Jump to content

Μάρκος Σεφερλής


Nokkia
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βαλτε γρηγορα!!! εχει παρει κατι θεατες και πεφτει πολυ γελιο!!

 

ρε παιδια δικες του ιδεες ειναι αυτα που λεει?? ολα τα λεφτα ειναι!!! :w00t: :w00t:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 124
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα απαντησω παραφραζοντας τη Σαμερ απο το O.C.

 

" Seferlis? Eww...I mean eww!! " :eek: :down:

 

 

:lol:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Θα απαντησω παραφραζοντας τη Σαμερ απο το O.C.

 

" Seferlis? Eww...I mean eww!! " :eek: :down:

 

 

:lol:

 

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου :alien: "" αχα καλό ε? "" :alien:

αλλά είδα το μήνυμα του Nokkia και απόρησα :w00t:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Κάνει δική του εκπομπή ή ήταν καλεσμένος;

Γελάω πολύ με τον Σεφερλή, τον έχω δει και live σε επιθεώρηση και ήταν φοβερός. Όλοι κρατούσαμε την κοιλιά μας από τα γέλια!!

If you think there is good in everybody, you haven't met everybody!! :devil:
Link to comment
Share on other sites

Παίζει να ήταν η μοναδική φορά που έριξα τόσο γέλιο με τον Σεφερλή,την είδα απο τις 23:30 την παράσταση και σε ορισμένα σημεία ήταν αποθέωση :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ θελω τη βοηθεια σας, ψαχνω να κατεβασω επιθεωρ. με τον μαρκο σεφερλη, νομιζω ειναι κανα 5αρι... σε DVD-CLUB δεν βρηκα τιποτα μονο αν υπαρχει να τις κατεβασω:ninja: οποιος ξερει που μπορω να κατεβασω ας μου στειλει PM;););)IM WAiting for it....thanks in advance
Link to comment
Share on other sites

πάντως έχουνε πολύ γέλιο

 

Και έλεγα τόσο καιρό ποιοι τα βλέπουνε αυτά,ποιοι τα βλέπουνε αυτά...

 

Περιέργως δεν βρίσκω αστείο το να κάνει πως γλυστράει και να πέφτει κάτω ή να κουνάει δεξιά αριστερά το κεφάλι του και να λέει "εε???".

Πραγματικά τα βρίσκω ελεεινά και δεν πιστεύω καν πως είναι η γνώμη μου αυτή, για τις επιθεωρήσεις γενικώς η κατάσταση είναι τόσο άθλια που πλέον αντικειμενικά ΔΕΝ βλέπονται.

Πρέπει να 'σαι ή πολύ μεγάλος σε ηλικία για να διασκεδάσεις με αυτόν τον τρόπο ή γύρω στα 10.

Και λυπάμαι τα άτομα αυτά που κάθονται και ξεφτιλίζονται επί σκηνής και χαραμίζουν το -όποιο- ταλέντο τους προκειμένου να επιβιώσουν.

Γιατί περί ξεφτίλας πρόκειται και για τον Σεφερλή δε με ενδιαφέρει,πάντα καραγκιόζης ήταν αλλά άτομα σαν τον Μουστάκα ή τον Τσάκωνα ή τον Βουτσά θα έπρεπε να υπάρχει και άλλη λύση βιοπορισμού.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι 18 ετών και απολαμβάνω τα αστεία του Σεφερλή.

Έχει αστείρευτη έμπνευση,κάτι το οποίο φαίνεται και από τα λογοπαίγνια που κάνει στους τίτλους των επιθεωρήσεων του («Πήρε Τοστ το Σαββατόβραδο», «Γελών Λαβέ» κτλπ). Έχει επίσης πολλή ενέργεια και αυθόρμητο χιούμορ,χαρακτηριστικά που σπάνια συναντάς.

Link to comment
Share on other sites

δν βγάζουνε γέλιο απλώς παρακολουθούντε άνετα

προτιμώ όμως θέατρα-ταινίες όπως εκείνο που έκανε τους γονείς του να πιστέυουνε ότι είναι γιατρός παρά επιθεωρήσεις

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Είμαι 18 ετών και απολαμβάνω τα αστεία του Σεφερλή.

Έχει αστείρευτη έμπνευση,κάτι το οποίο φαίνεται και από τα λογοπαίγνια που κάνει στους τίτλους των επιθεωρήσεων του («Πήρε Τοστ το Σαββατόβραδο», «Γελών Λαβέ» κτλπ). Έχει επίσης πολλή ενέργεια και αυθόρμητο χιούμορ,χαρακτηριστικά που σπάνια συναντάς.

Διαφωνώ ως προς την αστείρευτη έμπνευση.

Και εγώ τον θεωρώ πολύ έξυπνο και με καλο χιούμορ. Φάνηκε ειδικά στο TAXI που έκανε που έλεγε την μία ατάκα μετά την άλλη.

Επίσης τα πρώτα του show στην τηλεόραση ήταν καλά. Μετά από κάποιο σημείο κούρασε με τις επαναλήψεις. Αφού ακόμα και στις επιθεωρήσεις τους ίδιες χαρακτήρες είχε... Δεν ανανεώθηκε με αποτέλεσμα να τον πάρει η κατηφόρα. :P

Link to comment
Share on other sites

Ο Σεφερλής (μαζί με πολλές άλλες τηλεοπτικές/θεατρικές περσόνες) είναι από τα άτομα που πρέπει διά νόμου να τους αφαιρεθεί το δικαίωμα λόγου...

 

Πραγματικά, έχω παρακολουθήσει επιθεωρήσεις του (ο θεός να τις κάνει) και εκεί που λέει "αστεία", πετάει μία χαζομάρα...κοιτάζει το κοινό, και περιμένει το γέλιο...και το χειρότερο είναι ότι υπάρχουν άτομα από κάτω που γελάνε.... και μετά σου λένε γιατί δεν πάμε μπροστά ως χώρα.....

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρα του ότι απορώ ποιοι είναι αυτοί που πηγαίνουν σε τέτοιου είδους (ο Θεός να τις κάνει) "θεατρικές παραστάσεις" -ζούνε ανάμεσά μας :shifty:- μου τη δίνει που παίρνουν και μικρά παιδιά μαζί τους, ενώ είναι ακατάλληλες. Βέβαια απ'την άλλη για να γελάσεις με τα αστεία του Σεφερλή και των υπολοίπων πρέπει να έχεις χιούμορ 5χρονου...
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τα λες αυτά γιατί δεν μπορεί το μυαλό σου το μεγαλείο του χιούμορ του (π.χ. καλό ε, δεν ήξερες δε ρώταγες, σκουλήκι κτλ)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...