Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

sandisk 8 g

 

την δοκίμασα σε 95αρια αλλα και σε 82 και δεν ειχα κανενα μα κανενα προβλημα.....

 

με ολες τις αλλες τις μαρκες παντα κατι δεν πήγαινε καλα...........

(φυσικα στα 4 g η sandisk ηταν κορυφη αλλα ακομη και στα 8 g δουλεύει ρολοι.....)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά.

Αγόρασα πρόσφατα το ν82.μεχρι στιγμης είμαι πολύ ευχαριστημένος.Αν και δεν εχω προλάβει να το ψαξω πολύ.

Το πρόβλημά μου ειναι ότι δεν μπορώ να απερνεργοποιήσω τους ήχους της κάμερας.Πως γίνεται να βγάζω φωτογραφία χωρίς να ακούγεται τίποτα?????

Oneplus 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Αγόρασα πρόσφατα το ν82.μεχρι στιγμης είμαι πολύ ευχαριστημένος.Αν και δεν εχω προλάβει να το ψαξω πολύ.

Το πρόβλημά μου ειναι ότι δεν μπορώ να απερνεργοποιήσω τους ήχους της κάμερας.Πως γίνεται να βγάζω φωτογραφία χωρίς να ακούγεται τίποτα?????

 

Aν βαλεις το αθορυβο προφιλ δεν βγαζει καθολου ηχο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να το βαλει στο αθορυβο μπορει να παει μεσα στις ρυθμισεις του προφιλ που χρησιμοποιει και να επιλεξει Ηχοι προειδοποιησης\ Οχι :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να το βαλει στο αθορυβο μπορει να παει μεσα στις ρυθμισεις του προφιλ που χρησιμοποιει και να επιλεξει Ηχοι προειδοποιησης\ Οχι :)

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε.

θα επιστρέψω με άλλες απορίες. καθώς ψαχνομαι.

Ευχαριστώ και πάλι

Oneplus 3
Link to comment
Share on other sites

Εαν θελεις να ασχοληθεις διαβασε το παρακατω! Θα σου λυθουν αρκετες αποριες και θα σε γλυτωσει απο πολυ ψαξιμο..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=200090

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα χακ δουλευουν με το τελευταίο update.....???

Οχι ακομα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα δεν το ηξερα αυτο........:blink:

 

θα μου φερει ενας φιλος μου το N82 του να του βαλω εφαρμογες κτλ........τις επομενες μερες.....

 

ωχχχχχ μαρτυριο κανονικο δηλαδη........

υπαρχουν ελπιδες παιδια οτι θα γινει κατι συντομα.......???

Link to comment
Share on other sites

Aπλα περιμενουμε..

 

Εαν θελεις ζητησε κανονικο πιστοποιητικο για τον φιλο σου απο το αναλογο θεμα προς το παρον ειναι η μονη λυση.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα χακ δουλευουν με το τελευταίο update.....???

Όχι δεν λειτουργεί, γιατί δεν μπροείς να μπεις στους φακέλους sys και private. Αν έχεις από πριν χακαρισμένο το κινητό το μόνοπου θα μπορείς να κάνεις είναι εγκατάσταση τις unsigned εφαρμογές.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Aπλα περιμενουμε..

 

Εαν θελεις ζητησε κανονικο πιστοποιητικο για τον φιλο σου απο το αναλογο θεμα προς το παρων ειναι η μονη λυση.

 

οκκκ thanks παιδια.....αυτο θα κανω...για την ωρα ειναι η μονη λυση......:)

Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα το πρώτο hard reset. Είδα σημαντική διαφορά στην ταχύτητα. Έκανα ακόμα και την κάρτα μνήμης. Τώρα η φωτογραφική ανοίγει σχεδών στιγμιαία. Όπως είπα και πριν πάει σφαίρα τώρα. Περιμένω πως και πως να έρθουν οι 16αρες οι κάρτες στην Κύπρο να βάλω μια. Τι λέτε αξίζει ?
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα το κρίνεις εσύ. Ανάλογα με τις ανάγκες σου.

 

Εγώ πάντως θα τιμήσω μία. :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα το κρίνεις εσύ. Ανάλογα με τις ανάγκες σου.

 

Εγώ πάντως θα τιμήσω μία. :)

 

Ε την θέλω γιατί μετά όταν πάρω και το επόμενο μου θα την αφήσω. ταινίες , mp3 και εικόνες. Πάντως είναι καλό ένα format κάθε τόσο :rolleyes:

edit: ξέρετε περίπου πότε έρχονται οι Micro SDHC 16gb ?

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Αρχιζουμε να βγαινουμε εκτος θεματος :rolleyes:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=87159

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παδια εχει δωρεαν πλοηγηση;

επισης θεωρειτε παλιο κινητο;

 

Σε καμία περιπτωση δεν μπορεί να θεωρηθεί παλιό κινητό. Άλλωστε δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα κάποιος διάδοχος.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχει ξανααναφερθεί αλλά δεν μπορώ αυτή τη στιγμή να ψάξω. Υπάρχει κάνα προγραμματάκι που όταν με πέρνει κάποιος τηλέφωνο να μην κτυπάει το τηλέφωνο?
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να να βαλεις ενα αθορυβο ηχο .mp3 στην συσκευη σου και να επιλεξεις ποια ονοματα να χτυπουν με αυτον (θα ειναι αθορυβα)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχει ξανααναφερθεί αλλά δεν μπορώ αυτή τη στιγμή να ψάξω. Υπάρχει κάνα προγραμματάκι που όταν με πέρνει κάποιος τηλέφωνο να μην κτυπάει το τηλέφωνο?

 

Υπαρχει το Epocware Handy Blacklist.Φανταζομαι οτι ξερεις που θα το βρεις:p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συμφορουμίτες

σε λίγες μέρες έρχεται επιδότηση ... απο cosmote στον αδερφό μου και όπως πάντα διαλέγω εγώ το νέο κινητο, το κρατάω και αυτός πέρνει το δικό μου σχεδόν 6μηνών απο wind .... τώρα ειμαι με ενα w910 και σκέφτομαι να περάσω σε νόκια μετα απο καιρό(w910-k810) ... κι εχω βάλει στο ματι το ν82 ... βασικά λόγω του gps ...:p (για το χρώμα σίγουρα ειναι γούστα... αν κι εχω δει μονο το ασημι απο κοντά)....

δεν θα ρωτήσω αν αξίζει η αλλαγή .... σίγουρα φαίνεται στιβαρη και αξιοποιστη συσκευη... αλλα εχω 2 απορίες...3 βασικά

α)με μέτρια χρηση bt,gps(5-10 λεπτα)mp3-ραδιοφωνο και κλήσεις(~20') πόσο πάει?

β)το nokia maps ειναι καλυτερο για την Ελλαδα απο τα υπολοιπα λειτουργικα που κυκλοφορουν (τομ-τομ κτλ?)

γ)μπορεί να πάρει τέτοια ή όχι??

Link to comment
Share on other sites

Θα σου κρατάει κοντά στο 2ήμερο η μπαταρία. Θα τραβάς και καμία φωτο ή βιντεο. ;)

 

Το Nokia Maps είναι καλό σαν πρόγραμμα αλλά υπάρχουν πολύ καλύτερα και με ασύγκριτα καλύτερους χάρτες. το sygic και το garmin είναι τα κορυφαία. Με το που πάρεις το Ν82 θα πας κατευθείαν στο θέμα του garmin και θα περάσεις την έκδοση 5.00.00.

 

Επίσης, μιας και έχεις καιρό να ασχοληθείς με Nokia και series 60, καλό είναιι αν διαβάσεις αυτόν τον οδηγό. Θα σε βοηθήσει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συμφορουμίτες

σε λίγες μέρες έρχεται επιδότηση ... απο cosmote στον αδερφό μου και όπως πάντα διαλέγω εγώ το νέο κινητο, το κρατάω και αυτός πέρνει το δικό μου σχεδόν 6μηνών απο wind .... τώρα ειμαι με ενα w910 και σκέφτομαι να περάσω σε νόκια μετα απο καιρό(w910-k810) ... κι εχω βάλει στο ματι το ν82 ... βασικά λόγω του gps ...:p (για το χρώμα σίγουρα ειναι γούστα... αν κι εχω δει μονο το ασημι απο κοντά)....

δεν θα ρωτήσω αν αξίζει η αλλαγή .... σίγουρα φαίνεται στιβαρη και αξιοποιστη συσκευη... αλλα εχω 2 απορίες...3 βασικά

α)με μέτρια χρηση bt,gps(5-10 λεπτα)mp3-ραδιοφωνο και κλήσεις(~20') πόσο πάει?

β)το nokia maps ειναι καλυτερο για την Ελλαδα απο τα υπολοιπα λειτουργικα που κυκλοφορουν (τομ-τομ κτλ?)

γ)μπορεί να πάρει τέτοια ή όχι??

 

α. 1,5 με 2 μέρες

β. όχι το χειρότερο...θα βάλεις Garmin ή Sygic. Υπάρχουν σχετικά θέματα εδώ μέσα με οδηγίες.

γ. για Tom Tom δεν ξέρω τα 2 επάνω ναι όμως.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

α)Δυο μερες και να λες και ευχαριστω :D

β)Σε καμια περιπτωση.Ελαχιστοι εδω μεσα χρησιμοποιουν το Νοκια MAps για πλοηγηση

γ)Με μια αναζητηση στο φορουμ θα δεις οτι οι καλυτεη λυση ειναι το Garmin και Sygic

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...