Jump to content

myphone.gr LIVE! Είμαστε στον αέρα και σχολίαζουμε την MWC 2016!


charlie_pace4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι του myphone.gr, η ώρα είναι 21:00 και όπως σας υποσχεθήκαμε από το πρωί, σήμερα θα τα πούμε ζωντανά. Άλλωστε το επιβάλλουν οι εξελίξεις, μιας και στην Βαρκελώνη το τελευταίο τριήμερο έχει υπάρξει καταιγισμός ανακοινώσεων.

 

Σε διάφορες εκδηλώσεις, άλλες λιγότερο άλλες περισσότερο φαντασμαγορικές, οι αγαπημένες (ή και όχι τόσο :P ) εταιρείες μας έδειξαν τα νέα τους προϊόντα και το μέλλον της mobile τεχνολογίας όπως το φαντάζονται. Χθες φυσικά έγινε η μεγάλη «μάχη» των LG και Samsung, παρουσιάζοντας αντίστοιχα τα G5 και Galaxy S7 ενώ και άλλες εταιρείες, όπως οι Sony, Huawei, ZTE, Alcatel και άλλες έχουν προβεί ήδη σε ανακοινώσεις.

 

Αυτά και άλλα πολλά, θα σχολιάσουμε ζωντανά σε λίγα λεπτά. Οι Editors in Chief vlachaquito[/member], charlie_pace4[/member] αλλά και οι φανταστικοί μας "δίδυμοι" Aλέξηδες alex_gate_7[/member] και al3x1k0[/member] είναι πανέτοιμοι για να σχολιάσουν όλα τα σημαντικά και μη γεγονότα της MWC 2016.

 

Για να συντονιστείτε, απλά ακολουθήστε μας στο παρακάτω λίνκ:

 

[ame]

[/ame]

 

Καλή μας διασκέδαση!!!!!

Edited by charlie_pace4
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.Τα κινητα εχουν φτασει σε ενα καλο επιπεδο...αλλα το G5 αν μη τι αλλο φερnei εναν νεο αερα.

και το Γ4 δεν ηταν πανεμορφο...

 

σε λιγο καιρο που θα το παρουμε θα σας πω!

:lol:

 

to G5 ειναι future proof.

H LG δεν βγαζει μονο κινητα παιδια....

τι να κλεισει.

μονο πλυντηρια και TV να πουλαει φτανει

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα και εγώ ότι έριξε τις ίντσες στο g5 και μετά έφαγα μια ήττα όταν είδα ότι το συνολικό μέγεθος λόγο bezels παραμένει το ίδιο με το g4. Αν και έχω όλη την σειρά g2 g3 g4 αυτό δεν θα το πάρω, άσε που έβγαλε radio και υπέρυθρες, κατά τα άλλα χαίρομαι που έστω μία εταιρεία όπως η lg μπορεί και τολμαει σε κάτι διαφορετικό.
Σημασία δεν έχει η πτώση, αλλά η πρόσκρουση.
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπατε καλά που απέλυσαν το τμήμα mobile της σαμσουνγκ για αυτό δεν κουράστηκαν πολύ και βγάλανε ένα ίδιο s6 a5 2016 ....Ελεος πoια με την σαμσουνγκ τι να το κάνω το s7 που λες ότι είναι όμορφο τι διάφορα έχει με το s6 και το a5 2016 Edited by irovoudou
Link to comment
Share on other sites

στο 9.47

 

αυτο με τα modules:

εγω δεν υπαρχει περιπτωση αλλαζοντας module να περιμενω να bootarei

παλι το κινητο,

κιαν εχω 2-3 modules,

 

χαχα wellsaid

 

περιεργο που αντι να βγαλει το '''επαναστατικο'''' ως 2ο μαζι με τη ναυαρχιδα,

οπως εεστω εκανε με τα edge η σαμμυ,οποτε και κινδυνευει να χασει πωλησεις απο κει.

 

απλα επαναστατικο για μενα,ειδικα το module με τα ηχεια και με την φωτο,μαρεσαν πολυ!

αυτο το hype και τα περιφερειακα ειναι που φερνουν τις πωλησεις ,παρα τα λιγα προβληματα που θα υπαρξουν,

α και φυσικα τα περιφερειακα ειναι συνηθως ΤΑ ΛΕΦΤΑ για την εταιρια..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...