Jump to content

Κινητο για κοπελα μεχρι 300


chourdis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο κινητο προτεινετε μεχρι 300 με καλη καμερα (για κοπελα) και μεχρι 5.2 ιντσες
Link to comment
Share on other sites

Ποιο κινητο προτεινετε μεχρι 300 με καλη καμερα (για κοπελα) και μεχρι 5.2 ιντσες

 

Nexus 5x κι έχεις και ρεστα. Θα συνιστουσα το 32αρι

Link to comment
Share on other sites

εχει πλακα γιατι σημερα με ρωτησε μια κοπελα για κινητο με τα ιδια κριτηρια.. δυστυχως ή ευτυχως κοιτανε πανω απ ολα ομορφια... και μαρκα. γιαυτο και πανε samsung :p κακο δεν ειναι το a5 2016 αλλα το nexusακι ας πουμε ουτε να το κοιταξει
Link to comment
Share on other sites

οχι. αλλα εχει σημασια για ποιον ειναι. μπορει να υπαρχει κινητο που να εχει βγει σε μια πολυ ομορφη αποχρωση του ροζ ας πουμε, που ενδεχομένως θα αρεσε σε κοπελα.. να ξερουμε για ποιον ειναι, να το προτείνουμε :p
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το z3. Γιατί δεν προτείνεται στην τιμή αυτη; Αν και παλιότερο φαίνεται πολύ καλό..

 

Sent from my Redmi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Huawei P9 lite. Τα έχει όλα και είναι και πολυ όμορφο. Ειδικά το χρυσαφι θα της είναι ότι πρέπει. ;)
Link to comment
Share on other sites

Athens16 ιδανικο το s6 edge gold για κοπελα....αλλα οικονομικα απεχει απο το "μεχρι 300" του τιτλου

 

Μπορεί να βρεθεί αν ψαξετε σε μεταχειρισμένο σε πολύ καλή κατάσταση . Οι τιμές παίζουν 250-270 ευρώ.:)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω που ενδιαφερομαι για την γυναικα μου. Εχει το lg g2 και εδω και καιρο δεν ειναι ευχαριστημενει με την καμερα αλλα τελευταια μου παραπονιεται και για κολληματα.

Απο αυτα που λιγο διαβασα ελεγα να παω σε xiaomi note 3 pro σε gold αλλα διαβασα οτι υστερει σε καμερα.

Το lg 5x που λετε ειναι οντως κορυφη σε θεμα καμερας; και παει και σφαιρα;;;

Σε ενα καταστημα που ρωτησα για το 5χ μου προτειναν και το lg g4 και μου ειπαν οτι εχει και αυτο πολυ καλη καμερα και οτι παει σφαιρα και αν ειναι να δωσω 260€ για το 5χ στα 290€ περνω το g4 και να το προτιμησω.

Γενικα για το g4 δεν εχω ακουσει καλες κριτικες.

Τι λετε;;;

Εγω παντως ψηνομαι για 5χ.

Link to comment
Share on other sites

Το παίζεις κορώνα γράμματα με το g4 αν θα πέσεις σε ελαττωματική παρτίδα και τρέχεις με το service της LG που άλλους τους..."ανεβάζει" και άλλους τους..."κατεβάζει".....:lol:

 

Για το nexus 5x από την άλλη, δεν έχει ακουστεί κάτι και αν της φτάνουν τα 32gb (στην πράξη λιγότερα αφού "τρώει" κάτι λίγα και το λειτουργικό) και δεν είναι heavy χρήστης ώστε να την παλεύει και με την μπαταρία, έχει μια από τις καλύτερες κάμερες και γενικά είναι μια πολύ καλή συσκευή...;)

Link to comment
Share on other sites

Heavy user δεν ειναι, κανα fb, youtube και internet δουλευει κυριως απο εφαρμογες. Γενικα ειναι χαλαρη χρηστης. Σιγουρα για το 32αρι λεω και ο χωρος της φτανει, γιατι το g2 ειναι 16αρι και οταν γεμιζει (2 φορες εχει τυχει) αντιγραφει στον υπολογιστη τις φωτογραφιες και το αδειαζει.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...