Jump to content

Newman N2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφιξη στη χωρα προορισμου!

Αντε επιτελους να το παρω(να δουμε ποσες μερες θα κανει να ερθει Δραμα).

Αν και μαυτα που διαβαζω θα πρεπει να γινουμε τεχνικοι κινητων τηλεφωνων για να το

συνεφερουμε :p

Τωρα σιγα σιγα πρεπει να μαθουμε να κανουμε root και να περναμε custom rom,

αληθεια αυτο το cyanogenmod τι ειναι?Καπου το πηρε το ματι μου σε ξενα φορα οτι το χρησιμοποιουν η σε

newman n2 η κατι τετοιο (γιατι τα ρωσικα μου ειναι μπλιετ :lol:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαχαχα παντελώς ασχετος με το Android διαβάζω καμια ωρα και δεν βγάζω κανενα συμπέρασμα.. Ευχαριστούμε πάντως,τώρα αν καποιος εχει όρεξη η καποιο λινκ για αρχάριους σε ROM και step by step εγκατάσταση θα εκτιμηθεί δέοντος :bow:..
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά.

Παρήγγειλα το Newman N2 από antelife στις 4/4 και παρέλαβα 25/4.

Το κινητό ήρθε με το firmware c8690_4.1_linx_00.10 της Digma που έχει το γνωστό πρόβλημα να ανάβει μόνη της η οθόνη κάθε 2-3 λεπτά. Το ίδιο πρόβλημα (απ' ότι διάβασα) έχουν και τι κινητά με το c8690_4.1_linx_00.11. Πρόβλημα με την μπαταρία δεν παρατήρησα (εκτός του ότι μου φαίνεται ότι αποφορτίζεται σχετικά γρήγορα) πράγμα που με οδηγεί στο συμπέρασμα ότι όσα προβλήματα έχει οφείλονται μάλλον σε softwrare και όχι σε hardware προβλήματα.

Το πρόβλημα με την οθόνη που ανάβει μόνη της λύνεται με αναβάθμιση στην έκδοση c8690_4.1_linx_00.13

  1. Κατεβάζετε το αρχείο C8690_4.1_00.13_user_2014042113.zip από την διεύθυνση http://pan.baidu.com/s/1dDj9ldf (~867MB)
  2. Κάνετε εξαγωγή από το C8690_4.1_00.13_user_2014042113.zip το C8690_4.1_00.13_Digma_ota_update.zip
  3. Κάνετε εξαγωγή από το C8690_4.1_00.13_Digma_ota_update.zip το update.zip
  4. Αντιγράφετε το update.zip στην external SD Card του τηλεφώνου (όχι στην εσωτερική του μνήμη)
  5. Σβήνετε το κινητό και το ξεκινάτε σε recovery mode (πατώντας ταυτόχρονα τα Volume Up και Power)
  6. Επιλέγετε update from external sdcard και επιλέγετε το αρχείο update.zip
  7. Κάνετε επανεκκίνηση και είστε έτοιμοι

Σε περίπτωση που έχετε αλλάξει το recovery του κινητού πχ σε CWM αλλάξει μόνο η διαδικασία του βήματος 6

Δεν έκανα κανένα wipe, έφυγαν όλες οι ρωσικές εφαρμογές και επίσης υπάρχουν κανονικά τα google apps.

Για root χρησιμοποιείτε το Framaroot (υπόθεση δευτερολέπτων)

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά.

Παρήγγειλα το Newman N2 από antelife στις 4/4 και παρέλαβα 25/4.

Το κινητό ήρθε με το firmware c8690_4.1_linx_00.10 της Digma που έχει το γνωστό πρόβλημα να ανάβει μόνη της η οθόνη κάθε 2-3 λεπτά. Το ίδιο πρόβλημα (απ' ότι διάβασα) έχουν και τι κινητά με το c8690_4.1_linx_00.11. Πρόβλημα με την μπαταρία δεν παρατήρησα (εκτός του ότι μου φαίνεται ότι αποφορτίζεται σχετικά γρήγορα) πράγμα που με οδηγεί στο συμπέρασμα ότι όσα προβλήματα έχει οφείλονται μάλλον σε softwrare και όχι σε hardware προβλήματα.

Το πρόβλημα με την οθόνη που ανάβει μόνη της λύνεται με αναβάθμιση στην έκδοση c8690_4.1_linx_00.13

  1. Κατεβάζετε το αρχείο C8690_4.1_00.13_user_2014042113.zip από την διεύθυνση http://pan.baidu.com/s/1dDj9ldf (~867MB)
  2. Κάνετε εξαγωγή από το C8690_4.1_00.13_user_2014042113.zip το C8690_4.1_00.13_Digma_ota_update.zip
  3. Κάνετε εξαγωγή από το C8690_4.1_00.13_Digma_ota_update.zip το update.zip
  4. Αντιγράφετε το update.zip στην external SD Card του τηλεφώνου (όχι στην εσωτερική του μνήμη)
  5. Σβήνετε το κινητό και το ξεκινάτε σε recovery mode (πατώντας ταυτόχρονα τα Volume Up και Power)
  6. Επιλέγετε update from external sdcard και επιλέγετε το αρχείο update.zip
  7. Κάνετε επανεκκίνηση και είστε έτοιμοι

Σε περίπτωση που έχετε αλλάξει το recovery του κινητού πχ σε CWM αλλάξει μόνο η διαδικασία του βήματος 6

Δεν έκανα κανένα wipe, έφυγαν όλες οι ρωσικές εφαρμογές και επίσης υπάρχουν κανονικά τα google apps.

Για root χρησιμοποιείτε το Framaroot (υπόθεση δευτερολέπτων)

Φιλε περιμενω δυο τηλεφωνα και ειχα αγχωθει με ολα αυτα που διαβαζα. Εισαι πολυ ωραιος!!!!!

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά.

Παρήγγειλα το Newman N2 από antelife στις 4/4 και παρέλαβα 25/4.

Το κινητό ήρθε με το firmware c8690_4.1_linx_00.10 της Digma που έχει το γνωστό πρόβλημα να ανάβει μόνη της η οθόνη κάθε 2-3 λεπτά. Το ίδιο πρόβλημα (απ' ότι διάβασα) έχουν και τι κινητά με το c8690_4.1_linx_00.11. Πρόβλημα με την μπαταρία δεν παρατήρησα (εκτός του ότι μου φαίνεται ότι αποφορτίζεται σχετικά γρήγορα) πράγμα που με οδηγεί στο συμπέρασμα ότι όσα προβλήματα έχει οφείλονται μάλλον σε softwrare και όχι σε hardware προβλήματα.

Το πρόβλημα με την οθόνη που ανάβει μόνη της λύνεται με αναβάθμιση στην έκδοση c8690_4.1_linx_00.13

  1. Κατεβάζετε το αρχείο C8690_4.1_00.13_user_2014042113.zip από την διεύθυνση http://pan.baidu.com/s/1dDj9ldf (~867MB)
  2. Κάνετε εξαγωγή από το C8690_4.1_00.13_user_2014042113.zip το C8690_4.1_00.13_Digma_ota_update.zip
  3. Κάνετε εξαγωγή από το C8690_4.1_00.13_Digma_ota_update.zip το update.zip
  4. Αντιγράφετε το update.zip στην external SD Card του τηλεφώνου (όχι στην εσωτερική του μνήμη)
  5. Σβήνετε το κινητό και το ξεκινάτε σε recovery mode (πατώντας ταυτόχρονα τα Volume Up και Power)
  6. Επιλέγετε update from external sdcard και επιλέγετε το αρχείο update.zip
  7. Κάνετε επανεκκίνηση και είστε έτοιμοι

Σε περίπτωση που έχετε αλλάξει το recovery του κινητού πχ σε CWM αλλάξει μόνο η διαδικασία του βήματος 6

Δεν έκανα κανένα wipe, έφυγαν όλες οι ρωσικές εφαρμογές και επίσης υπάρχουν κανονικά τα google apps.

Για root χρησιμοποιείτε το Framaroot (υπόθεση δευτερολέπτων)

 

Πολλα + bro τώρα κάποιος που έχει το αρχείο ήδη αν μπορεί να το ανεβάσει κάπου να το πάρουμε (μόνο το update.zip ) γιατί απο αυτη την σελίδα δεν κατεβαίνει ουτε σε ολόκληρο σ/κ θα ήταν ευχής έργο..

Edit το βρήκα κ εδώ > http://bit.ly/1mKE8DE και το κατεβάζω τώρα.

Edited by MovieGr
Link to comment
Share on other sites

Καμια προταση για καρτα μνημης? Τα 8gb ειναι πολυ λιγα. Υποθετω οτι οι περισσοτεροι εδω μεσα που το εχετε καιρο εχετε μεσα μια 32. Κανενα link?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παίδες.

 

Κατ'αρχήν καλώς σας βρήκα αν και σας διαβάζω περιστασιακά εδώ και καιρό. Sorry που λόγκαρα για ένα πρόβλημα που έχω.

 

 

Παρέλαβα προχτές ένα Newman N2 από Pandawill.

 

Άρχισα να το στήνω και ενώ είχα ολοκληρώσει όλα τα restore εφαρμογών κλπ, κάνω restart και το κινητό μένει στην boot screen. Δεν προχωράει.

 

Έκανα wipe, περνάω μερικές εφαρμογές, κάνω restart πάλι τα ίδια.

 

Βάζω άλλη rom με CWM, δοκιμάζω άλλο root, δοκιμάζω χωρίς root, δοκιμάζω χωρίς εξωτερική κάρτα, τα ίδια.

 

Μόλις περάσω μερικές εφαρμογές, δεν ξεκινάει το κινητό.

 

Τι στο καλό μπορεί να συμβαίνει, έχετε καμιά ιδέα?

 

ΥΓ Πέρασα 5-6 παιχνιδάκια από το market και δεν είχε πρόβλημα. Το πρόβλημα εμφανίζεται όταν περνάω Titanium, Micro CPU monitor, System Tuner, Battery Monitor Widget κλπ

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά.

Παρήγγειλα το Newman N2 από antelife στις 4/4 και παρέλαβα 25/4.

Το κινητό ήρθε με το firmware c8690_4.1_linx_00.10 της Digma που έχει το γνωστό πρόβλημα να ανάβει μόνη της η οθόνη κάθε 2-3 λεπτά. Το ίδιο πρόβλημα (απ' ότι διάβασα) έχουν και τι κινητά με το c8690_4.1_linx_00.11. Πρόβλημα με την μπαταρία δεν παρατήρησα (εκτός του ότι μου φαίνεται ότι αποφορτίζεται σχετικά γρήγορα) πράγμα που με οδηγεί στο συμπέρασμα ότι όσα προβλήματα έχει οφείλονται μάλλον σε softwrare και όχι σε hardware προβλήματα.

Το πρόβλημα με την οθόνη που ανάβει μόνη της λύνεται με αναβάθμιση στην έκδοση c8690_4.1_linx_00.13

  1. Κατεβάζετε το αρχείο C8690_4.1_00.13_user_2014042113.zip από την διεύθυνση http://pan.baidu.com/s/1dDj9ldf (~867MB)
  2. Κάνετε εξαγωγή από το C8690_4.1_00.13_user_2014042113.zip το C8690_4.1_00.13_Digma_ota_update.zip
  3. Κάνετε εξαγωγή από το C8690_4.1_00.13_Digma_ota_update.zip το update.zip
  4. Αντιγράφετε το update.zip στην external SD Card του τηλεφώνου (όχι στην εσωτερική του μνήμη)
  5. Σβήνετε το κινητό και το ξεκινάτε σε recovery mode (πατώντας ταυτόχρονα τα Volume Up και Power)
  6. Επιλέγετε update from external sdcard και επιλέγετε το αρχείο update.zip
  7. Κάνετε επανεκκίνηση και είστε έτοιμοι

Σε περίπτωση που έχετε αλλάξει το recovery του κινητού πχ σε CWM αλλάξει μόνο η διαδικασία του βήματος 6

Δεν έκανα κανένα wipe, έφυγαν όλες οι ρωσικές εφαρμογές και επίσης υπάρχουν κανονικά τα google apps.

Για root χρησιμοποιείτε το Framaroot (υπόθεση δευτερολέπτων)

Να ρωτήσω τα υπόλοιπα αρχεία(1zip Digma-target_files-eng.buildsrv_signed ,1φάκελο MP_C8690_4.1_00.13 ,1φάκελο AP_C8690_4.1_00.13_signed) που τα τοποθετούμε;
Link to comment
Share on other sites

Πάμε πάλι %^#&^%##@# το Android μου.. τοποθετώ το αρχείο update.zip στην κάρτα μνήμης και δεν το βλέπει.. καμιά ιδέα γιατί ? πρέπει να γίνει root πρώτα ?

 

Άκυρο έφταιγε η κάρτα..

Edited by MovieGr
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. εγω επειδη εχω μαθει με MIUI ROM αμα την τοποθετησω πρεπει να σβησω οτιδηποτε παιζει στην καρτα και να τοποθετησω την MIUI ROM ? ξερει κανεις ? το εχει κανει ? θα λυθουν τα θεματα με την οθονη που αναβοσβηνει ?
Link to comment
Share on other sites

Με αυτόν τον τρόπο έμενα λύθηκε το πρόβλημα

http://vondroid.com/threads/paid-app-problem-solution-on-4-1.10602/#.U1zSIlV_v_N

Πες μας αν έχεις την καλοσύνη,συγκεκριμένα ποια προβλήματα διορθώνει:)
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο restart το κινητό να μένει στην boot screen

Στο θέμα του να ανάβει μόνη της η οθόνη κάθε λίγο και της μπαταρίας οι ενδείξεις,δεν βοηθάει κάπου;
Link to comment
Share on other sites

Οχί, Εγώ έκανα ξανά εγκατάσταση την ρομ (18) και βελτιώθηκε λίγο αλλά κάποιες στιγμές αναβοσβήνει πάλι
Link to comment
Share on other sites

Οχί, Εγώ έκανα ξανά εγκατάσταση την ρομ (18) και βελτιώθηκε λίγο αλλά κάποιες στιγμές αναβοσβήνει πάλι

Την διαδικασία στο ποστ #754 την έχεις κάνει?

Εάν ναι δεν είχε διαφορά?

Το δικό σου τηλέφωνο ποια έκδοση ROM έχει?

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

O go01 Έβαλε τη 13 που είναι ποιο παλιά έκδοση εγώ έβαλα τη 18 που είναι η τελευταία. Με τη 13 δεν το δοκίμασα
Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολλές όμως εργατοώρες.. έβαλα το update του ποστ #754,μετά έκανα root και μετά πέρασα και μια MUI. :dizzy:

Τα συμπεράσματα είναι ότι το Update έλυσε το πρόβλημα μου της μπαταρίας (μόνο σε φόρτιση από το Pc) και το αναβοσβησμα της οθόνης.

αλλα.. το mui > https://xiaomi-miui.gr/community/wsif/index.php/Entry/4653-4-2-28-UNOF-Newman-N2-miuiandroid-com/#description άλλαξε ολη την συσκευή την έκανε πιο φιλική στον χρηστη πιο σύγχρονη χωρις προβλήματα τουλάχιστον στην μια ώρα που την ψάχνω αλλα για να την εγκαταστήσετε εκτος του απαραίτητου root και λογισμικού,πρέπει να περάσετε και ολα τα errors που θα σας προκύψουν στην πορεία error 7 κυρίως αλλα και zip error μεταγενέστερα... :wacko:

Α ! ξέχασα κ τ'απαραιτητα προγράμματα backup για να μπορείτε να γυρίσετε πισω αν το θελήσετε οπως και το ξεχωριστό Google play το οποίο δεν εμπεριέχεται..

 

Τωρα η συσκευή εχει μπει κανονικα για φόρτιση στην μπριζα και δείχνει να τα πηγαινει πολυ καλά,και μετα θα συνεχιστεί το ψαχτιρακι και το κατέβασμα καμιάς δυνατής εφαρμογής κ παιχνιδιού για να τεσταριστεί και σ'αυτα.. :w00t: :X :lol:

Edited by MovieGr
Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολλές όμως εργατοώρες.. έβαλα το update του ποστ #754,μετά έκανα root και μετά πέρασα και μια MUI. :dizzy:

Τα συμπεράσματα είναι ότι το Update έλυσε το πρόβλημα μου της μπαταρίας (μόνο σε φόρτιση από το Pc) και το αναβοσβησμα της οθόνης.

αλλα.. το mui > https://xiaomi-miui.gr/community/wsif/index.php/Entry/4653-4-2-28-UNOF-Newman-N2-miuiandroid-com/#description άλλαξε ολη την συσκευή την έκανε πιο φιλική στον χρηστη πιο σύγχρονη χωρις προβλήματα τουλάχιστον στην μια ώρα που την ψάχνω αλλα για να την εγκαταστήσετε εκτος του απαραίτητου root και λογισμικού,πρέπει να περάσετε και ολα τα errors που θα σας προκύψουν στην πορεία error 7 κυρίως αλλα και zip error μεταγενέστερα... :wacko:

Α ! ξέχασα κ τ'απαραιτητα προγράμματα backup για να μπορείτε να γυρίσετε πισω αν το θελήσετε οπως και το ξεχωριστό Google play το οποίο δεν εμπεριέχεται..

 

Τωρα η συσκευή εχει μπει κανονικα για φόρτιση στην μπριζα και δείχνει να τα πηγαινει πολυ καλά,και μετα θα συνεχιστεί το ψαχτιρακι και το κατέβασμα καμιάς δυνατής εφαρμογής κ παιχνιδιού για να τεσταριστεί και σ'αυτα.. :w00t: :X :lol:

Αν δεν σου είναι κόπος,γράψε έναν οδηγό με τα βήματα που έκανες:)
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους

 

Μετά τις οδηγίες που έβαλα στο post #754 και αφού έκοψα την sim για να μπορεί να δουλέψει με το κινητό φαίνεται ότι όλα είναι ΟΚ. Η ρομ c8690_4.1_linx_00.13 φαίνεται να είναι η τελευταία (21/4/2014). Η rom (18) που αναφέρει ο thanasiskw πρέπει να είναι ποιο παλιά (2013).

 

Το κινητό το έχω για την σύζυγο και επειδή εγώ έχω MIUI (Redmi) θέλω να δοκιμάσω αν παίζει σωστά το MIUI στο Newton

Ο φίλος MovieGr που είπε ότι έβαλε την έκδοση 4.2.28 του miui του παίζει σωστά; Δουλεύουν όλες οι συσκευές (camera, gps, bluetooth); Lag-άρει; Γιατί δεν έβαλε την τελευταία έκδοση του miui 4.4.4;

Ρωτάω γιατί κάπου διάβασα ότι κάποια από τις τελευταίες εκδόσεις του miui δεν δουλεύει σωστά και επειδή έχω βάλει ήδη CWM και έχω πάρει ήδη backup είμαι έτοινος να περάσω miui αλλά ποιο;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους

 

Μετά τις οδηγίες που έβαλα στο post #754 και αφού έκοψα την sim για να μπορεί να δουλέψει με το κινητό φαίνεται ότι όλα είναι ΟΚ. Η ρομ c8690_4.1_linx_00.13 φαίνεται να είναι η τελευταία (21/4/2014). Η rom (18) που αναφέρει ο thanasiskw πρέπει να είναι ποιο παλιά (2013).

 

Το κινητό το έχω για την σύζυγο και επειδή εγώ έχω MIUI (Redmi) θέλω να δοκιμάσω αν παίζει σωστά το MIUI στο Newton

Ο φίλος MovieGr που είπε ότι έβαλε την έκδοση 4.2.28 του miui του παίζει σωστά; Δουλεύουν όλες οι συσκευές (camera, gps, bluetooth); Lag-άρει; Γιατί δεν έβαλε την τελευταία έκδοση του miui 4.4.4;

Ρωτάω γιατί κάπου διάβασα ότι κάποια από τις τελευταίες εκδόσεις του miui δεν δουλεύει σωστά και επειδή έχω βάλει ήδη CWM και έχω πάρει ήδη backup είμαι έτοινος να περάσω miui αλλά ποιο;

 

Ευχαριστώ

Φίλε μου να σε ρωτήσω πάλι γιατί δεν πήρα απάντηση "τα υπόλοιπα αρχεία(1zip Digma-target_files-eng.buildsrv_signed ,1φάκελο MP_C8690_4.1_00.13 ,1φάκελο AP_C8690_4.1_00.13_signed) που τα τοποθετούμε;"
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους

 

Μετά τις οδηγίες.

 

Που έβαλα στο post #754 και αφού έκοψα την sim για να μπορεί να δουλέψει με το κινητό φαίνεται ότι όλα είναι ΟΚ. Η ρομ c8690_4.1_linx_00.13 φαίνεται να είναι η τελευταία (21/4/2014). Η rom (18) που αναφέρει ο thanasiskw πρέπει να είναι ποιο παλιά (2013).

 

Το κινητό το έχω για την σύζυγο και επειδή εγώ έχω MIUI (Redmi) θέλω να δοκιμάσω αν παίζει σωστά το MIUI στο Newton

Ο φίλος MovieGr που είπε ότι έβαλε την έκδοση 4.2.28 του miui του παίζει σωστά; Δουλεύουν όλες οι συσκευές (camera, gps, bluetooth); Lag-άρει; Γιατί δεν έβαλε την τελευταία έκδοση του miui 4.4.4;

Ρωτάω γιατί κάπου διάβασα ότι κάποια από τις τελευταίες εκδόσεις του miui δεν δουλεύει σωστά και επειδή έχω βάλει ήδη CWM και έχω πάρει ήδη backup είμαι έτοινος να περάσω miui αλλά ποιο;

 

Cwm recovery φίλε πως έβαλες; Έκανες fused τον bootloader Και μετα πέρασες το cmw; Η το πέρασες κατευθείαν με το αρχείο recovery bat;

Edited by vagosvts7

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου να σε ρωτήσω πάλι γιατί δεν πήρα απάντηση "τα υπόλοιπα αρχεία(1zip Digma-target_files-eng.buildsrv_signed ,1φάκελο MP_C8690_4.1_00.13 ,1φάκελο AP_C8690_4.1_00.13_signed) που τα τοποθετούμε;"

Τα υπόλοιπα αρχεία δεν χρειάζονται. Μόνο το update.zip

 

Cwm recovery φίλε πως έβαλες; Έκανες false τον bootloader Και μετα πέρασες το cmw; Η το πέρασες κατευθείαν με το αρχείο recovery bat;

Όλες οι απαντήσεις είναι εδώ (στο 1ο post)

Πρώτα flash-άρεις τον unlocked bootloader (2. How to flash unlocked bootloader) και μετά το CWM (3. How to Install Clockworkmod)

Link to comment
Share on other sites

Τα υπόλοιπα αρχεία δεν χρειάζονται. Μόνο το update.zip

 

 

Όλες οι απαντήσεις είναι εδώ (στο 1ο post)

Πρώτα flash-άρεις τον unlocked bootloader (2. How to flash unlocked bootloader) και μετά το CWM (3. How to Install Clockworkmod)

Την διαδικασία αυτήν την ξέρω φίλε.. Γι'αυτό και σε ρώτησα άμα φλασαρες τον bootloader..άμα μπορείς γράψε την διαδικασία στα ελληνικά πως κάνουν fused bootloader πιο αρχείο και μετά το cwm.. Θα βοηθήσεις πολλά παιδιά που πήραν το κινητό τώρα.. Γιατί έχει θεματάκια με την Rom που το στέλνουν.. Και άμα περάσουν cwm μετά είναι εύκολο να περάσουν και custom rom..

Edited by vagosvts7

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...