Jump to content

[S60 3rd Edition] Route 66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μην ανησυχείτε γιατί σύμφωνα με ανακοίνωση στο https://www.symbiansigned.com/app/page

η απενεργοποίηση της δυνατότητας για signing είναι προσωρινή

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 923
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μην ανησυχείτε γιατί σύμφωνα με ανακοίνωση στο https://www.symbiansigned.com/app/page

η απενεργοποίηση της δυνατότητας για signing είναι προσωρινή

 

Thanks for the news . :)

Υποθετω οτι για εμας απευθυνεται αυτο:

# By the end of the week we expect to enable Developer Certificate creation for all EXISTING accounts.

# We anticipate account registration will return in the near future.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

re paidia meta apo apistefto psaksimo kai ateliotes prospathies den exo kataferei na valo to royte66 sto n95!!!kanena arxeio sis (apo tis ekdoseis toy route)den egathistate so kinito!!

Χωρης να ειμαι 100% σηγουρος γιατι δεν εχω δοκιμασει το route στο κινητο μου, θα πρεπει να το κανεις προτα sing και μετα εγκατασταση :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Απο που το κατεβασες να το δοκημασω?

 

Edit:

Κατεβασε το route απο xxxxxxxxxxxxxx αφου προτα κανεις μια εγγραφη, θα πρεπει να το κανεις sing και μετα εγκατασταση στο κινητο σου, μολης το δοκημασα στο κινητο μου :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Απο που το κατεβασες να το δοκημασω?

 

Edit:

Κατεβασε το route απο xxxxxxxxxxxxx αφου προτα κανεις μια εγγραφη, θα πρεπει να το κανεις sing και μετα εγκατασταση στο κινητο σου, μολης το δοκημασα στο κινητο μου :)

 

efxaristo file alla pos the to kano sing?enas tropos poy exei ipothei parapano den isxiei pleon!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει καποιος τροπος, θα πρεπει να περιμενεις μεχρη να αρχησουν να δινουν πιστοποιητικα :( τα καλα νεα ειναι οτι θα αρχησουν να ξαναδινουν :) το λεει και Εδω
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι γιατί το πέρασα στο κινητό χωρίς να το κάνω sing?:blink: το κατέβασα απο xxxxxxxxxxx και πρέπει να ήταν αυτό αν θημαμαι καλά (Route66 Mobile 7 - 7.3.468 - Support with N95 internal GPS)
Link to comment
Share on other sites

Εισαι σηγουρος οτι δεν εκανες sing το αρχειο? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

SIGN όχι SING :shifty:

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σηγουρος οτι δεν εκανες sing το αρχειο? :)

 

και βεβαία είμαι σίγουρος:) δεν έχω μπει ποτέ σε αυτή τη διαδικασία:p

Link to comment
Share on other sites

και βεβαία είμαι σίγουρος:) δεν έχω μπει ποτέ σε αυτή τη διαδικασία:p

 

Συμφωνώ και εγώ στο παραπάνω. Δεν θέλει sign. Μπαίνει κατευθείαν.

Link to comment
Share on other sites

τελικα ρε παιδια το προγραμματακι υποστηριζει ολη την ελλαδα η οχι ακομη....???
Link to comment
Share on other sites

τελικα ρε παιδια το προγραμματακι υποστηριζει ολη την ελλαδα η οχι ακομη....???

 

Καλύπτει συγκεκριμένες πόλεις και έχω την εντύπωση ότι έχει και λιγότερες πόλεις από το smart2go.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

den mpenei xoris sing!!vgazei sfalma poistopoiitikoy

 

δηλ. τι θέλεις να πεις, οτι θέλω να σας κοροϊδέψω? Δεν έχω λόγο να το κάνω αυτό. υποτίθεται πως εδώ ο ένας βοηθάει τον άλλο. Δεν έχω κάνει ποτέ καμιά εφαρμογή sign.

Link to comment
Share on other sites

δηλ. τι θέλεις να πεις, οτι θέλω να σας κοροϊδέψω? Δεν έχω λόγο να το κάνω αυτό. υποτίθεται πως εδώ ο ένας βοηθάει τον άλλο. Δεν έχω κάνει ποτέ καμιά εφαρμογή sign.

 

Ok tote mipws mporeis na mas peis poio kinito exeis??

Link to comment
Share on other sites

Ok tote mipws mporeis na mas peis poio kinito exeis??

 

έχω το N73 και θα ψάξω αμέσως τώρα πιο route66 ήτανε και θα σας το ποσταρο. έκανα αναβάθμιση πριν 3 μέρες και δεν το έχω τώρα και ούτε θα το έβαζα στο κινητό γιατί οι χάρτες έχουν μόνο την Αθήνα.

 

κάνετε μια εγγραφή στο xxxxxxxxxxxxxx και κατεβάστε τα 9 parts από αυτό το ποστ. στην 4η σελιδα εχει και το ActivationKey, κατεβάστε και αυτό, διαβάστε τα info είναι παιχνιδάκι. βάλτε και αυτόν (Αρχικό Μήνυμα από Loutrikan #91) τον χαρτί στον φάκελο maps και όλα οκ.:D

Link to comment
Share on other sites

κάνετε μια εγγραφή στο xxxxxxxxxxxxx και κατεβάστε τα 9 parts από αυτό το ποστ . στην 4η σελιδα εχει και το ActivationKey, κατεβάστε και αυτό, διαβάστε τα info είναι παιχνιδάκι. βάλτε και αυτόν (Αρχικό Μήνυμα από Loutrikan #91) τον χαρτί στον φάκελο maps και όλα οκ.:D

 

Xalasmeno tilefono i douleia mou fenete...emeis milame gia to route66 pou ipostirizei to internal gps tou n95 kai esi les gia alli ekdosis tis efarmogis.Opws kai na xei opws anefera kai se allo post pleon einai efikto na kanoume sign tis efarmoges mas to symbian signed exei anoixei xana.....

Link to comment
Share on other sites

Μόνο που δεν αφήνει να κάνεις register επομένως κάτι τέτοια posts χρειάζονται.

 

Επιπλέον,έχω την εξής απορία. Στο E65 έχει κάποια επιλογή στην οποία διαλέγεις αν τα applications που θα κάνεις install θα είναι "only signed" ή "all". Επομένως γιατί χρειάζεται να γίνουν signed τα applications?? Για το tomtom δεν χρειάστηκε να κάνω τίποτα. Για το route66 όμως χρειάζεται. Θα δοκιμάσω και την έκδοση που λέει ο makis21 και βλέπουμε.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη ειμαι ασχετος και δεν εβρισκα πως θα ενεργοποιησω το προγραμμα στο κιν. το αναφερω για να γλυτωσω απο ψαξιμο!!!!!

Οταν ζηταει ενεργοποιηση με sms ή μεσω ιντερνετ επιλεγουμε το δευτερο και βαζουμε τυχαια 16 αλφαριθμητικα(χωρις τελειες κομματα κ.λ.π.)

και με μαγικο τροπο ενεργοποιουμε την εφαρμογη!!!!!!

 

Εκανα 30λεπτα να το βρω!!!!!χιχιχιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εφοσον δεν εχουμε λογαριασμο στο site αυτο πως κανουμε sign εφαρμογες?Προσπαθω να καταλαβω αλλα δεν βγαζω ακρη...Μηπως καποιος που εχει ηδη λογαριασμο μπορει να βοηθησει?Η να κοιταξω το τομτομ που λενε τα παιδια οτι δεν χρειαζεται υπογραφη?

 

ΥΓ Τελικα το κρακαρισμενο το 66 το εβαλα αλλα βεβαια δεν παιζει το gps αρα ψιλοαχρηστο...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...