Κλήσεις από άγνωστο αριθμό δικτύου εξωτερικού

Απάντηση

laios23

laios23's Avatar: HTC One M8
EDGE Member
Περιοχή: Αθήνα
Καλησπερα παιδια ...θελω την βοηθεια σας επειγοντως γιατι θα τρελαθω.εδω και 15 ημερες περιπου με καλει συνεχεια ο εξης αριθμος 00355692965925 στο βονταφον κινητο μου και μου κανει αναπαντητες..μιλαμε με εχει πρηξει..ισα με 40 αναπαντητες την ημερα.τον καλω και εγω πισω να δω ποιος ειναι και απανταει μια ρωσσιδα λεει στην αρχη Hello και μετα κατι ακαταλαβιστικα ρωσσικα(τουλαχιστον ετσι νομιζω).Δεν ξερω τι να κανω με την παρτυ της.εχει κανεις καμια ιδεα για το πως μπορω να μαθω σε ποιον/αν ανηκει το νουμερο και απο πια χωρα ειναι???ξερω οτι ειναι κινητο σιγουρα γιατι εστειλα μηνυμα και μου ηρθε αναφορα παραδοσης.ΠΡΟΣΟΧΗ μην γελαστει κανενας και το παρει αυτο το νουμερο γιατι θα αρχισει να σας κανει αναπαντητες απο στο τηλ.που το καλεσατε.εμπλεξα και 2-3 φιλαρακια και με ζαλιζουνε και αυτοι τωρα..αμ,το αλλο εχω και την κοπελια μου να με πρηζει οτι ειναι γκομενα και τετοια.μιλαμε για πολυ λουκι.αν ξερει κατι καποιος ρε παιδια ας βοηθησει ειναι μεγαλη αναγκη και σοβαρολογω δεν κανω πλακα...ευχαριστω

Ζηταω συγγνωμη απο τους mods που δημοσιευω εδω αυτο το μηνυμα αλλα δεν ξερω τι να κανω..ειμαι απελπισμενος

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

chryant

chryant's Avatar: Nokia N8
3G Member
Περιοχή: Κύπρος
Stin ellada ta diktia ipostirizoun tinautomati akyrosi klisis enos i perissotrwn arithmwn? (dld an se kalei enas sigkekrimmenos arithmos na akirwnnei automata to diktio tin klisi xwris na se enoxlei esena)
Maybe you were right
But baby I was lonely
I don't want to fight
I'm tired of being sorry ...

konstantinos_bei

konstantinos_bei's Avatar: Apple iPhone 6
HSDPA Member
Περιοχή: Χαλκίδα
Ρε συ laios23, σε πόσα forum έχεις ανοίξει αυτό το θέμα? Μέχρι στιγμής έχω μετρήσει 7. By the way το 0035 είναι Ιρλανδία, και αυτά τα ακαταλαβίστικα που ακούς είναι βαριά αγγλικά αναμεμιγμένα με ιρλανδέζικα. Έχω πάει Erasmus στην ιρλανδία και πραγματικά δεν τους καταλαβαίνεις με τίποτα ανα μιλήσουν με τη διάλεκτό τους.
Όσο για αυτό που σου συμβαίνει, το πιο πιθανό είναι να είναι κάνα κοριτσάκι που μόλις απέκτησε κινητό και έχει τρελαθεί από τη χαρά του..

Vangelakis4

Vangelakis4's Avatar: Apple iPhone 4
EDGE Member
Περιοχή: Mykonos - Thessaloniki
Το 00355 ειναι Αλβανια και το κινητο που σε καλει ειναι απλο κινητο της εταιριας Vodafone Albania.

gmmour

gmmour's Avatar: Apple iPhone 4
3G Member
Περιοχή: Αθήνα, κέντρο
Το +35 δεν ανήκει σε καμμία χώρα. Το +355 ανήκει πράγματι στην Αλβανία και προφανώς αυτά που ακούς είναι αλβανικά. Οπότε βρες κάποιον που να μιλάει αλβανικά και ζήτα του να σου μεταφράσει αυτά που λέει το τηλέφωνο. Μάλλον αν ακούς συνέχεια τα ίδια πράγματα, πέφτεις σε κάποιο μήνυμα του δικτύου ή σε τηλεφωνητή και μάλλον κάποιο παιδάκι (μικρό ή μεγάλο) στην Αλβανία την έχει καταβρεί με το να σου κάνει πλάκα...

By the way, το διεθνές πρόθεμα της Ιρλανδίας είναι +353.
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης