Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote

Απάντηση

plimper

plimper's Avatar: HTC Desire HD
Mobile Member
Περιοχή: Olympiako Xorio
Παράθεση από mplip^
ξέρει κανεις πόσο καιρό μετα μπορεις να κανεις ενα καρτοκινητο συνδεση?

ΙΣχυει η αλλαγη που ειχανε κανει για μια μερα μετά?
Η πάλι το έχουν γυρισει στο μηνα απανω?

Καπου ειχα διαβασει για το μια ημερα, αλλα δε βρισκω το link ****τι μου...
Καλησπέρα σου φίλε μου...
Αν έχεις κάνει μετάβαση απο συμβόλαιο θα πρέπει να περάσουν 30ημέρες.
Αν έχεις κάνει μετάβαση απο συμβόλαιο μπορείς να κάνεις την αμεσως επομένη μόνο στην περίπτωση που θά κάνεις καρτοσυμβόλαιο..
Φιλικά plimper.
Visit My Website!!!Full and Free - Everything you need.....
To follow the path: Look to the master,
Follow the master, Walk with the master,
See through the master, Become the master.
Plimper.

plimper

plimper's Avatar: HTC Desire HD
Mobile Member
Περιοχή: Olympiako Xorio
Παράθεση από doganos
2) ap'oso gnwrizw me tin cosmokarta pronomiaki exeis xamiloteres xrewseis. APlws pas kai pairneis mia karta poy legete etsi. Aplws nomizw i mikroteri einai 20 euro.
Καλησπέρα και πάλι..
Η Cosmokarta προνομιακή είναι μόνο των 20ευρώ και όταν περαστεί για 30 ημέρες έχεις φθηνότερες κατά 30% χρεώσεις όταν καλείς κινητά ή σταθερά εντός ελλάδος.
Φιλικά plimper.
Visit My Website!!!Full and Free - Everything you need.....
To follow the path: Look to the master,
Follow the master, Walk with the master,
See through the master, Become the master.
Plimper.

jotz

jotz's Avatar: Motorola RAZR i
HSCSD Member
Περιοχή: Άγνωστη
Παιδιά καλημέρα. Ξέρει κάποιος να μου πει αν υπάρχει αυτόματη περιαγωγή στην Κύπρο για πακέτο what's up;
Το κέντρο εξυπηρέτησης δεν απαντά!
Ευχαριστώ

PUK

no avatar
GPRS Member
exw parei ena paketa kosmokarta , edw kai ligo kairo, kai ka8e fora pou paw na akousw to upoloipo ths kartas, trww sth mapa th diafhmish tou kartosumbolaiou

sumbainei genika auto?
mono ta dika mou neura spaei ?

swiffer

swiffer's Avatar: Apple iPhone 4
3G Member
Jotz: Ναι.
PUK: Ολοι το ακουμε αυτο!

antonis_wrx

antonis_wrx's Avatar: LG D821 Nexus 5
HSDPA Member
Περιοχή: Αγία Παρασκευή
έχασα κινητό και φυσικά κάρτα sim (χωρίς δηλωμένα στοιχεία). Τι χρειάζεται για να πάρω νέα κάρτα; γίνεται αμέσως η αντικατάσταση; Βιάζομαι γιατί Τρίτη φεύγω εκτός Αθηνών. Από cc cosmote μου είπαν ότι χρειάζομαι κωδικό χρήστη και ότι σε 2 ώρες θα είναι όλα έτοιμα. Ισχύει; Επίσης, είμαι από φορήτοτητα και δεν το χαρτί με την κάρτα sim, pin κλπ δεν βλέπω κάπου να γράφει κωδικό χρηστή που μου είπαν ότι χρειάζεται. Άμα πάω με αυτό θα έχω πρόβλημα? Μου είπαν γίνεται ή σε ΟΤΕ ή σε γερμανό. Μάλλον καλύτερα να πάω σε οτε εξ' αρχής...

crazy_4

crazy_4's Avatar: Nokia 6110 Navigator
3G Member
Περιοχή: VW Polo
Παράθεση από PUK
exw parei ena paketa kosmokarta , edw kai ligo kairo, kai ka8e fora pou paw na akousw to upoloipo ths kartas, trww sth mapa th diafhmish tou kartosumbolaiou

sumbainei genika auto?
mono ta dika mou neura spaei ?
είναι όντως σπαστικό!
You'll remember me...//For the rest of you Life!//
<------------------------------------------>
Amanitou City

jotz

jotz's Avatar: Motorola RAZR i
HSCSD Member
Παράθεση από crazy_4
είναι όντως σπαστικό!
Για αυτό και γω στέλνω ΥΠ στο 1314 και βλέπω το υπόλοιπό μου σε μήνυμα

fanish1

fanish1's Avatar: Nokia Lumia 625
3G Member
Περιοχή: Κρήτη!!
Παράθεση από antonis_wrx
έχασα κινητό και φυσικά κάρτα sim (χωρίς δηλωμένα στοιχεία). Τι χρειάζεται για να πάρω νέα κάρτα; γίνεται αμέσως η αντικατάσταση; Βιάζομαι γιατί Τρίτη φεύγω εκτός Αθηνών. Από cc cosmote μου είπαν ότι χρειάζομαι κωδικό χρήστη και ότι σε 2 ώρες θα είναι όλα έτοιμα. Ισχύει; Επίσης, είμαι από φορήτοτητα και δεν το χαρτί με την κάρτα sim, pin κλπ δεν βλέπω κάπου να γράφει κωδικό χρηστή που μου είπαν ότι χρειάζεται. Άμα πάω με αυτό θα έχω πρόβλημα? Μου είπαν γίνεται ή σε ΟΤΕ ή σε γερμανό. Μάλλον καλύτερα να πάω σε οτε εξ' αρχής...
Αφού είσαι απο φορητότητα θα πάς σε κάποιο κατάστημα και θα δώσεις τα στοιχεία (ταυτότητα) σου και θα σου δώσουν απο την εταιρία νέο κωδικό χρήστη!!

swiffer

swiffer's Avatar: Apple iPhone 4
3G Member
Ο κωδικος χρηστη δεν αλλαζει και εφοσον δεν υπαρχουν στοιχεια καταχωρημενα στο νουμερο σου, δεν υπαρχει περιπτωση να σου γνωστοποιηθει ο κωδικος χρηστη.

fanish1

fanish1's Avatar: Nokia Lumia 625
3G Member
Περιοχή: Κρήτη!!
Παράθεση από swiffer
Ο κωδικος χρηστη δεν αλλαζει και εφοσον δεν υπαρχουν στοιχεια καταχωρημενα στο νουμερο σου, δεν υπαρχει περιπτωση να σου γνωστοποιηθει ο κωδικος χρηστη.
Μα το είπε ότι είναι απο φορητότητα!! Δεν έχει κωδικό χρήστη!! Και τα στοιχεία είναι καταχωρημένα εφόσων είναι απο φορητότητα!! Σ'αυτήν την περίπτωση σου λέει κωδικό χρήστη η Cosmote!!

antonis_wrx

antonis_wrx's Avatar: LG D821 Nexus 5
HSDPA Member
Περιοχή: Αγία Παρασκευή
τελικά έγινε η αντικατάσταση χωρίς πρόβλημα. έκανα αίτηση από ΟΤΕ μετά από λίγο με πήραν τηλ με ρώτησαν κάτι πότε ενεργοποιήσα το νούμερο με φορητότητα, πότε έβαλα τελευταία φορά κάρτα. Ευτυχώς θυμόμουν στο περίπου και έγινε η δουλείά.

dbecks7

dbecks7's Avatar: Apple iPhone 3GS
Mobile Member
Υπαρχει καποια εντολη που στελνεις για να σου στειλουν το υπολοιπο των μηνυματων που εχεις αγορασει ή που σου δινει με καθε ανανεωση;

poseidon2004

poseidon2004's Avatar: BlackBerry Z10
3G Member
Περιοχή: ..:: Χίος ::..
Παράθεση από dbecks7
Υπαρχει καποια εντολη που στελνεις για να σου στειλουν το υπολοιπο των μηνυματων που εχεις αγορασει ή που σου δινει με καθε ανανεωση;
sms ΥΠ στο 1314 (νομιζω)

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

rallistas

rallistas's Avatar: Apple iPhone 5s
3G Member
Περιοχή: Πετρουπολη
Σημερα πηρα για πρωτη φορα Cosmote καρτουλα(Whats up)για να μιλαω με το αλλο μου μισο επειδη εχει κι αυτη Whats up.Που στελνω μηνυμα και τι γραφω για να βαλω τα 600 λεπτα ομιλιας και ποια ειναι η χρεωση του πακετου?5 ευρω?

ΥΓ)Ειναι non-stop τα 600 λεπτα,ε?
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης