Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σήμερα ενοργοιποιήθηκε το φοιτητικό νούμερο αλλά είναι 3g σήμα ,γιατί? εγώ έχω κάνει της κατάλληλες ρυθμίσεις
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με την εξυπηρέτηση, θα προστεθούν εντός της ημέρας.

 

οντως μπηκα τωρα στο site του vodafone cu και προστεθηκε το πακετο! ονομαζεται cu talk to all

και δινει 300 λεπτα προς ολους και 300 λεπτα προς cu και δωρο 100 λεπτα προς ολους με online ενεργοποιηση!!.

http://i67.tinypic.com/91giur.png

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Έχουν την αβάντα του 30ριου

Δεν ειναι θεμα αυτο. Τα 20 στα βαζουν στην καρτα + οτι σου δινουν μπονους στην αλλη εταιρια. Δηλαδη δινεις 30 αλλα για 3 μηνες δεν πληρωνεις κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι θεμα αυτο. Τα 20 στα βαζουν στην καρτα + οτι σου δινουν μπονους στην αλλη εταιρια. Δηλαδη δινεις 30 αλλα για 3 μηνες δεν πληρωνεις κατι αλλο.

 

Δε νομίζω ότι τα βάζουν πλέον στη κάρτα, αυτό γινόταν στις αρχές μόνο, αλλά ας το επιβεβαιώσει και κάποιος που εχει κανει πιο πρόσφατα. Αν τα έβαζαν δε θα υπήρχε θέμα το ότι δε τα βάζουν είναι το θέμα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνεχίζω να καταναλωνω χωρίς φραγμο GB χωρίς καν να μου τα αφαιρεί η εφαρμογή myCU. Έχω καταναλωσει ήδη 6GB και στην εφαρμογή δείχνει ότι έχω ακόμα 4,44GB.

Τι ωραίοι τύποι χαίρομαι.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι τα βάζουν πλέον στη κάρτα, αυτό γινόταν στις αρχές μόνο, αλλά ας το επιβεβαιώσει και κάποιος που εχει κανει πιο πρόσφατα. Αν τα έβαζαν δε θα υπήρχε θέμα το ότι δε τα βάζουν είναι το θέμα

Την προηγούμενη βδομαδα τα εβαζαν κανονικως παντως.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνεχίζω να καταναλωνω χωρίς φραγμο GB χωρίς καν να μου τα αφαιρεί η εφαρμογή myCU. Έχω καταναλωσει ήδη 6GB και στην εφαρμογή δείχνει ότι έχω ακόμα 4,44GB.

Τι ωραίοι τύποι χαίρομαι.

 

κόλλημα συστήματος?? είναι?

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

κόλλημα συστήματος?? είναι?

 

Όπως και να έχει με βόλευει χαχα

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει με βόλευει χαχα

 

σε τι πακέτο έχει κολλήσει?

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

σε τι πακέτο έχει κολλήσει?

 

Τόσο στα give back όσο και στο φοιτητικό αργότερα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνεχίζω να καταναλωνω χωρίς φραγμο GB χωρίς καν να μου τα αφαιρεί η εφαρμογή myCU. Έχω καταναλωσει ήδη 6GB και στην εφαρμογή δείχνει ότι έχω ακόμα 4,44GB.

Τι ωραίοι τύποι χαίρομαι.

 

Μην τα λες αυτά!!! :lol::lol::X

Link to comment
Share on other sites

Πω μου θύμισες εποχές Q, απεριόριστο internet χωρίς καμία χρέωση για κάτι χρόνια:lol:
Link to comment
Share on other sites

Μην τα λες αυτά!!! :lol::lol::X

 

Χαχα έχεις δίκιο

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θέμα με το νούμερο φοιτητικό βονταφονε εδώ και καιρό μου τρώει λεφτά από την κάρτα !!??ενώ έχω και mg και λεπτά προς όλους!! Το θέμα είναι ότι δεν είναι στο δικό μου όνομα γιατί πολύ απλά το είχα αγοράσει το νούμερο!! Και στην εξυπηρέτηση πελατών μου ζητάνε ταυτότητα !!η δικιά μου φυσικά είναι άσχετη!!

Όποιος ξέρει κάτι ας μου πει!! Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πρωφανώς Αν δεν σου έρχονται χρεώσιμα μηνύματα από 5ψήφια είσαι γραμμένος στο gamefive.

Διαγραφή μπορεί να γίνει και από την ιστοσελίδα. http://www.gamifive.gr

Επίσης από το κινητο σου Vodafone επιλέγοντας Απενεργοποίηση.

http://www.gamifive.gr/platinum/#!/status

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Απ´ότι φαίνεται δεν είχαμε αλλά κρούσματα με κόψιμο φοιτητικών!

Μάλλον το άφησαν για να μην στενοχωρούν κόσμο λόγο εορτών!!! :lol::lol::lol::p

Link to comment
Share on other sites

Απ´ότι φαίνεται δεν είχαμε αλλά κρούσματα με κόψιμο φοιτητικών!

Μάλλον το άφησαν για να μην στενοχωρούν κόσμο λόγο εορτών!!! :lol::lol::lol::p

 

Ότι αδυνατούν να βρουν σε ποιούς δώσαν αφειδώς (Και πώς; ; :lol: ) το 2011 κ 2012 (που σχεδόν σίγουρα είναι πτυχιούχοι):

ΔΕ μας περνά απ'το μυαλό;

Link to comment
Share on other sites

Ότι αδυνατούν να βρουν σε ποιούς δώσαν αφειδώς (Και πώς; ; :lol: ) το 2011 κ 2012 (που σχεδόν σίγουρα είναι πτυχιούχοι):

ΔΕ μας περνά απ'το μυαλό;

 

Το είχα αναφέρει και εγώ σε παλιότερο post ότι δε θα είναι αρκετά δύσκολη διαδικασία για την Vodafone ή και την Comoste και τη Wind... Ωστόσο στην περίπτωση της Vodafone, ίσως είναι λίγο πιο εύκολα για αυτούς τα πράγματα, καθώς είναι η εταιρεία που εκδίδει τα πάσο, οπότε μπορεί εύκολα να έχει και πρόσβαση σε στοιχεία όπως πότε λήγει το καθένα κλπ...

 

Με δεδομένο ότι η Cosmote είχε ανακοινώσει κάτι αντίστοιχο για τις 15 Νοέμβρη και έχω φίλους που δεν τους έχει ενοχλήσει κανείς ακόμα, εικάζω ότι είτε απλά η σχετική διαδικασία θα τρενάρει πολύ και ακόμα και να μας το κόψουν, θα δώσουν μικρότερες παροχές στο ίδιο κόστος που και πάλι θα αξίζουν σε σχέση με οτιδήποτε άλλο, είτε ότι απλά δε θα κάνουν τίποτα για τη συντριπτική πλειοψηφία... Οψόμεθα...

Link to comment
Share on other sites

Το είχα αναφέρει και εγώ σε παλιότερο post ότι δε θα είναι αρκετά δύσκολη διαδικασία για την Vodafone ή και την Comoste και τη Wind... Ωστόσο στην περίπτωση της Vodafone, ίσως είναι λίγο πιο εύκολα για αυτούς τα πράγματα, καθώς είναι η εταιρεία που εκδίδει τα πάσο, οπότε μπορεί εύκολα να έχει και πρόσβαση σε στοιχεία όπως πότε λήγει το καθένα κλπ...

 

Ακριβώς το ανάποδο λέω (για τις χρονιές μοιράσματος 2011 κ 2012)...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ξανά πήραν τηλέφωνο από το ίδιο νούμερο (για όποιον θυμάται την περίπτωση μου τον περασμένο Μάιο που ζητούσαν να στείλω πάσο αλλιώς 31/5 θα μου έκοβαν τις παροχές) αλλά δεν το σήκωσα. Προς το παρόν δεν έχει γίνει κάποια μεταβολή του πακέτου μου σε special πάντως.
Link to comment
Share on other sites

Στείλτε 2018 στο 1252, δίνει 2018ΜΒ για 7 ημέρες και η προσφορά είναι για χρήση από την ημερομηνία ενεργοποίησης της

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Στείλτε 2018 στο 1252, δίνει 2018ΜΒ για 7 ημέρες και η προσφορά είναι για χρήση από την ημερομηνία ενεργοποίησης της

 

Στάλθηκε από το Nexus 5X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Για ενεργοποίηση ως την παραμεθεπόμενη Τρίτη 16/1:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7429247#post7429247

Θα ανακοινωθεί και "κανονικά" από την επόμενη βδομάδα....

 

Screenshot_2017-12-20-22-02-28.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα σου ήρθε το συγκεκριμένο μήνυμα; σου είπαν στο τηλέφωνο πότε θα γίνει η μετατροπή σε cu special? σου πρότειναν και κάτι άλλο εναλλακτικό (συμβόλαιο η καρτοπρόγραμμα) ;

 

 

Το πακέτο CU Special 5 που προσφέρει 500’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 200ΜΒ Internet για 30 μέρες με χρέωση 5€, μετονομάζεται σε CU Special 6 και θα παρέχει πλέον 500’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 400ΜΒ για 30 μέρες με χρέωση 6€.

 

Το πακέτο CU Special 7 που προσφέρει 600’ λεπτά ομιλίας και 100 μηνύματα προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 600ΜΒ Internet για 30 μέρες με χρέωση 7€, μετονομάζεται σε CU Special 8 και θα παρέχει πλέον 600’ λεπτά ομιλίας και 100 μηνύματα προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και 1024ΜΒ για 30 μέρες με χρέωση 8€.

Από 7 Νοεμβρίου 2017 μεταβάλλονται τα παρακάτω εμπορικά διαθέσιμα πακέτα για τους συνδρομητές Vodafone CU που είναι εγγεγραμμένοι στην προσφορά CU Special, (προσφορά για συνδρομητές CU που έχουν ολοκληρώσει τις σπουδές τους και δεν είναι πλέον φοιτητές), ως εξής :

 

Το πακέτο CU Special 6 μετονομάζεται σε CU Special 7 και η χρέωσή του μεταβάλλεται από 6€ σε 7€. Τα λοιπά χαρακτηριστικά του πακέτου παραμένουν αμετάβλητα.

Η χρέωση του πακέτου CU Special 8 μεταβάλλεται από 8€ σε 8,5€. Τα λοιπά χαρακτηριστικά του πακέτου παραμένουν αμετάβλητα.

 

ΥΓ: μόνο σε ανακοινώσεις υπάρχουν πουθενά επίσημα

Πώς μπορούμε να βάλουμε τα special πακέτα ;

 

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...