Jump to content

myphone.gr: Διαγωνισμός φωτογραφίας «Χριστούγεννα 2015» - And the winner is....


charlie_pace4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί τα Χριστούγεννα να πέρασαν, μπορεί να έπρεπε να φτάσει 20 Γενάρη για να δούμε χειμωνιάτικο καιρό σε αρκετές περιοχές, αυτό δεν σημαίνει όμως ότι δεν μπορούμε να κάνουμε ένα flashback στις γιορτινές μέρες, με αφορμή τα αποτελέσματα του διαγωνισμού φωτογραφίας με θέμα «Χριστούγεννα 2015»!

 

Με σχεδόν 70 συμμετοχές -όλες οι φωτογραφίες ήταν υπέροχες- η ψηφοφορία τελείωσε, η καταμέτρηση έγινε, και έχουμε τους νικητές!

Δεν σας κρατάμε άλλο σε αγωνία! Άλλωστε από την φωτογραφία που συνοδεύει την κεντρική έχετε καταλάβει ότι η everyperson[/member] είναι η μεγάλη νικήτρια! Πολλά συγχαρητήρια, για την πανέμορφη φωτογραφία από την Ελάτη, που τραβήχτηκε με το Samsung Galaxy S4 και επεξεργαστήκε με την εφαρμογή snapseed. Δείτε εδώ την φωτογραφία σε πλήρη ανάλυση ;)

 

Στη δεύτερη θέση, με μικρή διαφορά βρίσκεται ο guskok21[/member], που είχε την ίδια συνταγή, με διαφορετικό τοπίο: Ελάτη, Galaxy S4 και snapseed. Ο guskok21[/member] συνεχίζει να συμμετέχει με πολύ καλές φωτογραφίες στους διαγωνισμούς μας, καθώς στον καλοκαιρινό διαγωνισμό είχε έρθει στην πέμπτη θέση.

 

24124901555_752395d7d3.jpg

 

Την πεντάδα κλείνουν οι vlasismiriagos[/member], thanos24[/member] και οι Finn[/member] και fotisg24[/member] που ισοβάθμησαν στην πέμπτη θέση.

 

23618883095_7746f7d2a1_q.jpg 23496761024_f2f0b856f8_q.jpg

vlasismiriagos[/member] - thanos24[/member]

 

23949953346_88d68b4912_q.jpg 23681322522_f5416a5026_q.jpg

Finn[/member] - fotisg24[/member]

 

Μπορείτε να δείτε εδώ όλες τις συμμετοχές.

 

Πολλά συγχαρητήρια στους νικητές και σε όλους όσους συμμετείχαν! Θα τα πούμε σύντομα με νέο διαγωνισμό φωτογραφίας ;)

Edited by Jimi_Gr
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια σε ολους!

Ολο και καλυτερες οι φωτογραφιες απο τα smartphones μας :)

(στην υπηρεσια της εμπνευσης φυσικα :p )

Just donate some blood !!
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή την πρωτοχρονιά ήταν καλοκαιρινός ο καιρός; Ξεπαγιάσαμε! :p

Υπέροχες φωτο, μπράβο στη νικήτρια αλλά και στους υπόλοιπους. Άργησα να πάρω το κινητό που ήθελα (Moto G3) για να βγάλω μια φωτο της προκοπής. Δεν πειράζει, του χρόνου να΄μαστε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους για τις πολύ όμορφες φωτογραφίες...Και φυσικά στην νικήτρια...
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στην 5άδα!! Παρόλο που στα χαρτιά ειναι ενδιαφέρον διαγωνισμός, εντύπωση μου κάνει που ο αριθμός των ψηφοφόρων ίσα ίσα που ξεπέρασαν το αριθμό των συμμετοχών! Μικρή ανταπόκριση για το μέγεθος του φόρουμ και των άπειρων συζητήσεων περι κάμερας
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους και πιο πολύ στη νικήτρια! Αν και δεν υπήρξε μεγάλη συμμετοχή αυτή την φορά υπήρξαν και πάλι κάποιες εξαιρετικές φωτογραφίες! Για μένα τρίτη σερί φορά στην πεντάδα, καλά είναι! Ραντεβού με το καλό το καλοκαίρι στον επόμενο διαγωνισμό!
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στην 5άδα!! Παρόλο που στα χαρτιά ειναι ενδιαφέρον διαγωνισμός, εντύπωση μου κάνει που ο αριθμός των ψηφοφόρων ίσα ίσα που ξεπέρασαν το αριθμό των συμμετοχών! Μικρή ανταπόκριση για το μέγεθος του φόρουμ και των άπειρων συζητήσεων περι κάμερας

 

Σωστή επισήμανση.

Λες και είναι ένα κλειστό γκρουπ.

Ακόμα έχει κάτι το ελιτίστικο το σπορ!!!

 

Συγχαρητήρια στους συμμετέχοντες και φυσικά στους επιτυχόντες του διαγωνισμού αυτού.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στην 5άδα!! Παρόλο που στα χαρτιά ειναι ενδιαφέρον διαγωνισμός, εντύπωση μου κάνει που ο αριθμός των ψηφοφόρων ίσα ίσα που ξεπέρασαν το αριθμό των συμμετοχών! Μικρή ανταπόκριση για το μέγεθος του φόρουμ και των άπειρων συζητήσεων περι κάμερας

 

Αν κληρωνανε κανένα κινητό για αυτούς που θα ψήφιζαν να δεις πώς θα μάζευαν 1000 χρήστες. ;)

 

 

On topic πολύ ωραία η φωτογραφία της νικήτριας αλλά και των υπόλοιπων παιδιών.

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιες οι φωτο, μπραβο στα παιδια! Δυστυχως δεν προλαβα να πιασω μια καλη φωτο. Ερωτηση, μπορω να βαλω παλια φωτο σε επομενο διαγωνισμο? Πχ στις γιορτες δεν ειχα χρονο να παω στα χιονια ή καπου ωραια, επομενως αν βγαλω μια φωτο το επομενο διαστημα, την χρησιμοποιω στον επομενο? Ειχα απο Ν8 τρομερες φωτο απο Ελατη αλλα δεν ανεβασα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Στους διαγωνισμούς συνήθως ζητάμε πρόσφατες φωτογραφίες. Μπορείς όμως να τις ανεβάσεις να τις δούμε εκτός διαγωνισμού ;-)
Link to comment
Share on other sites

Στους διαγωνισμούς συνήθως ζητάμε πρόσφατες φωτογραφίες. Μπορείς όμως να τις ανεβάσεις να τις δούμε εκτός διαγωνισμού ;-)

 

χαχα, οκ, θα κατσω μια μερα να ξεχωρισω μερικες απο τις 10.000 που εχω συνολικα, να δουμε τι εκαναν παλια κινητα οπως Ν8, c905, k810, sharp GX30 κτλ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έπρεπε καλύτερα ένας διαγωνισμός να μην γίνεται με επεξεργασμένες φωτογραφίες καλύτερα; Νομίζω ότι και άλλοι θα έστελναν αλλά εφόσον δέχεστε και επεξεργασμένες αδιαφόρησαν. Πιστεύω του χρόνου ή σε άλλον διαγωνισμό να σκεφτείτε καλύτερα την πρόταση μου.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έπρεπε καλύτερα ένας διαγωνισμός να μην γίνεται με επεξεργασμένες φωτογραφίες καλύτερα; Νομίζω ότι και άλλοι θα έστελναν αλλά εφόσον δέχεστε και επεξεργασμένες αδιαφόρησαν. Πιστεύω του χρόνου ή σε άλλον διαγωνισμό να σκεφτείτε καλύτερα την πρόταση μου.

 

η φωτο που κερδισε ηταν επικη,δικαια κερδισε,

αλλά συμφωνω με τον thanoslam φωτο που να αποθανατιζουν τη στιγμη

που ελεγε κ μια διαφημιση!

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικές οι δύο πρώτες φωτογραφίες! Συγχαρητήρια!

Εγώ στις δικές μου επεξεργασίες φωτογραφιών προτιμώ το pxlr express.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο everypersons! Ως συναγωνιστης θεωρω οτι αξιζε για πρωτια η φωτογραφια!!!και εννοειται σε ειχα ψηφισει!

 

Προς οσους με ψηφισαν: ευχαριστω παιδια! καλα τα καταφεραμε!!! ευχαριστω ευχαριστω ευχαριστω <3

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες και στη πεντάδα! Και ενα ευχαριστώ στον συνοδοιπόρο στο ταξίδι στην ελάτη guskok21 που σταμάτησε στη μέση τού δρόμου με το αυτοκίνητο για να βγάλω τη φωτογραφία! Και σε όσους με ψήφισαν φυσικά!Τα λέμε στον επόμενο διαγωνισμό ! ;)
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που δεν υπήρχε ( ; ) ένα τέτοιο θέμα επί εποχής K800 να κάναμε μια σύγκριση. :lol:

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά, και του χρόνου με καλύτερες στολισμούς κυρίως στην Ελλάδα.

 

Και φυσικά ένα μεγάλο ευχαριστώ σε ένα δυο μηνύματα που είδα το όνομα μου, σας χρωστάω μπύρες (τουλάχιστον μου βγει φθηνά :p ) :D <3

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...