Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote

Απάντηση

takis91

takis91's Avatar: Apple iPhone 5
EDGE Member
Περιοχή: Άγνωστη
Παράθεση από takis91 >
Παιδια ερωτηση...
Πως ενεργοποιω την υπηρεσια που σε ενημερωνουν με μηνυμα για τις κλησεις που δεχθηκες οσο το ειχες κλειστο??? εχω what's up και δεν το χω ψαξει τοσο καιρο....
Καμια βοηθεια ρε παιδια????
Υπαρχει τετοια υπηρεσια στο what's up????
Ο έξυπνος παραδέχεται...
Ο πονηρός δικαιολογείται...
Και ο ηλίθιος επιμένει...

Petros the Great

Petros the Great's Avatar: Sony Ericsson Xperia Neo V
Honored Member
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Παράθεση από takis91 >
Καμια βοηθεια ρε παιδια????
Υπαρχει τετοια υπηρεσια στο what's up????
Ρίξε μια ματιά εδώ για οδηγίες ενεργοποίησης:
http://www.myphone.gr/foru...13#post1456913

eatmydust

no avatar
HSDPA Member
Παράθεση από eatmydust >
Σε ποιες περιπτώσεις όταν τελειώνει η κάρτα, σου επιτρέπει να κάνεις κι άλλες ενέργειες κάνοντας το υπόλοιπό σου να είναι αρνητικό?
Κανείς κάποια ενημέρωση ?
Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,
Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

takis91

takis91's Avatar: Apple iPhone 5
EDGE Member
Παράθεση από Petros the Great >
Ρίξε μια ματιά εδώ για οδηγίες ενεργοποίησης:
http://www.myphone.gr/foru...13#post1456913
Ευχαριστω πολυ!!!!
Ελυσα ενα προβλημα που ειχα καιρο....
Οταν το ειχα κλειστο επαιρναν τηλεφωνο και ελεγε οτι ο αριθμος δε χρησιμοποιειται!!!! Τωρα λεει αυτο που πρεπει!!!!
Ο έξυπνος παραδέχεται...
Ο πονηρός δικαιολογείται...
Και ο ηλίθιος επιμένει...

k_stamos

no avatar
Mobile Newbie
ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ WHAT'S UP.YΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ(ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ WHAT'S UP)ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ?ΓΙΑΤΙ Η WHAT'S UP ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ.

sideras1985

sideras1985's Avatar: Motorola V1050
Banned
ΟΧΙ.Το what'up συμφερει μονο για κλησεις προς what's up.Εκτος what's up ειναι πανακριβο και δεν εχει καμια προσφορα κλησεων προς ολους!Καντο cosmokarta αν θες φτηνες κλησεις προς ολους!

eatmydust

no avatar
HSDPA Member
Παράθεση από k_stamos >
ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ WHAT'S UP.YΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ(ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ WHAT'S UP)ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ?ΓΙΑΤΙ Η WHAT'S UP ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ.
Μπορείς με την cosmokarta προνομιακή να έχεις χρεώσεις ίδιες με αυτές των συμβολαίων, δηλαδή 30 % φθηνότερα απ' ότι των καρτοκινητών, ανεξαρτήτως πακέτου (cosmokarta ή what' s up).
Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Vangelakis4

Vangelakis4's Avatar: Apple iPhone 5s
EDGE Member
Περιοχή: Mykonos - Thessaloniki

Ενημερωση Υπολοιπου SMS απο το 1313

Δεν ξερω ποτε πια θα φτιαξουν τα συστηματα τους η Cosmote.
Η υπηρεσια που σου επιτρεπει να βλεπεις ποσα SMS σου εχουν μενει απο το πακετο μηνυματων τςν What's Up εχει αλλαξει.

Πλεον σου λεει ποσα μηνυματα εχεις υπολοιπο και ποτε ληγουν.
Αυτο που προσεξα ειναι οτι ακομα και τα δωρεαν μηνυματα προς το 1313 και 1314 στα χρεωνει κανονικα και στα αφαιρει απο το πακετο μηνυματων.

ΠΧ:Στελνοντας ενα μηνυμα στο 1313 (υποτιθεται χωρις χρεωση) SMS YP μου λεει εχετε 99 SMS μεχρι 15/04/2006
Ξαναστελνοντας μηνυμα στο 1313 (υποτιθεται χωρις χρεωση) SMS YP μου λεει εχετε 98 SMS μεχρι 15/04/2006

Το εχει παρατηρησει κανεις?
Τελικα μας χρεωνουν και τα δωρεαν SMS?
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!

jotz

jotz's Avatar: Motorola RAZR i
HSCSD Member
Με έβαλες σε σκέψεις και έστειλα SMS στο 1313 για τα δωρεάν μηνύματα. Δεν με χρέωσε όμως.

Vangelakis4

EDGE Member
Παράθεση από jotz >
Με έβαλες σε σκέψεις και έστειλα SMS στο 1313 για τα δωρεάν μηνύματα. Δεν με χρέωσε όμως.
Στειλε ενα μηνυμα SMS YP στο 1313 και δες υπολοιπο μηνυματων.
Ξαναστειλε μετα και δες αν σου εχει αφαιρεσει μηνυμα.

greatst

greatst's Avatar: Apple iPhone 5
HSCSD Member
Παράθεση από eatmydust >
Μπορείς με την cosmokarta προνομιακή να έχεις χρεώσεις ίδιες με αυτές των συμβολαίων, δηλαδή 30 % φθηνότερα απ' ότι των καρτοκινητών, ανεξαρτήτως πακέτου (cosmokarta ή what' s up).
Εγώ τώρα γιατί ΝΟΜΙΖΩ ότι αυτό που λες ισχύει ΜΟΝΟ για την COSMOKAPTA? (ας με διορθώσει κάποιος(α) εάν κάνω λάθος)
Δήλωση αποποίησης ευθύνης:
Όλες οι πληροφορίες ή/και απόψεις της παρούσας δημοσίευσης παρέχονται χωρίς καμιά εγγύηση (άμεση, έμμεση ή εξυπονοούμενη) ως προς την πληρότητα ή την ορθότητα τους. Με κάθε επιφύλαξη.

eatmydust

no avatar
HSDPA Member
Παράθεση από Vangelakis4 >
Πλεον σου λεει ποσα μηνυματα εχεις υπολοιπο και ποτε ληγουν.
Αυτο που προσεξα ειναι οτι ακομα και τα δωρεαν μηνυματα προς το 1313 και 1314 στα χρεωνει κανονικα και στα αφαιρει απο το πακετο μηνυματων.
Εγώ που έχω την υπηρεσία Call Them All 600 και στέλνω μύνημα να δω πόσα λεπτά μου έμειναν, δεν μου χρεώνει το SMS.

Παράθεση από greatst >
Εγώ τώρα γιατί ΝΟΜΙΖΩ ότι αυτό που λες ισχύει ΜΟΝΟ για την COSMOKAPTA? (ας με διορθώσει κάποιος(α) εάν κάνω λάθος)
Δεν νομίζω επειδή η κάρτα λέγεται COSMOKARTA προνομιακή να μην ισχύει για τους κατόχους What' up.

Μπορεί να κάνω και λάθος, δεν είμαι σίγουρος.

Vangelakis4

EDGE Member
Παράθεση από eatmydust >
Εγώ που έχω την υπηρεσία Call Them All 600 και στέλνω μύνημα να δω πόσα λεπτά μου έμειναν, δεν μου χρεώνει το SMS.
Ακομα για το υπολοιπο του Call 600 μου το αφαιρει κανονικα το SMS απο το πακετο μηνυματων

eatmydust

no avatar
HSDPA Member
Αυτή τη στιγμή προσπαθώ να επικοινωνήσω με την εξυπηρέτηση πελατών για να κάνω αυτή την ερώτηση που έκανες παραπάνω αλλά δεν το σηκώνουν παναθέμά τους !!!

Που είναι ο αρμόδιος @Petros the Great ?

Vangelakis4

EDGE Member
Παράθεση από eatmydust >
Αυτή τη στιγμή προσπαθώ να επικοινωνήσω με την εξυπηρέτηση πελατών για να κάνω αυτή την ερώτηση που έκανες παραπάνω αλλά δεν το σηκώνουν παναθέμά τους !!!

Που είναι ο αρμόδιος @Petros the Great ?
Ξερεις ποση ωρα προσπαθω να παρω?
Δεν απανταει κανενας.
Και μετα απο λιγη ωρα κλεινει η γραμμη.
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης