Jump to content

Wind: Τι θα ΘΕΛΑΤΕ σήμερα;


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τον τελευταίο καιρό βλέπουμε, χωρίς αμφιβολία, την τάση της TIM να ικανοποιεί τις επιθυμίες μας! Από τη μια το 3G χωρίς πάγιο, από την άλλη η νέα ιστοσελίδα της εταιρίας… Δεν ξέρεις τι θα σου ξημερώσει πια (πάντα με ευχάριστη έκπληξη) με αυτήν την εταιρία! Πάντως ΜΠΡΑΒΟ στην TIM που μετά από τόσο καιρό σκέφτηκε ότι στηρίζεται σε συνδρομητές και ότι πρέπει να κάνει κάτι γι’ αυτούς!!! Βασιζόμενοι λοιπόν στην καμπάνια της TIM "ΘΕΛΩ", ας εκφράσουμε και εμείς τις επιθυμίες μας με αυτήν την μορφή: "ΘΕΛΩ:..........."

 

Και θα κάνω εγώ την αρχή:

 

ΘΕΛΩ: 3G χωρίς πάγιο στα καρτοκινητά

ΘΕΛΩ: ένα Online Store στο site της TIM

ΘΕΛΩ: my-tone και στους πελάτες 3G

ΘΕΛΩ: Mobile Music στο κινητό μου και μάλιστα όχι μόνο για 3G κινητά

Και πάνω απ’ όλα ΘΕΛΩ: να γίνει η TIM, πρώτη εταιρία!!!

 

Ίσως κάποιος μας ακούει και ίσως κάποιος πραγματοποιήσει τα "ΘΕΛΩ" μας! Εμείς πάλι περιμένουμε με ανυπομονησία!

Ο λόγος τώρα στα ΘΕΛΩ μας / σας....... :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 255
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω τα ΘΕΛΩ ολα χωρις να πληρωνω μια!! μπορω??

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ: Φθηνότερες χρεώσεις roaming! Ας δώσει ένα πρόγραμμα σαν το passport!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ 60 λεπτά δωρεαν στα ενδοεταιρικά όπως δινει και στα οικογενειακά.

 

ΘΕΛΩ 3g καλυψη παντού

Link to comment
Share on other sites

8elw pio dynath 3g kalypsh. den einai kakh omws genika k veltiwnetai synexeia. epishs 8elw tet a tet gia ola ta programmata xrhshs (akoma k gia to tim 1000 pou exw).dhladh emeis pou thn xrysoplhrwnoume eimaste mal--es? vasika omws 8elw ola ayta sto prwto post. akrivws ayta omws.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ενημέρωση χρόνου υπολοίπου με msg ή κλήση

ΘΕΛΩ 100% δωρεαν προώθηση στην 2in1 και δυνατότητα συνδυασμού με F2G

ΘΕΛΩ ημερολογιακή ανανέωση του χρόνου ομιλίας.

 

Μπορεί να ΘΕΛΩ πολλα που έχει η Vodafone αλλά από ότι φαίνεται αυτές οι μικρές λεπτομέρειες κάνουν μεγάλη διαφορά!!!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω:

-3g στα καρτοκινητά

-υπήρεσίες ενημέρωσης υπολοίπου χρόνο ομιλίας στα συμβόλαια

-κεραίες στο Βόλο:lol: Χο,χο γελάσαμε και σήμερα,αυτό γίνεται μόνο με θαύμα,δε γίνονται αυτά τα πράγματα,δυστυχώς...

Επίσης θα ήθελα πιο οικονομικά data πακέτα,όχι πως με πολυενδιαφέρει με την DSL αλλά για την παραλία είναι ότι πρέπει!!!

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Flat-rate χρέωση στο GPRS internet, όπως σε τόσες άλλες χώρες του κόσμου..

 

Και η υποστήριξη pusht-to-talk υπηρεσιών δεν θα ήταν άσχημη..

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ενημέρωση χρόνου υπολοίπου με msg ή κλήση

ΘΕΛΩ 100% δωρεαν προώθηση στην 2in1 και δυνατότητα συνδυασμού με F2G

ΘΕΛΩ ημερολογιακή ανανέωση του χρόνου ομιλίας.

 

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6, Apple iPhone 5, Apple iPhone 4, Apple iPhone 3GS, Samsung Galaxy S, Apple iPhone 3GS, Nokia 5530, Sony Ericsson G900, O2 XDA Ignito, HTC P3300, Nokia E51, Nokia N70, Nokia 6131, Sony Ericsson W800i, Samsung SGH-D500, Qtek 8020, Nokia 6230i, Samsung SGH-E700, Sony Ericsson T630, Nokia 7210, Nokia 8210, Panasonic GD90, Ericsson GF 768, Ericsson GA 628
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να συνεχισει να ανεβαινει σαν δικτυο!

Θελω να συνεχισει να ικανοποιει τις αναγκες μας!

Θελω να ενημερωνει για τη μεταφορα χρονου με sms!

Θελω μεταφορα χρονου ομιλιας & στα εταιρικα!

Θελω να μη χρεωνονται οι κλησεις προς q!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα ΘΕΛΩ μας!

Αλλά μάλλον ΘΕΛΩ να στείλω τη διεύθυνσή μας εδώ με τα post στο cs της TIM για να το μεταβιβάσουν λίγο πιο πάνω και να ακουστούμε κι εμείς!!

Καλά ε, φίλε gtlzs νομίζω ότι δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο με τα ΘΕΛΩ σου!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ: Flat χρέωση στο GPRS

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ: PTT υποστήριξη

Επίσης συμφωνώ με την Angelina_22. Αυτό που επείγει πραγματικά είναι να συμπεριλάβουν στον δωρεάν χρόνο ομιλίας και τα κινητά Q. Άντε να δούμε μήπως τώρα με την APAX και την TPG μήπως και γίνει τίποτα!!!

Α, ΘΕΛΩ και επέκταση υπολοίπου στα καρτοκινητά (άντε γιατί μέχρι και Cosmote το έδωσε!!!)

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ: Φθηνότερες χρεώσεις roaming! Ας δώσει ένα πρόγραμμα σαν το passport!

 

συμφωνω..πολυ ακριβες οι χρεωσεις roaming, ιδιως για τα συμβολαια

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο

 

 

Κι εγω επισης !!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή: άμα διαμαρτύρεται ο κόσμος για τα επόμενα 5 χρόνια μπορεί και να γίνουν όλα αυτά. Αν κρίνω από την ταχύτητα ετοιμασίας του νέου site κάπου τόσο θα πρέπει να περιμένουμε !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα εδώ και τώρα την πληροφορία κυψέλης!!!Να είναι πρωτοπόρα και σε αυτήν την υπηρεσία!Σε όλες σχεδόν τις χώρες τις Ευρώπης υπάρχει!!!
Link to comment
Share on other sites

Την έχει χρησιμοποιήσει η ΤΙΜ (υπάρχει και τώρα) για το παλιό πακέτο city lines (άλλο ένα καλό πακέτο που καταργήθηκε), και σου έλεγε αν είσαι μέσα στα όρια των (λίγων) μεγάλων πόλεων οπότε είχες φθηνή χρέωση για σταθερά.

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Την έχει χρησιμοποιήσει η ΤΙΜ (υπάρχει και τώρα) για το παλιό πακέτο city lines (άλλο ένα καλό πακέτο που καταργήθηκε), και σου έλεγε αν είσαι μέσα στα όρια των (λίγων) μεγάλων πόλεων οπότε είχες φθηνή χρέωση για σταθερά.

Την θέλω πιο εξελιγμένη να μου γράφει ότι τώρα είμαι στον Παρθενώνα, στους Δελφούς κτλ,σε ποια εθνική οδό είμαι κτλ.τα χριστούγεννα να γράφει χρόνια πολλά, καλή χρονιά κτλ.,καλό πάσχα!Οπως Τουρκία που είχα συνδεθεί με Turkcell και μου έγραφε ευτυχισμένο μπαϊράμι

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες έχει χρησιμοποιηθεί πολύ καλύτερα. Εδώ τα δίκτυα δεν θέλουν να ασχοληθούν. Κρίμα...

Να προσθέσω κάτι πολύ σημαντικό που όλοι θέλουν για τα καρτοκινητά ΤΙΜ: τη δυνατότητα ανανέωσης μέσω web banking σε συνεργασία με τράπεζες, όπως έχει το alacarte/cu μέσω διαφόρων τραπεζών. Θα μπορούσε να υλοποιηθεί και μέσω ενός online καταστήματος (θυμάται κανείς το πρωτοποριακό τότε telestetemporio (γιατί καταστρέφει ό,τι καλό βγάζει αυτή η εταιρεία;;;) ;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Η Voda έχει τις 100 κλήσεις των 5λεπτών (προς κάθε cu βέβαια) οπότε δύσκολο να δώσει κάτι άλλο. Άσε που ούτε η voda ούτε η cosmote θεωρούν αντίπαλο την ΤΙΜ (και πολύ καλά κάνουν, αυτή η εταιρεία μπορεί να καταστραφεί μόνη της).

Η cosmote έχει δώσει τη 1 ώρα τη μέρα από what's up σε κάθε what's up με 0,5 ευρώ συν ΦΠΑ. Πολύ καλή προσφορά σε κόστος αλλά πάει μηνιαία σαν συμβόλαιο, κοντά στα 18 ευρώ. Η ΤΙΜ που είναι 3η (προς το παρόν) δίνει κάτι καλύτερο μήπως και πιάσει κανένα πελάτη... Δεν νομίζω να γίνει αυτό που θέλεις, αν και θα το ήθελα και εγώ για να δω τί θα κάνει μετά η ΤΙΜ...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Η Voda έχει τις 100 κλήσεις των 5λεπτών (προς κάθε cu βέβαια) οπότε δύσκολο να δώσει κάτι άλλο. Άσε που ούτε η voda ούτε η cosmote θεωρούν αντίπαλο την ΤΙΜ (και πολύ καλά κάνουν, αυτή η εταιρεία μπορεί να καταστραφεί μόνη της).

Η cosmote έχει δώσει τη 1 ώρα τη μέρα από what's up σε κάθε what's up με 0,5 ευρώ συν ΦΠΑ. Πολύ καλή προσφορά σε κόστος αλλά πάει μηνιαία σαν συμβόλαιο, κοντά στα 18 ευρώ. Η ΤΙΜ που είναι 3η (προς το παρόν) δίνει κάτι καλύτερο μήπως και πιάσει κανένα πελάτη... Δεν νομίζω να γίνει αυτό που θέλεις, αν και θα το ήθελα και εγώ για να δω τί θα κάνει μετά η ΤΙΜ...

Ara diskola ta pragmata... Ante na tin parei i Orange opos eixe akousti paliotera...

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόκειται να το κάνει με τίποτα, αλλά θέλω τις χαμηλότερες χρεώσεις για κλήσεις προς ΤΙΜ που είχε το παλιότερο free2go πριν "ανανεωθεί" και τις διπλασιάσει !

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...