Κοσμήματα

Απάντηση

FREAK_OF_NATURE

FREAK_OF_NATURE's Avatar: Samsung GT-I9100 Galaxy S2
4G Member
Περιοχή: Among other fairies
to 8ema apeu8unete kai sta duo fula..sas aresei na forate kosmhmata?
kurios ti forate?
ashmi,xryso,platina h aplo...tenekedaki??
forate kosmhmata epeidh sas aresoun h epeidh einai meros ths modas?

ego prosopika apex8anomai to xryso..forao mono ashmi ka8os to faux mayrizei polu kai exei mikrh diarkeia zohs..
forao panta 3 daxtylidia(sto deksi xeri),ashmenia kai ta 3..
sto aristero forao th bera mou pou einai apo leukoxryso(ka8os sixenomai to xryso)
sto deksi forao rologaki(8eoreite kosmhma?) kai sto aristero eniote kapoio braxiolaki apo to opoio kremete enas polu diakritikos stayros..
e fysika skoularikakia(ena sto ka8e aytaki)..ayta
Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*

Bayern7

no avatar
HSUPA Member
Περιοχή: Άγνωστη
Ενα ρολόι, στο αριστέρο πάντα.
Thats all.

PowerZ

PowerZ's Avatar: Sony Ericsson W810i
Banned
Περιοχή: Δυστυχως Ελλαδα..
εγω παλι δεν ειμαι καθολου του κοσμηματος..
2 σκουλαρικακια εχω μονο στην μυτη και τπτ αλλο.

Tinkerbell

no avatar
EDGE Member
Περιοχή: ?
κι εγώ εκτός από τα piercings δε φοράω κοσμήματα μόνο κολιέ από χάντρες και βραχιόλια πλαστικά,μεταλλικά κλπ εντελώς πρόχειρα.

ταξιδιωτης22

ταξιδιωτης22's Avatar: LG D802 G2
4G Member
Περιοχή: Neverland
ρολοι ασημι χρωματος και παντα μαρκας εκλεκτης μιας κι εχω κολλημα με τα ρολογια.
απο χρυσαφικα δε μου αρεσει το χρυσο,μονο το ασημι και ο λευκοχρυσος αν και ειναι λιγο τσουχτερη η τιμη του

Dimitris79

Dimitris79's Avatar: Sony Ericsson P900
Banned
Περιοχή: Πειραιάς
Με εξαιρεση τον βαφτιστικο μου χρυσο σταυρο,δεν φοραω τιποτα αλλο,μιας & τα σιχαινομαι...

basilis69

basilis69's Avatar: HTC HD2
GSM Phase 2 Member
Περιοχή: sunderland
ego forao ena kremasto lemou me to zodio mou (tauros) k ena asimenio san braxiolaki auta an k thelo na balo gia to kalokairi ena skoulariki sto auti o pateras mou mono gia kalokairi me afinei ta diskola erxode stin mama..........

Bayern7

no avatar
HSUPA Member
Περιοχή: Άγνωστη
A ξέχασα. Το καλοκαίρι και μόνο σε ειδικές περιστάσεις, φοράω στο λαιμό, ένα μικρό φύλλο μαριχουάνας απο ελεφαντόδοντο.

Tinkerbell

no avatar
EDGE Member
Περιοχή: ?
Παράθεση από Bayern7
A ξέχασα. Το καλοκαίρι και μόνο σε ειδικές περιστάσεις, φοράω στο λαιμό, ένα μικρό φύλλο μαριχουάνας απο ελεφαντόδοντο.
σωστό σε βρίσκω
κι εγώ ξέχασα να πώ ότι φοράω βραχιολάκια στο πόδι χειμώνα καλοκαίρι

Dj kourampies

Dj kourampies's Avatar: Samsung GT-I9250 Galaxy Nexus
HSCSD Member
Περιοχή: Πάτρα
ena asimenio krikaki sto auti, kamia fora bazo ksilino anti gia asimenio... rologia mentagion k daxtilidia d ta mporo

braindead1303

braindead1303's Avatar: Samsung SGH-D500
Banned
Περιοχή: ζωγράφου-κηφισιά
εγώ θα σας απογοητεύσω. 3 σκουλαρίκια στο δεξί και 1 στο αριστερό αυτί.ρολόι orient titanium κτλ πανάκριβο στο αριστερό (καθώς κι εγώ έχω κόλλημα) μαζί με μια ψιλή χρυσή αλυσίδα.χειροπέδα ,μαζί με κομποσκοίνι στο αριστερό.1 δαχτυλίδι ασημένιο στο μικρό δάχτυλο στο αριστερό και 1 δαχτυλίδι στο μεγάλο δάχτυλο ασημένιο στο δεξί.άσχετο αλλά όλα αυτά συνοδεύονται πάντα απο oakley xx bloodskull (κι αυτά πανάκριβα,μιας κι έχω κόλλημα και με τα oakley).χρυσός σταυρός σκαλιστός απο κωνσταντινούπολη (οικογενειακό κειμήλιο) που δεν έχω βγάλει ποτέ απο πάνω μου,όσο με θυμάμαι.

billyavl

billyavl's Avatar: Sony Ericsson W705
3G Member
Περιοχή: Nowhere/Everywhere
Μόνο ένα ρολόι φοράω, και αυτό με το ζόρι (δεν μπορώ να το συνηθήσω πάνω μου )

palaboul156

palaboul156's Avatar: ETEN X500
GPRS Member
Περιοχή: Σταματα Αττικης
Παράθεση από FREAK_OF_NATURE

ego prosopika apex8anomai to xryso..forao mono ashmi ka8os to faux mayrizei polu kai exei mikrh diarkeia zohs..
e oxi kai maurizei kali mou .... oxi kai maurizei.. . analogos ta faux pou lete einai made in japan , tote kala kaneis kai les oti maurizoun alla otan to faux exei epano krama kassiterou me epikalipsi xriso , asimi , i akoma kai bronze , gia na einai elafry kai meta stolizetai me Swarovski crystals e tote mallon tha prepei na anatheoriseis tis apopseis sou.. 13 xronia sto epaggelma eimai.... Kataskeyastis kai oxi eisagogeas. filika panta aplos ta dika mou den exoun maurisei pote ma pote...
apo tin alli den forao kati... mono tin bera mou!!

Η ζωη αρχιζει μετα την ασφαλτο...

PowerZ

PowerZ's Avatar: Sony Ericsson W810i
Banned
Περιοχή: Δυστυχως Ελλαδα..
δουλευεις απο τα 8 σου δηλαδη στα κοσμηματα?

yakinthi

yakinthi's Avatar: LG GM360
GPRS Member
Περιοχή: Ραφήνα
2 δαχτυλίδια στον δεξί αντίχειρα, μόνιμα. Και ενίοτε, ανάλογα με το ντύσιμο και τα κέφια, κανένα δαχτυλίδι, ρολόι, βραχιόλι.. Αν ντυθώ καλά, απαραίτητο αξεσουάρ είναι τα σκουλαρίκια. Πάντα και όλα ασημένια. Το χρυσό δεν μου αρέσει.
yakinthi
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης