Jump to content

iPhone 11 Pro


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Apple iPhone 11 Pro

 

Εκκρεμεί περιεχόμενο

 

190911-Apple-iPhone-11-Pro-Malaysia-tarikh.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 826
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έλα ντε...

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα. Πολύ καλό το κινητό! Σε σχέση με το Χ που είχα , πιο βαρύ. Αυτό είναι το μόνο που με ξενέρωσε.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα να το δω και ομολογώ μαρεσε πολύ περισσότερο από το max για κάποιο λόγο, από μπαταρία πως πάει αν το έχει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα να το δω και ομολογώ μαρεσε πολύ περισσότερο από το max για κάποιο λόγο, από μπαταρία πως πάει αν το έχει κανείς;

 

Παίδες εγώ από max προέρχομαι και σε μπαταρία μπορώ να πω ότι στην δικιά μου χρήση είναι σχεδόν τα ίδια.

Το τηλέφωνο βγήκε από την μπρίζα στης 07.10

Και έχουμε αυτήν την στιγμή (21.10) υπόλοιπο 40%

Ενεργή οθόνη 3.50

Αφυπνίσεις 145

Γνωστοποιήσεις 48

Όλη η ημέρα σε χρήση είναι με 4g

Με 2 ενεργές γραμμές και μόνιμα on το Bluetooth.

Δεν το λες και κακό / αρκεί να ξανά συνηθίσεις το μικρό μέγεθος.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εγώ από max προέρχομαι και σε μπαταρία μπορώ να πω ότι στην δικιά μου χρήση είναι σχεδόν τα ίδια.

Το τηλέφωνο βγήκε από την μπρίζα στης 07.10

Και έχουμε αυτήν την στιγμή (21.10) υπόλοιπο 40%

Ενεργή οθόνη 3.50

Αφυπνίσεις 145

Γνωστοποιήσεις 48

Όλη η ημέρα σε χρήση είναι με 4g

Με 2 ενεργές γραμμές και μόνιμα on το Bluetooth.

Δεν το λες και κακό / αρκεί να ξανά συνηθίσεις το μικρό μέγεθος.

 

Δεν παίζεται η μπαταρία του! Προερχόμενος από τα android της samsung είναι η μέρα με τη νύχτα! Στο 24ωρο έχω 50% μπαταρία με 40 λεπτά βιντεοκλήσεις WhatsApp και άλλα 40 σε μηνύματα whatsApp & Viber, καμπόσες κανονικές κλήσεις και δύο ώρες μουσική με bluetooth, καμιά ώρα Social media κλπ Δουλεύω δε σε βουνό πάνω με πολύ κακό σήμα.!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ καλο

Η μπαταρια του γεμιζει ανησυχητικα γρηγορα

Σε μιαη ωρα απο 25 στο 90!

Και εχω πατησει και το κουμπι για την ελεγχομενη φορτιση

Τρομερη αιαθηαη προερχομαι απο το εξαρι

Ακιζει ομως και το 11αρι το απλο για καποιον που θελει να μην δωρει χιλια και με επτακοσια χωρις φπα το ακλο 11αρι τα σπαει

Το αναφερω καθως δεν ξερω απο φωτο και κανω τα βασικα

Η αισθηαη του αλουμινιου η οτι ειναι γυρω γυρω ειναι τρομερη

Το βαρος ειναι πολυ καλο αισθανεσαι οτι ειναι πριμιουμ

Το νοτς δεν με ενοχλει και ουτε προκειται να το βγαλει τα επομενα χρονια η απλ

Ειναι ταχυτατο και απροβληματιστο

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζεται η μπαταρία του! Προερχόμενος από τα android της samsung είναι η μέρα με τη νύχτα! Στο 24ωρο έχω 50% μπαταρία με 40 λεπτά βιντεοκλήσεις WhatsApp και άλλα 40 σε μηνύματα whatsApp & Viber, καμπόσες κανονικές κλήσεις και δύο ώρες μουσική με bluetooth, καμιά ώρα Social media κλπ Δουλεύω δε σε βουνό πάνω με πολύ κακό σήμα.!

 

Τσαπανης με iPhone???

Έτσι δύναμη!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι εστί τσαπανης?

 

Η εξέλιξη του τσοπάνη με την καλή έννοια.

Αααα και με πολύ δόση χιούμορ.

Κλείνοντας εγώ πάντως σε σήμα ( 4g always) κάτι κενά σε σήμα τα έχω. Πιστεύω όμως ότι ενδέχεται να φταίει η αλλαγή πυργου σήματος.

Αυτά

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι παιζει φετος με το σκρουτζ και δεν πεφτει η τιμη του?

Περισυ το xs επεφτε μερα με την μερα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι παιζει φετος με το σκρουτζ και δεν πεφτει η τιμη του?

Περισυ το xs επεφτε μερα με την μερα.

 

Δεν είναι ακόμα διαθέσιμο. Όλοι το ψάχνουν και δεν το βρίσκουν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι παιζει φετος με το σκρουτζ και δεν πεφτει η τιμη του?

Περισυ το xs επεφτε μερα με την μερα.

 

Περυσι το xs ουτως ή αλλως δεν ειχε καθολου ζητηση γιαυτο και επεφτε και γρηγορα η τιμη του.

 

Φετος ομως περα απο χαμηλη διαθεσιμοτητα(ολα κατοπιν παραγγελιας ειναι οπως βλεπεις,πως να πεσει η τιμη τους?)υπαρχει μεγαλη ζητηση.

Link to comment
Share on other sites

Περυσι το xs ουτως ή αλλως δεν ειχε καθολου ζητηση γιαυτο και επεφτε και γρηγορα η τιμη του.

 

Φετος ομως περα απο χαμηλη διαθεσιμοτητα(ολα κατοπιν παραγγελιας ειναι οπως βλεπεις,πως να πεσει η τιμη τους?)υπαρχει μεγαλη ζητηση.

 

Σοβαρα? Τετοια διαφορα στην ζητηση? Κ το xs περισυ με παραγγελια το πηρα κ ηταν Νοεμβριος μηνας.

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα? Τετοια διαφορα στην ζητηση? Κ το xs περισυ με παραγγελια το πηρα κ ηταν Νοεμβριος μηνας.

 

Προφανως.

Πολυ μικρες διαφορες σε σχεση με το Iphone X.

Αυτο φανηκε αργοτερα και στις πωλησεις/ζητηση,ειδικα μιας και ειχε και μικρη μπαταρια/μετρια αυτονομια

 

https://www.cnet.com/news/iphone-xr-topped-all-other-phones-in-the-first-half-of-2019-report-says/

Link to comment
Share on other sites

Προφανως.

Πολυ μικρες διαφορες σε σχεση με το Iphone X.

Αυτο φανηκε αργοτερα και στις πωλησεις/ζητηση,ειδικα μιας και ειχε και μικρη μπαταρια/μετρια αυτονομια

 

https://www.cnet.com/news/iphone-xr-topped-all-other-phones-in-the-first-half-of-2019-report-says/

 

Από xs σε pro? Εγώ έλεγα ότι έκανα κουταμάρα που δεν πήρα το Xs. Μία κάμερα διαφορά και κάνα 400άρι είναι, αξίζει η αλλαγή?

Link to comment
Share on other sites

Από xs σε pro? Εγώ έλεγα ότι έκανα κουταμάρα που δεν πήρα το Xs. Μία κάμερα διαφορά και κάνα 400άρι είναι, αξίζει η αλλαγή?

 

Οι διαφορες του XS απο το X.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σε όσους πήγαν απο xs σε 11 pro εχει μεγάλη διαφορά η αυτονομία ; Διευκρινίζω το μικρο και όχι την max έκδοση!

Θένκιου

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σε όσους πήγαν απο xs σε 11 pro εχει μεγάλη διαφορά η αυτονομία ; Διευκρινίζω το μικρο και όχι την max έκδοση!

Θένκιου

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

 

 

Εγώ θα σου πω για το Χ που είχα και πήγα στο pro. Μεγάλη διαφορά! Με νούμερα λίγο δύσκολο να μιλήσω αλλά το βλέπω στην χρήση και ανά πόσες μέρες το φορτίζω. Γενικά νομίζω είναι μια καλή αναβάθμιση στο κινητό. Εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένος με την μπαταρία!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σε όσους πήγαν απο xs σε 11 pro εχει μεγάλη διαφορά η αυτονομία ; Διευκρινίζω το μικρο και όχι την max έκδοση!

Θένκιου

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Ειχα το XS και τωρα το 11 Pro..

Με τη δικη μου χρηση η διαφορά τους σε ποσοστο μπαταριας ειναι περιπου 25-30% που ειναι αρκετα μεγαλη.

Με το 11 Pro βγαζω παντα 2η μερα εκτος πριζας αφου το βραδυ της πρωτης μερας ειμαι με 70%, ενω με το XS δεν τολμουσα γιατι αντιστοιχα ειχα 40-50%.

Επαναλαμβανω ομως οτι το θεμα αυτονομιας ειναι αρκετα φλου και επηρεαζεται απο ενα σωρο παραγοντες περαν της χωρητικοτητας της μπαταριας!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

iphone xs μπαταρια 2658mah

Iphone pro μπαταρια 3050mah

 

Αρα μιλαμε για κοντα 400mah πανω σε μπαταρια+το νεωτερο τσιπακι,ειναι λογικο να μιλαμε για αισθητα καλυτερη αυτονομια.

 

Διπλασια διαφορα σε αυξηση μπαταριας(σχεδον 800mah) εχει το XS max απο το αντιστοιχο Pro max εξου και γιατι εχει και τις μεγαλυτερες διαφορες απο ολα σε αυτονομια.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11 Pro
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...