Πιστοποίηση ΙΕΚ

Απάντηση

eden

no avatar
Mobile Newbie
Περιοχή: Άγνωστη
Καλημέρα

προώθησε μου το email σου κ θα στα στείλω

morg

no avatar
Mobile Newbie
[QUOTE=kgr8;2926385]Καλησπερα, μηπως θα μπορουσες να στειλεις και σε εμενα τις απαντήσεις, ξέρεις ψαχνω καιρό και δεν έχω βρεί τίποτα . Το e-mail μου είναι: Ευχαριστώ Προκαταβολικά!![/Q

παιδια σας παρακαλώ αν έχετε βρεί τισ απαντισείς απο την ειδικότητα ''προσχολικής αγωγής και ημερίσιας φροντίδας'' σας παρακαλώ βοήθεια...το e-mail μου ειναι *** ....τηλ΄ *** ... καίγομαι
Τελευταία τροποποίηση από MsK: 18 Φεβ. 2010, 14:00. Αιτιολογία: Για λόγους ασφαλείας ΜΗΝ δίνετε τα προσωπικά σας στοιχεία δημόσια. Χρησιμοποιήστε τα PMs!

anarxaki

anarxaki's Avatar: Samsung GT-I9100 Galaxy S2
3G Member
Περιοχή: Αθήνα :(
Παράθεση από morg >
παιδια σας παρακαλώ αν έχετε βρεί τισ απαντισείς απο την ειδικότητα ''προσχολικής αγωγής και ημερίσιας φροντίδας'' σας παρακαλώ βοήθεια...
Έχω δώσει εδώ τις ερωτήσεις-απαντήσεις για την ειδικότητα Προσχολικής Αγωγής. Από όσο ξέρω κάποια μαθήματα είναι κοινά, οπότε ρίξε μία ματιά μήπως σε βοηθήσουν.

ALEXANDRA4444

no avatar
Mobile Newbie
Παράθεση από eden >
Καλημέρα

προώθησε μου το email σου κ θα στα στείλω
Καλημέρα το email στο στέλνω σε πμ . Σε ευχαριστώ πολύ
Τελευταία τροποποίηση από ALEXANDRA4444: 20 Φεβ. 2010, 12:18. Αιτιολογία: δημοσιευση μαιλ κατα λάθος

hai

no avatar
Mobile Newbie

Καλημερα ειμαι νεο μελος!!!!!

Καλημερα παιδια ειμαι νεο μελος και ειπα να αυτοσιστηθω!!!!
μηπως θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει?ψαχνω να βρω τις απαντησεις πιστοποιησης ειδικος εμποριας διαφημισης και προωθησης προιοντων!!!Μηπως μπορει καποιοσ να με βοηθησει?σας ευχαριστω εκ των προτερων.

Stefa

Stefa's Avatar: HTC HD2
HSCSD Member
Περιοχή: Κατερινη
Δοκιμασε αυτο.Με τα καταλληλα κριτηρια αναζητησης κανεις θαυματα.
Εννοειται, φιλικα παντα

giannislggt505

giannislggt505's Avatar: LG GT505
Mobile Member
Περιοχή: Larissa

φυλακας μουσειων

παιδια οποιος εχει τις απαντησεις πιστοποιησης για το τμημα φυλακας μουσειων και αρχαιολογικων χωρων σας παρακαλω ας τις ανεβασει εδω ή ας μου τις στειλει στο mail μου

leondaraki

no avatar
Mobile Newbie
Παράθεση από kamas69 >
Θα ήθελα και γώ απο τον dimitriadim τις ερωτήσεις-απαντήσεις του τμήματος ΔΟΣΕ αν είναι ευκολο. Το email mou einai .
Ευχαριστώ!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΑΝ ΒΡΗΚΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

sot93

no avatar
Mobile Newbie
παιδια οποιος μπορει να με βοηθηση αν εχει τις απαντησεις για το ΔΟΣΕ αν μπορει να μου της στειλει.....
Ευχαριστω εκ των προτερων

ndimi

no avatar
Mobile Newbie
Παιδια μηπως εχει καποιος της ερωτησης - απαντησεις απο την ιδικοτητα Τεχνικος Τοπογραφικων Εφαρμογων η ξερει που θα μπορεσω να της βρω

antzi

no avatar
Mobile Newbie
Παιδια μηπως εχει καποιος της ερωτησης - απαντησεις
απο τηνειδικότητα ''προσχολικής αγωγής και ημερίσιας φροντίδας,,
η ξερει που θα μπορεσω να της βρω;

filitsaxipo

no avatar
Mobile Newbie
τωρα σας βρηκα και ανοιξα η χαζη νεο θεμα ..θα ηθελα και εγω απανησεις ΔΟΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ

***moderated*** - απαγορεύεται η δημόσια ανάρτηση λογαριασμού email.Όποιος θέλει βοηθάει με PM(personal message)
Τελευταία τροποποίηση από Nikos_s3: 23 Απρ. 2010, 22:47.

Mariakapa

no avatar
Mobile Newbie
Καλημέρα. Έχει κανείς τίποτα νεότερο σχετικά με την πιστοποίηση? Θέλω να κάνω αίτηση και ακόμα δεν έχουν δώσει οι προηγούμενοι!!!! Έχω φρικάρει με την όλη κατάσταση. Θα ξεχάσω κι αυτά που ήξερα στο τέλος και θα πρέπει να ξαναπάω για μάθημα! Απ'τη σελίδα του οεεκ δεν έχω καταλάβει ακόμα τι γίνετε!
Τελευταία τροποποίηση από Mariakapa: 6 Μάι. 2010, 09:36.

hiotisl2

no avatar
Mobile Newbie

σχετικα με ποιιστοπ ιεκ μηπος μπωρο να ΄χο και εγο κατι

Καλησπερα. Έχει κανείς τίποτα νεότερο σχετικά με της ερωτησεις πιστοποίηση? ειδικοτητας
τεχνικος ραδιοτηλεοπτικων & ηλετρακουστικων διαταξεων
παρακαλω εστο μια βλιογραφια ******* οι απαντησεις σας
σας παρακαλω καντε κατι ειμαι σε απογνωση!!!
Τελευταία τροποποίηση από mcde: 21 Μάι. 2010, 08:53.

ZOOZOONA

no avatar
Mobile Newbie
καλησπέρα. δίνω φέτος τραπεζικες εργασίες κ θα ήθελα να ρωτήσω αν εχετε τις απαντήσεις πιστοποίησης?δυστυχώς ξεκίνησα απο πέρυσι να βρίσκω απαντήσεις κ δεν εχω βρει ουτε τις μισες καθως οι σημειώσεις των καθηγητών ήταν ελλειπεις σε μεγάλο βαθμό...επικοινώνησα κ με παλαιότερα παιδιά του ιέκ μου όμως οι περισσότεροι ή δεν το ακολούθησαν ή δεν έδωσαν καν πιστοποίηση.5 παιδιά που είχαν δώσει ολα κι όλα και πήγαν έτσι για την πλάκα τους να δουν τι παίζει.μόνο ο ένας πηρε την πιστοποίηση ο οποίος δουλευε σε τράπεζα παράλληλα με το ιεκ....εχω απηβδήσει....δεν βρίσκω ουτε βιβλίο στην αγορά για τα τραπεζικά πανω στις ερωτησεις πιστοποίησης καθώς η γκαμα των ερωτησεων ειναι μεγάλη κ ένα μόνο βιβλίο δεν αρκει...χώρια οτι ειναι πανάκριβα...ουφ...
ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ,ΕΣΤΩ Κ ΤΙΣ ΜΙΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ......????

ΟΣΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΦΕΤΟΣ ΑΛΛΑ.....ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΕΡΥΣΙ...ΣΤΙΣ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΣΙΝΟΙ...ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΙ ΕΓΩ....ΜΟΛΙΣ ΒΓΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,ΠΕΡΙΠΟΥ 20 ΜΕΡΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΕ ΜΗΝΑ....,ΘΑ ΔΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΦΕΤΙΝΟΙ......
Τελευταία τροποποίηση από Nikos_s3: 26 Μάι. 2010, 15:26.
Κανόνες Σύνταξης Δημιουργία θεμάτων: Όχι Υποβολή μηνυμάτων: Όχι Σύναψη αρχείων: Όχι
Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι BBCode: Ναι Smilies: Ναι Κώδικας [IMG]: Ναι
Αρχείο Επικοινωνία Όροι Χρήσης