Jump to content

Netmod και Fax...Γινεται;;;


zapper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσπαθω να στειλω Φαξ με το Winfax Pro της SYmantec και εχω το Νετμοντ (ISDN συνδεση). Μπορώ; Αν ναι πως;;

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες να λαβεις;;;

 

Ουτε αυτο γινοταν οταν το ειχα δοκιμασει......

Οι φυλακες και τα δικαστηρια θα γινουν παιδικες χαρες, και οταν δικαστεις απο τον χειροτερο σου εαυτο θα προδωθεις. Και θα προδωσεις. Και θα φυλακιστεις. Και θα αναγκαστεις να ομολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον zapper

 

Προσπαθω να στειλω Φαξ με το Winfax Pro της SYmantec και εχω το Νετμοντ (ISDN συνδεση). Μπορώ; Αν ναι πως;;

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

 

Δεν έχεις κάρτα φαξ/μόντεμ στον Η/Υ σου;

Το Winfax Pro δεν συνεργάζεται με το netmod, αν όμως έχεις κάρτα ή εξωτερικό φαξ/μόντεμ, μπορείς να στείλεις από αυτό.

Αν δεν έχεις, τότε μπορείς να χρησιμοποιήσεις με το netmod το πρόγραμμα RVS-COM lite, το οποίο μπορείς "ν' αγοράσεις" από τα γνωστά καταστήματα. :cool:

Φιλικά

Μάνος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον manoz

 

Δεν έχεις κάρτα φαξ/μόντεμ στον Η/Υ σου;

Το Winfax Pro δεν συνεργάζεται με το netmod, αν όμως έχεις κάρτα ή εξωτερικό φαξ/μόντεμ, μπορείς να στείλεις από αυτό.

Αν δεν έχεις, τότε μπορείς να χρησιμοποιήσεις με το netmod το πρόγραμμα RVS-COM lite, το οποίο μπορείς "ν' αγοράσεις" από τα γνωστά καταστήματα. :cool:

Φιλικά

Μάνος

 

 

 

Μπορεις να μου δωσεις καποιο λινκ για το προγραμμα αυτο; Στο ηλεκτρονικο καταστημα ευρειας χρησεως δεν βρηκα τιποτα... :cool: :cool:

 

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Το εχω δοκιμασει και εγω με το fax machine και με τη λειτουργεια fax των winxp και δεν καταφερε να δουλεψει... :(

Τωρα χρησιμοποιω το fax machine μεσω ενος απλου modem το οποιο ειναι συνδεδεμενο στη μια απο τις θυρες του netmod και δουλευει κανονικοτατα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...