Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

Τι συμβαινει με τις γυναικες σε αυτη τη χωρα????

 

Ελειπα πολυ καιρο και τωρα που γυρισα παρατηρω τα εξης ενδιαφεροντα....

 

α) Οι 17αρεσ μοιαζουν με 25αρες... ΠΕρασα εξω απο ενα σχολειο και δε πιστευα στα ματια μου.. Ας τους εξηγησει καποιος οτι αλλα ρουχα βαζουμε στο Venue και αλλα στο σχολειο... ΚΑι επισης οτι το make-up δε χρεισιμοποιηται ολες τις ωρες της μερας

 

β)Οκ, παντα υσχυε το "Χωρις αυοκινητο δε βγαζεις γυναικα", αλλα το να λενε στη ψυχρα σε μια παρεα 27αρες κοπελες οτι ψαχνουν την οικονομικη αποκατασταση και τη "σιγουρια" και αλλα τετοια ειναι λιγο τρελλο... ( και οι μικροτερεσ να αφηνουν πολυ χοντρα υπονοουμενα για το ιδιο θεμα)

 

γ) ΟΛΕΣ καπνιζουν πια???????? Σε οτι παρεα εχω βρεθει οι καπνιστριες ειναι περισσοτερεσ απο τους καπνιστες!!! Τι εγινε ξυπνησαμε εμεις και αποβλακωθηκαν οι κυριες????

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

asta na pane file mou , to exw paratirisei ki egw, episeis exoun to toupe tou stil mi mou aptou , kai tou oti egw panw o andras apo katw,

 

alla ap'oti blepw siga siga tous girizei boomerang! ;)

 

8a diksei

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

χεχε :p καλο θεμα ανοιξες ! :o

 

Ειδικα αυτο που λες για την εμφανιση τους, αστα να πανε !!!

Πας την πεφτεις σε καμια και ξεφνικα σου λεει οτι ειναι 17 και φρικαρεις :eek:

Ασε που φαινεται με το που ανοιξουν το στομα τους !

Για να δουμε που θα τραβηξει αυτη η ιστορια... Για καλο μας θα ειναι ή για κακο;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέέέρα!!! Στο 2003 ζούμε!!! Τώρα τα βλέπετε αυτά? Όταν πήγαινα γυμνάσιο πρίν 6 χρόνια περίπου ( μη ψάχνετε 20 είμαι) γίνονταν όργια.. Το μόνο που τους έλειπε ήταν να παίρνουν λεφτά! Η δική μου αμαρτία είναι ότι είμαι ερωτευμένη με κάποιον 40, married με κόρη 14 ετών. Δεν με νοιάζει το χρήμα, ούτε η αποκατάσταση διότι δουλεύω, έχω αρκετά χαρτιά- διπλώματα κοινώς! Πάντα όμως οι σχέσεις μου ήταν με συνομήλικους, βαριά 4 χρόνια μεγαλύτεροι. Τι στο καλό, πώς βγήκα έτσι μαμούχαλο??? Α ΡΕ ΜΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Nantia

Η δική μου αμαρτία είναι ότι είμαι ερωτευμένη με κάποιον 40, married με κόρη 14 ετών.

τσκ τσκ τσκ...
Link to comment
Share on other sites

σοφή ελληνική κουβέντα , δοκιμασμένη ανά τους αιώνας : Οι γυναίκες είναι αναγκαίο κακό.Κακό μεν αλλά αναγκαίο.

Να δούμε πότε θα μπορέσουν οι άντρες να απελευθερωθούν. Όταν και ο τελευταίος άνδρας καταφέρει να απομουν......ηθεί , τότε θα έχουμε κερδίσει τον πόλεμο .Αλλά επειδή κάτι τέτοιο δεν προβλέπεται στα προσεχή 250.000 χρόνια , δεν μας βλέπω καθόλου καλά.

Link to comment
Share on other sites

τουλάχιστον εγώ το λέω κ' δεν κρύβομαι πίσω απο το δάχτυλό μου!!!! Άσε την κριτική γιατί ήδη κανείς δε με καταλαβαίνει κ' προσπαθώ να πνίξω αυτό που αισθάνομαι γιατί δεν είναι σωστό. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Link to comment
Share on other sites

Ντάξει ρε Νάντια δεν τρέχει τίποτα... όταν πχ ο 40αρης θα'ναι μπήζη ατ γουόρκ, εσύ θα κάθεσαι σπίτι με τη μικρή να βλέπετε παρέα το Λέγκολας :happy:
Link to comment
Share on other sites

ρε Νάντια sorry , δεν σε ξέρω κιόλας ,αλλά δεν τα μπορώ τα πάθη . 'Ελεος πια . Μου θυμίζουν Μάρθα Βούρτση. Αυτές τις μέρες είναι να χωρίσει μια φίλη μου και μου ζαλίσει τον έρωτα. Ξαφνικά ανακάλυψε ότι τον αγαπέι πολύ κλπ,κπ κλπ . Θέλουν ομαδική ψυχανάληση οι γκόμενες ,πάει τελείωσε.

Υ.Γ.Τρίχες τον αγαπάει ,απλά εξαρτημένη είναι το ζώον.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sallax

 

Ντάξει ρε Νάντια δεν τρέχει τίποτα... όταν πχ ο 40αρης θα'ναι μπήζη ατ γουόρκ, εσύ θα κάθεσαι σπίτι με τη μικρή να βλέπετε παρέα το Λέγκολας :happy:

 

Καλή η ιδέα σου φιλε μου!!! Μόνο που είναι συνάδελφος κ θα λείπουμε τις ίδιες ώρες! Anyway κουβέντα κάνουμε Βαγγο που να πώ τον πόνο μου μές στη μαύρη νύχτα?? :D Εν τω μεταξύ δε φαίνεται καθόλου ότι σας έχω ψιλοπρήξει περι Λέγκολας! ΧΑΡΗ... πειτε μου πώς να βάλω φωτο στο προφίλ μου... ναι ναι του Λέγκολας :whistle:
Link to comment
Share on other sites

αχ...μεγαλο προβλημα η οικονομικη ανεξαρτητοποιηση της γυναικας..απ αυτην ξεκινανε ολα..

αλλα ενα να ξερετε παιδες..αν η γυναικα δε παντρευτει εως τα 28-30 μετα τη μαμησε..χαλαει η γυναικα..

ενω εμεις φτιαγμενοι οικονομικα με τα γυμναστηριακια μας θα ειμαστε μια χαρα..ενω μια ανυπαντρη 35αρα..θα πληρωνει για να την beeeeeeeep

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παντως τελευταια οι αντρες εχουμε γινει πολυ συναισθηματικοι ε;

Τωρα οπως βλεπω αλλαξανε τα δεδομενα σε μεγαλο ποσοστο !!!

Τι λες κι εσυ ρε Ναντια; Να εχουμε και μια γυναικια αποψη...

Link to comment
Share on other sites

Τί να πώ κι εγώ? Όποτε πάω να μιλήσω με κράζουν... Συναισθηματικοι? Σαν το φίλο μας τον finn????

Άσε μην πω καμιά βαριά κ' δεν έχω όρεξη το κάθε λογής αγράμματο τσουτσέκι αποκτά κι άποψη :mad: .. Διότι φίλε μου αν είχε μια στοιχειώδη γνώση θα καταλάβαινε τι μ..... λέει. Το θέμα που δημιούργησε το παλλικάρι είναι σωστό αλλά ο άλλος το πήγε μακρυά, άσε που βρήκα ευκαιρία να πω κ' τον πόνο μου :) .. Να'σαι καλά ρε sallax εσύ κ κάτι άλλα ατομάκια είστε οι μορφές του site :o

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τον Sadiagraxa! Στις μέρες μας οι άντρες είναι πολύ πιο συναισθηματικοί! Έχω την εντύπωση πως δένονται περισσότερο με μια γυναίκα και μετά πο έναν χωρισμό αυτοί είναι που στεναχωριούνται περισσότερο ακόμη και αν αυτοί τον επιδίωξαν! :(

Οι γυναίκες στις μέρες μας έχουν γίνει πολύ σκληρές (θα χρησιμοποιούσα άλλη λέξη, αλλά παρακολουθούν και γυναίκες)!

Ίσως φταίει και η κοινωνία που ζούμε... Στις μεγάλες πόλεις συμβαίνει περισσότερο αυτό απ'οτι σε ένα μικρότερο μέρος!

Εγώ καθημερινά περνάω απο το σχολείο που είναι δίπλα στο σπίτι μου και βλάπω κορίτσια που φαίνονται πιο μεγάλες και απο τις συμφοιτήτριές μου...

Όσο για το βράδυ δεν το συζητώ... Κάθε σάββατο γίνεται χαμός...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Nantia

 

Τί να πώ κι εγώ? Όποτε πάω να μιλήσω με κράζουν... Συναισθηματικοι? Σαν το φίλο μας τον finn????

Άσε μην πω καμιά βαριά κ' δεν έχω όρεξη το κάθε λογής αγράμματο τσουτσέκι αποκτά κι άποψη :mad: .. Διότι φίλε μου αν είχε μια στοιχειώδη γνώση θα καταλάβαινε τι μ..... λέει.

Ο Finn Μπορεί να είναι πολύ συναισθηματικό άτομο άσχετα με αυτά που λέει! Άγράμματος;;; Βαριά κατηγορία και δεν μπορείς να την αποδώσεις χωρίς να τον ξέρεις! :o

Το άτομο μπορεί να προέρχεται απο κάποιο χωρισμό και να θέλει να πεί τον πόνο του, όπως ακριβώς κάνεις και εσύ! Έχει, άλλωστε, εν μέρει δίκιο...

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν , αν ανατρέξτε στην ιστορία θα δείτε ότι οι γυναίκες αποκτούσαν δύναμη όταν η κοινωνία ήταν πολιτισμένη κι αναπτυγμένη , π.χ. μητριαρχία στην Κρήτη.Αντίθετα σε καιρούς πολέμου περνούσε ο άνδρας μπροστά. Σήμερα , μετά από 50 χρόνια ειρήνης (μιλάω για τη Δύση) η γυναίκα δείχνει να παίρνει το πάνω χέρι. Σίγουρα αμφισβητεί το ρόλο του άνδρα . Γιαυτό ουσιαστικά τα δυο φύλλα βρίσκονται σε πόλεμο. Κακό αυτό ,πολύ κακό , αλλά έτσι είναι.

Νάντια , να ήξερες πόσοι άνδρες είναι μισογύνηδες , θα τρόμαζες . Σε αυτό βέβαια έχουν συμβάλλει σε μεγάλο ποσοστό, και οι ίδιες οι γυναίκες .

Link to comment
Share on other sites

Emis fteme.Patiste tis xamo tis patsaboures.Min tis kanete ta xatiria.

Na sas plenun ta piata, ta rouxa, ta sobraka tis kaltses k meta to skeftome na tin pao bolta me to amaksi.

To na tin keraso?Ksexna to.

As me kerasei ayti.

Ti einai oi ginekes?Eidos pros agora?

As mas plironun k aytes.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω οτι οι γυναικες εχουν γινει πολυ αχαριστες τελευταιως,και το μονο που τους νοιαζει ειναι να εχουν μια ''χαλαρη'' σχεση,για να γκομενιζουν δηθεν,και μετα τους φταιει η παλιοζωη που τους τα εφερε ετσι,και ''φοβαμαι εμενα,εμενα και μονο'',και μετα πρεπει να παντρευτουνε,και τελικα ο γκομενος νουμερο 34,δεν ητανε και κακος για γαμπρος,γιατι ο μπαμπας ,του εχει ετοιμη δουλεια και βγαζει φραγκα,και ετσι θα μπορω να πηγαινω και στην Βανδη μου πρωτο τραπεζι πιστα μουρη,και θα πηγαινω και κομμωτηριο με την Λιτσα,και γυμναστηριο,και ασε εχει εναν παιδαρο γυμναστη εκει αλλο πραγμα,γιατι ο αντρας μου βλεπεις,το μονο που νοιαζεται ειναι να φερει λεφτα στο σπιτι αλλιως θα πεινασουμε,ενω εγω κωλοβαραω ολη την ημερα και δεν κανω τιποτα,εκτος απο να τον κερατονω,....νομιζω οτι εχει παραμελησει λιγο την σχεση μας,δεν μου δινει σημασια..τελικα ο Μπαμπης δεν ειναι κακος.....

 

Λιγο χυμα,αλλα TRUE!!!

Απελευθερωση τηλεπικοινωνιων ειπατε??!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Nantia

 

Τί να πώ κι εγώ? Όποτε πάω να μιλήσω με κράζουν... Συναισθηματικοι? Σαν το φίλο μας τον finn????

Άσε μην πω καμιά βαριά κ' δεν έχω όρεξη το κάθε λογής αγράμματο τσουτσέκι αποκτά κι άποψη :mad: .. Διότι φίλε μου αν είχε μια στοιχειώδη γνώση θα καταλάβαινε τι μ..... λέει. Το θέμα που δημιούργησε το παλλικάρι είναι σωστό αλλά ο άλλος το πήγε μακρυά, άσε που βρήκα ευκαιρία να πω κ' τον πόνο μου :) .. Να'σαι καλά ρε sallax εσύ κ κάτι άλλα ατομάκια είστε οι μορφές του site :o

 

 

Εσυ δηλαδη πως τα βλεπεις τα πραγματα;

Εγω προσωπικα, βλεπω οτι οι γυναικες (μαλλον καλυτερα κοριτσια) στην εποχη μας δεν ειναι αυτες οι οποιες "δενονται" ιδιαιτερα με τους αντρες (αν θες, αγορια) αλλα συμβαινει το ακριβως αντιθετο !

Πολλες φιλες μου, που μου εμπιστευονται τα προσωπικα τους μου εχουν πει κατι τρελλα οπως π.χ "Ευτυχως που εχω και τον μ@λ@κ@ και με παιρνει οπου θελω με το αμαξι." ή "Τι να του πεις που μου πηρε δωρο αυτο το πραγμα! Τι να το κανω εγω αυτο;" (Υπ'οψιν, αυτα μου το ειπε μια φιλη μου που ειναι μαζι με καποιον εδω και 2 χρονια !!!) και κατι αλλα που εχουν σχεση με το Σεξ και τα λεγομενα "μεγεθη" και ειναι καλυτερα να μην αναφερθω και κλειδωσουν το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον maxitis

 

Emis fteme.Patiste tis xamo tis patsaboures.Min tis kanete ta xatiria.

Na sas plenun ta piata, ta rouxa, ta sobraka tis kaltses k meta to skeftome na tin pao bolta me to amaksi.

To na tin keraso?Ksexna to.

As me kerasei ayti.

Ti einai oi ginekes?Eidos pros agora?

As mas plironun k aytes.

 

Όχι ρε φίλε! Αύτα που λες είναι απίστευτα! Με τέτοια μυαλά, δεν πρόκειται να βρείς γυναίκα καμία φορά! Πρέπει να μάθεις να αγαπάς! Θα σε ρωτήσω κάτι απλό! Έχεις αγαπήσει ποτέ γυναίκα; Κάνουμε συζήτηση, δεν λέμε ό,τι μας κατέβει...

Link to comment
Share on other sites

:!:

Σύμφωνα με τους "Όρους Πρόσβασης και Χρήσης"

 

"Σε καμία περίπτωση δεν επιτρέπεται η «επίθεση» σε άλλα μέλη, moderators ή τον admin του forum. Με τον όρο «επίθεση» εννοείται η «δυσφήμιση», ο χλευασμός, η ειρωνεία, καθώς και οποιαδήποτε προσωπική ή/ και φυλετική προσβολή"

 

Θα παρακαλούσα η συζήτηση να συνεχιστεί σύμφωνα με τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης του MyPhone.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Egw tha symfwnisw me to vathytero noima twn oswn eipe o maxitis....... :!: Otan eisai ANTRAS apenanti se mia gynaika, kai tin kataeyxaristeis :rolleyes: kai tha einai swsti apenanti soy :worry: kai ola meli....10'! (lol) An statheis romantikos-tryferos-agapisiarikos...taka-taka...tha se pligwsei kai ESY tha klais.. (ta gynaikeia klamata einai san na sigostazei mia vrysi... pantote mas koinei tin prosoxi kai to endiaferon alla pote den tha plimirisete... osoi to piasan to piasan :P) Opote ftistin otan xreiazete kai skepsoy opws ayti.... PANW APO OLA LOGIKA...! Logiki - synaisthima = 1 - 0 :wacko:

 

Kai o maxitis kati tetoio ennoouse fantazome, apla to diatypwse liiigo esfalmena

:)
Link to comment
Share on other sites

Εκει που τελειωνει η λογικη αρχιζει ο στρατος!

Και εκει που τελειωνει ο στρατος,αρχιζει Η ΓΥΝΑΙΚΑ!!!

 

Υ.γ. Θα ζητησω copyright!!!

Απελευθερωση τηλεπικοινωνιων ειπατε??!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...