Jump to content

Η Λάμψη (Ant1)


SNikolaidis
 Κοινοποίηση

ΠΟΙΑ ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΙΣΣΟΤΕΡΟ;  

156 members have voted

  1. 1. ΠΟΙΑ ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΙΣΣΟΤΕΡΟ;

    • Η ΛΑΜΨΗ
      45
    • ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
      111


Recommended Posts

Μόλις με πήρε τηλέφωνο η γυναίκα μου, το λέει τώρα στον Αντ1, ότι ο Φώσκολος (προφανώς γιατί άρχισε να χάνει τηλεθέαση από το Mega - Βέρα στο δεξί), αποφάσισε να συμπεριλάβει την Καλομοίρα στην Λάμψη, ως εξώγαμο του πανίσχυρου Δράκου!!! :wacko:

 

Πάνε καλά οι άνθρωποι;;;; :blink: :whistle: :whistle: :lol: :lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 266
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

H πλακα ειναι οτι αυτος ο Φωσκολος ολο μεσα στο μυαλο μου ειναι :p :p :lol:

Αν και η ειδηση επαιζε εδω και μια βδομαδα,το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ηταν οτι θα της ταιριαζε γαντι να κανει το εξωγαμο του Γιαγκου Δρακου. :lol: :lol: :p

Τωρα την ειχε η Τατιανα μαζι με τον τηλεοπτικο μπαμπα της.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Ελεος

 

εχω πάθει φοβερό overdose με αυτή τη Καλομοίρα, τόσο που την έχω σιχαθεί χωρίς να μου φταίει και σε τίποτα στην τελική αυτή...

 

Ας σκεφτούν οι manager (call me Heaven) ότι ΤΟΣΟ κάψιμο δε κάνει καλό... Που πας να πάρεις σάντουιτς και τη Καλομοίρα βλέπεις πάλι...

:X
Link to comment
Share on other sites

Έχει πέσει πολύ ο Φώσκολος αφού η Λάμψη είναι σταθερά δεύτερη μετά τη Βέρα στο Δεξί, δε βλέπεται που έχει τρελλάθεί στις διαφημίσεις της Λάμψης, τόσα χρόνια ποτέ δε τη διαφήμιζε και τώρα σιχάθηκα να βλέπω διαφημίσεις. Να σου και η Καλομοίρα τώρα να φέρει τηλεθέαση.

Αλλά όντως mplip^ και γω πλέον τη βαρέθηκα τη Καλόμοιρα, σε όλες τις εκπομπές είναι πια, θα καεί πριν ακόμα βγει.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, λογικό δεν είναι να την "κάψουν" την κοπέλα; Ό,τι προλάβουν να φάνε από αυτήν φέτος, γιατί του χρόνου, θα βγουν τα... καλομοιρόπουλα...

(Τώρα, αν θα είναι καλομοιρόπουλα ή κακομοιρόπουλα, αυτό είναι άλλο θέμα... ;) )

 

Α, και για να επανέλθουμε στο θέμα μας, λέτε να αλλάξουν και το intro της σειράς, να βάλουν το "Εγώ είμαι η Καλομοίρα"; :wacko: :whistle: :lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

AX Θεέ μου, το είδα στις βραδυνές ειδήσεις!.... Ω ρε που καταντήσαμε....Αίσχος, Χάλια μαύρα, είναι εντελώς σπαστικιά. Δεν ξέρω αν φταίει αυτή ή οι managers(!) αλλά τα νεύρα μου!
...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ το νεο της ημερας....

θα τρελαθουμε ρε τελειως....

οτι ΑΡΠΑΞΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!! ο φωσκολος ηταν που ηταν ξεφτυλα τωρα πια...

Το θεμα ειναι οτι ειτε καει ειτε οχι το καλομοιρακι τα βγαζει "χοντρα" τωρα(+τα 60 μυρια που πηρε απο το παιχνιδι) οποτε μονο για λυπηση δεν ειναι....

Link to comment
Share on other sites

eksogamo tou giankou e??me amerikana sigoura-pos allios 8a dikaiologh8oun ta a8lia ellhnika ths?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ότι ανεβαίνει γρήγορα πέφτει ακόμα πιο γρήγορα,περιμένετε λιγάκι και θα το δείτε ;)αν δεν τα αρπάξει τώρα η καλομοίρα μετά από λίγους μήνες δεν θα παίρνει ούτε cents.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

opos eipa sto chat me th filtath greekcharmed thn kalomoira prokeimenou na kerdisoun oso mporoun oloi apo to prosopo ths(poulaei) 8a thn typosoun se xartia toualetas-kalomoira's rolls,kai otan ta petame 8a akougete h gnorimh fonh na mas leei "filakiaaaaaaaaaaa":):):):):):p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona (13 Οκτ. 2004 , 22:53)

 

παιδιά ότι ανεβαίνει γρήγορα πέφτει ακόμα πιο γρήγορα,περιμένετε λιγάκι και θα το δείτε ;)αν δεν τα αρπάξει τώρα η καλομοίρα μετά από λίγους μήνες δεν θα παίρνει ούτε cents.

 

μα ηδη τα αρπαξε η καλομοιρα φιλε μου...

ηδη εχει βγαλει οτι δεν θα βγαλεις εσυ σε ολη σου την ζωη....

τι να λεμε τωρα.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ismini20 (13 Οκτ. 2004 , 21:53)

 

AX Θεέ μου, το είδα στις βραδυνές ειδήσεις!.... Ω ρε που καταντήσαμε....Αίσχος, Χάλια μαύρα, είναι εντελώς σπαστικιά. Δεν ξέρω αν φταίει αυτή ή οι managers(!) αλλά τα νεύρα μου!

 

 

Χαχα το επαιξαν και στις ειδησεις κιολας;;; :p Σαν τι το παρουσιασαν δηλαδη.. :blink:

Ε ρε τα χαλια μας...

Link to comment
Share on other sites

Την είδα λίγο να παίζει κάποιες σκηνές σε μια μεσημεριανή εκπομπή και κατά την γνώμη μου ήταν απογοητευτική, ας κάνει την μπάζα της στα 20 αυτά επεισόδια που θα συμμετάσχει διότι δεν νομίζω να έχει πολύ μέλλον στον συγκεκριμένο τομέα, εκτός και αν θα την βλέπουνε για τα νάζια της τα οποία από ένα σημείο και μετά καταντάνε κουραστικά (αηδιαστικά).

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Αχ λοιπόν, χθες το βράδυ, στις ειδήσεις πάλι, είδαμε αναλυτικότατα τις σκηνές στις οποίες θα παίξει η Καλομοίρα, ο παρουσιαστής είπε ότι θα συμμετέχει στη σειρά όσο ανεβαίνει η θεαματικότητα και μάλιστα είπε ότι έχει γίνει πρόταση και στον ΝΙΝΟ(!) να συμμετέχει στη "λάμψη"!!!! Ε όχι ρε παιδιά! Τι θα είναι δηλαδή? Το άλλο εξώγαμο του Δράκου και το χαμένο από χρόνια αδέλφι της καημένης Jennifer (η Καλομοίρα είναι αυτή για όποιον δεν είχε την τύχη να το ακούσει)?
...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mplip^ (13 Οκτ. 2004 , 15:08)

 

Ελεος

 

εχω πάθει φοβερό overdose με αυτή τη Καλομοίρα, τόσο που την έχω σιχαθεί χωρίς να μου φταίει και σε τίποτα στην τελική αυτή...

 

Ας σκεφτούν οι manager (call me Heaven) ότι ΤΟΣΟ κάψιμο δε κάνει καλό... Που πας να πάρεις σάντουιτς και τη Καλομοίρα βλέπεις πάλι...

 

 

Αν δεν πάθεις Overdose Καλομοίρας τότε δεν θα έχεις όρεξη να ασχολιθείς με τα μελοντικά καλομοιράκια. Είμαι σίγουρος ότι δεν περίμεναν η Καλομοίρα να έχει τέτοια ανταπόκρηση από τον κόσμο και γι αυτό προσπαθούν να την "κάψουν" ώστε να πλασάρουν τον-την επόμενη. (Άποψη μου πάντα)

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

καλά οι άνθρωποί αυτοί έχουν φτάσει στα άκρα για να ανεβάσουν τηλεθέαση "ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ"

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις εγώ την λυπάμαι την κακομοίρα την Καλομοίρα... Είναι χαζουλή και ό,τι μα ό,τι της λένε το κάνει... στοιχημα ότι σε 1 χρόνο που θα έχει ξεχαστεί θα την ψήσουνε να κάνει και φωτογράφηση στο Nitro! Εγώ ντρέπομαι για τον manager της και για τον ΑΝΤ1 που την εκμεταλλεύεται όσο δεν πάει...

Kill a man, and you are a murderer. Kill millions of men, and you are a conqueror. Kill them all, and you are god.

- Jean Rostand

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου both Λάμψη και Καλημέρα Ζωή suck!!! Τώρα που ήρθε και η Καλομοίρα το ξεφτιλίσανε εντελώς.... :mad:

God grant me the serenity to accept the things I cannot change,

courage to change the things I can

and wisdom always to tell the difference.

Link to comment
Share on other sites

Kαι πότε βγαίνει η Καλομοίρα στον αέρα;; Πάντως παρόλη τη διαφήμιση η Βέρα παραμένει πρώτη. Για χθες τετάρτη σύμφωνα με την AGB

 

ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ.....7,6 (25,8)

Η ΛΑΜΨΗ..............6,9 (23,0)

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα πρώτη φορά το διαφημιστικό...τι να πω...Κρίμα.

 

Jennifer,εξώγαμο του Γιάγκου και κείνος να κλαίει... μπλιαχ!

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pan82 (15 Οκτ. 2004 , 00:44)

 

Kαι πότε βγαίνει η Καλομοίρα στον αέρα;; Πάντως παρόλη τη διαφήμιση η Βέρα παραμένει πρώτη. Για χθες τετάρτη σύμφωνα με την AGB

 

ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ.....7,6 (25,8)

Η ΛΑΜΨΗ..............6,9 (23,0)

Άντε να δούμε ποιόν ή ποιά άλλη θα βάλει το «μέτρ» μέσα, μπας και τσιμπήσει κανά νούμερο... :rolleyes:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

sygnwmh re paidia apo pote h lmpsh htan seira poiotitas :p pios h8opoios apo ekei mesa pezeikalutera apo thn kalomoira e? otan eixa dei authn thn seira eixa kontepsei na bgalw ta antera mou apo thn aidiastikh (h8opoiia) tous,oso h8opoios einai h kalomoira alla toso einai kai autoi pou pezoun mesa. :lol:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...