Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιο πάνω διάβασα την συνομιλία σχετικά με την ρομ miri και το ράδιο 2.08.χχχχ. Λόγω του ότι για μένα το κινητό είναι εργαλείο δουλειάς, συνδεδεμένο συνεχώς με τον microsoft exchange του γραφείου για κατέβασμα emails etc., ειμαι διστακτικός ως προς τις cooked rom, μη τυχόν και δεν δουλεύει κάτι που το χρειαζομαι. Ετσι λοιπόν φορω την επίσημη 1.66 αγγλική. Με ενδιαφέρει όμως το ραδιο εφόσον βέβαια βελτιώνει το σήμα ή / και την κατανάλωση κλπ. Η ερώτηση λοιπόν είναι: θα μπορούσα να παντρέψω την μαμίσια 1.66 με το παραπάνω 2.08 ράδιο? το έχει δοκιμάσει κανείς? προτεινετε κάποιον διαφορετικό συνδυασμό?

 

Καλήμερα σε όλους

Δύστυχος δεν γίνεται :cry:

H 1.66 rom υποστηρίζει 2.06 radio μόνο.

 

Με την σωστή cooked rom η συσκευή γίνεται καλύτερη και πιο σταθερή.

Μην είσαι διστακτικός και εμείς χρησιμοποιούμε την συσκευή για την δουλειά μας και όλα δουλεύουν άψογα.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

νομιζα οτι γινεται αντιστοιχια στο x button της κατω μπαρας:O για αυτο και η χαρα μου (αλλα τσαμπα :lol:)

 

WKtask and WM6.5.x settings http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=599969

Για αντιστοιχια στο x button της κατω μπαρας:

AMeBa: Adapting Menu Bar for WM6.5.x [v0.7.1beta - 26/Jan/2010]

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=4924721

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι. κατέβασα ένα αρχείο

που έχει μαζεμένα προγράμματα για

το HD2 . εκεί μέσα έχει και ένα πρόγραμμα

εορτολόγιο. είναι συμβατό με το τηλέφωνο ?

πέρασα ένα τέτοιο ανάλογο πρόγραμμα και

μου κόλησε το κινητό με αποτέλεσμα

να το κάνω hard reset . το cab αρχείο έχει το

όνομα papadi .

( στη κάρτα το περνάς ή στο τηλέφωνο? )

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι. κατέβασα ένα αρχείο

που έχει μαζεμένα προγράμματα για

το HD2 . εκεί μέσα έχει και ένα πρόγραμμα

εορτολόγιο. είναι συμβατό με το τηλέφωνο ?

πέρασα ένα τέτοιο ανάλογο πρόγραμμα και

μου κόλησε το κινητό με αποτέλεσμα

να το κάνω hard reset . το cab αρχείο έχει το

όνομα papadi .

( στη κάρτα το περνάς ή στο τηλέφωνο? )

Καλημερα!

Αψογο, β'αλτο αφοβα στην κάρτα:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι. κατέβασα ένα αρχείο

που έχει μαζεμένα προγράμματα για

το HD2 . εκεί μέσα έχει και ένα πρόγραμμα

εορτολόγιο. είναι συμβατό με το τηλέφωνο ?

πέρασα ένα τέτοιο ανάλογο πρόγραμμα και

μου κόλησε το κινητό με αποτέλεσμα

να το κάνω hard reset . το cab αρχείο έχει το

όνομα papadi .

( στη κάρτα το περνάς ή στο τηλέφωνο? )

 

Περισσότερες πληροφορίες γιαυτό το ωραίο πρόγραμμα εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=126784

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

είχαν δοθεί και άλλα τρία αρχεία

για εορτολόγιο τα οποία τα

προσάρμοζες στο outlook και όταν

συγχρονιζόταν το τηλέφωνο παιρνούσαν

οι εορτές στο ημερολόγιο του τηλεφώνου.

τώρα δηλαδή στη κεντρική σελίδα έχω το

ημερολόγιο και από κατω γράφει

Ολοήμερο : Γιορτή ..... τάδε

πως μπορώ να έχω στη κεντρική οθόνη

το συγκεκριμένο εορτολόγιο που είναι

πολύ ποιο πληρέστερο ?

δεν φοβάμαι να πεθάνω απλώς δεν θέλω

να είμαι εκεί όταν θα γίνει !!!!!!! ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ

http://img820.imageshack.us/img820/8...420x150no2.gif

Link to comment
Share on other sites

Πιο πάνω διάβασα την συνομιλία σχετικά με την ρομ miri και το ράδιο 2.08.χχχχ. Λόγω του ότι για μένα το κινητό είναι εργαλείο δουλειάς, συνδεδεμένο συνεχώς με τον microsoft exchange του γραφείου για κατέβασμα emails etc., ειμαι διστακτικός ως προς τις cooked rom, μη τυχόν και δεν δουλεύει κάτι που το χρειαζομαι. Ετσι λοιπόν φορω την επίσημη 1.66 αγγλική. Με ενδιαφέρει όμως το ραδιο εφόσον βέβαια βελτιώνει το σήμα ή / και την κατανάλωση κλπ. Η ερώτηση λοιπόν είναι: θα μπορούσα να παντρέψω την μαμίσια 1.66 με το παραπάνω 2.08 ράδιο? το έχει δοκιμάσει κανείς? προτεινετε κάποιον διαφορετικό συνδυασμό?

 

Με όλα τα ψαξίματα και δοκιμές που έχω κάνει σε ρομς και ράδιο, έχω βγάλει το συμπέρασμα οτι πιθανόν, τα τελευταία ράδιο 2.08..., 2.09... (τα οποία είναι απο αμερικάνικες κλπ ρομς) δεν αποδίδουν τόσο καλά στην Ευρώπη. Διάφορα προβλήματα αναφέρονται, στο σήμα, στον ήχο, κλπ. Και εγώ έχω διαπιστώσει κακή ποιότητα ήχου για το 2.08...

Γι' αυτό φαντάζομαι και ο φίλος sternas (cooker με μεγάλη αναγνωσιμότητα και επιτυχία στο xda) χρησιμοποιεί ευρωπαικό ράδιο..

Έβγαλε και ο smaberg πρόσφατα μια τελευταία ρομ που είναι για ευρωπαικό ράδιο και προτείνει το τελευταίο 2.07.51.22_2. Την έχω περάσει και την δοκιμάζω.

Δεν ξέρω δηλαδή, μήπως σ' εμάς τελικά έχουν καλύτερη απόδοση τα ευρωπαικά ράδιο και τσάμπα παιδευόμαστε με τα TMOUS, τα οποία, βελτιώνουν το σήμα; ή την μπαταρία;

Η άποψή σας;

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Με όλα τα ψαξίματα και δοκιμές που έχω κάνει σε ρομς και ράδιο, έχω βγάλει το συμπέρασμα οτι πιθανόν, τα τελευταία ράδιο 2.08..., 2.09... (τα οποία είναι απο αμερικάνικες κλπ ρομς) δεν αποδίδουν τόσο καλά στην Ευρώπη. Διάφορα προβλήματα αναφέρονται, στο σήμα, στον ήχο, κλπ. Και εγώ έχω διαπιστώσει κακή ποιότητα ήχου για το 2.08...

Γι' αυτό φαντάζομαι και ο φίλος sternas (cooker με μεγάλη αναγνωσιμότητα και επιτυχία στο xda) χρησιμοποιεί ευρωπαικό ράδιο..

Έβγαλε και ο smaberg πρόσφατα μια τελευταία ρομ που είναι για ευρωπαικό ράδιο και προτείνει το τελευταίο 2.07.51.22_2. Την έχω περάσει και την δοκιμάζω.

Δεν ξέρω δηλαδή, μήπως σ' εμάς τελικά έχουν καλύτερη απόδοση τα ευρωπαικά ράδιο και τσάμπα παιδευόμαστε με τα TMOUS, τα οποία, βελτιώνουν το σήμα; ή την μπαταρία;

Η άποψή σας;

 

+ 1000 κ εγω το 2.07.51.22_2 χρησιμοποιω κ το εχω βρει ως το καλυτερο!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

WKtask and WM6.5.x settings http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=599969

Για αντιστοιχια στο x button της κατω μπαρας:

AMeBa: Adapting Menu Bar for WM6.5.x [v0.7.1beta - 26/Jan/2010]

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=4924721

 

 

καλημερα σε ολους παιδια :)

 

Τακη,ευχαριστω φιλε μου,εστησα τον wtask,οπως το εστηνα παντα σε καθε ρομ,απλα αλλαξα λιγο τις επιλογες για το ok button,ωστε να φαινεται οπου πρεπει.

θα τον δοκιμασω και αυτον που μου δινεις,αλλα οσο εχω wtask,ολα τα αλλα περισσευουν :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Με όλα τα ψαξίματα και δοκιμές που έχω κάνει σε ρομς και ράδιο, έχω βγάλει το συμπέρασμα οτι πιθανόν, τα τελευταία ράδιο 2.08..., 2.09... (τα οποία είναι απο αμερικάνικες κλπ ρομς) δεν αποδίδουν τόσο καλά στην Ευρώπη. Διάφορα προβλήματα αναφέρονται, στο σήμα, στον ήχο, κλπ. Και εγώ έχω διαπιστώσει κακή ποιότητα ήχου για το 2.08...

Γι' αυτό φαντάζομαι και ο φίλος sternas (cooker με μεγάλη αναγνωσιμότητα και επιτυχία στο xda) χρησιμοποιεί ευρωπαικό ράδιο..

Έβγαλε και ο smaberg πρόσφατα μια τελευταία ρομ που είναι για ευρωπαικό ράδιο και προτείνει το τελευταίο 2.07.51.22_2. Την έχω περάσει και την δοκιμάζω.

Δεν ξέρω δηλαδή, μήπως σ' εμάς τελικά έχουν καλύτερη απόδοση τα ευρωπαικά ράδιο και τσάμπα παιδευόμαστε με τα TMOUS, τα οποία, βελτιώνουν το σήμα; ή την μπαταρία;

Η άποψή σας;

 

Καλημερα παιδες!

Θα συμφωνησω. Εχω την topix 1.2 με ραδιο 2.07.51.22_2 και εχω σημα, wi fi, gps, αψογα! Επισης ειναι η πρωτη φορα που δεν αντιμετωπιζω προβληματα με τα μηνυματα. Με το 2,08,... ραδιο 1 στα 5 πηγαιναν στον παραληπτη.

Απο μπαταρια θα σας ενημερωσω σε κανα 2 μερες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως να βάλουμε το εορτολόγιο στο ημερολόγιο του HD2 μεσώ OUTLOOK

 

Κατεβάζουμε το αρχείο EORTOLOGIO OUTLOOK.rar

(Το αρχείο το έχω τροποποιήσει από τα αρχεία που υπάρχουν στο πρώτο post-δεν είναι δική μου δουλειά)

 

Το αποσυμπιέζουμε.

 

Ανοίγουμε το OUTLOOK και επιλέγουμε Αρχείο -> Εισαγωγη και εξαγωγη

http://www.freeimagehosting.net/uploads/th.8d8fb49330.jpg

 

Επιλέγουμε Εισαγωγή από άλλο πρόγραμμα η αρχείο και πατάμε επόμενο

http://www.freeimagehosting.net/uploads/th.77a9fdd122.jpg

 

Επιλέγουμε Αρχείο προσωπικών φακέλων (.pst) και πατάμε επόμενο

http://www.freeimagehosting.net/uploads/th.66a02875a2.jpg

 

Επιλέγουμε Αρχείο το αρχείο EORTOLOGIO OUTLOOK.pst και πατάμε επόμενο

http://www.freeimagehosting.net/uploads/th.9d1ebfe654.jpg

 

Επιλέγουμε Τέλος

http://www.freeimagehosting.net/uploads/th.94910b0e2a.jpg

 

Και έχουμε περάσει το Εορτολόγιο στο OUTLOOK :)

http://www.freeimagehosting.net/uploads/th.0c5a4e38a0.jpg

 

Παίρνουμε backup της καταχωρίσεις του ημερολογίου στη συσκευή μας για να μην τις χάσουμε σε περίπτωση που κάνουμε κάτι λάθος.

 

Συγχρονίζουμε την συσκευή με το pc και στο τέλος του συγχρονισμού έχουμε το Εορτολόγιο στο ημερολόγιο της συσκευής μας. :lol:

Edited by ioathe

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μία ερώτηση, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει. Υπάρχει κάπου να βλέπω την κατανάλωση του internet? π.χ. πόσα Mbs έχω καταναλώσει από όλες τις εφαρμογές (οπερα, ανανεώσεις καιρού, μετοχές κ.τ.λ.?) Ευχαριστώ. Edited by yiannisyiannos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μία ερώτηση, αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει. Υπάρχει κάπου να βλέπω την κατανάλωση του internet? π.χ. πόσα Mbs έχω καταναλώσει? Ευχαριστώ.

SPB MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Είναι εφαρμογή στο τηλέφωνο αυτό ή κάτι που πρέπει να κατεβάσω?

 

Δεν είναι δωρεάν εφαρμογή αλλά είναι πολύ καλή

http://www.spbsoftwarehouse.com/products/gprsmonitor

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δωρεάν εφαρμογή αλλά είναι πολύ καλή

http://www.spbsoftwarehouse.com/products/gprsmonitor

 

Δεν είμαι ακόμα για έξτρα έξοδα :p . Από την χρήση που κάνετε εσείς πάνω κάτω τι πάιζει? Έχω το unlimited της vodafone και το φοβάμαι να είμαι συνδεδεμένος συνέχεια μήπως και ξεπεράσω τα 3 Gb ορθής χρήσης που έχει. Η μήπως είναι δύσκολο να γίνει αυτό?

 

υ.γ. thanks για τις μέχρι τώρα απαντήσεις. είμαι noob τι να κάνω?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μολις πηρα και εγω ενα LEO,να ρωτησω κατι,μπηκα στο ασυρματο δικτυο μου αλλα δεν μπορω να μπω ουτε στο ιντερνετ,ουτε στο marketplace,πρεπει να κανω καμια αλλη ρυθμιση...?

 

Καλησπερα μολις πηρα και εγω ενα LEO,να ρωτησω κατι,μπηκα στο ασυρματο δικτυο μου αλλα δεν μπορω να μπω ουτε στο ιντερνετ,ουτε στο marketplace,πρεπει να κανω καμια αλλη ρυθμιση...?

 

Το βρηκα επρεπε να ανοιξω τον δρομολογητη....μην ανησυχειτε θα σας γινω ''πελατης''......:lol::p

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι ακόμα για έξτρα έξοδα :p . Από την χρήση που κάνετε εσείς πάνω κάτω τι πάιζει? Έχω το unlimited της vodafone και το φοβάμαι να είμαι συνδεδεμένος συνέχεια μήπως και ξεπεράσω τα 3 Gb ορθής χρήσης που έχει. Η μήπως είναι δύσκολο να γίνει αυτό?

 

υ.γ. thanks για τις μέχρι τώρα απαντήσεις. είμαι noob τι να κάνω?:lol:

 

3GB ???

 

εγώ έχω 150ΜΒ και δεν τα ξεπερνάω...εκτός και αν κατεβάζεις ταινίες και τραγούδια...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

3GB ???

 

εγώ έχω 150ΜΒ και δεν τα ξεπερνάω...εκτός και αν κατεβάζεις ταινίες και τραγούδια...

 

Όχι δεν θα κατεβάζω τίποτα. Απλά για internet browsing, ανανεώσεις κ.τ.λ. Τα 150 που έχεις εσύ πόσο π.χ. αντιστοιχούν περίπου? 1-2 ώρες καθημερινές internet browsing?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον καποιες εντυπωσεις απο την miri v10 κ τα wm 6.5.x..

 

δεν βρηκα κανεναν λογο ,μα κανεναν απολυτως,να μεινω σε αυτη κ να μην ξαναγυρισω στυν topix 1.5.2 που ηταν απλα αψογη!

 

οι ρομς του miri συνηθως ολο και κατι προβλημα θα εχουν,εγω βρηκα ενα στο music tab που το scroll των animations δεν δουλευει...

 

εχει πολλα καλουδια που καξουν το interface πολυ πιο ευχαριστο και θα προσπαθησω να την δοκιμασω λιγες ωρες ακομη...

 

παντως,δεν με βλεπω να μενω πανω απο 2 24ωρα με αυτην..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον να ΄παλι,εκτος του marketplaceυπαρχει τιποτε αλλο να κανουμε download;
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν θα κατεβάζω τίποτα. Απλά για internet browsing, ανανεώσεις κ.τ.λ. Τα 150 που έχεις εσύ πόσο π.χ. αντιστοιχούν περίπου? 1-2 ώρες καθημερινές internet browsing?

 

Εγώ δεν μπαίνω καθημερινά στο Internet αλλά και e-mail κατεβάζω και ανανεώσεις κάνω και δεν υπάρχει περίπτωση να φτάσω ποτέ τα 150ΜΒ το μήνα...

 

Εκτός και αν μπαίνεις κάθε μέρα και σε διαφορετικό site και σου κατεβάζει συνέχεια καινούργια πράγματα που και σε αυτήν την περίπτωση χλωμό το βλέπω να φτάσεις τα 150ΜΒ και κατά πόσο τα 3GB (20 φορές μεγαλύτερο)

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπαίνω καθημερινά στο Internet αλλά και e-mail κατεβάζω και ανανεώσεις κάνω και δεν υπάρχει περίπτωση να φτάσω ποτέ τα 150ΜΒ το μήνα...

 

Εκτός και αν μπαίνεις κάθε μέρα και σε διαφορετικό site και σου κατεβάζει συνέχεια καινούργια πράγματα που και σε αυτήν την περίπτωση χλωμό το βλέπω να φτάσεις τα 150ΜΒ και κατά πόσο τα 3GB (20 φορές μεγαλύτερο)

 

ΟΚ. Αν και νομίζω ότι σε αυτή την περίπτωση ισχύει το "μια δοκιμή θα με πείσει". Ας κάνω κανονική χρήση για τον πρώτο μήνα και βλέπω αν φάω κάνα τρελό charge στον λογαριασμό. Το προγραμματάκι που είπαν και τα παιδιά πιο πάνω ίσως είναι η πιο ασφαλής λύση. Και φάινεται όντως πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον καποιες εντυπωσεις απο την miri v10 κ τα wm 6.5.x..

οι ρομς του miri συνηθως ολο και κατι προβλημα θα εχουν,εγω βρηκα ενα στο music tab που το scroll των animations δεν δουλευει...

 

Δημήτρη

Στις δυο τελευταίες version εγώ δεν έχω δει κανένα πρόβλημα.

 

Το music tab δουλεύει πολύ καλά. Θέλει την πρώτη φορά μόνο λίγη ώρα να κάνει ενημέρωση τα αρχεία μουσικής.

 

Τα menu πως σου φαίνονται? Έμενα μου πήρε λίγες να τα συνηθίσω!

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

λοιπον καποιες εντυπωσεις απο την miri v10 κ τα wm 6.5.x..

 

δεν βρηκα κανεναν λογο ,μα κανεναν απολυτως,να μεινω σε αυτη κ να μην ξαναγυρισω στυν topix 1.5.2 που ηταν απλα αψογη!

 

οι ρομς του miri συνηθως ολο και κατι προβλημα θα εχουν,εγω βρηκα ενα στο music tab που το scroll των animations δεν δουλευει...

 

εχει πολλα καλουδια που καξουν το interface πολυ πιο ευχαριστο και θα προσπαθησω να την δοκιμασω λιγες ωρες ακομη...

 

παντως,δεν με βλεπω να μενω πανω απο 2 24ωρα με αυτην..

Σαν γεροντακι που εισαι δυσκολευεσαι να προσαρμοστεις στους εκαστοτε νεοτερισμους:lol:

Σε μενα δουλευν μια χαρα ολα εκτος απο ενα προβληματακι που μου δημιουργει ο WkTask. Μερικες φορες δεν αφηνει να ανοιξουν τα notifications οταν πατας στην μπαρα κατι που δεν γινεται με αλλο task manager.

Γενικα ομως τα 6.5.3 ειναι πιο εξελιγμενα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...