Jump to content

Χρήση του Opera Mini και Internet στο PC μέσω Wind Plus Non-Stop (gwap)


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Πιστεύετε πως το  

560 members have voted

  1. 1. Πιστεύετε πως το

    • Ναι, συμφέρει πάρα πολύ
      489
    • Όχι, 3,49€/μήνα είναι πολλά
      29
    • Δεν είμαι συνδρομητής WIND και δεν με ενδιαφέρει .
      42


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

H κυρια wind δεν θεωρει χρεος της να πει αν ισχυει το απεριοριστο, ή ισχυει ο περιορισμος των 40mb?

 

Εμείς οι μ........ς φταίμε που χρησιμοποιούμε ακόμα την υπηρεσία και τους δίνουμε αξία. Άλλα λένε και άλλα κάνουν..

Link to comment
Share on other sites

Εμείς οι μ........ς φταίμε που χρησιμοποιούμε ακόμα την υπηρεσία και τους δίνουμε αξία. Άλλα λένε και άλλα κάνουν..

 

Είμαι & εγώ δυσαρεστημένος με την κίνηση της Wind αλλα όπως είπες συνεχίζω να χρησιμοποιώ μία υπηρεσία που εαν εφαρμοστεί δεν με καλύπτει. Το χειρότερο είναι οτι υπάρχουν παραπλήσιες ανταγωνιστικές υπηρεσίες άλλων εταιρειών στις οποίες όμως πιστεύω οτι λίγοι απο εμάς έχουν στραφεί.

Προσωπικά απο την ημέρα που θα εφαρμοστεί η αλλαγή της χρέωσης θα αναγκαστώ να διακόψω την υπηρεσία & πιθανόν να καταφύγω σε κάποια άλλη. Ελπίζω μόνο να το πάρω χαμπάρι γρήγορα...

Qtek 9100 (Wizard) / HTC HD2 (Leo) / Xiaomi Hongmi (RedRice)
Link to comment
Share on other sites

Εμείς οι μ........ς φταίμε που χρησιμοποιούμε ακόμα την υπηρεσία και τους δίνουμε αξία. Άλλα λένε και άλλα κάνουν..

 

μπα, χαρις στη δικη σου συνεισφορα, την εχω κανει εδω και μηνες προς imode...

απλα ρωτω για να διαπιστωσω τις τακτικες της wind...

 

σε ευχαριστω και παλι για τον οδηγο imode.:)

Link to comment
Share on other sites

μπα, χαρις στη δικη σου συνεισφορα, την εχω κανει εδω και μηνες προς imode...

απλα ρωτω για να διαπιστωσω τις τακτικες της wind...

 

σε ευχαριστω και παλι για τον οδηγο imode.:)

 

Τίποτα;). Πλέον η καλύτερη επιλογή για Surfing και πολύ καλύτερες ταχύτητες από την WIND

[αφού κατέβαζω 36-44ΚΒ/Δευτερόλεπτο στην Cosmote και 33-35 στην WIND. ]

Link to comment
Share on other sites

Εγω την εκανα απο wind παντος ,υστερα απο 7 χρονια συνδομυτης της.

Εβαλα vodafone με iphone συμβολαιο ,με 2 gb/μηνα ,150 λεπτα , 250 sms με μονο 45 euro το μηνα + 5 τελη κινητης:mad: = 51 ευρω το μηνα

Link to comment
Share on other sites

και δινεις 600 ευρω τον χρονο συνολικα?

τουλαχιστον εργαζεσαι σε καποια εταιρεια και σου ειναι απαραιτητες ολες αυτες οι υπηρεσιες,η,απλα για να περνας τον χρονο σου?

παντα φιλικα οι ερωτησεις!

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τους χρήστες griniaris και navi55 ο περιορισμός των 40mb και η αύξηση της χρέωσης απο 3,49€ σε 3,99€ θα ισχύσει απο αύριο (Δευτέρα 1 Δεκεμβρίου 2008)σύμφωνα με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της Wind.Σε περίπτωση που αυτό ισχύσει παρακαλώ το θέμα να κλειδωθεί(:lock:).Ευχαριστώ.:)
Link to comment
Share on other sites

οχι και να κλειδωθει το παρον θεμα!

ηρεμα!

οποιος δεν θελει δεν συμετεχει απλα!

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με βλέπω μάλλον προς cosmote, 13eur/μήνα, 200mb

 

ΕΚΤΟΣ αν λειτουργήσει η "τρύπα" μέσω i-mode ή δουλεύουν τα κινητά μας με το απεριόριστο πρόγραμμα της VOdafone για blackberry.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με βλέπω μάλλον προς cosmote, 13eur/μήνα, 200mb

 

ΕΚΤΟΣ αν λειτουργήσει η "τρύπα" μέσω i-mode ή δουλεύουν τα κινητά μας με το απεριόριστο πρόγραμμα της VOdafone για blackberry.

 

έχει και η wind με 8 ευρώ 120ΜΒ...

Link to comment
Share on other sites

Τα παρακάτω σκέφτομαι ως αντικατάσταση...

Τιμές και quotas ανα μήνα, ταξινόμιση κατ' αύξουσα τιμή.

 

1. cosmote i-mode bug 4eur/nolimit

1,5. wind adsm 8eur/120mb

2. vodafone blackberry service 14eur/unlimited?

3. vodafone Surf & Email 10eur/150mb, 3.5eur/30mb

4. vodafone mobile broadband 15eur/250mb (mallon δε γινεται, είναι μόνο για υπολογιστές)

5. cosmote ιντερνετ 16?eur/200mb

 

Μάλλον μας βλέπω για το 1,5 της ίδιας εταιρίας και δε μου αρέσει. Άντε οι ανταγωνιστές πρέπει να βγάλουν πακετάκι 8eur/150mb να μας κερδίσουν!

Κρίμα... και είχα φέρει τόσο πολύ κόσμο στη wind, μόνο για το non stop...

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να κλειδωθεί το θέμα (ή να διαγραφεί) . Πλέον ισχύουν οι νέες χρεώσεις και 40ΜΒ. Δεν θέλουμε να <<κάψουμε>> κόσμο. 20/11 ήταν να αλλάξει η χρέωση κ άλλαξε σήμερα.
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά? Πως το κατάλαβες?

Εμένα λήγει στις 20 δεκεμβρίου. Θα ισχύει μέχρι τότε η χρεώνομαι απο τώρα?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά? Πως το κατάλαβες?

Εμένα λήγει στις 20 δεκεμβρίου. Θα ισχύει μέχρι τότε η χρεώνομαι απο τώρα?

 

Αναγράφεται στο WIND PLUS. Τα 40ΜΒ ισχύουν για νέες ενεργοποιήσεις. Οπότε δωρεάν είναι.

Link to comment
Share on other sites

ok, τα είδα στο άλλο θέμα 2 λεπτά αφού πόσταρα εδώ :p

 

Παιδιά, ραντεβού στην cosmote!!!

bye bye wind :D:D:D:D:D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Μπα εγώ θα τι τιμήσω μέχρι να λήξη η συνδρομή μου μετά......ας πρόσεχε...και έτσι για το ευχαριστώ θα κόψω και το εταιρικό πακέτο :clap::clap::clap:
Link to comment
Share on other sites

Αν τα καταφέρω να κάνω το i-mode να δουλέψει, θα κάνω φορητότητα προς Cosmote μεριά. Αντίο wind και εύχομαι να βάλετε μυαλό σύντομα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα 40 mb πόσα κb είναι;και στον όπερα υπάρχει στις ρυθμίσεις Βοήθεια που λέει τα κb.αυτα είναι όλα;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα 40 mb πόσα κb είναι;και στον όπερα υπάρχει στις ρυθμίσεις Βοήθεια που λέει τα κb.αυτα είναι όλα;

 

Είναι 40.000ΚΒ. Ναι έτσι όπως ακριβως αναγράφετε στην εφαρμογή:)

Link to comment
Share on other sites

και αν κοιτάω αυτό φτάνει η πρέπει και τους μετρητές δεδομένον του κινητού;γιατί εκεί γράφουν αυτα που λήφθηκαν και στάλθηκαν.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχομουν να το παρουν πισω, αλλα δυστηχως συνεχιzουν να μας φερονται σαν να ειμαστε κοροιδα. Φευγω για Cosmote πρωι-πρωι αν και αυτοι εχουν το ιδιο προγραμμα τουλαχιστον θα εχω σημα μεσα στο σπιτι μου.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως όσοι θέλετε mobile internet φτάνει και παράφτάνει.εγώ που to χρησιμοποιώ καθημερινά το όριο δε το exω ξεπεράσει.τώρα για τους υπόλοιπους που θέλανε τσάμπα ίντερνετ νύχτα µέρα ας πάνε κόσμοτε
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...