Jump to content

Κινητό από 100 ευρώ και κάτω


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας θελω να αγορασω καινουργιο κινητο με τιμη απο 100 ευρω και κατω εχετε να μου προτεινετε κατι;

αν μπορειτε δωστε μου ενα καλο της γνωμης σας κινεζικο(ή γενικα απ το ιντερνετ) και ενα καλο της γνωμης σας απο Ελλαδα

5" ή λιγο λιγότερο κατά προτίμιση

Edited by mariosg71
Link to comment
Share on other sites

 

κατα προτιμιση μεχρι 5.2" αν γινεται..επισης τετοιες μαρκες ειναι εμπιστες; γιατι δεν τις εχω ακουσει πολυ(οχι οτι εχω ασχοληθει)

Link to comment
Share on other sites

εφοσον θες 5" κανε τροποποιηση και γραψε το και στο αρχικο σχολιο

να το δουν κι αλλοι που ισως σου προτεινουν. ανεβα λιγο και παρε redmi 3 ή 3s

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

εφοσον θες 5" κανε τροποποιηση και γραψε το και στο αρχικο σχολιο

να το δουν κι αλλοι που ισως σου προτεινουν. ανεβα λιγο και παρε redmi 3 ή 3s

 

με ενδιαφερει πολυ αυτο το κινητο ξερετε καποιο τροπο να παραγγειλω απο αυτο το site;

Link to comment
Share on other sites

εφοσον θες 5" κανε τροποποιηση και γραψε το και στο αρχικο σχολιο

να το δουν κι αλλοι που ισως σου προτεινουν. ανεβα λιγο και παρε redmi 3 ή 3s

 

Ακριβώς. Αφού θα δώσεις που θα δώσεις 100 ευρώ μάζεψε άλλα 20-30 και πάρε το xiaomi που σου προτείνει το παιδί

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Αφού θα δώσεις που θα δώσεις 100 ευρώ μάζεψε άλλα 20-30 και πάρε το xiaomi που σου προτείνει το παιδί

 

το προβλημα μου κυριως ειναι η παραγγελια γιατι με τον τροπο που παρεγγελνα (request money απ την paypal) θα μου βγει 10-20 ευρω παραπανω 127 το λιγοτερο δηλαδη συν το fee απ την mastercard οταν βαλω τα λεφτα

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα μου κυριως ειναι η παραγγελια γιατι με τον τροπο που παρεγγελνα (request money απ την paypal) θα μου βγει 10-20 ευρω παραπανω 127 το λιγοτερο δηλαδη συν το fee απ την mastercard οταν βαλω τα λεφτα

 

Νομίζω το banggood τραβάει λεφτά κατευθείαν από την κάρτα (μέσω PayPal) και δεν χρειάζεται να φορτώσεις πρώτα το PayPal πληρώνοντας την προμήθεια του. Αν δεν γίνεται τελικά αυτό που σου λέω στο banggood γίνεται σίγουρα (δοκιμασμένο από εμένα) στο Vickmall.com το οποίο είναι ένα εξαιρετικό μαγαζί από θέμα αξιοπιστίας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αργησαν να σε πεισουν απο οτι βλεπω και καλα εκανες

 

Σταλθηκε απο τα συνορα της Ελλαδας

 

ε αφου σε 10 site κοιταξα και μονο θετικα ελεγαν επισης η μεγαλης διαρκεια μπαταρια ειναι σημαντικη για μενα διοτι την εβγαζα με 2 φορες την μερα φορτηση στο εως τωρα κινητο μου

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για την ερωτηση απλα επειδη κατι πηγε στραβα με την παραγγελια και τα capital controls ξερετε αν πληρωσω στο banggood ή στο vickmall κατευθειαν μεσω master card θα παρουν ακριβως τα λεφτα ή θα κρατησουν και καποια προμηθεια οπως η paypal;
Link to comment
Share on other sites

Vickmal κατευθειαν πιστωτικη και δεν κρατανε τιποτα

 

Σταλθηκε απο τα συνορα της Ελλαδας

 

ωραια και επειδη τελικα μπορω να διαθεσω μεχρι ~140$ διοτι επιασα δουλεια εχετε να μου προτεινετε κατι καλυτερο; το Mi4 ειναι καλυτερο απ το redmi3; ειδα specs αλλα δεν ειμαι τοσο ειδικος σε αυτα

Link to comment
Share on other sites

ωραια και επειδη τελικα μπορω να διαθεσω μεχρι ~140$ διοτι επιασα δουλεια εχετε να μου προτεινετε κατι καλυτερο; το Mi4 ειναι καλυτερο απ το redmi3; ειδα specs αλλα δεν ειμαι τοσο ειδικος σε αυτα

 

μεινε στο redmi 3s

Link to comment
Share on other sites

η διαφορα με τo 3; γιατι απ οτι ειδα το 3 εχει καλυτερο cpu απλα το 3s εχει fingerprint

 

κι ομως σε καποια τεστ, υπερεχει η cpu του 3s.

οπως και να 'χει, θεωρω ξεκαθαρα πιο χρησιμο το fingerprint scanner

παρα την οποια μικροδιαφορα στην επεξεργαστικη ισχυ. αρα 3s

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για την ερωτηση απλα επειδη κατι πηγε στραβα με την παραγγελια και τα capital controls ξερετε αν πληρωσω στο banggood ή στο vickmall κατευθειαν μεσω master card θα παρουν ακριβως τα λεφτα ή θα κρατησουν και καποια προμηθεια οπως η paypal;

 

αν κατι παει στραβα δεν ειναι σιγουρο οτι θα παρεις πισω τα λεφτα σου με καρτα. Θα σου προτεινα windows phone απο ελλαδα 640 5 ιντσες αν εισαι απλος χρηστης με μπαταρια που βγαζει 2 μερες, απο ελλαδα και με εγγυηση, δεν κολλαει και τρεχει αερα...στα 100 περιπου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...