Jump to content

[S9/S9 Plus] Διαθεσιμότητα & αγορά


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ θα συζητάμε για θέματα εγγύησης, καταστήματα και ότι έχει να κάνει με νέα αγορά των κινητών αυτών.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 329
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, αν κάποιος έχει κωδικό για γερμανό θα ήμουν υπόχρεος!
Nokia 3330, Nokia 6230, Nokia 6300, LG GT505, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Nexus, LG G2,LG G4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, για κωδικό απο καταστημα γερμανο ενδιαφέρομαι για άμεση αγορά. Ευχαριστώ προκαταβολικά!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

οι κωδικοί ισχύουν και για S9?

η έκπτωση των 150€ γίνεται στην τιμή προ ΦΠΑ?

Αν ναι, θα εκτιμούσα και εγώ έναν (με pm)

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Αν αγορασω την συσκευη απο cosmote ή γερμανο με το κουπονι, θα εχει και τις περιτες εφαρμογες του παροχου; ή θα ειναι καθαρό;

 

Από Γερμανό που το πήρα πεντακάθαρο!!! :)

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από Γερμανό που το πήρα πεντακάθαρο!!! :)

 

Δύκαρτο ή μονοκαρτο δίνει ο Γερμανός;

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Δύκαρτο ή μονοκαρτο δίνει ο Γερμανός;

 

Σήμερα που είδα το κόσμημα μου που το έχω κρατημένο είδα ότι έγραφε durex δικαρτο :D

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που είδα το κόσμημα μου που το έχω κρατημένο είδα ότι έγραφε durex δικαρτο :D

DUOS και DUREX για δυνατες στιγμες επικοινωνιακης απολαυσης.:lol::lol:

 

Παντως στα περισσοτερα καταστηματα ηλεκτρονικα και μη η δικαρτη εκδοση πωλειται. Ελαχιστα πρεπει να εχουν την μονοκαρτη.

Link to comment
Share on other sites

DUOS και DUREX για δυνατες στιγμες επικοινωνιακης απολαυσης.:lol::lol:

 

Παντως στα περισσοτερα καταστηματα ηλεκτρονικα και μη η δικαρτη εκδοση πωλειται. Ελαχιστα πρεπει να εχουν την μονοκαρτη.

 

Στον κατάστημα (Γερμανός) που ρώτησα για την διαθεσιμότητα του μπλε μου είπαν οτι ειναι μονόκαταρτο ενω ήταν Duos!:wacko:

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στον κατάστημα (Γερμανός) που ρώτησα για την διαθεσιμότητα του μπλε μου είπαν οτι ειναι μονόκαταρτο ενω ήταν Duos!:wacko:

 

 

Μικροί Αϊνστάιν που ζούνε ανάμεσα μας...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Στο σκρουτζ πάντως καλά κρατεί η τιμή.

Ελπίζω να πέσει, τώρα που θα σκάσει μύτη το κτηνάκι p20 pro της huawei.

 

εγώ πάλι νομίζω οτι είναι από τα λιγότερα επιτυχημένα launch ναυαρχιδας, μια τα κουπόνια -150 που παίξανε από την πρώτη εβδομάδα, μια η ιστορία με την καλυτερη μπαταρία του S9+ που χαντάκωσε κατευθείαν το απλό S9, συν όλη την κουβέντα οτι πέρα από μικρο βελτιώσεις (fingerprint sensor, stereo speaker) είναι ίδιο με το S8, το οποίο κυκλοφορεί ακόμα δυνατά, άρα γιατί να μην γλυτώσεις 100 ευρώ άμεσα...

Κάτι σαν το Sony XA2, που το αναγγείλανε ένα μήνα αλλά στην Ελλάδα ακόμα ξεστοκάρουν ΧΑ1 οπότε είναι άφαντο, μόνο από έξω.

 

Μην κοιτάτε που στις Ελληνικές αλυσίδες έχουν ακόμα S7 με 499 και περιμένουν να ξεστοκάρουν για να παίξουν με τα S8 και S9....

Σε αγγελίες διπλανού φόρουμ δίνονται Ελληνικά σφραγγισμένα μεταξύ 700 και 760 ενώ ήδη από έξω έπεσε κάτω από 700

https://www.eglobalcentral.eu/samsung-galaxy-s9-g960fd-dual-sim-4g-64gb-midnight-black.html

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι νομίζω οτι είναι από τα λιγότερα επιτυχημένα launch ναυαρχιδας, μια τα κουπόνια -150 που παίξανε από την πρώτη εβδομάδα, μια η ιστορία με την καλυτερη μπαταρία του S9+ που χαντάκωσε κατευθείαν το απλό S9, συν όλη την κουβέντα οτι πέρα από μικρο βελτιώσεις (fingerprint sensor, stereo speaker) είναι ίδιο με το S8, το οποίο κυκλοφορεί ακόμα δυνατά, άρα γιατί να μην γλυτώσεις 100 ευρώ άμεσα...

Κάτι σαν το Sony XA2, που το αναγγείλανε ένα μήνα αλλά στην Ελλάδα ακόμα ξεστοκάρουν ΧΑ1 οπότε είναι άφαντο, μόνο από έξω.

 

Μην κοιτάτε που στις Ελληνικές αλυσίδες έχουν ακόμα S7 με 499 και περιμένουν να ξεστοκάρουν για να παίξουν με τα S8 και S9....

Σε αγγελίες διπλανού φόρουμ δίνονται Ελληνικά σφραγγισμένα μεταξύ 700 και 760 ενώ ήδη από έξω έπεσε κάτω από 700

https://www.eglobalcentral.eu/samsung-galaxy-s9-g960fd-dual-sim-4g-64gb-midnight-black.html

S9+ στα 700? Από 979 σε 20 μέρες κυκλοφορίας? Ωραία πράγματα ετσι θέλει.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

S9+ στα 700? Από 979 σε 20 μέρες κυκλοφορίας? Ωραία πράγματα ετσι θέλει.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

 

Καλά το 979 ήταν τιμή πόρτας, δεν νομίζω να πουλήθηκαν πολλά εκεί, το S9 παίζει στα 700, το s9+ παίζει 750-770 απο φίλους που το πήραν με επιδότηση ίσως και τα σπρώχνουν... Τα εξωτερικού και τα σκρουτζ έχουν τα ρίσκα τους βέβαια, αλλά σε κάθε περίπτωση ότι είναι να γίνει θα γίνει τώρα με τα δώρα Πάσχα, μετά νομίζω θα σταθεροποιηθούν και οι τιμές και η ζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλά το 979 ήταν τιμή πόρτας, δεν νομίζω να πουλήθηκαν πολλά εκεί, το S9 παίζει στα 700, το s9+ παίζει 750-770 απο φίλους που το πήραν με επιδότηση ίσως και τα σπρώχνουν... Τα εξωτερικού και τα σκρουτζ έχουν τα ρίσκα τους βέβαια, αλλά σε κάθε περίπτωση ότι είναι να γίνει θα γίνει τώρα με τα δώρα Πάσχα, μετά νομίζω θα σταθεροποιηθούν και οι τιμές και η ζήτηση.

Αρκετες προπαραγγελιες στα 979 είχαν γίνει πάντως. Το κορυφαίο κινητό αυτή τη στιγμή με 750 ευρώ περνεις και μια 128αρα κάρτα και έχεις 196gb χώρου την καλύτερη κάμερα την καλύτερη οθόνη το βάζεις και μια rom και για 3 4 χρόνια είσαι άπλα. 6gb ram είναι αυτά έχουμε καιρό για να τα δούμε να γονατιζουν. Έχω ελπίδες ακόμα για τις τιμές για να δούμε.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Αρκετες προπαραγγελιες στα 979 είχαν γίνει πάντως. Το κορυφαίο κινητό αυτή τη στιγμή με 750 ευρώ περνεις και μια 128αρα κάρτα και έχεις 196gb χώρου την καλύτερη κάμερα την καλύτερη οθόνη το βάζεις και μια rom και για 3 4 χρόνια είσαι άπλα. 6gb ram είναι αυτά έχουμε καιρό για να τα δούμε να γονατιζουν. Έχω ελπίδες ακόμα για τις τιμές για να δούμε.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

 

φαντάζομαι κάποιος με επιδότηση 3-4 κατοσταρικα δεν θα σκιαζόταν με το 979! Υπόψιν ξεκινησε και το Πλαίσιο να στέλνει κουπόνια 150+δώρο ασύρματος φορτιστής αξίας 50 ευρώ! Για το S9 δηλαδή η τιμή με κουπόνι είναι απο 879 στα 730 κουτάτο!

Link to comment
Share on other sites

φαντάζομαι κάποιος με επιδότηση 3-4 κατοσταρικα δεν θα σκιαζόταν με το 979! Υπόψιν ξεκινησε και το Πλαίσιο να στέλνει κουπόνια 150+δώρο ασύρματος φορτιστής αξίας 50 ευρώ! Για το S9 δηλαδή η τιμή με κουπόνι είναι απο 879 στα 730 κουτάτο!

Άστους αυτούς τα δίνουν στα πάγια οπότε είναι το ίδιο. Το απλό S9 δεν έπρεπε να υπάρχει τα 4gb μνήμης εδώ μου κάθονται. Το μεγάλο δηλαδή βγαίνει στα 830 συν 50 ευρώ φορτιστής 780. Οκ τιμή αν και σε κάνα μήνα θα έχει 750 στο skroutz χωρίς κουπόνια κτλ. Μπράβο στη Samsung για φέτος. Το s9+ είναι όντως ένα υπέροχο κινητό χωρίς να λείπει τίποτα εκτός ir που πχ έχουν τα mate.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,οποιος θέλει την εκπτωση των 150 ευρώ με δώρο τον ασύρματο φωρτιστή, να πάρει τηλεφωνο στο πλαίσιο (στις πωλήσεις) να την ζητήσει με αποστολή στο χώρο του. οχι παραλαβή σε κατάστημα. Δεν ξέρω αν το κάνουν και οι υπόλοιποι, public κοτσος κτλ.

 

Βγαίνει στα 830 (Στο σκρούτζ σε αυτή την τιμή θα πέσει σε κανα μήνα όπως πάει και αν). Το μεγάλο πλεονέκτημα είναι ότι μπορείς να βάλεις και άτοκες δόσεις, κάτι που δε μπορείς να κάνεις στα σκρουτζομαγαζα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Όποιος ενδιαφέρετε μου στέλνει π.μ.

Ευχαριστώ.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7531941#post7531941

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,οποιος θέλει την εκπτωση των 150 ευρώ με δώρο τον ασύρματο φωρτιστή, να πάρει τηλεφωνο στο πλαίσιο (στις πωλήσεις) να την ζητήσει με αποστολή στο χώρο του. οχι παραλαβή σε κατάστημα. Δεν ξέρω αν το κάνουν και οι υπόλοιποι, public κοτσος κτλ.

 

Βγαίνει στα 830 (Στο σκρούτζ σε αυτή την τιμή θα πέσει σε κανα μήνα όπως πάει και αν). Το μεγάλο πλεονέκτημα είναι ότι μπορείς να βάλεις και άτοκες δόσεις, κάτι που δε μπορείς να κάνεις στα σκρουτζομαγαζα.

 

Αυτη τη στιγμη στο bestprice το κινητο φλερταρει στα 813 ευρω. Παντως δεν αντιλεγω πως τα συν για αγορα απο πλαισιο ειναι πολλα. Ουσιαστικα με τον ασυρματο φορτιστη η τιμη πεφτει και κατω απο τα 800 ευρω αν αφαιρεσεις το κοστος του.:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S9/S9 Plus] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...