Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αληθεια τι ειναι αυτο που βλεπετε σε μια Γυναικα/ Αντρα και σας ενοχλει, σας ξενερωνει, σας κανει εξω φρενων;;...

 

1)Ενα απο αυτα που με ξενερωνουν α φ α ν τ α σ τ α στις κοπελες, ειναι οταν βρισκομαι σε μια παρεα η στο δρομο και ακουω να λεει η μια στην φιλη αλλη για παραδειγμα: Ελα ρε Μ****α.... τι λες τωρα;...Nαι ρε Μ****α ετσι οπως στα λεω!.... ρε Π****η μου δεν το πιστευω!! Αλλα Ναααα!! στα Α*****α μου!!!..... και αλλα τετοια στολιδια που προσδιδει η μια στην αλλη!!....

Για μενα αυτο ειναι οτι χειροτερο, και ας ειναι η αλλη ξανθια, 1.80 με γαλαζια ματια! Θα ξενερωνα αμεσως και δεν θα γυρνουσα καν να την κοιταξω!

 

 

2) Για να μην λεμε μονο για τις γυναικες, κραζω αφανταστα αυτους που οδηγουν με το αριστερο χερι κρεμασμενο εξω απο το παραθυρο,φορανε τα πανακριβα γυαλια τους στο...μετωπο και οχι κανονικα και ας εχει νταλα ηλιο, και η μουσικη δυναμωνει επιτηδες μολις περασουν μπροστα απο καποιο ΙΝ στεκι!!

:lol:

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgekap1 (24 Νοέ. 2004 , 23:01)

 

Αληθεια τι ειναι αυτο που βλεπετε σε μια Γυναικα/ Αντρα και σας ενοχλει, σας ξενερωνει, σας κανει εξω φρενων;;...

 

1)Ενα απο αυτα που με ξενερωνουν α φ α ν τ α σ τ α στις κοπελες, ειναι οταν βρισκομαι σε μια παρεα η στο δρομο και ακουω να λεει η μια στην φιλη αλλη για παραδειγμα: Ελα ρε Μ****α.... τι λες τωρα;...Nαι ρε Μ****α ετσι οπως στα λεω!.... ρε Π****η μου δεν το πιστευω!! Αλλα Ναααα!! στα Α*****α μου!!!..... και αλλα τετοια στολιδια που προσδιδει η μια στην αλλη!!....

Για μενα αυτο ειναι οτι χειροτερο, και ας ειναι η αλλη ξανθια, 1.80 με γαλαζια ματια! Θα ξενερωνα αμεσως και δεν θα γυρνουσα καν να την κοιταξω!

 

 

 

Hμουν χτες στη σχολη και με ρωταει μια κοπελα:''Μπηκαμε?''

''Oχι,δεν ηρθε σημερα η καθηγητρια' 'της λεω..

''Μαμω το Χρ...ο τους τα μου..πανα'' μου λεει...

 

Περιττο να σας πω οτι εμεινα με το στομα ανοιχτο...

Link to comment
Share on other sites

Μου τη σπάει στους άντρες η χρυσή αλυσίδα στο λαιμό και το μεγαλωμένο-με-προσοχή-και-φροντίδα μικρό νυχάκι. Και μαζί με αυτά τα "όμορφα", και το ανοιχτό πουκάμισο που βγαίνουν δάση από μέσα. Συγνώμη, αλλά τα νεύρα μου :mad:
...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με κάνει να θέλω να πλησιάσω και να ρίξω δυό χαστούκια στα γρήγορα, είναι οι άντρες που βρίσκονται στα αυτοκίνητο τους και είναι σταματημένοι στο φανάρι. Οι περισσότεροι (παρατηρήστε το) σκαλίζουν τη μύτη τους. Μετά από την ανασκαφή, βγάζουν τον θησαυρό κι αφού τον θαυμάσουν καλά - καλά, έπειτα τον εκσφενδονίζουν απ' το ανοιχτό παράθυρο.

Τύποι, που ούτε καν τους κόβει το μάτι σου για τέτοια αηδία....

Link to comment
Share on other sites

Στις γυναίκες μου την δίνει η οικοδομή στο πρόσωπο από το makeup καθώς και το ψωνιστικό υφάκι.

 

Στους άντρες μου την σπάνε οι ψωνάρες (με ότι περιλαμβάνει ο όρος).

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ismini20 (24 Νοέ. 2004 , 23:13)

 

Μου τη σπάει στους άντρες η χρυσή αλυσίδα στο λαιμό και το μεγαλωμένο-με-προσοχή-και-φροντίδα μικρό νυχάκι. Και μαζί με αυτά τα "όμορφα", και το ανοιχτό πουκάμισο που βγαίνουν δάση από μέσα. Συγνώμη, αλλά τα νεύρα μου :mad:

 

Τα νεύρα μου,τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω... :D

 

Κι εμένα με ψιλοχαλάει όταν μια γυναίκα ρίχνει τρελό και χοντρό μπινελίκι... :lol: Μου φέρνει λίγο σε νταβατζή και νταλικιέρη :rolleyes: Από τα χειλη μια γυναίκας πρέπει να βγαίνουν "μελωδίες"! :D

 

Αυτό που με χαλάει είναι όταν ακούω γυναίκες να μιλάνε δυνατά στο κινητό για άντρες :lol: Εντάξει το ξέρουμε και το βλέπουμε ότι είσαι όμορφη και ασχολούνται όλοι μαζί σου... :confused: :lol:

 

Κατά τα άλλα όλα καλά!! :alien: :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

εμένα γενικώς μου τι δίνουν οι άντρες...πλάκα κάνω,εμένα μου τι δίνει πάρα πολύ όταν μιλάνε για τα δικά μας κατορθώματα ενώ αυτοί είναι αγγελάκια...

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γκρίνια, ηλιθιότητα, αγένεια, ανειλικρίνεια...

@garfield-->:lol: :lol: :lol:

 

Επίσης όταν δεν περιποιούνται τον εαυτό τους..[η καθαριότητα είναι μισή αρχοντιά...]

:cool:

Επίσης όταν ντύνονται όλοι μαζί σαν τρέντι μπόις, κουρεύονται όλοι μαζί σαν ηλίθιοι, είναι ΨΩΝΙΑ με το ντύσιμό τους..

 

Πιστέψτε με τα χω τραβήξει..Κι όταν είναι ψώνιο με τα ρούχα ένας άντρας περισσότερο από το φυσιολογικό [σταματάει σε κάθε βιτρίνα και χαζεύει για ώρες, μπαίνει βγαίνει δοκιμάζει και καταλήγεις με φουσκάλες στο πόδι] μάλλον σκέφτεται περισσότερο τον εαυτούλη του από σένα...Το τελευταίο είναι μαρτυρία ζωής..Τι τραβάω Θεέ μου..Κι εγώ κάνω 10 λεπτά στα μαγαζιά..και βαριέμαι απίστευτα το shoping..

 

Επίσης όταν μιλάνε σαν νταλικέρηδες...Αυτό ισχύει και για το γυναικείο φύλο..

 

Να μη δέχονται να τους πληρώσεις έναν γκαϊφέ [καφές...][τόση υπερηφάνεια πια]

:confused:

Να κάνουν σκηνές ζηλοτυπίας...και να ξενοκοιτάζουν επίτηδες όταν ξέρουν ότι εσένα σε ενοχλεί...

 

Και φυσικά δεν μπορώ την έλλειψη χιούμορ..

 

Για περισσότερα θα κάνω edit!![again] :) :rolleyes:

http://img178.imageshack.us/img178/1052/rainwa8.gif

But I miss you most of all, my darling

When autumn leaves start to fall...

Link to comment
Share on other sites

Σας ετυχε ποτε να βγειτε εξω με κοπελα και να σταματαει Σ Υ Ν Ε Χ Ω Σ σε καθε βιτρινα που βλεπει και να την χαζευει αδιαφορωντας τελειως για εσας και την παρεα σας? :mad:

Το αστειο ηταν οτι σε καμια 20 βιτρινες που σταματησε και στις 20 εφτιαχνε τα μαλια της!!! :!:

 

Αυτο παλι βρε Αγορια να φορατε τα γυαλια σας μεσα στο κατασκοτεινο club στις 03:00 την νυχτα δεν το καταλαβαινω!!!! :cool:

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

-Den antexw tis gunaikes pou den einai thulika, kai otan perpatane einai les kai pertaparei o Vaggelis o Ntalikeris!

-Autes pou forane tin Arta kai ta Giannena panw tous

-Autes pou forane fake markes mono kai mono epeidi einai marka kai kala! nomizoun pws kati kanoun!

 

Stous antres den antexw to nuxaki, alusida (eutuxws den vlepw pollous)

 

Den mou erxetai kati allo....:)

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ismini20 (24 Νοέ. 2004 , 23:13)

 

Μου τη σπάει στους άντρες η χρυσή αλυσίδα στο λαιμό και το μεγαλωμένο-με-προσοχή-και-φροντίδα μικρό νυχάκι. Και μαζί με αυτά τα "όμορφα", και το ανοιχτό πουκάμισο που βγαίνουν δάση από μέσα. Συγνώμη, αλλά τα νεύρα μου :mad:

 

 

:lol: :lol:

Κοίτα, αυτό με το ανοιχτό πουκάμισο όταν είναι καλοκαίρι το κάνω και γω... ένα δυο κουμπιά ανοιχτά δηλαδή από πάνω για να μην σκάσω. Τώρα αν φαίνεται το δάσος, εγώ δεν φταίω! Τουλάχιστον χρυσή αλυσίδα δεν έχω!

 

Στις γυναίκες: Μου την δίνει το πολύ βάψιμο. Όταν κάποια βάφεται πολύ ("οικοδομή" όπως είπε και ένας φίλος πριν από μένα) είτε πιστεύει πως δεν είναι όμορφη (και συνήθως έχει δίκαιο) είτε πιστεύει πως θα γίνει άκρως εντυπωσιακή με το σωβάτισμα έτσι ώστε να την κοιτάει όλος ο αντρικός πληθυσμός και φυσικά έτσι ώστε να "σκάσουν" οι άλλες απ' τη ζήλια τους!

Κατ' επέκταση μου την σπάνε οι ψηλομύτες (και από δαύτες στο Α.Π.Θ. πάρα πολλές...) και οι ψωνάρες που νομίζουν πως είναι το επίκεντρο της προσοχής του κόσμου.

 

Στους άντρες; Μου την σπάνε αφάνταστα οι τύποι που κάνουν τα "μαγκάκια". Όλοι αυτοί οι "τρέντηδες" θέλουν ένα γερό χέρι ξύλο!

Το γέλιο είναι πως κάνουν όταν κινήσαι απειλητικά προς το μέρος τους

:lol: :lol: :lol:, "καλά ρε φιλαράκι πλάκα έκανα, μην τσατίζεσαι κιόλας, δεν το εννοούσα"...!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexel (25 Νοέ. 2004 , 08:40)

 

:lol: :lol:

Κοίτα, αυτό με το ανοιχτό πουκάμισο όταν είναι καλοκαίρι το κάνω και γω... ένα δυο κουμπιά ανοιχτά δηλαδή από πάνω για να μην σκάσω. Τώρα αν φαίνεται το δάσος, εγώ δεν φταίω! Τουλάχιστον χρυσή αλυσίδα δεν έχω!

 

 

Όχι, δεν κατάλαβες, δεν εννοώ τα δυο κουμπιά λόγω ζέστης, εννοώ το ανοιχτό πουκάμισο μέχρι τον αφαλό, που και καλά είναι και ένα νούμερο μικρότερο, και τι να κάνουμε "αφού δεν μου κάνει, να μην το αφήσω ανοιχτό?"!!

Με ενοχλεί το επίτηδες, αυτό του Σάκη του υδραυλικού ένα πράγμα. :mad: :mad:

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι με ενοχλεί το "αναρχοαυτόνομο" στυλάκι... σε άντρες και γυναίκες!

 

Επίσης το να το παίζει η άλλη άνετη και απελευθερωμένη και στην πορεία να σου φέρνει μαζί και την αδερφή της ή την φίλη της για να κάνουν έρευνα επί τόπου για το ατομό σου και αν είσαι καλός ή όχι γι' αυτή...

 

Μου τη σπάει να βγάζουν τα αποθυμένα τους εκεί που μπορούν... δεν μπορείτε να φανταστείτε τι είδα να κάνουν σε ένα πολύ καλό κατά τα άλλα παιδάκι...

 

Γκρρρρ!!!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgekap1 (25 Νοέ. 2004 , 01:09)

 

Αυτο παλι βρε Αγορια να φορατε τα γυαλια σας μεσα στο κατασκοτεινο club στις 03:00 την νυχτα δεν το καταλαβαινω!!!! :cool:

 

 

Ki egw to koroideua auto mexri pou mou dwsan na foresw mesa se club gualia. Boh8aei arketa se club me polu trelo fotismo kai fotistika efe pou se tuflwnoun. Se club omos skoteino xwris polla tetoia fotistika einai ontos xazo.

Link to comment
Share on other sites

Genika de mporw gunaikes pou to paizoun duskoles xwris logo, ki as se goustaroun. To na mhn eisai eukolh/poutana, de simainei oti prepei na to paizeis toso duskolh se simeio pou o allos na nomizei oti de ton 8es, kai meta na rwtas tis files sou na 3anakanonisoun kana konne!! Anwrimotites sto full!

 

Mou th spane oloi oi GOTH wannabes!! Den uparxei e3igisei tou ti einai goth se 8ema psixologias! Kaneis goth den einai ontos etoimos na autoktonisei. Einai apla oti 8eloun na 3exwrizoun me to na einai ntumenoi sta maura, leuko makigiaz, klp, klp, klp.

 

Mou th spaei h nea moda me ta kolita kai ta xamilokabala...oxi epidi de me trelenoun oi omorfes pou trigirnane kai ta forane...alla epidi autes einai liges....twra oi polles asxhmes bgainoun me tis patses e3w kai to string na fenete kai mou erxete na 3erasw!!!! Ligw sebasmo...molis efaga!!!

 

Mou th spane atoma pou krazoun atoma katw apo 25 me audi, bmw, klp, kai ton brizoun legontas tou oti zei me ta leutakia tou mpampaka! Kai as einai etsi...kala kanei to paidi! Kai apo thn allh, 3erw arketa atoma pou exoun terastia muala (kai tuxh) kai exoun bgalei arketo xrhma ws ta 25!

 

Mou th spaei pou oloi pleon sthn ellada 3eroun kai kapoion kai exoun ena konne gia na mpeis se club! Kai ti egine pou 3ereis to m@l@ka to portierh? Kai emena me afinei mesa xwris na tou parw pip@! Ti mas to les oti ton 3ereis ton tade? Afou ton 3ereis, bale mas sto club tote? A, telika isws na mhn ekei shmera? A, katalaba...ok...allh fora...BLAKA...to paizeis kai kapoios!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgekap1 (25 Νοέ. 2004 , 00:09)

Αυτο παλι βρε Αγορια να φορατε τα γυαλια σας μεσα στο κατασκοτεινο club στις 03:00 την νυχτα δεν το καταλαβαινω!!!! :cool:

 

Πολλά ναρκωτικά προκαλούν ευαισθησία στο φως.

 

Mou th spane atoma pou krazoun atoma katw apo 25 me audi, bmw, klp, kai ton brizoun legontas tou oti zei me ta leutakia tou mpampaka! Kai as einai etsi...kala kanei to paidi! Kai apo thn allh, 3erw arketa atoma pou exoun terastia muala (kai tuxh) kai exoun bgalei arketo xrhma ws ta 25!
Ξαναπέστο.

 

Οκ σειρά μου :) Είναι ντεκαβλέ να είσαι γυναίκα και να περπατάς με τσιγάρο στο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Σε γυναίκες και αντρες: να μιλάνε όλη την ώρα για το fame story και το super idol και όλα αυτά τα αποτυχημένα (κατά την γνώμη μου) τηλεοπτικά ψευτο-show λες και δεν υπάρχουν σημαντικότερα πράγματα σε αυτό τον κόσμο. Επίσης με εκνευρίζει το γεγονός ότι όλοι νομίζουν ότι θα γίνουν τραγουδιστές - ηθοποιοί και αστέρες του greecewood (βλέπε hollywood) αφού δεν υπάρχουν άλλα επαγγέλματα (!)

 

 

Στις γυναίκες: το καβάλημα του καλαμιού. Να νομίζουν ότι ο κόσμος γυρνάει γύρω τους. "Δεν μιλάω σε κανέναν αν δεν έρθει να μου μιλήσει πρώτα αυτός". Οι θεωρίες συνωμοσίας περί γυναικείας σεξουαλικότητας και ανωτερότητας (νοητικά). Το σκεπτικό που έχουν κάποιες "λίγες" ότι θα βρούν έναν άντρα ευκατάστατο και θα βγαίνουν με τις φιλενάδες τους για καφέ μετά τις 12 τα "ξημερώματα" (ποιος ξυπνάει πρίν τις 10:30)

 

Στους άντρες: που είναι μονίμως θύματα των γυναικών (κάποιοι) και τις κυνηγάνε από πίσω όπως κυνηγάνε τα αρσενικά σκυλάκια τα θυληκά σε γόνιμες μέρες. Σε αυτό το σημείο χάνεται κάθε ίχνος αξιοπρέπειας. Θα συμφωνίσω με τους προλαλήσαντες για τα ανοιχτά πουκάμισα, τις χρυσές αλυσίδες και τα λοιπά μπιχλιμπιδάκια και να προσθέσω επίσης και τα "back to the future" πολύχρωμα λαμπάκια κάτω από το superduperextrafast&superfurious lada.

 

Υπάρχουν και άλλα απλά δεν μου έρχονται τώρα :p

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza (25 Νοέ. 2004 , 01:37)

 

-Autes pou forane fake markes mono kai mono epeidi einai marka kai kala! nomizoun pws kati kanoun!

 

 

XAXAXAXA!!! Polu kalo! Nai ontws, auto pou tin spaei kai emena! Einai polu gelio! To kako einai pws nomizoun pws den fainetai i diafora kai ti mostraroun san na einai tropaio!!! ELEOS!

 

Stis kopeles den mou aresei to upervoliko vapsimo! Den lew na min kanoun smoky eyes, alla oxi kai stis 8 to prwi(ektos an tote gurnane :p !)

 

Den mou aresei pou orismenes gunaikes "upotimane kai snobaroun " tis garsones se ena cafe! Deixnei polu xamilo epipedo( To idio isxuei kai gia tous antres veveia!)

 

 

 

Stous antres den mporw to anoixto poukamisaki me auta ta kremasta pou forane epeidi einai trendy kai kala!! Den mporw to malli na einai 2 metra panw apo to kefali kai ekei na topothetoun to mualo tous!

To motto pou lene oloi an sou tin pesoun kai den tous katseis..... (kserete ti ennow!) ELEOS!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος UserX (25 Νοέ. 2004 , 13:01)[/

 

 

Στους άντρες: που είναι μονίμως θύματα των γυναικών (κάποιοι) και τις κυνηγάνε από πίσω όπως κυνηγάνε τα αρσενικά σκυλάκια τα θυληκά σε γόνιμες μέρες. Σε αυτό το σημείο χάνεται κάθε ίχνος αξιοπρέπειας. Θα συμφωνίσω με τους προλαλήσαντες για τα ανοιχτά πουκάμισα, τις χρυσές αλυσίδες και τα λοιπά μπιχλιμπιδάκια και να προσθέσω επίσης και τα "back to the future" πολύχρωμα λαμπάκια κάτω από το superduperextrafast&superfurious lada.

 

Υπάρχουν και άλλα απλά δεν μου έρχονται τώρα :p

 

Αυτο ξαναπεστο!!.........χαρακτηριστικο ειναι ενα S*AT LE*N 1600 κοκκινο με νεον απο κατω μουσικη που κανει τα τζαμια να τριζουν και ειναι αραγμενο μονιμως εξω απο τα club και τα caffe sthn thess, και χακλιδικη το καλοκαιρι........το εχει πετυχει κανεις??? :D

 

Επισεις η καθαριοτητα στην γυναικα ειναι ενα απο τα σημαντικοτερα!!

(οχι οτι στον αντρα δεν ειναι!)

λαδωμενα αλουστα μαλλια, μασχαλες που .....να μην πω καλυτερα.....και στομα να μυριζει τσιγαρο, ποτο κτλ ειναι οτι χειροτερο!!

Ευτυχως ειναι λιγες οι κοπελες που αφηνουν ετσι τον εαυτο τους....

 

Οσο για το στρινγκ που ειπε ενας φιλος παραπανω μερικες κοπελες το κανουν να φαινεται....οσο γινεται καλυτερα....εμενα προσωπικα με αφηνει σχεδον.... αδιαφορο αν και......το εκανε μια φιλη μας το καλοκαιρι και μας κοιτουσαν ολοι οπου πηγαιναμε και καποιοι γελουσαν :o :o :o .....Μπορει να προκαλει ισως σε καποιους κατι το σεξουαλικο αλλα οι περισσοτεροι νομιζω δεν θα πλησιαζαν ...για κατι σοβαρο μια τετοια κοπελα ;)

 

MiuMiu σωστη!!! :) Τα παιδια ειναι πανω απο ολα ανθρωποι!!

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντέχω τις γυναίκες που βρίζουν. Συμφωνώ με όλους που το προανέφεραν. Δεν γίνεται να είσαι σαν θεα και να μιλάς σαν νταλικιέρης.

 

και

 

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ σε όλες τις γυναίκες που διαβάζουν. Διαδώστε το και στις φίλες σας!!!! Αν έχετε από λίγα ως πολλά παραπανίσια κιλά σας παρακαλώ μην φοράτε μπλουζάκια που φαίνεται ο αφαλός. Αυτό το σωσηβιάκι που φαίνεται με σκοτώνει.:cry: :cry: :cry:

 

:up: (Δεν κατηγορώ τις καμπύλες ίσα, ίσα που μου αρέσουν) :up:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Όλοι αυτοί οι "τρέντηδες" θέλουν ένα γερό χέρι ξύλο!

Το γέλιο είναι πως κάνουν όταν κινήσαι απειλητικά προς το μέρος τους

, "καλά ρε φιλαράκι πλάκα έκανα, μην τσατίζεσαι κιόλας, δεν το εννοούσα"...!

 

Οπως τα λες. τα τρεντακια ειναι η μεγαλυτεροι δηθεν , που την ειδανε μουρες , ενω δεν ειναι παρα απλως κοτες. Η χειροτερη ρατσα

 

PS: Ισως να ειχαν δει καποιοι τι εγραφε στον τοιχο διπλα απο το Paul Frank Store στην Κηφισια (made by Mena)

 

Εμένα πάλι με ενοχλεί το "αναρχοαυτόνομο" στυλάκι... σε άντρες και γυναίκες!

 

Σωστος ;)

Link to comment
Share on other sites

Αντρες και γυναίκες, μου τη σπάει αφάνταστα να τρώνε τα νύχια τους.

Νομίζω δεν υπάρχει πιο αντιαισθητικό πράγμα...

 

Καλά και αυτό με το νυχάκι στο μικρό επίσης είναι αηδία...

τώρα θα μπορούσα να γράψω μια ολόκληρη λίστα αλλά ας το να πάει στα κομματια... Δε θα τελειώσουμε ούτε αύριο.

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 (25 Νοέ. 2004 , 15:31)

 

Οπως τα λες. τα τρεντακια ειναι η μεγαλυτεροι δηθεν , που την ειδανε μουρες , ενω δεν ειναι παρα απλως κοτες. Η χειροτερη ρατσα

 

 

Κάποτε κάποιος φίλος είχε αναφερθεί σε αυτά τα παιδάκια ως αγορίτσια.... Νομίζω είναι ο χαρακτηρισμός που ταιριάζει περισσότερο ;)

 

Σπύρος

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...