχα σήμερα). Επειδή όμως το έχω ξαναδιαβάσει και κάπου αλλού αυτό «Χάνει ένα σημαντικό κομμάτι της αμεσότητας και της ευχρηστίας του αν δεν είναι online» σε τι δεν μπορείς να αξιοποιήσεις την συσκευή αν δεν έχεις internet ? Εγώ για παράδειγμα δεν έχω interent wifi (Δυστυχώς το wifi εδώ στην δουλειά μου είναι σε σχετικά μεγάλη απόσταση και παρεμβάλλονται κτίσματα οπότε είναι σαν να μη το έχω) έχω όμως internet στο pc και με καλώδιο usb το μεταφέρω στο κινητό (έχω το HTC D2) για το update του καιρού, rss, ελεγχο τον e-mai.

Επομένως

1) τι δεν θα μπορώ να κάνω αν δεν είμαι online και όχι μονο για αυτά που γράφω αλλά και γενικά.

2) Τι είναι το data plan , τι κάνει ?

3) όταν λέμε online μιλάμε οπωσδήποτε για wifi ή είναι το ίδιο και με ένα καλώδιο usb και σύνδεση με ένα pc που έχει internet ?

 

Βάλε Q. 1 ευρώ και έχεις 1500 τηλ και μηνύματα προς όλη την wind + q και 100mb ιντερνετ. Αν σου τελειώσουν ανανεώνεις με 1 ευρώ ξανά.

Link to comment
Share on other sites

1. πληρης και αμεσως συγχρονισμος των επαφων σου με το Gmail. Ποτε ξανα χαμενες επαφες.

2. push email

3. msn, gtalk, skype

4. περιηγηση στο ιντερνετ

5. Διαφορες εφαρμογουλες που χρειαζονται ιντερνετ, οπως Facebook, Twitter, Google Maps, e-Banking

6. Αν δεν χρησιμοποιεις ολα τα παραπανω, παρε ενα Nokia 5800, θα σου βγει πολυ φθηνοτερα.

:) :)

 

 

ΥΓ: οχι το Νοκια δεν τα κανει ολα τα παραπανω, απλα το Android τα κανει αψογα!

Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

http://smartphoneblogging.com/wp-content/gallery/htc-sense-for-htc-desire-screenshots/htcsense_desire_clock_app.png

 

Ρε παίδες έχω την εξής απορία: στην εφαρμογή "Επιτραπέζιο Ρολόι" αν πατήσεις ένα από τα 2 κουμπάκια που είναι κάτω κάτω δίπλα από την μπαταρία, εμφανίζεται ένα ρολόι στην παρακάτω μορφή:

 

http://smartphoneblogging.com/wp-content/gallery/htc-sense-for-htc-desire-screenshots/htcsense_desire_clock_app_2.png

 

Τι χρησιμεύει αυτό;;; Στην αρχή πίστευα ότι είναι για να μένει το κινητό μόνιμα σε αυτή την οθόνη και να χρησιμοποιείται ως ρολόι νυκτός για παράδειγμα, αλλά αυτό δεν ισχύει γιατι μόλις περάσει το time out η οθόνη σβήνει κανονικά. Χαζή και ασήμαντη απορία το ξέρω, αλλά έτσι, κουβέντα να γίνεται!:D

Edited by YiannisF
Link to comment
Share on other sites

Όντως αυτό δεν εχω καταλάβει ούτε εγώ που χρησιμεύει..

 

Επίσης Skype μπορούμε να βαλουμε στο κινητό? Γιατί στο market δεν βρίσκω κάτι και πηγαινοντας στο skype.com/m μου λεει ότι δεν υπάρχει διαθεσιμη εκδοση για το κινητό μου.. :(

Είναι δυνατόν να μην εχει βγαλει το skype μια εκδοση του για ενα απο τα καλύτερα κινητά που κυκλοφορούν ?

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα,ελπιζω να εκανα καλη επιλογη γιατι τον τελευταιο καιρο η υποθεση με τα κινητα εχει γινει μεγαλη πικρα!!!(απογοητευση απο το galaxy και την αδιαφορια της samsung για το after sales support,πατατα το Ν97 οπως και το satio και δε συμαζευεται...!!!)
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η μορφή ρολογιού χρησιμοποιείται από κάποιους ως desk clock για τη νύχτα. Το επιλέγουν και αυτό μένει διαρκώς ανοιχτό. Η "μαγκιά" βρίσκεται στην τεχνολογία της οθόνης (AMOLED μέχρι πριν λίγες εβδομάδες), η οποία δεν φωτίζει το μαύρο πλαίσιο, παρά μόνον το λευκό της γραμματοσειράς του ρολογιού. Έτσι τη νύχτα δεν βγάζει η οθόνη φως, παρά μόνο φαίνονται τα ψηφία του ρολογιού.

 

Φυσικά στις νέες παρτίδες του Desire αυτό αλλάζει καθώς καταργείται η οθόνη AMOLED και μπαίνει η Super LCD (TFT), η οποία φωτίζει και το μαύρο...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Όντως αυτό δεν εχω καταλάβει ούτε εγώ που χρησιμεύει..

 

Επίσης Skype μπορούμε να βαλουμε στο κινητό? Γιατί στο market δεν βρίσκω κάτι και πηγαινοντας στο skype.com/m μου λεει ότι δεν υπάρχει διαθεσιμη εκδοση για το κινητό μου.. :(

Είναι δυνατόν να μην εχει βγαλει το skype μια εκδοση του για ενα απο τα καλύτερα κινητά που κυκλοφορούν ?

 

Mπορείς να κατεβάσεις την εφαρμογή Nimbuzz η οποία υποστηρίζει σκαιπ.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως η SLCD είναι καλύτερες τελικά;; :Ρ
Έχω διαβάσει πολλά άρθρα και είδα και αρκετά βίντεο. Πουθενά δεν συμπεραίνουν πως οι S-LCD είναι καλύτερες από τις AMOLED. Ελάχιστη υπεροχή τις δίνουν σε άμεση έκθεση στο ηλιακό φως αλλά και πάλι η τεχνολογία οθόνης AMOLED ήταν από τα ισχυρά + του Desire. To ανέφεραν παντού, στο κουτί, στο site κλπ. Τώρα σιγή ιχθύος.

 

Μου κάνει όμως εντύπωση το γεγονός της καθοδηγούμενης υποστήριξης των χρηστών. Ο κύριος που μου μίλησε από την υποστήριξη πελατών της HTC, ήταν κατηγορηματικός: καμμία αλλαγή στον τύπο οθόνης δεν υπάρχει, ούτε πρόκειται να υπάρξει. Φυσικά όταν τον ρώτησα για την επίσημη ανακοίνωση της HTC κάπου στα τέλη Ιουλίου περί διακοπής παροχής AMOLED οθονών από τη Samsung προς την HTC δεν ήξερε τι να πει. Είτε το αγνοεί ο υπάλληλος, είτε σκόπιμα απαντά έτσι ώστε να μη χάνουν πωλήσεις, η όλη εντύπωση που μου άφησαν ήταν αρνητική...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η μορφή ρολογιού χρησιμοποιείται από κάποιους ως desk clock για τη νύχτα. Το επιλέγουν και αυτό μένει διαρκώς ανοιχτό. Η "μαγκιά" βρίσκεται στην τεχνολογία της οθόνης (AMOLED μέχρι πριν λίγες εβδομάδες), η οποία δεν φωτίζει το μαύρο πλαίσιο, παρά μόνον το λευκό της γραμματοσειράς του ρολογιού. Έτσι τη νύχτα δεν βγάζει η οθόνη φως, παρά μόνο φαίνονται τα ψηφία του ρολογιού.

 

Φυσικά στις νέες παρτίδες του Desire αυτό αλλάζει καθώς καταργείται η οθόνη AMOLED και μπαίνει η Super LCD (TFT), η οποία φωτίζει και το μαύρο...:rolleyes:

πως μπορεις να το κανεις να ειναι ανοιχτο ολη την νυχτα?

αφου μετα απο λιγο το τηλεφωνο μπαινει στην αναμονη και σβηνει!!!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η μορφή ρολογιού χρησιμοποιείται από κάποιους ως desk clock για τη νύχτα. Το επιλέγουν και αυτό μένει διαρκώς ανοιχτό. Η "μαγκιά" βρίσκεται στην τεχνολογία της οθόνης (AMOLED μέχρι πριν λίγες εβδομάδες), η οποία δεν φωτίζει το μαύρο πλαίσιο, παρά μόνον το λευκό της γραμματοσειράς του ρολογιού. Έτσι τη νύχτα δεν βγάζει η οθόνη φως, παρά μόνο φαίνονται τα ψηφία του ρολογιού.

 

Φυσικά στις νέες παρτίδες του Desire αυτό αλλάζει καθώς καταργείται η οθόνη AMOLED και μπαίνει η Super LCD (TFT), η οποία φωτίζει και το μαύρο...:rolleyes:

 

Μα το θέμα είναι ότι ΔΕΝ μένει διαρκώς ανοιχτό! :confused:

Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα,ελπιζω να εκανα καλη επιλογη γιατι τον τελευταιο καιρο η υποθεση με τα κινητα εχει γινει μεγαλη πικρα!!!(απογοητευση απο το galaxy και την αδιαφορια της samsung για το after sales support,πατατα το Ν97 οπως και το satio και δε συμαζευεται...!!!)

 

Το κινητό είναι τέλειο από όλες τις απόψεις!! Θα το ευχαριστηθείς στο έπακρο!

Εγώ το έχω από τα τέλη Ιουνίου και κάθε φορά ανακαλύπτω κατι καινούριο, δηλαδή οσο περνάει ο καιρός μ'αρέσει όλο και περισσότερο. Είναι το πρώτο μου smartphone αλλά ποτέ δεν είχα ενα κινητό το οποίο να συνεχίζει να αυξάνεται στα μάτια μου τόσο καιρό! Να 'ναι καλά το Android λειτουργικό με το υπέροχο market του και το ωραίο καλαίσθητο και χρηστικό Htc Sence του.

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

σχετικά με το ρολόι νυκτός, υποθέτω ότι μένει ανοικτό όταν το κινητό βρίσκεται πάνω σε ένα dock με ρεύμα, και όχι σκέτο.

 

επίσης @jgk31, η πιο δημοφιλής rom αυτή τη στιγμή στο xda-developers είναι η Leedroid, και νομίζω για καλό λόγο.

την χρησιμοποιώ εδώ και λίγο καιρό (όσο αλλάζω και με άλλες) και μπορώ να πω ότι είναι αρκετά σταθερή και με σίγουρα updates όταν χρειάζονται.

κατά τη γνώμη μου είναι ότι πρέπει για κάποιον που ξεκινάει με τις custom rom, αλλά και για αυτόν που θέλει να είναι σίγουρος ότι η rom του δεν θα του δημιουργήσει προβλήματα.

ορίστε και ένα screenshot από την Leedroid με μία από τις επιλογές διαφορετικών γραφικών που έχουν φτιάξει:

http://dl.harisled.com/screenshot_12.png

Link to comment
Share on other sites

το κινητό το έχω λιγότερο από ένα μήνα και εκπλήσομαι συνέχεια με τις λειτουργείες του! πάντα είχα στο μυαλό μου το iphone αλλά βλέπω ότι δεν έχει να ζηλέψει τίποτα-ίσα ίσα!πολύ ευχαριστημένος-δεν έχω βρει κάποιο ελλάτωμα!

HTC Rooted Desire

rom:<StarBurst 1.3.0....950gb internal memory:lol:

kernel:<2.6.32.15-leedroid_2.2f snq@drone#1

radio:<32.44.00.32U_5.09.05.30_2

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...