Jump to content

Αναζήτηση διαφημίσεων


gsp1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια χαρα!! Μπορω να εχω ολες τις διαφημισεις της ΤΙΜ με αυτον τον τρομερο τυπο!!!! που τα θελει ολα??? :lol: :lol:

 

Κατα την γνωμη μου ισως ειναι απο τις πιο πετυχημενες διαφημισεις της Ελληνικης τηλεορασης.. Αν καποιος γνωριζει καποιο link που μπορει να υπαρχουν μαζεμενες θα του ημουν ευγνωμων...

 

Cheers! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 94
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με ενα πρωτο search βρισκω αρκετες αναφορες αλλα πουθενα καποιο link... Αν βρει κανεις κατι.. ευπροσδεκτο! :) gsp1@freemail.gr

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

off topic

 

Νομίζω ο gsp1 ήταν σαφής και αν θέλει κάποιος μπορεί να επικοινωνήσει μαζί του όπως υπέδειξε ο ίδιος.Δεν κλειδώνω το θέμα,σε περίπτωση που θέλει κάποιος το ίδιο πράγμα ή έχει να παραθέσει κάποια χρήσιμη πληροφορία :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2. Αυτή με το δισκάδικο και την άλλη με το ταξιδιωτικό γραφείο. Όποιος τις θέλει, PM me για το URL
Link to comment
Share on other sites

Thanks nelly για την επαναφορα της ταξης, αν και αυτο με την καραμελα δεν θα με χαλουσε ετσι που το εθεσε ο φιλος hydro :)

 

Αnyway ας σοβαρευτουμε τωρα. Λοιπον εγω εχω καταφερει να γραψω μονο την τελευταια εκει που την λεει ο τυπος :lol: στην κοπελιτσα που στελνει τα SMS.. :w00t: απλα μενει να την συμπιεσω γιατι ειναι σε DV φορματ πραγμα που σημαινει πολλα μα πολλα Mbytes. Αν εχει την καλωσυνη ο gkr41 καλυτερα να δημοσιευσει το link εδω αφου το θεμα αυτο αυτον τον σκοπο εχει, ετσι ωστε να κατεβασουν τα spots και οσοι αλλοι τα θελουν

 

Cheers! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στέλνω τώρα e-mail στην TIM μπας και μας στείλει τίποτε, ας το κάνουν κι άλλοι ώστε να δουν ότι υπάρχει ενδιαφέρον!

Τι τους έστειλα:

 

Καλησπέρα,

Μπορώ να έχω τις καινούργιες σας διαφημίσεις σε DVD σπίτι μου και μετά να τις δίνω στους φίλους μου και στο forum http://www.myphone.gr για πάντα???????????

Μόνο η TIM μπορεί....

 

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα απάντηση

Αγαπητέ κύριε Χχχχχχχ,

 

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επικοινωνήσατε μαζί μας μέσω της ηλεκτρονικής μας διεύθυνσης.

 

Σχετικά με το ερώτημά σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι οι συγκεκριμένες διαφημίσεις δεν παρέχονται προς το παρόν στην ιστοσελίδα μας. Θα θέλαμε, όμως, να σας πληροφορήσουμε ότι η ιστοσελίδα μας βρίσκεται σε διαδικασία αναβάθμισης και σύντομα θα έχετε τη δυνατότητα να "κατεβάζετε"(download) τις διαφημίσεις της ΤΙΜ.

 

Θα θέλαμε δε να σας διαβεβαιώσουμε ότι διαρκής στόχος μας είναι η εξυπηρέτηση και η ικανοποίηση των πελατών μας.

 

Για οποιαδήποτε διευκρίνηση μπορείτε να επικοινωνήσετε πάλι μαζί μας μέσω της ηλεκτρονικής μας διεύθυνσης.

 

Με εκτίμηση,

 

Το θέμα δεν είναι να την δεις μια φορά, αλλά εδώ έχει γίνει μόδα!

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους θα τις κατεβάζουμε και επίσημα πλέον :)

Και χωρίς το σήμα κάποιου καναλιού...

 

Μέχρι τότε όμως υπάρχει αυτό !

 

Ανανεώθηκε - 5/3/2005

Προστέθηκαν 2 νέες διαφημίσεις !

[Αγίου Βαλεντίνου-Πακέτα μηνυμάτων]

 

:cool:

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους θα τις κατεβάζουμε και επίσημα πλέον :)

Και χωρίς το σήμα κάποιου καναλιού...

 

Μέχρι τότε όμως υπάρχει αυτό !

 

Ανανεώθηκε - 5/3/2005

Προστέθηκαν 2 νέες διαφημίσεις !

[Αγίου Βαλεντίνου-Πακέτα μηνυμάτων]

 

:cool:

Πουντες καλέ ;

Last Update: 1/3/2005

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους θα τις κατεβάζουμε και επίσημα πλέον :)

Και χωρίς το σήμα κάποιου καναλιού...

 

Μέχρι τότε όμως υπάρχει αυτό !

 

Ανανεώθηκε - 5/3/2005

Προστέθηκαν 2 νέες διαφημίσεις !

[Αγίου Βαλεντίνου-Πακέτα μηνυμάτων]

 

:cool:

oute egw tis vriskw!! ti egine? akoma tis palies exei..kapoio lathos tha egine...

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο...είχα ανεβάσει τα video αλλα ξέχασα τα html :O

 

Τώρα είναι όλα ok... :)

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο...είχα ανεβάσει τα video αλλα ξέχασα τα html :O

 

Τώρα είναι όλα ok... :)

 

Είσαι σίγουρος ; Για ξαναέλεγξε...

http://cyberland.mythoss.net/tim/diafimiseis.htm

 

Τις έκανες όντως upload...

http://cyberland.mythoss.net/tim/files/videos/

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ; Για ξαναέλεγξε...

http://cyberland.mythoss.net/tim/diafimiseis.htm

 

Τις έκανες όντως upload...

http://cyberland.mythoss.net/tim/files/videos/

 

Ολα κανονικά εμφανίζονται... :rolleyes:

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

Μόνο την μουσική της ΤΙΜ από που μπορούμε να την κατεβάσουμε, χωρίς τα λόγια, δώστε ένα link, για ringtone σε .wav ή .midi ;

plaka plaka exei kaneis to tragoudaki tis tim se midi? to thelwwwwwwwww:) thanks

Link to comment
Share on other sites

Τα αρχεία με κατάληξη .rar διαβάζονται και αποσυμπιέζονται με το πρόγραμμα WinRar !

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

Paidia eyxaristw poly!kapoies parathrhseis sxetika me ta video:A)ta 2 prwta kai paliotera video paizoun mia xara,B)ayto me ta kalanta etsi ki etsi kai Γ)ta 2 prosfata me sms kai ag.valentinou den paizoun sxedon katholou mallon logw kakhs poiothtas.Mporei katholou ayto to provlhma na diorthwthei?

Epishs asxeto alla sxetiko me diafhmiseis:Exei kaneis tis diafhmiseis ths nova me ton Ellhna pou fwnazei kai panhgyrizei monos tou sthn Portogalia?(Sta yp'opsin oti molis vghke kai h kainourgia me ayton ton typa ki exei poly gelio!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...