Τα πάντα για: Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone

Απάντηση

gerstavros2

gerstavros2's Avatar: ThL W8
Moderator
Περιοχή: /dev/zero
Παράθεση από jpsih >
οποτε παει ο κατοχος μαζι με τον μελλοντικο κατοχο σε ενα καταστημα μαζι..

γινεται επιτοπου η αλλαγη ή απαιτειται να περασει καποιο χρονικο διαστημα?

τελος κοστιζει κατι?

ευχαριστω
καλύτερα, πρώτα πήγαινε να κάνεις την αλλαγή κατόχου, και μετά ξαναπήγαινε να πάρεις την προσφορά

drillgr

drillgr's Avatar: Samsung GT-I9070 Galaxy S Advance
3G Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Παράθεση από jpsih >
οποτε παει ο κατοχος μαζι με τον μελλοντικο κατοχο σε ενα καταστημα μαζι..

γινεται επιτοπου η αλλαγη ή απαιτειται να περασει καποιο χρονικο διαστημα?

τελος κοστιζει κατι?

ευχαριστω
Επιτόπου γίνεται και δεν κοστίζει τίποτα. Το έκανα εγώ προχθές.

makarios91

makarios91's Avatar: LG E960 Nexus 4
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
οσοι έχετε κάνει φορητότητα για το cu φοιτητικό πακετο ποσα λεπτα σας έδωσε?100 και 600 προς cu ή 200 και 1200?
γιατι σε μενα μου έδωσε 200 λεπτα και 1200 προς cu και 2ε.και εχω την απορια αν εγινε λάθος η ετσι κάνουν

gerstavros2

Moderator
Παράθεση από makarios91 >
οσοι έχετε κάνει φορητότητα για το cu φοιτητικό πακετο ποσα λεπτα σας έδωσε?100 και 600 προς cu ή 200 και 1200?
γιατι σε μενα μου έδωσε 200 λεπτα και 1200 προς cu και 2ε.και εχω την απορια αν εγινε λάθος η ετσι κάνουν
τι εννοείς?

makarios91

makarios91's Avatar: LG E960 Nexus 4
GSM Phase 1 Member
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
όσοι ειναι φοιτητές η Vodafone δίνει μια καρτα με προσφορές προς φοιτητές.οταν ενεργοποίησης την ΚΑΡΤΑ στο χαρτί που μου είχαν δώσει σου δίνουν 100 λεπτά προς όλους.
σε μένα έδωσαν 200 λεπτά προς όλους.

soyzana

soyzana's Avatar: Sony Ericsson Xperia mini pro
Mobile Member
Περιοχή: αθήνα
Εμένα μου δώσανε 100 λεπτα προς όλους με το που έβαλα την κάρτα και 600 προς cu
Mobile User: Sony Xperia mini St15i
Tablet User: Ipad 2 wifi 16 GB

rodriguez

rodriguez's Avatar: Vodafone 845
3G Member
Περιοχή: Άγνωστη
Εάν ενεργοποιήσει κάποιος το vodafone cu exclusive με την καταπληκτική φοιτητική του προσφορά και ΜΕΤΑ (αφού ολοκληρώσει τη διαδικασία και λειτουργεί το πακέτο) το μεταβιβάσει σε ΜΗ-φοιτητή, ο ΜΗ-φοιτητής θα έχει τα προνόμια του xclusive; Όπως καταλάβατε προσπαθώ να καρπωθώ τα οφέλη του xclusive χωρίς να είμαι φοιτητής.

eatmydust

no avatar
HSDPA Member
Παράθεση από rodriguez >
Εάν ενεργοποιήσει κάποιος το vodafone cu exclusive με την καταπληκτική φοιτητική του προσφορά και ΜΕΤΑ (αφού ολοκληρώσει τη διαδικασία και λειτουργεί το πακέτο) το μεταβιβάσει σε ΜΗ-φοιτητή, ο ΜΗ-φοιτητής θα έχει τα προνόμια του xclusive; Όπως καταλάβατε προσπαθώ να καρπωθώ τα οφέλη του xclusive χωρίς να είμαι φοιτητής.
off-the-record: Αν βρεις πακέτο έτοιμο (δηλ. προ-ενεργοποιημένο) CU XCLUSIVE και με γνωστό σου που δουλεύει σε κατάστημα Vodafone , μπορείς να το ταυτοποιήσεις στο όνομά σου.

Siemens C10 | Nokia 3210 | Sony Ericsson T68i | Nokia 6600 Original Black | Nokia N70 Music Edition | Nokia 6300 Original White | Apple iPhone 3GS White | Nokia 6700 Slide Petrol Blue | Apple iPhone 4S

gerstavros2

Moderator
Παράθεση από rodriguez >
και γιατί να το μεταβιβάσεις? άμα το πάρεις από κάποιον φοιτητή που δεν το χρειάζεται, μπορείς να το χρησιμοποιείς κι ας είναι στ όνομά του, όπως έκανα γω με τον πατέρα μου

Bezbozny

no avatar
EDGE Member
To sms x στο 19129 μπορούμε να το στείλουμε μόνον μια φορά..?

gerstavros2

Moderator
Παράθεση από Bezbozny >
To sms x στο 19129 μπορούμε να το στείλουμε μόνον μια φορά..?
αν το ξαναστείλεις χρεώνεσαι αλλά δεν κερδιζεις τίποτα

Bezbozny

no avatar
EDGE Member
Λοιπόν είμαι μεταπτυχιακός φοιτητής και δεν έχω πάσο. Ξέρει κανείς αν δικαιούμαι την προσφορά? Σε κατάστημα vodafon μου λένε ότι δεν τη δικαιούμαι αλλά σε ένα pdf (το οποίο δεν μπορώ να το βρω τώρα στο site της vodafone) έγραφε ότι το δικαιούσαι με την επίδειξη της φοιτητικής ταυτότητας. Φοιτητική ταυτότητα έχω καθώς και βεβαίωση σπουδών.
Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

Ευχαριστώ.
Τελευταία τροποποίηση από Bezbozny: 16 Οκτ. 2012, 18:22.

gerstavros2

Moderator
Παράθεση από Bezbozny >
Λοιπόν είμαι πεταπτυχιακός φοιτητής και δεν έχω πάσο. Ξέρει κανείς αν δικαιούμαι την προσφορά? Σε κατάστημα vodafon μου λένε ότι δεν τη δικαιούμαι αλλά σε ένα pdf (το οποίο δεν μπορώ να το βρω τώρα στο site της vodafone) έγραφε ότι το δικαιούσαι με την επίδηξη της φοιτητικής ταυτότητας. Φοιτητική ταυτότητα έχω καθώς και βεβαίωση σπουδών.

Ευχαριστώ.
δεν την δικαιούσαι

drillgr

drillgr's Avatar: Samsung GT-I9070 Galaxy S Advance
3G Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Παράθεση από Bezbozny >
Λοιπόν είμαι μεταπτυχιακός φοιτητής και δεν έχω πάσο. Ξέρει κανείς αν δικαιούμαι την προσφορά? Σε κατάστημα vodafon μου λένε ότι δεν τη δικαιούμαι αλλά σε ένα pdf (το οποίο δεν μπορώ να το βρω τώρα στο site της vodafone) έγραφε ότι το δικαιούσαι με την επίδειξη της φοιτητικής ταυτότητας. Φοιτητική ταυτότητα έχω καθώς και βεβαίωση σπουδών.

Ευχαριστώ.
Δικαιουσαι κανονικα την προσφορα. Αρκει να βγαλεις την νεα φοιτητικη ταυτοτητα. Και γω φετος μεταπτυχιακο κανω και εβγαλα κανονικα την φοιτητικη ταυτοτητα και πηρα και την προσφορα.

Bezbozny

no avatar
EDGE Member
Τελικά τηλεφώνησα στην εξυπηρέτηση πελατών και δεν τη δικαιούμαι την προσφορά γιατί θέλουν τον αριθμό του πάσο για να ενεργοποιήσουν το πακέτο. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!!
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης