Jump to content

Έχετε εμφανιστεί ποτέ στην τηλεόραση;


kinhtomania
 Κοινοποίηση

Έχετε εμφανιστεί ποτέ στην τηλεόραση;  

9 members have voted

  1. 1. Έχετε εμφανιστεί ποτέ στην τηλεόραση;

    • Ναι, σε ρεπορτάζ
      2
    • Ναι, σε εκπομπή
      1
    • Ναι, με έδειξε η κάμερα τυχαία
      2
    • Όχι, αλλά θα ήθελα
      2
    • Όχι και δεν θα ήθελα
      2


Recommended Posts

Κουφο θεμα αλλα σημερα πανω στο καφεδακι που πιναμε επεσε σαν θεμα αν εχει βγει κανενας μας στην τηλεοραση...

 

οι μονες συμμετοχες που ακουστηκαν ηταν...

 

-ναι σε παρελαση κατω δεξια στην γωνια τελευταια σειρα :w00t:

-ναι στο καρναβαλι της Πατρας ημουν μια πρασινη κοτα που περασε... :lol:

-ναι στην τελευταια πολιτικη συγκεντρωση ημουνα μια κουκιδα στο πληθος :blink:

 

 

 

 

γιαυτο απο περιεργεια ρωταω....

εχει εμφανιστει καποιος σε κυριλλε καναλι (οχι το καναλι της γειτονιας του) και να ειπε η εστω να εκανε κατι?

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 156
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κουφο θεμα αλλα σημερα πανω στο καφεδακι που πιναμε επεσε σαν θεμα αν εχει βγει κανενας μας στην τηλεοραση...

 

οι μονες συμμετοχες που ακουστηκαν ηταν...

 

-ναι σε παρελαση κατω δεξια στην γωνια τελευταια σειρα :w00t:

-ναι στο καρναβαλι της Πατρας ημουν μια πρασινη κοτα που περασε... :lol:

-ναι στην τελευταια πολιτικη συγκεντρωση ημουνα μια κουκιδα στο πληθος :blink:

 

 

 

 

γιαυτο απο περιεργεια ρωταω....

εχει εμφανιστει καποιος σε κυριλλε καναλι (οχι το καναλι της γειτονιας του) και να ειπε η εστω να εκανε κατι?

 

Egw palia ekana diafimiseis...alla kai sto nipiagogeio eixa paei sthn ERT se ena paidiko show. Exw bgei kai se a8litiko agwna se omadiko a8lhma (de 8a pw ti).

Sto mellon euxome part time na arxisw acting...apo mikros marese kai oloi mou lene na ginw h8opoios

Link to comment
Share on other sites

Εχώ βγει στην τηλεόραση όταν ήμουν μικρός, σε εκείνο το show του Juniors TV με τον μάγο :Ρ

 

Επίσης έχω βγει live στο ραδιόφωνο (στην ΕΡΤ ήταν νομίζω :) ).

 

Η δημοσίευση του όνοματός μου σε τοπική εφημερίδα της Νέας Σμύρνης μετράει;;; :Ρ

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Βγήκα στο West Channel ( :yahoo: ) με αφορμή την παρέλαση των αρμάτων την προπέρσινη Αποκριά (τώρα πρόσφατα δηλαδή :p ).
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Eixa vgei mikros sthn thleorash se mia ekpomph ths ET1.Eixan erthei sto dhmotiko moy sxoleio kai me rothsan mia dyo erothseis...Hmoyn 10 xronon tote,an den kano lathos :rolleyes: .
Link to comment
Share on other sites

Μια φορα,πριν χρονια,ειχα βγει στον "Πρωινο Καφε" για μια ερωτηση που μου ειχαν κανει στον δρομο σχετικα με τον Αγ.Βαλεντινο... :O :p
Link to comment
Share on other sites

Poly oraio kai prototypo thema!

 

Xm, basika stin tileorasi eixa bgei palia se mia ekpompi-paixnidi Gnoseon tis ERT1 me to Gymansio mou (1o Melission) kai aforouse ton glypti Barotso (pou eftiakse to Dromea). O glyptis tote itan kalesmenos kai ego eixa apantisei se mia sxetiki erotisi.

 

Kai mia asxeti fora eixa bgei sto backround mias ekpompis tis Koromila se mia kafeteria sta Melissia, otan ekane ta prota tou bimata o neos tragoudistis Stelios Rokos. Eixe erthei me to sygkrotima tou kai eixe gemisei to meros polles mixanes typou Harley...

Link to comment
Share on other sites

Στην πρωτη δημοτικού στο Μακεδονια ΤV στο "Ελατε να παιξουμε" :p

ναι γνωρισα απο κοντα το ιερο τερας που ακουει στο ονομα "Φωτουλης" :lol:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

otan phgaina gymnasio sto tv-100 ka8os h eke8sh mou eixe parei to 1o braveio se olh th 8essalonikh(8ema:"ti ais8anomai os eyropaios poliths) me eixe grapsei kai h efhmerida makedonia tote...pianetai??

epishs sthn et-3 otan eixan er8ei na kanoun reportaz sto sxoleio mou(3o lukeio kato toumpas)

prosfata(prin 2 mhnes) sto kratiko kanali ths boulgarikhs thleorashs se sxesh me ta problhmata ton allodapon foithton sth sxolh mas...monadikh ellhnida kai bgalane emena:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Eixa vgei mikros sthn thleorash se mia ekpomph ths ET1.Eixan erthei sto dhmotiko moy sxoleio kai me rothsan mia dyo erothseis...Hmoyn 10 xronon tote,an den kano lathos :rolleyes: .

Mια φορά στη σούπερ μπάλα περυσι σχολίασα αγώνα του Βάζελου, τρομάρα μου(Αεκτζής..)

Link to comment
Share on other sites

Περσι δυο φορες ειχαμε παει στον Αρναουτογλου!Πρωτη μουρη ημουν!:p

Και οταν επεστρεψε η ΑΕΚ απο την Ισπανια,με εδειξε το alter !:p

Link to comment
Share on other sites

Στην πρωτη δημοτικού στο Μακεδονια ΤV στο "Ελατε να παιξουμε" :p

ναι γνωρισα απο κοντα το ιερο τερας που ακουει στο ονομα "Φωτουλης" :lol:

 

Φωτουληηηηηηηηηηηηηηηηη :D Κι εγω κι εγω εχω παει 3-4 φορες στο Φωτουλη :w00t:

Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω παει στο Τηλεφως στο προγραμμα γυμναστικης μαζι με αλλους 2 και κραταγαμε τις μπουκαλες οξυγονου μην τυχον και παθει κανεις τιποτα!(εθελοντικα!) :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Είχα βγει την παραμονή της πρωτοχρονιάς(31-12-2004) στην Net στο mega & ALter καθώς και στο καλημέρα Ελλάδα του Παπαδάκη με τους πρόσκοπους και το παραδοσιακό καραβάκι . Μίλησα στο Παπαδάκη (είχα και αυτό το πράγμα που σου στερεώνουν στο παντελόνι :lol: :p :lol: )και ήμουν πρώτη μούρη σε όλα τα βράδυνα δελτία που έδειξαν το θέμα ! :cool: :cool: :cool:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Είχα βγει την παραμονή της πρωτοχρονιάς(31-12-2004) στην Net στο mega & ALter καθώς και στο καλημέρα Ελλάδα του Παπαδάκη με τους πρόσκοπους και το παραδοσιακό καραβάκι . Μίλησα στο Παπαδάκη (είχα και αυτό το πράγμα που σου στερεώνουν στο παντελόνι :lol: :p :lol: )και ήμουν πρώτη μούρη σε όλα τα βράδυνα δελτία που έδειξαν το θέμα ! :cool: :cool: :cool:

 

Ναι ναι και εγώ σε είχα δει στον ΑΝΤ1.

 

Εγώ έχω βγει στο Ρικ (κρατική τηλεόραση Κύπρου) όταν ήρθαν στην Ακρόπολη (δημοτικό σχολείο) να μας πουν αν μας αρέσει τώρα που το φτιάξανε και άλλα διάφορα αλλά ήμουν μικρούλης.

 

Στην παρέλαση με το σχολείο και τους Ναυτοπροσκόπους στην Ρόδο 2 χρονιές ειδικά με τους ναυτοπροσκόπους.

 

Και στην Αθήνα όταν είχε έρθει η εκπομπή της ΕΡΤ « Γνωρίζοντας τα σχολεία της χώρας μας» (κάπως έτσι) και με ρώτησε αν έχουμε καλούς καθηγητές αν μας αρέσουν τα μαθήματα και άλλα διάφορα.

 

 

Πλάκα είχε!!

 

:) :O :w00t:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

μια φορα που εκανεενα ρεπορτα το mega για το πρωτο "σχολειο" οπου στεγαζοται τοσες χωρες μαζι (κατι σαν φροντιστιριο ειναι οπου παιδια που ο ενας η και οι 2 γωνεις τους ειναι απο ξενη χωρα πανε και μαθενουνε γραματηκη και την ιστορια της χωρας τους) φανηκα. Ειμασταν 4 ολοι και ολοι στο συγεκριμενο πλανο και φανικα πολι καλα τοτε.Ηαδερφη μου που ητανε μεγαλυτερη μηλισε κιολας.

Επισης 6 φορες σε παρελασης (5 και 6 δημοτικου) και λογικα θα ξαναβγω στην τηλεωραση λογο παρελασης μιας και ειμαι ακομα 1 γυμνασιου

Link to comment
Share on other sites

Exw vgei stou panigyrismous ths katakthshs tou pratathlimatos apo thn Panatha perysi sthn Omonoia. Egw den me eida, alla polloi eipan oti me eidan na tragoudaw kai na xorophdaw me tous allous sto Star Channel.

My soul is painted like the wings of butterflies,

Fairy tales of yesterday, will grow but never die,

I can fly, my friends!

Link to comment
Share on other sites

ego eixa paei stin ekpompi tou xardabela os koino sto thema omada "E" prin ta xristougena k malista ekana k kapoies erotiseis oi opoies edelos tixea dn apadithikan (apo kalamata opoios eide tin ekpobi k thimate...)

greenglish???? pote ksana!!! iPHONE?????

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/13106basilis.gif

Link to comment
Share on other sites

Είχα βγει όταν ήμουν μικρότερη (Γυμνάσιο ή Α' Λυκείου) κ εμενα ακομα Μυτιλήνη. Είχα διακριθεί στον διαγωνισμό της ΕΜΕ και με είχε βγάλει το TV Μυτιλήνη. ΜΟυ είχαν πάρει και μια πολύ μινι συνεντευξη τότε. Μετράει?

Πρέπει να με είχε βγάλει και μεγάλο καναλι αργότερα αλλά μαζι με άλλους όταν πήγαινα να παραλάβω το βραβείο κ όχι ξεχωριστά δλδ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...