Jump to content

Πρωινές εκπομπές


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά από πολύ ψάξιμο κι αφού παρήλασαν από τα δοκιμαστικό όλες οι ξανθιές της Αθήνας, βρέθηκε τελικά η αντικαταστάτρια της Ελένης Μενεγάκη, στον «Πρωινό Καφέ». Η Ελεονόρα Μελέτη, το κορίτσι των ειδήσεων του σταθμού ήταν τελικά αυτή που κέρδισε τις εντυπώσεις στα δοκιμαστικά κι έτσι οι υπεύθυνοι του καναλιού την έχρισαν ως τη νέα τους «βασίλισσα της πρωινής ζώνης». Αν τώρα, η...βασιλεία της περάσει τα σύνορα του Αμαρουσίου κι επεκταθεί, θα το δείξει ο καιρός. Στον ΑΝΤ1, πάντως, της έχουν εμπιστοσύνη, ενώ είναι πρόθυμοι όλοι μαζί να τη στηρίξουν. Όπως, άλλωστε είχαν κάνει δέκα χρόνια πριν με τη Μενεγάκη, η οποία τότε δεν ήταν τίποτε άλλο παρά...το κορίτσι της Mega Banca.

 

Γι αυτό, το λόγο, λοιπόν, δίπλα στην Ελεονόρα θα έχουν πολλούς guests και συνεργάτες, όπως τη Λίτσα Πατέρα, που παρέμεινε στην εκπομπή, ενώ ο ρόλος της φέτος δεν θα περιοριστεί απλά στα ζώδια και στο...σπρωξίδι από την παρουσιάστρια! Special guest star θα είναι η Καλομοίρα -Oh really - η οποία μεταξύ άλλων θα παίρνει και συνεντεύξεις! Προβλέπεται τα...καλομοιρίστικα greeklish να επιστρέφουν στη μόδα και να είμαστε πάλι όλο «φι-λα-κια». Γενικά, όπως το κόβω με τον «Πρωινό Καφέ» θα ξεχάσουνε οι νοικοκυρές και τα λίγα ελληνικά που ξέρουνε, αφού στην εκπομπή εκτός της Καλομοίρας θα είναι και ο μάγειρας Γιάννης Γκελντής, θυμάσαι αυτός από την Γερμανία που πρωτοεμφανίστηκε στον Καφέ, ο οποίος έχει το χούι να σφάζει την ελληνική γλώσσα όπως το κουνέλι! Άσε, που λένε πως μπορεί να πάρει ενότητα και ο Περικλής.

 

Άντε μέσα σε όλο αυτό τον...χαμό να επιδείξει τις γνώσεις της η Ελεονόρα, η οποία μιλάει μέχρι Αραβικά! Αν κι εδώ που τα λέμε, αν θέλει η αντί - Μενεγάκη να είναι άξια διάδοχος της προκατόχου, θα πρέπει να ξεχάσει τα πτυχία της κι αυτά που έμαθε στα πανεπιστήμια και να ξεκινήσει τις απορίες που είχε στο δημοτικό. «Τι είναι ο λούτσος, το θηλυκό της μύγας είναι μύγος, γλιστράνε οι φάλαινες όταν το κάνουνε;» και άλλα τέτοια αθώα ερωτήματα ζαλισμένης παρουσιάστριας!

 

http://new.e-go.gr/exodos/articles.asp?catid=3668&subid=2&pubid=271707

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 179
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ με όσα είπες, αλλά δεν ξέρω αν θα τα καταφέρει. Η Ελένη (καλώς ή κακώς) είναι μεγάλο νούμε...εεε ... εννoούσα όνομα στην τηλεόραση και όπου πάει σίγουρα θα κάνει επιτυχία. Τώρα αν η Ελένη γίνει δέκτης της "κατάρας του Alpha", αφού όσοι πάνε εκεί τα νούμερα που βλέπουμε είναι κυρίως μονά!! Εξ'άλλου δεν έχει Fame Story o Alpha για να υποστηρίξει τις "ανάγκες" της κυρίας Λάτσιου. Εκτός και αν θέλει να κάνει ένα (αν και απ'ότι άκουσα θέλει λέει να κάνει το ίδιο με τον ΑΝΤ1!! - να δούμε πόσες μαμάδες χωράνε σε μία τηλεόραση!!)

 

 

Αν και προσωπικά δεν ήμουν ποτέ fan της αβάσταχτης ελαφρότητας της... Ελένης, μπορώ να πω πως είχε πλάκα. Αλλά οι προσωπικοί μου αγαπημένοι ήταν ο Φώτης και η Μαρία!!

 

Anyway, η φετινή σεζόν ξεκινά δυναμικά με Ελένη Μενεγάκη - Ελεονόρα Μελέτη - Γρηγόρη Αρναούτογλου και Αλεξάνδρα Πασχαλίδου (Alexandra, would you go to bed with me???? :O :O :O ) και ο χειμώνας προβλέπεται ... θερμός!!!!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

@ismini20 Και εγώ αυτή την απορία έχω. Πάντως πιστεύω πως είναι λαχείο για τον ANT1, ή θα κάτσει ή δεν θα κάτσει.
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην είναι τόσο χαζή όσο η Μενεγάκη.

 

Έχω ακούσει πως ξέρει 6 γλώσσες ;)

 

Ειδήσεις λέει,μόνο χαζή δεν είναι η κοπέλα

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αν είναι πολύ σοβαρή (όπως γίνεται συνήθως στα δελτία ειδήσεων) δεν την βλέπω να κάθετε για πολύ...
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει καμια φωτογραφια της να δουμε και εμεις ποια ειναι;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειδήσεις λέει,μόνο χαζή δεν είναι η κοπέλα

 

Καλά, και η Τατιάνα ειδήσεις έλεγε στον ΑΝΤ1 μαζί με τον Κουίκ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ ψάξιμο κι αφού παρήλασαν από τα δοκιμαστικό όλες οι ξανθιές της Αθήνας, βρέθηκε τελικά η αντικαταστάτρια της Ελένης Μενεγάκη, στον «Πρωινό Καφέ». Η Ελεονόρα Μελέτη, το κορίτσι των ειδήσεων του σταθμού ήταν τελικά αυτή που κέρδισε τις εντυπώσεις στα δοκιμαστικά κι έτσι οι υπεύθυνοι του καναλιού την έχρισαν ως τη νέα τους «βασίλισσα της πρωινής ζώνης». Αν τώρα, η...βασιλεία της περάσει τα σύνορα του Αμαρουσίου κι επεκταθεί, θα το δείξει ο καιρός. Στον ΑΝΤ1, πάντως, της έχουν εμπιστοσύνη, ενώ είναι πρόθυμοι όλοι μαζί να τη στηρίξουν. Όπως, άλλωστε είχαν κάνει δέκα χρόνια πριν με τη Μενεγάκη, η οποία τότε δεν ήταν τίποτε άλλο παρά...το κορίτσι της Mega Banca.

 

Γι αυτό, το λόγο, λοιπόν, δίπλα στην Ελεονόρα θα έχουν πολλούς guests και συνεργάτες, όπως τη Λίτσα Πατέρα, που παρέμεινε στην εκπομπή, ενώ ο ρόλος της φέτος δεν θα περιοριστεί απλά στα ζώδια και στο...σπρωξίδι από την παρουσιάστρια! Special guest star θα είναι η Καλομοίρα -Oh really - η οποία μεταξύ άλλων θα παίρνει και συνεντεύξεις! Προβλέπεται τα...καλομοιρίστικα greeklish να επιστρέφουν στη μόδα και να είμαστε πάλι όλο «φι-λα-κια». Γενικά, όπως το κόβω με τον «Πρωινό Καφέ» θα ξεχάσουνε οι νοικοκυρές και τα λίγα ελληνικά που ξέρουνε, αφού στην εκπομπή εκτός της Καλομοίρας θα είναι και ο μάγειρας Γιάννης Γκελντής, θυμάσαι αυτός από την Γερμανία που πρωτοεμφανίστηκε στον Καφέ, ο οποίος έχει το χούι να σφάζει την ελληνική γλώσσα όπως το κουνέλι! Άσε, που λένε πως μπορεί να πάρει ενότητα και ο Περικλής.

 

Άντε μέσα σε όλο αυτό τον...χαμό να επιδείξει τις γνώσεις της η Ελεονόρα, η οποία μιλάει μέχρι Αραβικά! Αν κι εδώ που τα λέμε, αν θέλει η αντί - Μενεγάκη να είναι άξια διάδοχος της προκατόχου, θα πρέπει να ξεχάσει τα πτυχία της κι αυτά που έμαθε στα πανεπιστήμια και να ξεκινήσει τις απορίες που είχε στο δημοτικό. «Τι είναι ο λούτσος, το θηλυκό της μύγας είναι μύγος, γλιστράνε οι φάλαινες όταν το κάνουνε;» και άλλα τέτοια αθώα ερωτήματα ζαλισμένης παρουσιάστριας!

 

http://new.e-go.gr/exodos/articles.asp?catid=3668&subid=2&pubid=271707

kai ixa mia fagoura ,kai den mporousa na koimitho olo to vradi...

 

kala iste sovari?anoixate thema gia tin adikatastatria tis menegakis :blink: ti na po.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ουφ, ευτυχως που μας ενημερωσατε ρε παιδια...

Και ελεγα και εγω, τι θα βλεπω τα πρωινα?? :p

 

Παντως ελπιζω και εγω να ειναι πιο εξυπνη απο τη Μενεγακη.

Καποιες ατακες της μου εχουν μεινει αξεχαστες...!

Link to comment
Share on other sites

kai ixa mia fagoura ,kai den mporousa na koimitho olo to vradi...

 

kala iste sovari?anoixate thema gia tin adikatastatria tis menegakis :blink: ti na po.... :wacko:

Tίποτα. ΚΙ αφου δε σ' ενδιαφέρει βρε, γιατί μπήκες κι όχι μόνο το διαβασες, αλλά έκανες τον κόπο και να γράψεις? :p :D

Πάντως εγώ συμφωνώ με τον DesertSMisSRaiN: οι καλύτεροι ήταν ο Φώτης κι η Μαρία. Ισως επειδή είναι φίλοι, αυτή η χημέια έβγαινε και στην οθόνη.

Οπως και η Ρίκα με την Πόπη: το μόνο πρωινάδικο (οταν ήταν πρωινάδικο, προτου το κάνουν μεσημεριάτικο :p ) όπου (με ποση ανακούφιση) δεν έβλεπες τσιφτετέλια τέτοιες ώρες!

Link to comment
Share on other sites

kai ixa mia fagoura ,kai den mporousa na koimitho olo to vradi...

 

kala iste sovari?anoixate thema gia tin adikatastatria tis menegakis :blink: ti na po.... :wacko:

Δεν σε αναγκάζει κανείς να γράψεις. Αν έχεις φαγούρα ξύσου, για την αϋπνία πάρε ηρεμιστικά…

 

:rolleyes:

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

http://tv.antenna.gr/resources/images/f9884423-d79c-4a0c-a855-611c2bff1ca2.jpg

Αυτη ειναι η Ελεονωρα Μελετη. Δεν ξερω για σας, εγω παντως δεν την εχω δει στις ειδησεις ποτε.

Link to comment
Share on other sites

And by the way, σε άλλες φωτογραφίες φαίνεται πολύ περισότερο υπερκουκλάρα απ' ότι φαίνεται εδώ.....! :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://tv.antenna.gr/resources/images/f9884423-d79c-4a0c-a855-611c2bff1ca2.jpg

Αυτη ειναι η Ελεονωρα Μελετη. Δεν ξερω για σας, εγω παντως δεν την εχω δει στις ειδησεις ποτε.

 

Eγω δεν την εχω δει γενικοτερα!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλή είναι, εγώ πάντως δεν την έχω πετύχει σε κανένα δελτίο ειδήσεων (μάλλον επιδή δεν βλέπω) :p
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Η μενεγάκη πιστεύω θα πάει καλά στον αλφα αλλά πάλι θα έρχεται κάτω από το γρηγόρη πιστεύω, για τη Μελέτη τώρα θα καταφέρει να ανταπεξέλθει και να έρθει πάνω από Γρηγόρη και Ελένη αν τη στηρίξει πολύ ολόκληρος ο όμιλος, τις στέλνει όλα τα μεγάλα ονόματα και αν πετύχει και το bigmother τότε ίσως να δούμε και πάλι το πρωινό καφέ με πρωτιά, άλλωστε φαντάζομαι καλλιτέχνες η heaven μπορεί να έστελνε στο γρηγόρη αλλά στην Ελένη δε θα στέλνει με τίποτα...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

And by the way, σε άλλες φωτογραφίες φαίνεται πολύ περισότερο υπερκουκλάρα απ' ότι φαίνεται εδώ.....! :)

Πολύ...δυνατή:) αλλά σαν την Μενεγάκη δεν είναι καμία.. Τέτοια προσόντα μπρος πίσω, μόνο η Μενεγάκη διαθέτει:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πολύ μωρό η κοπέλα....

Συνήθως έλεγε Σ.Κ τις ειδήσεις ως αντίπαλο δέος στην Καϊλή... :love:

Nothing lasts forever, but the certainty of change...

 

Emperistatomenos' Blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...