Jump to content

Huawei p20 lite vs galaxy a8?


aras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν πιστεύω πως αξίζει να αγοράσεις τώρα κάποιο από τα δύο γιατί η τιμή τους είναι αρκετά υψηλή για αυτά που προσφέρουν. Σε λίγους μήνες η τιμή τους θα έχει πέσει τουλάχιστον 100€ κάτω.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα έπαιρνα κανένα από τα δύο γιατί δεν θα μπορούσαν να με καλύψουν σε αυτά που θέλω. Επειδή όμως, δεν είμαι εγώ αυτός που ψάχνει για καινούριο κινητό, συμπλήρωσε αυτή τη λίστα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=453621 για να μάθουμε και εμείς τι θέλεις από αυτό ώστε να μπορέσουμε να σου προτείνουμε το κατάλληλο.
Link to comment
Share on other sites

Έχει καλή αυτονομία όντως το A8?Γιατί είναι ο μόνος λόγος που το σκέφτομαι και γω με 3000mah γιατί ασχολούμαι αρκετές ώρες τη μέρα με το κινητό
Link to comment
Share on other sites

Εχω δοκιμασει και τα δυο.Το p20 lite βγαζει καλυτερες και κρυσταλλινες φωτογραφιες.Αφηστε που η οθονη του μοιαζει με amoled γιατι εχει εντονα και χορταστικα χρωματα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εάν το έχεις προσέξει αλλά στα media markt έχει προσφορά το Α8 στα 429€ από 499€. Δεν ξέρω εάν και στα άλλα μαγαζιά το έχουν τόσο, δεν το έψαξα. Οπότε έχε και αυτό υπόψη σου, να αξιοποιήσεις την έκπτωση εάν αποφασίσεις για Α8.

 

edit Και στον Κωτσόβολο έχει 429€

Edited by Tasos30

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εάν το έχεις προσέξει αλλά στα media markt έχει προσφορά το Α8 στα 429€ από 499€. Δεν ξέρω εάν και στα άλλα μαγαζιά το έχουν τόσο, δεν το έψαξα. Οπότε έχε και αυτό υπόψη σου, να αξιοποιήσεις την έκπτωση εάν αποφασίσεις για Α8.

 

edit Και στον Κωτσόβολο έχει 429€

 

360 στο σκρουτζ βασικά.. το p20 lite σε καμία περίπτωση δεν αξίζει τα 399 όταν στα ίδια λεφτά παίρνεις το honor 9 απο μεγάλη αλυσίδα

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...