Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωριζει κανεις το παρακατω dance κομματι ?

http://rapidshare.de....PwDictRec_0_.zip.html

 

Κανεις ????

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να κανω μια προταση?Μηπως θα επρεπε να κανουμε ενα ξεχωριστο topic για προτασεις και να μεινει αυτο για αναζητησεις?:O
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις ενα σχετικα παλιο ελληνικο κομματι που παιζει ομως πολυ στα κλαμπς με μια γυναικεια φωνη να λεει: ''Δεν μπορω να αντισταθω, σε θελω, σε θελω, οσο και να προσπαθω...'' ?
Link to comment
Share on other sites

Ενα ρεμιξ της πίπας της ειρήνης που ακούγεται τις τελευταίες 3 μέρες πολύ στο ραδιόφωνο , το ξέρετε?

 

Που το βρίσκει κανείς?

Yπάρχουν δυο τρόποι για να πετύχεις…

1)ποτέ μη λες όλα όσα ξέρεις

2)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις ενα σχετικα παλιο ελληνικο κομματι που παιζει ομως πολυ στα κλαμπς με μια γυναικεια φωνη να λεει: ''Δεν μπορω να αντισταθω, σε θελω, σε θελω, οσο και να προσπαθω...'' ?

Παίζει ακόμα αυτό το τραγούδι στα clubs?! :confused:

 

«Modern Fears - Σε θέλω», με φωνητικά της Αλέξια. :)


Link to comment
Share on other sites

Eνα καινουριο ρυθμικο κομματακι του G.Michael που παιζει στα ραδιοφωνα τις τελευταιες μερες?Δυστυχως προλαβα να ακουσω μονο τον καλλιτεχνη..:)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω ενα τραγουδι νομιζω παλιο που το λεει γυναικα κ λεει:

listen to your heart,listen to your heart...στο ρεφρεν..

επισης ενα mix του leave-jo jo που ειναι καπως ποιο beatato...

ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω ενα τραγουδι νομιζω παλιο που το λεει γυναικα κ λεει:

listen to your heart,listen to your heart...στο ρεφρεν..

επισης ενα mix του leave-jo jo που ειναι καπως ποιο beatato...

ευχαριστω..

Roxette - Listen to your heart ?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ακουσα στον Radio Dee Jay ενα light rock-pop κομματι το οποιο στο ρεφρεν ελεγε "something is wrong,what's going on"(η καπως ετσι τελος παντων).Kαι το τραγουδαει αντρας.Εχει ιδεα κανεις ποιο μπορει να ειναι??

Ευχαριστω

 

mhpos les to "crazy" ton simple plan??:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παίζει ακόμα αυτό το τραγούδι στα clubs?! :confused:

 

«Modern Fears - Σε θέλω», με φωνητικά της Αλέξια. :)

 

en to metaksi auto to tragoudi to epsaxne ki enas allos sthn prohgoumenh selida,ma pou to thimithikan!?

Link to comment
Share on other sites

Eνα καινουριο ρυθμικο κομματακι του G.Michael που παιζει στα ραδιοφωνα τις τελευταιες μερες?Δυστυχως προλαβα να ακουσω μονο τον καλλιτεχνη..:)

 

Δεν βοηθάς και πολύ ρε συ...όλα του Michael ρυθμικά είναι :) ...Kανα στίχο δεν θυμάσαι;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ενα ρεμιξ της πίπας της ειρήνης που ακούγεται τις τελευταίες 3 μέρες πολύ στο ραδιόφωνο , το ξέρετε?

 

Που το βρίσκει κανείς?

Αν θυμάμαι καλά είναι του Valentino.

Ήμαρτον πια, οτι βρει μπροστά του ρεμιξάρει κι αυτός... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Eνα καινουριο ρυθμικο κομματακι του G.Michael που παιζει στα ραδιοφωνα τις τελευταιες μερες?Δυστυχως προλαβα να ακουσω μονο τον καλλιτεχνη..:)

 

Μήπως είναι το George Michael-An easier affair??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά είναι του Valentino.

Ήμαρτον πια, οτι βρει μπροστά του ρεμιξάρει κι αυτός... :wacko:

 

Dj andrew mix or Dj Mike P mix.

Και τα 2 τα παίζω:O

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Dj andrew mix or Dj Mike P mix.

Και τα 2 τα παίζω:O

Πάσο, λάθος θυμόμουν τότε :p

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι το George Michael-An easier affair??

 

Αυτο ειναι!THNXXXX!!!:D :D :D Παρτε και μια προταση καλοκαιρινη

Chambao-Pokito a Poko:music: = :yahoo:

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

re paidia ena tragoudi pou paizei k sta club k leei 'o baile baile o baile baile' k thymizei kapws to leili to kserei kaneis?oxi to baila morena!

Re file giati kaneis thn idia erwthsh afou sou apanthsa xtes???Koita mia selida pisw ;)

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια προταση?Μηπως θα επρεπε να κανουμε ενα ξεχωριστο topic για προτασεις και να μεινει αυτο για αναζητησεις?:O

 

Αντιγράφω ένα κομμάτι απο εδώ για να σου λυθεί και μια προηγούμενη απορία που είχες:

 

My Music

 

Μια απαραίτητη διευκρίνηση:

 

  • Σημειώνεται ότι τα συγκεκριμένα θέματα δημιουργήθηκαν ώστε να εντοπίσετε τραγούδια, που ακούσατε στο ραδιόφωνο, σε κάποιο μαγαζί (κέντρο διασκέδασης, club, καφετέρια) ή οπουδήποτε αλλού και δεν γνωρίζετε τον τίτλο ή τους συντελεστές τους. Παράλληλα, σας δίνει τη δυνατότητα να προτείνετε στα υπόλοιπα μέλη αγαπημένα σας τραγούδια.
     
    Ωστόσο, σε καμία περίπτωση δε δημιουργήθηκαν για να αποτελέσουν μέσο ανταλλαγής με χρήση e-mail, προσωπικών μηνυμάτων ή/και άλλων μεθόδων. Μηνύματα τα οποία περιέχουν requests για τραγούδια (π.χ. «στείλτε μου αυτό με PM»), links για download (π.χ. «κατεβάστε το αυτό από εκεί») και όχι προτάσεις ή αναζητήσεις, θα διαγράφονται άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Αντιγράφω ένα κομμάτι απο εδώ για να σου λυθεί και μια προηγούμενη απορία που είχες:

 

My Music

 

Μια απαραίτητη διευκρίνηση:

 

  • Σημειώνεται ότι τα συγκεκριμένα θέματα δημιουργήθηκαν ώστε να εντοπίσετε τραγούδια, που ακούσατε στο ραδιόφωνο, σε κάποιο μαγαζί (κέντρο διασκέδασης, club, καφετέρια) ή οπουδήποτε αλλού και δεν γνωρίζετε τον τίτλο ή τους συντελεστές τους. Παράλληλα, σας δίνει τη δυνατότητα να προτείνετε στα υπόλοιπα μέλη αγαπημένα σας τραγούδια.
     
    Ωστόσο, σε καμία περίπτωση δε δημιουργήθηκαν για να αποτελέσουν μέσο ανταλλαγής με χρήση e-mail, προσωπικών μηνυμάτων ή/και άλλων μεθόδων. Μηνύματα τα οποία περιέχουν requests για τραγούδια (π.χ. «στείλτε μου αυτό με PM»), links για download (π.χ. «κατεβάστε το αυτό από εκεί») και όχι προτάσεις ή αναζητήσεις, θα διαγράφονται άμεσα.

Έχω την εντύπωση πως ο rallistas εννοεί να γίνουν 2 ξεχωριστά θέματα:

Προτάσεις:
«
Άκουσα το τάδε τραγούδι σήμερα και μου άρεσε πολύ! Σας το συστήνω!
»

Αναζητήσεις:
«
Άκουσα ένα τραγούδι σήμερα με τους εξής στίχους, όμως δεν ξέρω τίτλο. Το γνωρίζει κανείς;
»

 

Αυτή η διαχώριση με βρίσκει και μένα σύμφωνη. :)


Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως ο rallistas εννοεί να γίνουν 2 ξεχωριστά θέματα:

Προτάσεις:
«
Άκουσα το τάδε τραγούδι σήμερα και μου άρεσε πολύ! Σας το συστήνω!
»

Αναζητήσεις:
«
Άκουσα ένα τραγούδι σήμερα με τους εξής στίχους, όμως δεν ξέρω τίτλο. Το γνωρίζει κανείς;
»

 

Αυτή η διαχώριση με βρίσκει και μένα σύμφωνη. :)

 

I know.. :)

Εγώ αναφέρομαι σε αυτό όμως ;)

 

Το post που ειχα κανει χθες κατα τις 20:00 εξαφανιστηκε :blink: οποτε το ξαναγραφω.Οποιος εχει το Αφιερωμενο του Μηδενιστη ας ριξει ενα pm να δωσω mail.

Link to comment
Share on other sites

I know.. :)

Εγώ αναφέρομαι σε αυτό όμως ;)

ΟΚ then. :)

Δεν μπορούσα να το φανταστώ όμως μιας και έκανες άλλο post του, quote. :)


Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...