Jump to content

South Park (Comedy Central)


Bayern7
 Κοινοποίηση

Ποιος ειναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας;  

125 members have voted

  1. 1. Ποιος ειναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας;

    • Cartman
      54
    • Stan
      8
    • Kyle
      5
    • Kenny
      24
    • Chef
      9
    • Timmy
      8
    • Mr. Garrison
      5
    • Officer Barbrady
      3
    • Mr. Mackey
      4
    • Άλλος
      5


Recommended Posts

22 Οκτωβρίου βγαίνει το επόμενο επεισόδιο της 7 σειράς του South Park μετά από 6 μήνες περίπου! :D :)

ΕΛΕΟΣ πάθαμε στέρηση τόσο καιρό χωρίς κανένα επεισόδιο... :( :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 488
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον Bayern7 22 Οκτωβρίου βγαίνει το επόμενο επεισόδιο της 7 σειράς του South Park μετά από 6 μήνες περίπου! :D :) ΕΛΕΟΣ πάθαμε στέρηση τόσο καιρό χωρίς κανένα επεισόδιο...
Πού βγαίνει ρε Μπάγιερν? στο αμέρικα? στο ντιβιντί? στο καζαά? πουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ? Σατ γιορ φάκινγκ φέης ανκλ φάκαααααααααααααααααααααααααααααα!
Link to comment
Share on other sites

Bγαίνει στην τηλεόραση στην Αμερική!

Ε την επόμενη μέρα είναι διαθέσιμο στα γνωστά IRC δίκτυα για κατέβασμα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Bayern7 Bγαίνει στην τηλεόραση στην Αμερική! Ε την επόμενη μέρα είναι διαθέσιμο στα γνωστά IRC δίκτυα για κατέβασμα... ;)
Άντε επιτέλους αν κι είναι απ'τα λίγα εώς ελάχιστα ορίτζιναλ που αγοράζω. Ένα πρίβιου βέβαια στο ντιβέξ δε θα μας χαλάσει καθόλου... :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

re paidia den exw dei kanena epeisodeio south park...exw dei mono to 10' apospasma ths tainias pou edeixne ston akyrhxto polemo kai eixe poly gelio...kserete pou mporw na dw kanena epeisodeio?dvd kykloforei?

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτος! Αυριο με τον κηδεμόνα σου! :D

 

Μπορείς να βρείς σε διάφορα site (σχετικά εύκολα με απλό search στο google).

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την kriz

Απαράδεκτος! Αυριο με τον κηδεμόνα σου! :D

 

Μπορείς να βρείς σε διάφορα site (σχετικά εύκολα με απλό search στο google).

 

pros to paron den exw net alla kai pali posh wra theloun gia na kateboun?sto tmd moviez paizei tpt?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω δει μόνο την ταινία και ήταν γαμάτη!

Μακάρι κάποια στιγμή να δείξουν και τα επεισόδια στην tv, γιατί αν κάτσω να τα κατεβάσω όλα θα γεράσω μπροστά από τον υπολογιστή!

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από τότε που γύρισα από την Αγγλία έχω πάθει στέρηση. Καλά, τόσο μ@^@&ες είναι και δεν το φέρνουν στην Ελλάδα; Δεν ήξερα ότι παίζουν τα επεισόδια σε irc, αλλά πάλι 30-40ΜΒ είναι πολλά για 56άρι μόντεμ...
Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν έχω δεί κανένα επεισόδιο SouthPark.

Μετά απο τόσος χαμός που γίνετε είπα να πάω στο video club να νοικιάσω κανένα DVD.Είχε την ταινία αλλα ήταν νοικιασμένη,υπάρχει η σειρά σε DVD????Σε ποιά season βρίσκετε τώρα στην αμερική????Απο net λίγο δύσκολο να κατεβάσω....GPRS rulez!!!!

Επιτρέπεται 1 εικόνα όχι μεγαλύτερη από 420 X 150 pixels και όχι μεγαλύτερη από 16K.
Link to comment
Share on other sites

Στα ελληνικά βίντεο κλαμπ παίζει μόνο η ταινία, η σειρά γιοκ. Τώρα είναι στην 7η σεζόν όπως τόνισε κι ο Μπάγιερν. Αν αδυνατείς να τα κατεβάσεις απ'το νετ τότε στο πλέη.κομ αλλά και στο άμαζον κλπ μπορείς ν'αγοράσεις είτε ξεχωριστά επεισόδια είτε ολόκληρα τα μποξ σετ από κάθε σεζόν :o
Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι μεγάλο πακέτο να αρχίσεις τώρα να κατεβάζεις όλα τα επεισόδια από την αρχή..

Αλλά αν τα έχεις όλα και κατεβάζεις κάθε φορά το καινούριο δεν είναι τπτ! Τι είναι να κατεβάζεις 30-35ΜΒ μία φορά τη βδομάδα! Big deal :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mήπως ξέρει κανείς που θα βρω υπότιτλους για τα 6 πρώτα seasons; Έχω τα επεισόδια εδώ και 6-7 μήνες (thanx Bayern7 :)) και κάθονται, γιατί είναι κουραστικό το να γυρίζω πίσω κάθε φορά μερικές σκηνές για να ακούσω καλύτερα τι είπαν. :confused: :p
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπάρχουν υπότιτλοι!!

Συνήθως οι υπότιτλοι προέρχονται από κάποιο dvd rip! Τα επεισόδια αυτά δεν νόμιζω να έχουν βγει σε dvd (διορθώστε με αν κάνω λάθος), οπότε κάπως δύσκολο να παίζουν υπότιτλοι... :o

Να έχει κάτσει κανένας να γράψει υπότιτλους με το χέρι ακούγοντας και μεταφράζοντας, απίθανο μου φαίνεται.. :(

Link to comment
Share on other sites

Το κόβω απίθανο να παίζουν υπότιτλοι... Έχω τις πρώτες 4 σεζόν σε ορίτζιναλ και τα υπόλοιπα σε ντιβέξ και δεν υπάρχουν πουθενά υπότιτλοι, ούτε ελληνικοί, ούτε αγγλικοί... Το καλό θα'ταν να υπήρχαν τουλάχιστον οι αγγλικοί καθώς η μετάφραση των ελληνικών θα'ταν πιθανόν για τα μπάζα. Αλλά τί να κάνουμε, βλέπεις οι παραγωγοί έχουν γραμμένους εντελώς τους ξενόγλωσσους και διάφορους κουφούς :p
Link to comment
Share on other sites

kyle's mom is a biAtch!

 

kyle's mom is bitch, bitch bitch bitch bitch bitch bitch bitch she's a stupid biiiiiiiitch... kyyyyyleeee's moooom is aaa biiiiiiiiatch!

 

theiko! trelo gelio! kai pragmatika ena apo ta pio STEGNA kai antiamerikanika show! giati de to deixnoun giati... :

-EFXARISTOUME TOUS AMERIKANOUS... blah blah blah...

Link to comment
Share on other sites

Άντε και το καλύτερο ringtone ever για τους φαν...

 

EDIT: Γιατί δεν μου έκανε επισύναψη; Αφού είναι zip και μόλις 27ΚΒ! Και φαίνεται στο edit σαν να υπάρχει attachment :confused: :blink:

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Πάνε στο πρώτο βίντεο κλαμπ που θα βρεις και νοίκιασε την ταινία... ότι και να σου πούμε είναι λίγο...

 

(για να μη βρεθείς προ εκπλήξεως, είναι κινούμενα σχέδια!)

Link to comment
Share on other sites

Καλέ πείτε μου καμιά λεπτομέρεια, δε θα το ρουφιανέψω!!! Περι τίνος πρόκειται??? Το μόνο cartoon που είδα ήταν το ice age κ' πέθανα στο γέλιο!
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Nantia

Βρε παιδιά, τί είναι αυτό το south park???? Eντελώς εκτός τόπου είμαι!

 

kai egw mia apo ta idia eimai...alla apo ena apospasma pou eixa dei eixa gamhthei sto gelio...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Nantia

 

Το μόνο cartoon που είδα ήταν το ice age κ' πέθανα στο γέλιο!

 

 

Καμία σχέση με τέτοιο στυλ... είναι τελείως ανατρεπτικό και σαρκάζει σε απίστευτο βαθμό τον αμερικάνικο τρόπο ζωής

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...